Grazia

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Grazia

Post autor: karen »

ja nie kupie-bo nigdy nie kupuje tego typu prasy-ale w Empiku poczytam z chęcią :)
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Grazia

Post autor: Michel »

Edyta Górniak broniąca swojego wizerunku jest cholernie niewiarygodna. Wg komunikatu, doskonale zdaje sobie sprawę w jakim świecie obecnie żyjemy. Kwestie finansowe są aż tak bardzo czułym punktem u Edyty Górniak? Bizneswomen czy piosenkarka? Przez takie komunikaty wszyscy się z niej nabijają i nie dziwią się już dlaczego żyje z prawnikiem…
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Grazia

Post autor: DeathlySilence »

Skabriec divy. Czuły punkt? :wink:

Od jakiegoś czasu dostrzec można (?noworoczne postanowienie?), że Edyta zaczęła w końcu dbać o swój wizerunek - nie tylko publikując na fb prawne elaboraty, ale również zakręciła kurek dla swojej źółci.
Jeśli się wypowiada, to uwagę koncentruje na sobie, swoich sprawach (muzycznych, prywatnych - jedynie z pozytywnym wydźwiękiem), odnosi się do konkretnych tematów (Beyonce, związki partnerskie itd.)

Bardzo dobrze. :)

Jedno "ale" - od "czystej karty" może zacząć nowy rozdział, ale nie książkę - nie z tak "bogatą" medialną przeszłością.

Z jednej strony "edytowa skarbonka" to przestrzeń, której Górniak nigdy medialnie nie poruszała, a więc sfera prywatna (jedna z ostatnich), którą może w taki sposób chronić.
Z drugiej - trochę to smutne, bo pozwoliła mediom, zachęciła je, by "bawiły się" innymi ważnymi wartościami, a dopiero przy pieniądzach mówi stanowcze "BASTA!".

O ile przy aferze z jej biustem (Tajlandia) taki prawny zabieg miał sens - zastraszenie - to przy tej sprawie jest przesadzony, przerysowany, zbyt głośny, przez co dający pretekst do dalszego zagłębienia się w temat.

Mam mieszane uczucia co do tej sprawy.

Dobrze, że monitoruje media, że zaczęła dbać o swój wizerunek.
Źle, że do każdej sprawy odpala broń o największym polu rażenia, co przy tych błahych (jak ta - z mojego punktu widzenia) jest śmieszne.

Pewne sprawy warto jednak załatwić po cichu, niż narazić się na śmieszność, tym bardziej gdy skonfrontuje się przeszłość z teraźniejszością...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Grazia

Post autor: Kopaneek »

To, że Fakt już nie pisze o Edycie w ogóle albo tyle co nic, niekoniecznie świadczyo tym, że Edyta ich pozwała. Fakt zna swoje możliwości, pozycję na rynku i nie pozowli sobie na dyktowanie warunków przez kogokolwiek, nawet Edytę. To Fakt rozdaje karty. Fakt mógłby w odwecie pisać negatywnie. Pytanie: po co? Przecież to wciąż najlepsza promocja jej osoby. Logicznym jest, że nie będą promować kogoś, kto ich ujada i wydję mu się, że coś może. Fakt bez Edyty da sobie radę - Edyta bez Faktu? Niekoniecznie. ;)

Pewnie źle Edycie z myślą, że musiała zmienić spowiednik na mniejszy rangą, który sprzedaje się gorzej od Wyborczej. Przypominam, że SE to tabloid.

Jak piszą poprzednicy - Edyta nie jest wiarygodna w swoim oświadczeniu. Co więcej, finanse muszą być naprawdę delikatnym tematem, skoro sprowokowały aż taki skowyt ze strony Edyty.
Coś jest na rzeczy. Nie ma dymu bez ognia. ;-)
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Grazia

Post autor: ja30 »

a dzieki komu on zyje? pomysl nad tym . dobre oswiadczenie z takimi rzeczami ja finanse nie powinny nikogo interesowac to nie informacja o jedzeniu lub ubraniach.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Grazia

Post autor: angela2311 »

Aby nie zwiększać sprzedaży tego "zacnego" czasopisma:

-> http://imageshack.us/g/1/10003789/
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Grazia

Post autor: Matiz99 »

Dobrze wiedzieć że koncert HBO to koncert z okazji ''20-lecia pracy artystycznej'' :hahaha:
Nowe czasopismo a już na samym początku wtopa, a autorzy artykułu przygotowani jak Ci z pudelka ;)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Grazia

Post autor: Kopaneek »

Matiz, to ino od HBO i samej Edyty.

Jej ulubiony portal swego czasu napisał (Edyta wszystko tam... "weryfikuje"):
Edyta niedawno świętowała 20-lecie pracy artystycznej, które podsumowała zjawiskowym koncertem urodzinowym dla HBO. Oprócz tego, w doskonałej formie powróciła na scenę, z dobrze przyjętym przez fanów i zagraniczną telewizję 4 World Music Channel albumem "MY". W dniu w którym wyszła płyta, zaczęło jej brakować w sklepach w całym kraju. Przypomnijmy: Szok! Zabrakło płyty Górniak w sklepach!
http://afterparty.pl/newsy_artykul,10113.html
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: Grazia

Post autor: Michel »

Prawda w oczy kole… w przypadku tego „artykułu” ewidentnie pisanego na zamówienie… Wrogów Edyta ma bardzo dużo. Parę rzeczy pominęli, więc nie do końca są wiarygodni. Natomiast wierzę, że album MY mógł sprzedać się bardzo słabo – w końcu jakieś nieoficjalne informacje o sprzedaży.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Grazia

Post autor: karen »

No podpadli nieżle-napisali ile płyty MY się sprzedało...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Grazia

Post autor: Matiz99 »

karen pisze:No podpadli nieżle-napisali ile płyty MY się sprzedało...
Tak, tak. ''Nieoficjalnie mówi sie'' ;) Że Edyta jest mężczyzną :P

PS. Czy ta szanowna gazeta ma prawa do zdjęcia Edyty w kapeluszu? Czy upoważnia ich do tego sam fakt jego ukazania się w sieci?
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Grazia

Post autor: ja30 »

zabraklo tematu na okladke? po co to komu czytac? nie dziwie sie edi ze pozwala ich
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Grazia

Post autor: dorota »

hmmm. artykuł bazuje na spekulacjach i plotkach, które ukazywały się w mediach, może się sądzić z gazetą, ale wątpie, żeby coś wskurała ..... :roll:

takie pitu pitu! pozbierali wszystko do kupy co było na pudlu no i mamy artykuł

3000 sprzedanych płyt? chyba jednak trochę zaniżyli :hmmm:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Grazia

Post autor: karen »

Artukuł jakich tysiace- złośliwy owszem-ale czy to pierwszy złosliwy artykuł o Edycie? Chyba czytywałam gorsze... Moze zabolało ją pare rzeczy-bo Edyta próbuje istnieć w swiadomosci Polaków jako ta najwieksza gwiazda-a tu wspomniano kilka rzeczy które temu przeczą ( nie chce wymienaic-bo może to jest powielanie czy jakos tak..) Ot kolejny artykuł, kolejna okładka, przeczytałam za godzine nie bedę go pamietać-jak zapewne wiekszośc ludzi...
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grazia

Post autor: Joan »

Widocznie to musi być prawdą jeżeli to tak Edytę uraziło. Nie raz mówiła, że plotki na jej temat jej nie wzruszają. Ktoś napisał dobry artykuł. Nie chodzi mi o to czy Edyta ma długi czy nie, ale o tym, że nie koncertuje, juroruje, zarabia tylko pieniądze na reklamach i pojedynczych występach.
Jaka jest faktyczna liczba sprzedanych płyt MY chyba nigdy się nie dowiemy, a teraz już mnie to nie interese.
Szkoda tylko, że Edyta nie "walczy" z tymi co piszą o jej życiu prywatnym. Chociaż jest też szansa, że nie wygra procesu o sprawy osobiste bo sama o nich nadaje co chwila.

To nie jest moja złośliwa wypowiedz tylko obiektywizm. Artykuł też wcale nie jest złośliwy, daje do myślenia. Edyta też powinna o tym pomyśleć.

Na koniec dodam, że nigdy prawdy się nie dowiemy. Dopóki ten tancerz (nie wiem jak on miał) lub Maja nie "potwierdzą" lub "zaprzeczą" tym doniesieniom.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 14:04 przez Joan, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ