Super Express

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Super Express

Post autor: DeathlySilence »

Mist pisze:Ekshumacje smoleńskie wszystkich ofiar też są zgodne z prawem.

To, co jest prawnie dopuszczalne nie znaczy, że jest moralne lub dobre. Jest po prostu zgodne z jakimś paragrafem. Moralnie jest to bardzo zła decyzja.
"Ola boga, ola boga, trumny otwierajo!"

Ekshumacje - analogicznie umiarkowany przykład, mogło paść na bardziej hardkorowe jak np. holocaust, niewolnictwo, czy komunizm. Tak, czy inaczej uważam, że jest to i tak niewłaściwy kaliber - szczególnie ze względu umocowania politycznego. Z tego powodu nie będę się odnosił do tego przypadku, acz rozumiem zamysł przytoczenia.

Moralnie jest to bardzo zła decyzja? Kwestia indywidualnego odbioru. Jestem daleki od myślenia "czarne-białe", oceniania skrajnego, bez stopniowania, nie uwzględniania złożoności sytuacji itd. To domena obrońców "moralności", których nie chciałbym widzieć w roli sędziów.

Decyzja sądu, na ten czas, jest dla mnie optymalna, a przez to - jak widać - kontrowersyjna.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

Oba przyklady dotycza prawa karnego i z niego wynikaja.
Prawo ma sluzyc spoleczenstwu. Wypuszczenie tymczasowe Krupy jest demoralizujace i duzego ryzyka. Kobieta nie zyje, jemu udowodniono obecnosc kokainy we krwi, to napewno on zabil na pasach na zielonym swietle.
Wypuszczono go bo sedzia uznal ze nie jest mozliwe zeby preparowal dowody do zakonczenia apelacji. Moze jednak wyjechac z kraju na dowod. Albo zrobic sobie falszywy paszport. Granicy nikt dzisiaj dokladnie nie sprawdza. Dla Ciebie to optymalna decyzja dla mnie zle wykorzystanie prawa, ktore nie sluzy nikomu z wyjatkiem oskarzonego. A...i jeszcze to cholerne i nieludzkie poczucie niesprawideliwosci. Wole byc oskarzona o bronienie moralnosci niz byc pozbawiona empatii. Tobie cpun nie zabil nikogo na pasach. Mi tez nie. Ja jednak wspolczuje rodzinie ofiary niz s*****owi ktory sie zacpal i jezdzil po miescie jakby nigdy nic a teraz sobie wyszedl bo mial wystarczajaco duzo kasy.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Super Express

Post autor: DeathlySilence »

Oba przykłady dotyczą wypadków, a te bywają różne. Prawo karne jest obszerne, by procesy przeprowadzać nie taśmowo, a indywidualnie. Ale spoko, wrzućmy wszystko do jednego wora... świętego Mikołaja.

Wypuszczenie Krupy jest demoralizujące? Demoralizujące kogo? Czyn tak, ale sama przerwa w odbywaniu potencjalnego wymiaru odsiadki?

Dużego ryzyka - powiedzmy, choć to duża przesada - poręczenie majątkowe, zabrany paszport, wizyty na komendzie plus potencjalne sankcje w przypadku ucieczki - nom, wizja Krupy uciekającego zagrabanicę i żyjącego latami na egzotycznej wyspie... filmowo.

Skrajności uniesień, wielkich słów i bluzg, a nad wszystkim roztaczająca się empatia, niczym tęcza... nie dziękuję, z tym nie da się dyskutować.

Pomimo tego, czego dokonał Krupa, widzę w nim człowieka, nie Trynkiewicza.
Wydaje mi się, że SĄD wziął to również pod uwagę.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Super Express

Post autor: Mist »

DS wyslij Krupie paczke na swieta, skoro tak bardzo Ci go zal. Zgadzam sie nie mamy o czym dyskutowac, inny poziom swiadomosci.

Pozwole sobie tylko dodac, ze Trynkiewicz przynajmniej odsiedzial kare ktora mu zasadzono!!!!!!!! Rodzina jego ofiar nie musiala przechodzic przez gehene czy odsiedzi swoj wyrok czy nie.

Niestety polskie gwiazdy maja to do siebie ze uciekaja przed sprawiedliwoscia. Roman Polanski! Krupa jest w Polsce spalony co go tu trzyma? Ludzie w dlugim stresie i depresji robia rozne rzeczy. :roll:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Super Express

Post autor: DeathlySilence »

Paczkę? Szlachetną? Żal? Ciekawe insynuacje.

Właściwie mamy o czym dyskutować ze względu na tę inność. Jednakże nie mam tyle czasu, co opozycja parlamentarna, by hamować wszystkie Twoje rozpędy intelektualne.

Wydaje mi się, że nie zdajesz sobie sprawy, na czym polega prawdziwa GEHENNA rodzin ofiar Trynkiewicza.

Pińcet wykrzykników - Krupa też odsiedzi swoje, tylko - i na tym cały pic polega - nie wiadomo ostatecznie ile. Wszystko sprowadza się więc do tego, że sędzia jest głupi... przyjmijmy głupszy od Ciebie, bo sprawę pokierował nie po Twojej myśli.

Światowe gwiazdy, w szczególności brytyjskie przecież nie "uciekają przed sprawiedliwością", tylko te tfu polskie... pewnie przez ten popęd emigracyjny.

Poza tym, czym jest "ucieczka przed sprawiedliwością"? Jeśli już to przed potencjalną karą, która i tak nie uszczęśliwi wszystkich zainteresowanych, czyli w pewnym sensie będzie i tak niesprawiedliwa dla wielu.
Oparcie się na własnej relacji zdarzeń , skorzystanie z innych możliwości prawnych, by odsunąć w czasie ogłoszenie wyroku, z którym nie zgadzamy się, jest prawem obrony - nie klasyfikuje tego jako "ucieczki". Kontrprocedurą dla prokuratorskiego ważenia "sprawiedliwości".

Polański? Koronny przykład na ucieczkę przed amerykańską "sprawiedliwością" - nie wnikając w dokonany czyn.

Ludzie spaleni w Polsce, w długim stresie i w depresji, robią różne rzeczy lub nie robią nic, a jeśli robią, to robią je w... Polsce i nie w Polsce. Wróżenie z fusów.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Super Express

Post autor: lordarek1 »

;(

Syn Górniak MÓGŁ UMRZEĆ? "Nie byłam gotowa żegnać syna"


http://tv.se.pl/rozrywka/dramatyczne-wy ... -mo,19065/
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Super Express

Post autor: IgaAga »

Dawno nie słyszała takiego steku bzdur. Edyta już zapomniała języka polskiego. WOW. :lol3: Jeśli ten stan był taki poważny Allana nie jest to możliwe, żeby wyszli po 7 dniach niestety. Jak zwykle diva dramatyzuje. Reanimację to się wykonuje przy zatrzymaniu akcji serca, a nie zakażeniu spowodowanym rozlaniem woreczka. Po takim ciężkim stanie dochodzenie do siebie jednak trwa dłużej, a Allanek po 7 dniach już brylował na insta. Czemu ta kobieta do wszystkiego dorabia historię. Chyba ten lekarz na p ma coś do powiedzenia.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

Najlepsze jest to, co Edyta powiedziała na początku o całym 2016 roku:
Edyta Górniak pisze:Bardzo magiczny rok. Bardzo wytężony. Dużo bardzo pracy.
:lol3: :buahaha: :rotfl:
Przez cały rok 2016 Edyta zagrała w sumie 5 koncertów (Kraków, Arłamów, Olsztyn, Września, Mielec), wydała tylko jedną piosenkę, nie wydała ani jednego teledysku i ani jednej płyty. Jeżeli to był rok "bardzo wytężony" i było "dużo bardzo pracy", to nie wiem, co mam powiedzieć o Beacie Kozidrak, która w tym roku zagrała ponad 35 koncertów, wydała nowy album, wydała 3 teledyski, rozwiodła się, ogłosiła 13 kolejnych koncertów na przyszły rok i pochwaliła się, że już pracuje nad aranżacjami na nową trasę i myśli nad następnym klipem...
Edyta Górniak pisze:Przepraszam Państwa, bo ja naprawdę myślę tylko po angielsku.
:lol3:
Edyta nie myśli w ogóle, a ten wywiad jest tego najlepszym potwierdzeniem. :)

Ile szczegółów medycznych... Cała Polska musi wiedzieć, że Allanowi co godzinę pobierano krew i że Edyta odzyskała głos dopiero po osiemnastej dawce sterydów... :roll:

W redakcji "Super Expressu" mieli pewnie niezłą bekę z tego, co Edyta tu wygadywała:
Edyta Górniak pisze:Te nasze dzieci tak do końca nie są nasze. To są dzieci Boga. I On decyduje, czy nam podaruje takie cudne dusze, czy nie.
Na podstawie tego wywiadu powstał artykuł na Pudelku, gdzie zamieszczono zdjęcie Edyty, kiedy rozpaczała po śmierci Kubiaka:
http://www.pudelek.pl/artykul/102408/ed ... ieci_boga/.
Ona sama się podkłada, a tabloidy i portale plotkarskie bezlitośnie to wykorzystują...
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Super Express

Post autor: karen »

Ona jest po prostu strasznie samotna i zagubiona, te wywiady to wręcz krzyk żeby zwrócić uwagę na siebie, tyle... Smutne to wszystko.
Strach sie bać jakie przemówienie walnie na Sylwestra....
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: Flux »

karen pisze:Strach sie bać jakie przemówienie walnie na Sylwestra....
Podobne jak zwykle. "Kochani, jak się czujecie? Dobrze? Wszyscy skaczą! Jump! Jump! Jump! Przepraszam Państwa, bo ja myślę po angielsku. Dziękuję Aniołom, że przestało padać na mój występ! Nie wiem, czy sobie poradzę, powietrze jest tak zimne i suche. Ładną mam sukienkę? Uwaga, jesteście!? Niemodnym jest być dzisiaj dobrym, ale ja wbrew tej modzie pozostałam dobra, bo łatwo jest być dobrym. To był magiczny, przełomowy rok, pełen wytężonej pracy. To prawdziwy zaszczyt dla artysty zamykać i otwierać muzycznie rok. Nie mogłam zawieść swoich fanów. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, bądźcie bezpieczni, cześć, pa!" W ten ton uderzy na pewno w wywiadach i gadkach podczas samego występu, tylko doszło jej jeszcze to hardcorowe nawrócenie, więc może być jeszcze kilka nowych kazań i ogłoszeń duszpasterskich.

Relacja z pobytu w szpitalu zbędna. Naprawdę powinna zachować takie sprawy dla siebie. Bóg wysłuchał modlitw, ale to jeszcze nie powód, żeby cała Polska słyszała tę spowiedź. Szkoda, że spraw związanych z muzyką nie omawia z takimi szczegółami.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Super Express

Post autor: stinger »

Przykro mi słuchając Edyty, po prostu mi jej szkoda.
Od kilku już lat to wszystko biegło w takim kierunku i zmierza w jeden punkt. Sukcesywne odcinanie się od muzyki i odrzucanie rozmów z dziennikarzami ,którzy mogliby zapytać o coś niewygodnego,aż zostali sami pochlebcy.Ela Zapendowska powiedziała to już w 2010 w retrospekcji na Jubileuszu "za bardzo słucha pochlebców i to ją gubi."
Ten młody chłopak ,który przeprowadza wywiad z Edytą,miły ,przystojny ,ale widać ,że te pytania są słodko - mizdrzące.Nie dziwie się jemu,doskonale wie,że Edyta lubi filozofować na takie tematy ,więc rozmowa się klei.

Myślę,że Edyta jest strasznie samotna,sama sobie wmawia pewne rzeczy ,brak jej równowagi w życiu. Kto ma wierzyć w te brednie o pracy?
Ja już nie oczekuję od Edyty muzycznie nic, chciałbym tylko żeby nie pogubiła się w życiu zupełnie,bo z sentymentu dawnych dni bardzo dobrze jej życzę...Na muzykę nie czekam ,ale temu wszystkiemu będę się przyglądał - raczej z żalem,smutkiem i niedowierzaniem będę kiwał głową niż krytykował i wyczekiwał na muzyczne cuda.
Już nie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Express

Post autor: ray »

-> Edyta Górniak o świętach: Nie umiem nic ugotować Allanowi
-> Górniak składa ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA czytelnikom "Super Expressu"

Edyta osobno nagrywała życzenia świąteczne dla czytelników "Faktu" i osobno dla czytelników "Super Expressu". :lol3:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Super Express

Post autor: endeven »

tylko o fanach zapomniała
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Super Express

Post autor: Flux »

Żeby zapomnieć, najpierw trzeba pamiętać :ha: Edyta nie zawraca sobie głowy bzdetami.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Super Express

Post autor: lordarek1 »

dzisiejsze wydania :edi:

Obrazek

i jeszcze ze strony Gali :hellobaby:
Już w poniedziałek 600. numer "Gali"! <3 Wraz z nami świętować będzie wyjątkowa gwiazda jubileuszowej okładki! Zgadniecie która? ;)
Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, Joanna Krupa, Edyta Górniak, Kinga Rusin, Małgorzata Kożuchowska, Magda Gessler, czy może Justyna Steczkowska? <3
:?: :?: :edi: :edi:
ODPOWIEDZ