Muzyczne stacje tv

MTV, VIVA, 4fun.tv i inne

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Phealer33 »

Kurde, przegapiłem :P
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Matiz99 »

Wczoraj po kilka minut po północy na vivie OTR. Pierwszy raz w TV widziałem :d
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Aro »

Dopiero teraz trafiłem na ten temat. Ehh, dużo mnie ostatnio omija na tym forum, ale cóż... Właśnie wczoraj czytałem o NEXT Music +HD, a tu się okazuje, że ktoś z tej stacji się tutaj pojawił, grają Edytę. :D Tutaj news o tym, ze kanał można oglądać w lepszej jakości obrazu w internecie http://media2.pl/media/87415-NEXT-Music ... kosci.html Jak na razie internet i małe kablówki, ale pojawił się w grudniu także news o tym, że kanał ma się pojawić w większych kablówkach http://media2.pl/media/87098-Next-Music ... lowek.html Jeśli mamy tutaj przedstawiciela tej stacji to może jakieś szczegóły będziemy mieli wcześniej. ;) Liczę na pojawienie się w jednej z sosnowiecko-szczecińskich kablówek. :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Dobi »

Kanał Kino Polska Muzyka bardzo często puszcza teledyski Edyty.
Oczywiście nie mówię o nowych klipach, ale o tych z lat dziewięćdziesiątych: "Dotyk", "Anything" oraz "When You Come Back to Me" (widziałem go raz i to końcówkę). Ten drugi stacja szczególnie sobie upodobała.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Michael »

Na Viva Polska właśnie leci cykl "Viva, kolejno odlicz...". Dziś mówią o polskich artystach, którzy byli najbliżej zrobienia kariery międzynarodowej. Ciekawe, czy powiedzą coś o Edycie :-).

-- Dodano: 5 lut 2012, o 20:38 --

Edyta na miejscu 3. Ogólnie rzecz biorąc wszyscy komentujący stwierdzili, że jedynym powodem braku dużego sukcesu Edyty za granicą był brak odpowiedniego repertuaru. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że Edyta nadal ma szanse na karierę międzynarodową, jeśli ktoś Jej napisze hita.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: DAAMI »

a kto w takim razie na pierwszym miejscu skoro nie Edyta ? :shock:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Aro »

Behemoth
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Matiz99 »

Zupelnie zapomniałem. Kilka tygodni temu na vivie tytułu programu już nie pamiętam (wtedy jeszcze pamiętalem :D) mówili o Davidzie z Getta i wspomnieli o niedoszłej współpracy z Edytą. Już nie pamietam co dokladnie. Na koniec prowadzący powiedział że tak czy owak życzy Edycie wszystkiego najlepszego.
Wcześniej leciał teledysk Guetty i tak sobie pomyślałem że może wspomną coś o Edycie - i się spelniło :ha:
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: perła6 »

Michael pisze:Na Viva Polska właśnie leci cykl "Viva, kolejno odlicz...". Dziś mówią o polskich artystach, którzy byli najbliżej zrobienia kariery międzynarodowej. Ciekawe, czy powiedzą coś o Edycie .

-- Dodano: 5 lut 2012, o 20:38 --

Edyta na miejscu 3. Ogólnie rzecz biorąc wszyscy komentujący stwierdzili, że jedynym powodem braku dużego sukcesu Edyty za granicą był brak odpowiedniego repertuaru. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że Edyta nadal ma szanse na karierę międzynarodową, jeśli ktoś Jej napisze hita.
Powtórka powtórki powtórzonej powtórki. :D To było kilka miesiecy temu...
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: piotrfujarewicz »

Matiz99 pisze:Kilka tygodni temu na vivie tytułu programu już nie pamiętam (wtedy jeszcze pamiętalem ) mówili o Davidzie z Getta i
To chyba chodzi o "David Guetta. Tylko beat." Czy jakoś tak :PP
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Michael »

perła6 pisze:Powtórka powtórki powtórzonej powtórki. :D To było kilka miesiecy temu...
Nabijasz sobie posty? :lol: Niczego merytorycznego nie wniosłaś do tej dyskusji przez powyższe :lol:.
Niektórzy być może nie widzieli, więc postanowiłem zamieścić info.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: perła6 »

Tylko napisałam, że to powtórka, a nie nic nowego... Z resztą już o tym chyab ktoś kiedyś na forum pisał w innym dziale.
Michael pisze:Nabijasz sobie posty
8P Zabawne...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Matiz99 »

piotrfujarewicz pisze:To chyba chodzi o "David Guetta. Tylko beat." Czy jakoś tak :PP
Nie. Na pewno nie. To nie był program poświęcony tylko jemu. To był jakiś przegląda teledysków czy cóś. Prowadzi to chłopak z dziewczyną.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Marecki »

NEXT Music HD pisze:Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16 pierwsze wydanie naszej listy przebojów. Pierwsze notowanie postanowiliśmy ułożyć sami więc będzie całkowicie "odjechane" - od sasa do lasa :)

***
Nasza lista przebojów to nie jest lista nowości, to jest lista po całości. I tak np. na miejscu 2 może być coś z 2012 roku a na 1 z 86 :) Dlatego piszemy, że od sasa do lasa, w różnych stylach, gatunkach i dekadach :)

***
Co do głosowania, robi się strona listy i tam będzie łatwy system głosowania a zanim się zrobi będziemy radzili sobie na FB :)
Stacja lubi Edytę. Być może znajdzie się na którejś pozycji. A nawet jeśli nie - to muzycznie może być ciekawie ;)

http://oognet.pl/content/details/1152 przekaz HD
Awatar użytkownika
Emil45677
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 04 lip 2012, 17:32
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything, Linger
Lokalizacja: Polska

Re: Muzyczne stacje tv

Post autor: Emil45677 »

Wczoraj trafiłem na program "ViVA Pudelek"- nie wiem czy to powtórka czy nowy odcinek bo raczej mnie to nie interesuje. Natomiast mówili o Edycie i to niestety strasznie "czepialsko". Odcinek traktował o upiększaniu natury. Powiedziano tam że Edyta robiła sobie operacje plastyczne :P. Że niby podniosła sobie usta i "majstrowała" przy kościach policzkowych. Dla mnie to było żałosne.... Oczywiście Edyta powiększała sobie usta ale na pewno nie robiła żadnej operacji plastycznej, totalne bzdury :). Na pewno nie zrobiła ze swoją twarzą tyle ile w tym programie nawciskali :D. Myślę że same komentujące chciałyby tak wyglądać bez makijażu jak Edyta :). To już jest totalne czepialstwo i tona zazdrości, a oto i ten odcinek:
http://www.viva-tv.pl/sezony/43012-viva ... ry/odcinek
ODPOWIEDZ