Super Express

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: alternatywna »

Lato Zet i Dwójki. ( pierwszy i ostatni koncert )
love 2 Love ( koncert w Krakowie ) o więcej ani bym nie marzyła , no chyba że Edi stwierdzila że jej się to oplaca i może wyruszyla by poraz pierwszy w trasę promującą album z tymi albumowymi utworami , po 21 latach od czasu trasy promującej Dotyk. Kolejne niezwykłe wydarzenie , może gościnny Jubileuszowy udział w metro , a pozatym może Eurowizja . Bo na 2017 rok Edyta ma już pewno zaplanowany rok Jubileuszowy bo skończy 45 lat , a pozatym minie 20 lat od wydania plyty miedzynarodowej i 20 lat od zaproszenia przez José Carrerasem. Więc jakby to Jurek Owsiak powiedział - oj się będzie działo.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Super Express

Post autor: Chris »

Edyta Górniak zdradziła nam sekret syna!
http://tv.se.pl/rozrywka/edyta-gorniak- ... yna,13943/

Reakcja na Taka mała najlepsza. :ha:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Super Express

Post autor: Michael »

Edyta o udziale w Eurowizji dla Super Expressu:

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=xnDTMXTE3xs
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Super Express

Post autor: lordarek1 »

Gigantyczne zarobki Edyty Górniak i Kombii podczas wakacji!
:)
http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/gigan ... 43825.html
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Super Express

Post autor: KrzysiekF »

I najlepsze
Ranking powstał na podstawie potwierdzonych koncertów na oficjalnych stronach artystów, bez wykonawców disco polo
Przepraszam z Edytą to skąd ? Jeżeli póki co nie ma żadnego koncertu ogłoszonego :lol3: nie mówiąc o stronie www

Zakładając nawet optymistyczną wersję, że za wystąpienie 50 tysiecy musiałaby dać 22 koncerty. Czyli 2,3 w tygodniu. Powodzenia. :lol3: :lol3: :lol3:
Ale grunt to mieć dobrą prasę. :nadrutach:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Super Express

Post autor: niuto »

Dokładnie. Bujdy na resorach. Już powinna mieć ustalony terminarz koncertowy na wakacje. Ale dla przeciętnego Kowalskiego ta wiadomość wyda się wiarygodna - nikt przecież tego nie będzie sprawdzać :) Edyta chyba jeszcze negocjuje z TVN skoro takie informacje pojawiają się w prasie.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Super Express

Post autor: KrzysiekF »

Najlepiej wtajemniczeni Fani i Forum wie, o jednym w planach > Mielcu. Taka historia :lol3: 8)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

Najbardziej zadziwiające jest to, że inne portale plotkarskie (Party, Pudelek) powieliły te bzdury "Super Expressu", że spośród wszystkich polskich gwiazd to Edyta zarobi najwięcej na wakacyjnych koncertach. Nikt z tych wszystkich redakcji nie zadał sobie odrobiny trudu i nie sprawdził, choćby w google, czy i gdzie Edyta będzie mieć najbliższe koncerty. Najwyraźniej nikomu się nie chciało.

A dziś Super Express opublikował kolejny artykuł o Edycie - "Potrzebuję kogoś do całowania!":
http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/edyta ... 44114.html
Artykuł powstał na podstawie kolejnego listu do Pana Boga, który Edyta zamieściła kilka dni temu na Instagramie - oczywiście po angielsku, bo listy do Pana Boga Edyta zawsze pisze po angielsku. :-)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Super Express

Post autor: IgaAga »

Ja sądzę,że ona lata ciągle do Nocnego do LA tylko niestety mam wątpliwości czy ona daje ponownie szansę miłości czy chce wyciągnąć materiał na płytę niedokończony, a później kop w tył.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

"Papież umocnił wiarę Edyty Górniak. Wokalistka wyznaje: Moje serce należy do ciebie":
http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/papie ... 72114.html.
Super Express pisze:Do Polski przyleciał papież Franciszek. Tuż po jego kazaniu na Błoniach diwa postanowiła umieścić na Instagramie zdjęcie różańca. Pod fotografią znalazł się podpis "Moje serce należy do ciebie" oraz hasztag #ufamtobie. Dodajmy, że Edyta Górniak wraz z synem spędza wakacje w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje jednak na to, że nawet będąc tak daleko od kraju piosenkarka myśli o tym, co dzieje się w Krakowie. Jesteśmy wzruszeni.
:lol3:
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Super Express

Post autor: Eurydyka »

O przeprowadzce do Ameryki:

https://www.youtube.com/watch?v=u6Lr-Kxuqq0

O dziadkach Allana:

https://www.youtube.com/watch?v=SKBJK0T2h3I

O udziale Allana w talent show:

https://www.youtube.com/watch?v=rVJRz4Ho3VQ

Dostało się państwu Krupom, dostało się Nocnemu...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

Obejrzałem wszystkie 3 części wywiadu. No cóż... Nie dziwię się, że poszczególne części rozmowy dotyczyły przeprowadzki do Ameryki, dziadków Allana i ewentualnego udziału Allana w talent show. Edyta nie kocha muzyki, nie chce nagrać płyty, do końca roku zagra zaledwie jeden biletowany koncert, więc tematy do rozmowy są, jakie są. Zresztą, może to jeszcze nie wszystkie części wywiadu... Może jeszcze światło dzienne ujrzy część o nowej kolekcji dla NAOKO i o "najlepszym programie muzycznym w Polsce", czyli "Hit, Hit, Hurra!"... :roll:

Przypominam, co Edyta powiedziała prawie 10 lat temu, w listopadzie 2006, o wygranym procesie z "Super Expressem":
Edyta Górniak pisze:Wyobraź sobie, że wygrana obudziła we mnie patriotyzm. Poczułam się bezpieczna we własnym kraju. Prawdę mówiąc, nie wierzyłam w polskie prawo. Ten proces pokazał, że jednak zmiany w naszym kraju są możliwe. Chociaż przez dwa lata trwania procesu mieliśmy mnóstwo wątpliwości, przykrych powrotów do trudnych tematów, nasłuchaliśmy się kłamstw, to jednak warto było przez to przejść. Sąd Apelacyjny przyznał nam rację i uznał winę "Super Expressu". Przyznał, że źle nas potraktowano, że wpłynęło to na negatywną zmianę mojego wizerunku publicznego i że było to bardzo niesprawiedliwe. Zwłaszcza prześladowanie nas w okresie ciąży i początków mojego macierzyństwa. (...) Informacja o decyzji sądu zastała mnie w mieście, podczas zakupów. I pamiętam, że nie powstrzymałam się i spontanicznie krzyknęłam do przyjaciółki: "Wygraliśmy proces z Super Expressem!". I nagle wszystkie panie, które nas obsługiwały, panie w kasie, klientki, zatrzymały się i nie kryły wzruszenia. Ich spojrzenia były tak wymowne, jakby każda z nich myślała: "Pani Edyto, przecież nie mogło być inaczej". Potem biegłam przez Nowe Miasto i chciałam całować wszystkich po drodze. Łącznie z policjantami. Byłam taka szczęśliwa. Wieczorem zrobiliśmy ognisko w ogrodzie w gronie najbliższych. Tych chwil szczęścia nie zapomnę nigdy.
źródło
I teraz, po 10 latach, nastawienie Edyty do tego brukowca jest zgoła odmienne. 6 dni temu zalinkowała artykuł z "Super Expressu" na swoim oficjalnym profilu na Facebooku i jeszcze dodała dopisek w postaci emotki serduszka. Jakie to szczęście, że Edyta Górniak ma profil na Facebooku - dzięki niemu widać jeszcze wyraźniej, jaka ona jest naprawdę...

Edyta powiedziała, że słowo "nocne" źle jej się kojarzy i znów skrytykowała swoich byłych teściów. No cóż... Cieszę się, że 5 marca br. Edyta wystąpiła w konkursie piosenki bezpośrednio po śpiewającej jak zarzynany kot Margaret i telewidzowie uznali, że to jednak Margaret była lepsza. Bardzo się z tego powodu cieszę. :) Widzowie widzą, że Edyta ma parszywy charakter, więc nie warto wydawać na nią swoich pieniędzy. Od tego wydarzenia minęło już ponad 7 miesięcy i Edyta przez ten czas ani nie wydała żadnej nowej piosenki, ani nie wydała żadnego klipu (nawet tego, którego sama nie nagrywała, tylko zrobili go fani) i zagrała zaledwie 4 koncerty dla fanów. Ale to jest jej wybór. Za każdym razem, kiedy wchodzę na profil Edyty na Facebooku, widzę, że ma coraz mniej fanów. W tej chwili jest ich 210 240, pewnie do końca tygodnia będzie ich mniej niż 210 tys.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: addar »

ray nie chce byc niemiły czy wredny ale to z jaką kronikarską precyzją i dokładnością monitorujesz kariere Edyty czasami mnie przeraża i to BARDZO :strach: wrzuc na luz i daj żyć sobie i Górniakowej
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

addar pisze:to z jaką kronikarską precyzją i dokładnością monitorujesz kariere Edyty czasami mnie przeraża i to BARDZO :strach: wrzuc na luz i daj żyć sobie i Górniakowej
Jestem bardzo wyluzowany. :) Po prostu mam dobrą pamięć i wiem, skąd wziąć informacje. :)

I jeszcze jedną rzecz dodam. :)
W lipcu 2014 Edyta pochwaliła się w "Pytaniu na śniadanie", że Allan lubi śpiewać szanty, których nauczył go dziadek podczas wakacji na Mazurach. Teraz powiedziała, że od 9 lat dziadkowie Allana są do niej negatywnie nastawieni... :roll:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Super Express

Post autor: KrzysiekF »

Pan redaktor... 8) mistrzowsko i pokaz jak się dobrze Edycie podlizać.
ODPOWIEDZ