URODA

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: URODA

Post autor: edikate »

Mist pisze:Tez mi sie wydaje ze Edyta podobne do siebie - tak wlasnie wygladaja jej nowe policzki ktore zafundowala sobie jakis czas temu :P
???
usta,zeby i jeszcze teraz poliki , to juz chyba niewiele z Edyty pozostalo???

-- Dodano: 17 sty 2013, o 22:08 --
tochie pisze:W Urodzie 4-stronicowy wywiad. Edyta przyznaje się w nim do powiększania ust ;)

http://www.afterparty.pl/newsy_artykul,10228.html
na tychobydwoch zdjeciach miala juz powiekszone...bo jakmowila wczesniejchciala do slubu ladnie wygladac

-- Dodano: 17 sty 2013, o 22:23 --
Dobi pisze:Sama rozmowa jest o tym o czym może być w piśmie o takim profilu - czyli o dbaniu o siebie, o ciuchach, o butach, włosach, makijażu itp. itd. Edyta coś tam o muzyce wspomina, ale bardzo niewiele.

Cały wywiad jest już na naszej stronie -> http://e-gorniak.com/prasa/2013/01/uroda-5/
po 1.sze BARDZO DZIEKUJE ZA WYWIAD
po 2.gie
Lubię różne marki m.in. Ray-Ban. Ostatnio kupiłam piękne, lekko pozłacane okulary. Kupując je, nie zwróciłam uwagi na markę. Moi styliści sprawdzili, że pochodzą z limitowanej kolekcji Dolce&Gabbana.

to bullshit jak mozna kupic okulary nie wiedzac jakiej markione sa?poniewaz sama posiadam roznych marek okulary np RAY BAN (notabene NALEPSZE NA SW'iecie SZKLA, GUCC'I ARMAN'I ) zawsze jest logo danej Marki wiec nie wiem co to za frazesy ???

-- Dodano: 17 sty 2013, o 22:33 --

po przeczytaniu...hmnnnn jakos nie zachwycil mnie ten wywiad ...za duzo ideologiii, ktora w zyciu sie niestety nie sprawdza...
mam wrazenie ,ze Edi nie stapa po ziemi !

-- Dodano: 17 sty 2013, o 22:38 --

i jeszcze jedno
Jakich perfum używasz?

Do tej pory w moim życiu miałam trzy ulubione zapachy. Pierwszym był Escape Calvina Kleina, kolejnym She Giorgio Armani i ostatnim Lalique. Od trzech lat już jestem na etapie poszukiwania nowego dla siebie zapachu. Odwiedziłam różne perfumerie w Polsce, za granicą i żadnym zapachem nie mogę się scalić. Nie lubię słodkich ani kwiatowych perfum, wolę orientalne.

na czacie ( bylo niedawno) pokazujac zawartosc torby wciagnela min. perfuny...???
Edi klamczucha czy co????

-- Dodano: 17 sty 2013, o 23:00 --

Esape Clavin Klein sama przez dlugi czaaaaaassssssss uzywalam
jest slodkie i kwiatowe ;-))))
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: URODA

Post autor: Phealer33 »

Chciałbym powiedzieć, że wywiad przerwałem czytać chyba na 3 pytaniu. Dalej nie byłem w stanie dotrwać.
Awatar użytkownika
Monalisa
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 760
Rejestracja: 06 wrz 2006, 20:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Miasto...

Re: URODA

Post autor: Monalisa »

Moim zdaniem zdjęcia w środku są super, bardzo podoba mi się ta sesja. W porównaniu z innymi jest dużo lepsza. Co do wywiadu to ... niestety jest Edyta bardzo nie szczera w wywiadzie... Urodę czytam od lat bo pismo mnie interesuje, szczegółowo opisana kosmetyka zabiegów, porady. Wszystkie praktycznie - z tego co kojarzę poprzednie wywiady - gwiazdy na okładce zawsze w środku przedstawiają chociaż podstawowe kosmetyki do twarzy, podkład,róż, pomadka/błyszczyk, pielęgnacja a po przeczytaniu tego co przedstawiła Edyta jest mi nie dobrze i czuje odrazę.... PROMOCJA Soraya (wiem ze jak gwiazdy podpisują kontrakt z producentem to niby potem muszą promować produkt..) ale bez przesady... Wiadac ze zawsze ma super jakości podkład i na pewno nie jest to tanie dziadostwo Soraya :lol3: rozśmiesza mnie, nikt nie jest głupi.... Ostatnio wiele ciekawszy był wywiad z Paulina Sykut, dziewczyna poleciła jakich używać podkładów,rozświetlaczy pod oczy - dobrych firm i zero ściemy. Nie to że mi zależy żeby wiedzieć czy się maluje Górniak, ale jak udziela wywiadu to mogła by zdradzić bo podoba mi się jej podkład i wykończenie makijażu w ostatnim czasie. Jednak duzo osób miało rację tu na forum że Edyta ściemnia. Brak słów na temat kwintesencji i jakości wywiadu.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: URODA

Post autor: Mist »

Moze pisma URODA nie bylo stac na szczera rozmowe o kosmetykach i pielegnacji urody. Poza tym Edyta nie chce zeby ktokolwiek na niej zarabial kto wczesniej za ta nie zaplacil odpowiedniej stawki. To wydaje sie jedynym sensownym wytlaczeniem w przeciwnym wypadku istnieje uzasadnione podejrzenie o postepujaca glupote...
Dawno temu byl juz wywiad w Urodzie bardzo fajny zreszta i ze swietnym zdjeciem na okladce. Obecny wywiad to pierdniecia Edyty ktore zostaly podane do druku. Tyle w temacie :P
ODPOWIEDZ