Super Express

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: Flux »

Tutaj akurat się nie dziwię Edycie i popieram jej wybór. Też nie chciałbym seksu z Olbrychskim :kijem:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Super Express

Post autor: ediva »

Edyta brała udział w próbnych zdjęciach i doszła do finału. Finał to trzy czy cztery najlepsze kandydatki z kilkudziesięciu i grały scenę z Danielem Olbrychskim - wspomina reżyser w rozmowie z nami.
Nie tylko jemu się spodobała. Także Daniel nie mógł oprzeć się wdziękom młodziutkiej Edyty: - Pamiętam, że Olbrychski był pod jej wrażeniem. W ogóle w tym "finale" spotkały się naprawdę świetne dziewczyny i każda z nich niedługo potem zaistniała - dodaje. - Po scenach próbnych Edyta nieoczekiwanie zrezygnowała z roli.
Z roli w "Szamance" też zrezygnowała. Żuławski nigdy jej tego nie darował. Wyobrażacie sobie Edzię-szamankę histerycznie wijącą się w konwulsjach? :voodoo: :rotfl:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Super Express

Post autor: MacLean »

Edzia nie chciała byłego Maryli i miała rację :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

Jeszcze zanim Edyta zdjęła swoją opolską kreację, już udzieliła wywiadu dla "Super Expressu".
Na razie w necie dostępna jest jedna część, ale to pewnie jeszcze nie wszystko - myślę, że, jak to zwykle bywa, sukcesywnie będą ukazywały się kolejne - o Williamie, o Allanie itp., itd.

Edyta Górniak zrezygnowała z jubileuszu Maryli Rodowicz - artystka wyjaśnia:
https://www.youtube.com/watch?v=8yRs2VhTE6M

Edyta powiedziała, że Maryla zaprosiła ją do wspólnego wykonania Niech żyje bal. Dodała, że to jest jej ulubiony utwór Rodowicz (dokładnie to samo powiedziała niedawno Doda :lol3:).
Prawie 2 lata temu Maryla, zapytana przez Patoletę o ewentualny duet z Edytą, odpowiedziała: "Ja bym się nie odważyła, bo ona ma tak piękny głos, ja mam zupełnie inny wokal, raczej pracuję barwą, mam inne piosenki po prostu, to jest inny repertuar".
A teraz niby Maryla chciała zaśpiewać Bal razem z Edytą? Jeszcze gdyby oddała Divie całą piosenkę, tak jak oddała Dodzie, to byłbym skłonny w to uwierzyć. Ale duet? Wydaje mi się, że Edyta zmyśla. Niby dlaczego Maryla miałaby zmienić zdanie?

Edyta, zapytana, czy słyszała teraz Niech żyje bal w wykonaniu Dody, odpowiedziała: "Słyszałem, że ona właśnie wystąpiła zamiast mnie".
No to teraz pozostaje czekać na ciętą ripostę Dody. Pewnie też za pośrednictwem jakiegoś brukowca. :lol3:

Uśmiechnąłem się, kiedy Edyta powiedziała o Maryli: "Ona troszeczkę kiedyś się niefortunnie na mój temat wypowiedziała". Chodzi pewnie o słowa Rodowicz sprzed dwóch lat: "To jest niesamowita wokalistka, o wielkim głosie, o potencjale, piękna kobieta, ale nie ma co śpiewać". Według Edyty, te słowa były niefortunne? :lol3:
Edyta przez ostatni rok zaśpiewała w telewizji w sumie 9 piosenek - 2 utwory ze swojego repertuaru (Your high, To nie ja) i 7 coverów (I'm every woman, I have nothing, Only girl (in the world), Wicked game, Without you, Kasztany, Dziwny jest ten świat). I to jest właśnie najlepszy dowód na to, że Maryla miała 100% racji.
Chciałbym jeszcze przypomnieć, że kiedy tylko Maryla wypowiedziała te "niefortunne" słowa, stojący obok niej Donatan powiedział: "Dokładnie". Czyli Donatan ma w tej kwestii dokładnie takie samo zdanie jak Maryla. Ale Edyta konsekwentnie udaje, że tego nie zauważyła. :)

Szkoda, że ten wywiad został zmontowany. Mam wrażenie, że najciekawsze fragmenty zostały usunięte...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Super Express

Post autor: dorota »

ray pisze:Edyta, zapytana, czy słyszała teraz Niech żyje bal w wykonaniu Dody, odpowiedziała: "Słyszałem, że ona właśnie wystąpiła zamiast mnie".

ale jeśli faktycznie Edyta miala zaśpiewać ten utwór, to Doda ją zastąpiła ...czyli zaśpiewała zamiast jej ,
taka prawda :lol3:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Super Express

Post autor: MacLean »

Miło się bierze na warsztat słowa Edytki, ale u Maryli też się coś nie zgadza. Na duet się może i nie odważyła, ale przecież tworzyła z Edytą i Beatą Kozidrak trio wokalne podczas sylwestra :) Głosy były jak na tacy, miały solowe i wspólne fragmenty. Wynika z tego, że Maryla po prostu się krygowała. Dobrze wiemy, że ona to akurat kompleksów nie ma.
Jeśli chodzi o ostatni wywiad, to Edyta nie powinna wygadywać takich rzeczy. To miał być uśmiech do osób krytycznych wobec jubileuszu Rodowicz w TVP czy po prostu niepowstrzymana chęć dogryzienia Dodzie? :roll: Inna sprawa, że sama Rodowicz wypowiedziała się o zaangażowaniu Dody też nieco złośliwie, choć chyba niezamierzenie :lol3:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

"Super Express" nadal ciągnie temat Edyty i Maryli.

Edyta Górniak zdradza "SE": Chciałabym pogodzić się z Marylą Rodowicz:
http://m.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/edyta ... 18838.html

Pojawił się nowy fragment:
Super Express pisze:- Pani Maryla zaprosiła mnie na swój jubileusz, ale miałam już wtedy podpisany kontrakt z "The Voice Kids" - mówi nam rozżalona Edyta. - To byłoby dla mnie wielkie przeżycie móc zaśpiewać z panią Marylą. Kiedyś troszeczkę niefortunnie się na mój temat wypowiedziała. Spotkałyśmy się za jakiś czas, uśmiechnęłyśmy się do siebie i zobaczyłam, że może jest jej nie za dobrze na sercu, że tak powiedziała. I wycofała się z tego. Nie to, że jakoś mocno się spierałyśmy, bo nie, ale troszkę sobie dogadywałyśmy - mówi.
One się spotkały na planie "Hit, hit, hurra!", pewnie tę sytuację Edyta miała na myśli.
Nie jest prawdą, że Maryla "wycofała się z tego". Przecież jeszcze w czerwcu Rodowicz powiedziała, że podtrzymuje swoje słowa sprzed dwóch lat, że Diva "nie ma za bardzo nowego repertuaru". Można to zobaczyć tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=CqzYxmw7n8Y
Tak więc nie wiem, na jakiej podstawie Edyta twierdzi, że Maryla zmieniła zdanie.

Może i Maryla się krygowała, nie wiem. Też jestem zdania, że kto jak kto, ale Rodowicz nie ma kompleksów. Może doczekamy się jej potwierdzenia, czy faktycznie chciała zaśpiewać Niech żyje bal w duecie z Edytą i dopiero kiedy okazało się, że :edi: nie może, propozycja występu trafiła do Dody.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Super Express

Post autor: endeven »

Wielka zagadka.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: spot_me »

ray pisze:dopiero kiedy okazało się, że :edi: nie może, propozycja występu trafiła do Dody.
O ile mi wiadomo to Kayah miala zaspiewac te piosenke w czerwcu, wiec Kayah moglaby uszczypliwie powiedziec, ze Gorniak dostala propozycje tylko dlatego ze ona odmowila. Tradycyjna dziecinada w wykonaniu Edyty.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Super Express

Post autor: niuto »

Prawie 2 lata temu Maryla, zapytana przez Patoletę o ewentualny duet z Edytą, odpowiedziała: "Ja bym się nie odważyła, bo ona ma tak piękny głos, ja mam zupełnie inny wokal, raczej pracuję barwą, mam inne piosenki po prostu, to jest inny repertuar".
A teraz niby Maryla chciała zaśpiewać Bal razem z Edytą? Jeszcze gdyby oddała Divie całą piosenkę, tak jak oddała Dodzie, to byłbym skłonny w to uwierzyć. Ale duet? Wydaje mi się, że Edyta zmyśla. Niby dlaczego Maryla miałaby zmienić zdanie?
Ray, chyba trochę naginasz fakty tym razem pod swoją tezę. Słowa Maryli sprzed 2 lat o ewentualnym duecie z Edytą dotyczyły raczej wspólnego nagrania. Czym innym jest natomiast okazjonalne zaproszenie Edyty na swój jubileuszowy koncert. Jak wiadomo, takie wydarzenia bywają okazją do tworzenia nieoczywistych duetów. Poza tym, jak to się mówi: "tylko krowa nie zmienia zdania". :)

Z jednej strony jestem skłonny uwierzyć w to, że Edycie zaproponowano na początku zaśpiewanie "Niech żyje bal", z drugiej zaś - nawet jeśli to prawda - bardzo słabe jest publiczne wyznawanie, że "Doda wystąpi zamiast mnie".
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Super Express

Post autor: mpjp »

I będzie się działo...
http://m.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/gorni ... 25476.html

"Dzieci podróżujące do USA

Ze względu na rosnącą liczbę uprowadzeń i wykorzystywania dzieci, US Customs and Border Protection (Urząd Celny i Straż Graniczna Stanów Zjednoczonych Ameryki) zaleca, aby w przypadku, gdy dziecko podróżuje tylko z jednym rodzicem lub z opiekunem, osoba towarzysząca dziecku posiadała pisemną zgodę drugiego rodzica (lub obojga rodziców) na jego wyjazd poza granice kraju. Urząd Celny i Straż Graniczna Stanów Zjednoczonych zaleca, aby pismo było napisane w języku angielskim, potwierdzone notarialnie i zawierało stwierdzenie; “Potwierdzam, że moja żona/ mój mąż/inna osoba podróżuje poza granice kraju z moim synem/córką i wyrażam na to zgodę” (“I acknowledge that my husband/wife/other person is traveling with my son/daughter out of the country and has my permission to do so”).

Rodzice dziecka mogą również rozważyć udzielenie pełnomocnictwa tymczasowemu opiekunowi na wypadek nieprzewidzianych okoliczności medycznych, jakie mogą się zdarzyć na terytorium Stanów Zjednoczonych. W przypadku, gdy opiekę prawną nad dzieckiem sprawuje tylko jeden rodzic dokumenty, które to potwierdzają, takie jak postanowienie sądu dotyczące władzy rodzicielskiej, akt urodzenia dziecka wskazujący tylko jednego rodzica, akt zgonu itp. będą przydatne w podróży."
(http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-svc-visachild.asp)
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Super Express

Post autor: chicken1506 »

Czy tego dziada w końcu zamkną, aby był spokój? Nagle się taki praworządny zrobił :lol3:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: anet97 »

Mam nadzieje, że to nieprawda .... bo jeśli Edi serio podrobiła podpis i to jeszcze przed wyjazdem do USA to będą spore problemy :shock:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Super Express

Post autor: KrzysiekF »

Szok! Dariusz Krupa oskarża Górniak! Edyta trafi za to do więzienia?


http://www.pomponik.pl/plotki/news-szok ... Id,2460041
Jak informuje "Super Express", Dariusz Krupa (41 l.) założył w sądzie sprawę byłej żonie o ustalenie kontaktów z synem. Przy okazji zarzucił Górniak (44 l.), że ta dopuściła się fałszerstwa!

"Teraz była żona wywiozła go do Stanów, nawet podrabiając mój podpis na wniosku wizowym" - miał ją oskarżać przed sądem Darek.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Super Express

Post autor: Steffie »

Watpie, by Edyta cokolwiek podrabiala. Zreszta teraz sobie o tym przypomnial? Ten koles oraz jego rodzinka naprawde nie maja wstydu. Po tym wszystkim co zrobil, kazdy normalny czlowiek by sie spalil ze wstydu, a juz na pewno nie ciagal po sadach matke dziecka, ktora probuje zapewnic temu dziecku resztki normalnego, zdrowego domu. I juz nawet nie wspominam tu o zabiciu czlowieka na zielonym swietle na pasach po narkotykach, bo to osobna sprawa, ale o sprzedaniu mieszkania, ktore mialo kiedys byc wlasnoscia jego wlasnego dziecka! Wstyd! Tonacy brzytwy sie chwyta, ale bez przesady.
ODPOWIEDZ