Super Express

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: addar »

Albo jak maryśka zafunduje se balon w kiszki i po kłopocie. Edyta nie raz przybierają na wadze weźmie się za siebie i wróci do formy
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Super Express

Post autor: pijej1 »

KrzysiekF pisze: jedno wiem od kilku dni wciąż dostępne pierwsze rzędy w Dramatycznym. Fani się nie rzucili ???? te kilkadziesiąt biletów powinno się sprzedać w minuty w walce o bilet między Fanami. Dodajmy to w Stolicy 8) Można się zastanowić ile biletów sprzedało się na koncert na Torwarze, skoro do dzisiaj nikt do pomysłu nie wrócił...
Szkoda mi 300 zł na popłuczyny wolę Kylie za 280 w O2 w Londynie na 27 września :D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Super Express

Post autor: Steffie »

Uwielbiam, gdy eksperci w postaci facetów dywagują na intymne tematy kobiece. W ciąży? Przytyła? A może menopauza? :ha: A mowia, że baby to plotkary...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Super Express

Post autor: Kopaneek »

Poleciały takie tezy, jakby ważyła 150 kg.
Weźcie na wstrzymanie. Wygląda jak człowiek a nie ofiara kompleksów i trendów.

Powinna zacząć regularnie uprawiać sport. Ale dla kondycji wokalnej - nie wychudzonych gejek.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Super Express

Post autor: niuto »

Uwielbiam, gdy eksperci w postaci facetów dywagują na intymne tematy kobiece. W ciąży? Przytyła? A może menopauza?
Czy wahania wagi to intymna sprawa kobieca? Bez przesady. Przyczyny tycia nie są wiedzą tajemną, dostępną tylko kobietom. Facetów też to dotyka. Ale zgadzam się z Kopankiem, dyskusja rozgorzała jakby Edyta urosła do rozmiarów Grycanki, a ona wygląda po prostu normalnie.
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Super Express

Post autor: fashionman »

niuto pisze:
Uwielbiam, gdy eksperci w postaci facetów dywagują na intymne tematy kobiece. W ciąży? Przytyła? A może menopauza?
Czy wahania wagi to intymna sprawa kobieca? Bez przesady. Przyczyny tycia nie są wiedzą tajemną, dostępną tylko kobietom. Facetów też to dotyka. Ale zgadzam się z Kopankiem, dyskusja rozgorzała jakby Edyta urosła do rozmiarów Grycanki, a ona wygląda po prostu normalnie.
Zgadzam się z Kopankiem. Uważam, że gdyby część towarzystwa stąd zaczęła częściej zaglądać do siłowni, albo zajęła się czymkolwiek, to poziom malkonetnctwa na forum znacznie by się obniżył.
Cierpliowości czasami nie starcza na czytanie tych wszystkich wynurzeń: "liczy się muzyka, ważne żeby coś nagrała", jak już nagra, "to tekst słaby", "za mało krzyku i emocji", "za mało wyświetleń na youtubie", etc.

Naprawdę ma specyficznych fanów: czy publika, np. Anity Llipnickiej narzeka na ilośc wyświetleń na youtubie (niską), fałszownie na płycie koncertowej, brak w stacjach radiowych i Tv? Trochę luzu Panowie. Polecam sport;))
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Super Express

Post autor: Piter »

Po tych komentarzach myślałem, że wygląda jak słoń.
Ja na tych zdjęciach nie widzę, aby przytyła.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

Zle swiatlo, luzna dluga sukienka, potargane wlosy, bez makijazu i bez stanika, naturalny biust. Ile babek mlodszych od Edyty wygladaloby zajebiscie w takim looku? Moze ma gorszy dzien, moze ma okres....

To kwestia ciuchow i moglaby wygladac 10kg szczuplej i mlodziej i super. Brawo dla niej za odwage, bo wlasnie sie potem pojawiaja takie artykuly i durne komentarze. Mam nadzieje ze ma to w d**** Kazdy tak wyglada na niekorzystnym zdjeciu w byle jakich ciuchach. Ja tez jak ide w weekend do sklepu rano... to jest normalnosc.

Jak obejrzalam te fotki to pomyslalam ze na bank ciaza. Taka Edyta jest hormonalna, wiec jak sie okaze ze bedzie baby to mnie to nie zdziwi :)

A tak na marginesie wole Edyte taka niz plastikowe, silikonowe wypindrzone Panie z szolbiznesu ze nawet swoja chudosc jeszcze bardziej odchudzaja w programach graficznych, az plytki na podlodze sie krzywia ;0
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Super Express

Post autor: dorota »

zdjęcia nie są korzystne dla Edi, to fakt, ale dla nie wtajemniczonych - tak wygląda kobieta na co dzień, która nie spędza pół dnia przed lustrem....
a że Edi na oficjalnych imprezach wygląda jak milion dolarów, to takie zestawienie może szokować :P

a co do wagi, ja mam 35 lat i co jakiś czas sobie przytyje (gdy zeżrę za dużo fast foodów) a potem sobie schudnę (więcej czasu na siłce, mniej w lodówce) bo tak mam i to jest normalne dla ludzi (a ćwiczę dużo i w miarę regularnie). Dajcie więc spokój edycie przyłapanej nad talerzem, w dodatku nie ćwiczącej .... (H)ameryka nskie żarcie też zapewne zrobiło swoje .....

Dodano po 6 minutach 35 sekundach:
poza tym, kończąc durny temat ew. ciąży, chciałam przypomnieć, że 46letnia kobieta (sorki Edka!) nie zachodzi w ciąże ot tak, na zawołanie....tu już się trzeba bardziej postarać
niestety w tym względzie natury nie oszukasz!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: Flux »

Już kiedyś była afera oponkowa po sylwestrze, po występie z I have nothing w TVP też były dywagacje na temat ciąży, bo "pełna i nabita, trzeci trymestr na bank!". Przypominam, że Edyta nie zawsze była chuda jak tyczka. Od czasu ciąży była krągła dość długo, ale zawsze wyglądała zdrowo. Dopiero 2009/2010 dość gwałtownie schudła. Swoje lata ma, metabolizm zwalnia a sama diwa otwarcie przyznaje, że ćwiczyć jej się nie chce. Linia nie zawsze będzie perfekcyjna, ważne żeby na te linie wokalne zwracała większą uwagę. Jeszcze nie jest zapuszczona, żeby jej wytykać przybranie na wadze.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Super Express

Post autor: Steffie »

Edyta chyba ma w nosie dbanie o linie. Wlasnie zamiescila na insta filmik ciacha, ktore zamowila po pracy. :edi: Niech jej wyjdzie na zdrowie.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

Filmik na instagramie poplamionej ciastem bluzki i ten komentarz Edyty ’tak ze tak’ to wyrazna aluzja do tego ze Edyta jest lakomczuchem, przytyla, a ewentualna ciaza jest urojona :D
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Super Express

Post autor: lordarek1 »

Obrazek
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Super Express

Post autor: B@r »

Mam pomysł. Piszcie jakie macie pytania do Edyty. Przy najbliższej okazji najciekawsze zadam. :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Super Express

Post autor: endeven »

Czy ma jeszcze chęć i pasję by nagrać nową płytę z premierowym materiałem?

Co się stało z materiałem z Dustplastic? Sama Edyta mowila w wywiadzie radiowym dla radia wieluńskiego po premierze glow on ze nagrali tyle, ze na 2 plyty styknie. Czy wtedy kłamała?

Kto w ostatnich latach inspiruje Edyte muzycznie? Czego najchetniej slucha ze wspolczesnych artystow i kogo szanuje? Jak ocenia mlode gwiazdy na polskim rynku jak Brodka, Nykiel, The Dumplings i innych z popowej alternatywy?

Czy widziała filmy Blade Runner 2049 i Call me by your name?
ODPOWIEDZ