Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Michael »

Aro pisze:Wspomniano operacje plastyczne
Oglądałem ten program wczoraj i nie słyszałem ani słowa nt. operacji plastycznych. Powiedziano tylko, że Edyta Górniak wraz z wiekiem wygląda coraz młodziej :lol:.
angela2311 pisze:I dodam jeszcze że któryś z nich powiedział, że jak się zaprasza kogoś takiego jak Edyta ( w sensie taką gwiazdę) to niech się nie spodziewają, że zaśpiewa hymn tak jak kibic piłkarski.
To Mrozu powiedział.
michu18ziomal pisze:tede - ze jak spiewala litanie to wszyscy klekali ze jest najlepsza w Polsce
To akurat powiedział Łozo, a nie Tede.
michu18ziomal pisze:tede - ze zabronili krawczykowi spiewac wokaliz na plycie i ze byla hitem i ze Edi tez powinni zabronic ze nie musi spiewac w 15 skalach tylko wystarczy 6
A to wypowiedź wokalisty zespołu Video. Niestety nie wiem, jak się on nazywa.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 15:55 przez Michael, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Kopaneek »

Michael pisze:Oglądałem ten program wczoraj i nie słyszałem ani słowa nt. operacji plastycznych. Powiedziano tylko, że Edyta Górniak wraz z wiekiem wygląda coraz młodziej .
I znowu ujawniło się zamiłowanie Aro do przeinaczania faktów/wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Mist »

Oh z tym materialem na odpowiednie piosenki to niestety maja racje.

Nie wiem dlaczego ludzie zachwycaja sie Maryha moze w latach 90tych niezle sie zapowiadala. Ale teraz nie moge na nia patrzec, totalny brak gustu i siano w glowie. Dla mnie liczy sie caloksztalt nie tylko oktawy. Jej corka ma na imie Monroe a syn Marokanski Canon czy jakos tak :hellobaby: Imie synka zainspirowane stylem pokoju w ktorym tatus oswiadczyl sie mamusi.... :lol3:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Matiz99 »

Michael pisze: michu18ziomal napisał(a):tede - ze jak spiewala litanie to wszyscy klekali ze jest najlepsza w Polsce



To akurat powiedział Łozo, a nie Tede.
Właśnie dlatego mnie dziwiło że Tede mógłby coś takiego powiedzieć 8P
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Madlen »

Mist pisze:Nie wiem dlaczego ludzie zachwycaja sie Maryha moze w latach 90tych niezle sie zapowiadala.
Zapowiadała sie i wykorzystała swoją szansę. Nie rozumiem Twojej frustracji. To, że obecnie faktycznie troche się "oszczędza", może wynikać z różnych przyczyn... Nadal jest geniuszem.
Mist pisze:Ale teraz nie moge na nia patrzec, totalny brak gustu i siano w glowie.
Proponuję spojrzeć na niektóre poczynania Edyty dla porównania 8)
Brak gustu? Gdzie?
Siano w głowie? :lol3: Znalazłabym masę "piosenkarek" która reprezentuje poziom poniżej krytyki.
Już nie powiem kto ma siano... :hahaha2: .
Mist pisze:Jej corka ma na imie Monroe a syn Marokanski Canon czy jakos tak Imie synka zainspirowane stylem pokoju w ktorym tatus oswiadczyl sie mamusi....
I co w tym śmiesznego. Artystka. Wiele można takim ludziom wybaczyć :) Żałosne jest bazowanie tylko na prywatnych aspektach życia Maraji. Niech żyje kobieta jak chce. Nas powinna raczej interesować muzyka, a tej naprawdę w dorobku Mariah nie brakuje.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Aro »

Michael pisze:Oglądałem ten program wczoraj i nie słyszałem ani słowa nt. operacji plastycznych. Powiedziano tylko, że Edyta Górniak wraz z wiekiem wygląda coraz młodziej
Nie pamiętam juz dokładnie tego programu, ale wydaje mi się, że wspominano o powiększanych ustach. Może za duże słowo operacja plastyczna, niech będzie, że zabieg.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: perła6 »

Nie przeżywajmy ;p Luzik. Specjaliści za dychę... Kto w ogóle stworzył ten ranking??? Whitney Houston - diwa, głos nadzywczajny, artysta wielkiego formatu na ostatnim miejscu... Przed nią... Doda. ! :ha: Nie wiem co robi tam Agnieszka Chylińska, niegdyś gwiada ostrego rocka, dziś królowa dyskoteki... Ewa Farna - nic do niej nie mam, ale zeby umieszczać ją w takim rankingu to uważam przesada. Normalnie tylko Britney Speras brakowało :lol3: Jeżeli juz owy ranking powatał to jest w nim miejsce dla :
- Edyta Górniak
- Whitney Houston
- Celine Dion
- Christina Aguliera
- Mariah Carey
- Beyonce
- Leona Lewis
No chyba nikt więcej... To oczywiscie tlyko moje zdanie, więc prosze nie zmiażdżyć mnie krtyką :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: grzechoo »

Aro pisze:wydaje mi się, że wspominano o powiększanych ustach
Wspomniano. Wojtek powiedział, że ktoś powinien tej Pani napisać dobry utwór i wtedy by nikt nie gadał o napompowanych ustach, o tym czy gada głupoty.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: Aro »

No i pewnie o to mi chodziło. :)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: GosiaczeQ_14 »

perła6 pisze:Nie przeżywajmy ;p Luzik. Specjaliści za dychę... Kto w ogóle stworzył ten ranking???
Na końcu tego programu mówili, że można swoje propozycje zgłaszać na ich fb chyba i oni tam sobie coś wybiorą 8P
W sumie bez sensu ten ranking był
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: angela2311 »

perła6 pisze:Nie przeżywajmy ;p Luzik. Specjaliści za dychę... Kto w ogóle stworzył ten ranking??? Whitney Houston - diwa, głos nadzywczajny, artysta wielkiego formatu na ostatnim miejscu... Przed nią... Doda. ! :ha:
To tam nawet Doda była?? :shock: To rzeczywiście ranking na poziomie.... Jakby nie mieli już kogo dać. Ale rzeczywiście za dużo od Vivy wymagać nie można.

Oglądałam tylko końcówkę od Edyty zaczynając, więc dlatego mnie to teraz tak zdziwiło.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: perła6 »

angela2311 pisze:To tam nawet Doda była??
No była :lol3: I na dodatek chyba na 5 miejscu z tego co pamiętam :shock:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: niuto »

Ej no nie przeżywajcie tak. To był program rozrywkowy, a nie jakaś wyrocznia. :)
Nie wiem dlaczego ludzie zachwycaja sie Maryha moze w latach 90tych niezle sie zapowiadala. Ale teraz nie moge na nia patrzec, totalny brak gustu i siano w glowie.
Ale jak o Edycie się takie rzeczy pisze to na forum wielkie oburzenie, że ktoś śmie się czepiać wyglądu :PP No i zapowiadać to się może zapowiadała po wydaniu dwóch pierwszych albumów, ale biorąc pod uwagę, że nagrała ich łącznie kilkanaście i sprzedała w zawrotnym nakładzie to możemy mówić o całkowitym wykorzystaniu swojej szansy i talentu :)
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: aftershave »

Dziś na Vivie był nowy ranking w stylu : "10 polskich gwiazd exportowych". Edyta na miejscu 3.

na 4 Myslovitz, na 2 miejscu Doda, na 1 Nergal/ Behemot. Co dziwne, osoby komentujące wypowiadały się o Edi w samych superlatywach, natomiast po Dodzie pojechano ostro i chyba wszyscy stwierdzili, że jej szanse na kariere międzynarodową są żadne, co najwyżej może podbić Bługarie :)

Wspomniano o 2 miejscu na eurowizji jako o wielkim sukcesie Edyty. Bardzo podobała mi się wypowiedź Stachurskiego, który powiedział, że wierzy, że największy sukces Edyty Górniak jest jeszcze przed nią ! (chyba wszyscy mamy taką nadzieje :)

Mądrze wypowiadała się także Małgosia Halber - prezenterka vivy. Mówiła, że sukces każdej, nawet najwybitniejszej wokalistki, uzależniony jest niestety od innych ludzi, którzy dla niej komponują, piszą. Stwierdziła też, że każda prawdziwa gwiazda musi mieć swoje "chimery" i ludzie z jednej strony to wyśmiewają, a z drugiej tego od"divy" oczekują. Mówiono także o tym, że wszyscy wiązali z Edytą ogromne nadzieje, gdyż posiadała/ posiada wszelkie atrybuty by zostać gwiazdą miedzynarodową gwiazdą, wielki talent, orginalną urodzę i cytuję "cygańską iskrę w oku".

Jedyne co krytykowano to brak odpowiedniego repertuaru. Mówiono także o tym, że jeśli Edyta trafi na dobrych producentów to będzie w czołówce europejskich wokalistek i wciąż ma na to realne szanse. Generalnie opinie były bardzo pochlebne, aż miło było słuchać. Puszczono fragmenty teledysków TNTJM, When You come back.., List, Teraz Tu :)
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Kolejno odlicz, czyli VIVA 10 Naj

Post autor: perła6 »

KIEDY POWTÓRKA??? :)
ODPOWIEDZ