Recenzje płyty "MY''

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Recenzje płyty "MY''

Post autor: DAAMI »

Mona. pisze:To, że zbliża się lato, nie oznacza, że na singla trzeba wybrać największy, za przeproszeniem, chłam z albumu.
CQ (ewentualnie Find Me) pasuje jako singiel wakacyjny. (L)STW bardziej pasuje na jesień gdyż w wakacje dużo by nie osiągnął, a inne single wog. nie pasują na singiel wakacyjny - S-I ? , D D ? Tafla? P H ? - żadna z nich nie pasuje , no chyba, że w remixie :p
Mona. pisze:A jeśli Edyta ma zamiar kierować swoją karierą widzimisię kilkudziesięciu osób,
a ile gwiazd Polskich i Zagranicznych wydawali single na prośbę fanów ?
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Recenzje płyty "MY''

Post autor: Mona. »

To ja proponuję, żeby w przyszłym roku na wiosnę Edyta zaśpiewała "Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek" - na zieloną i świeżą wiosnę będzie jak znalazł! :tanczy:

Co za idiotyczne myślenie. Chociaż... rzeczywiście, jak się nie ma na siebie żadnego pomysłu, to pozostaje kierować swoją karierą, dopasowując działania muzyczne do obecnej pory roku. W razie czego można powiedzieć, że lato było zbyt chłodne i gorące CQ nie wpasowało się w ten klimat. Usprawiedliwienie na klapę singla gotowe.

-- Dodano: 16 cze 2012, o 13:41 --

Aha, i jak dla mnie dana muzyka jest świetna, to mam ochotę jej słuchać przez cały rok i mam gdzieś, czy obecnie pada śnieg, deszcz czy świeci słońce. Nie potrzebuję do tego dodatkowych, naciąganych pretekstów.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Recenzje płyty "MY''

Post autor: KrzysiekF »

Znalezione w sieci
oto kawałek:4 lata oczekiwania, 3 single, 2 zapowiedzi trasy, 3 udziały w reklamach, 1 zapowiedź DVD, 1 jubileusz, 1 rozwód, 1 syn, 1 miłość, wiele wylewnych wywiadów, parę skandali, kilka edycji talent show, „przesiadanie się z karocy na rower” i nareszcie jest – to z czym właściwie Edyta Górniak powinna być kojarzona. Na okładce nowego albumu Edyta Górniak łapie się za głowę. MY również, po jej przesłuchaniu…….
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Recenzje płyty "MY''

Post autor: dorota »

Krzychu, :lol3: :laughing:

dobra recenzja!!!
ODPOWIEDZ