NOWA TV

wywiad z LA

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

NOWA TV

Post autor: DAAMI »

Jak widzę - nikogo nie interesował wywiad Edyty udzielony Adrianowi z SE.
Premiera odbyła się wczoraj o 18:55 na kanale NOWA TV.
Jeśli przeoczyliście, a chcecie obejrzeć - możecie nadrobić to, wchodząc w ten link :

http://www.nowa.tv/24-godziny/czuje-sie ... ycia,2213/

w przerywnikach były urywki teledysków Your High, CQ i Teraz Tu.
_____________________________

Podobno była to pierwsza część, nie wiadomo kiedy będzie premiera drugiej części.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: NOWA TV

Post autor: max28 »

DAAMI pisze:Jak widzę - nikogo nie interesował wywiad Edyty udzielony Adrianowi z SE.
Premiera odbyła się wczoraj o 18:55 na kanale NOWA TV.
Jeśli przeoczyliście, a chcecie obejrzeć - możecie nadrobić to, wchodząc w ten link :

http://www.nowa.tv/24-godziny/czuje-sie ... ycia,2213/

w przerywnikach były urywki teledysków Your High, CQ i Teraz Tu.
_____________________________

Podobno była to pierwsza część, nie wiadomo kiedy będzie premiera drugiej części.
Może i interesował, i nawet oglądaliśmy, ale co tu pisać. Nic nowego się nie dowiedzieliśmy, oprócz tego, że zaczęła pisać autobiografię, ale bez presji czasu - a jak wiadomo o tej książce, to już mówiła lata temu, iż może napisze. O muzyce: wiadomo Donatan, no i ma spotkania z twórcami wielkich przebojów, ale to tak bez zobowiązań - ja to tak zrozumiałem. Czyli luz, high life i LA :PP

Z jednej strony się :edi: nie dziwię, też lubię, jak mogę, żyć bez zbędnej spiny ;)

Dodano po 11 minutach 51 sekundach:
Aaaaaa i wciąż bardzo dużo pracuje, nie znałem nigdy osoby, która tak wielokrotnie mówi o tym, że ma tyle pracy, a dzień wolny, to jest wyjątek. Słowo "praca" jest zwielokrotnione w tym wywiadzie. :shock:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: NOWA TV

Post autor: dorota »

co to za włazidupa z tego "dziennikarza" ???
skąd on się wział?


Edi - zazdroszczę Ci takiego życia :) chwilo trwaj :)

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
słucham sobie tego wywiadu w tle...

Edyta i praca?!!! :D
w jej wypadku musi być bardzo bezproduktywna skoro nic z tego nie wychodzi :lol3: :lol3: :lol3:
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: NOWA TV

Post autor: kamil87 »

ten włazidupa już od dłuższego czasu ma wywiady z Edytą, to chyba najprostsza droga do Divy, niestety.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: NOWA TV

Post autor: MacLean »

Pan dziennikarz ma niezwykle irytującą manierę.

Edyta jest strasznie zapracowana. Nikt nie wie o ciężkiej pracy tyle co ona.
Ile razy mam to napisać, żeby uwierzyć? :roll:
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: NOWA TV

Post autor: Eurydyka »

Edyta, która na muzycznym firmamencie, spalając własną energię, błyszczała niegdyś niczym słońce, przyjęła teraz zgoła odmienną taktykę i świeci światłem odbitym innych gwiazd – stąd pewnie wywiad taki upstrzony nazwiskami słynnych wokalistów i kompozytorów. W procederze tym przypomina trochę Weronikę Rosati, której usta nie zamykają się na temat tego, z kim ostatnio grała, bo własne role jakoś nie chcą przemówić za nią…

Wrażenie pretensjonalności pogłębia jeszcze tendencja Diwy do nieodmieniania anglojęzycznych nazwisk: „pracowali z Barbra Streisand, Rod Stewart, Oleta Adams”, „produkowana przez Chris Neil”… i wymawiania ich z pseudoamerykańskim akcentem. Widać tu jak na dłoni, że, niezależnie od rzekomego zachwytu własną anonimowością, Edyta mocno aspiruje do statusu gwiazdy międzynarodowej. Pod względem wizerunkowym :edi: inspiruje się chyba Dżoaną – nie wiem, jak inaczej wyjaśnić tego tandetnego króliczka na koszulce u świeżo nawróconej katoliczki…

I jeszcze wzmianka o autobiografii; traktować pewnie trzeba ją jak próbę zapewnienia wywiadowi o niczym jak największego rozgłosu. Tyle.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: Filemon2 »

Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: spot_me »

Juz by sobie moze w koncu darowala komentarze na temat Justyny, bo to sie robi zalosne. Pracowitoscia jej do piet nie dorasta i to ja boli. Pan prowadzacy oczywiscie specjalnie podpuszcza, ale ona tez widac bardzo chetna by w tym temacie drazyc i robic docinki w strone kolezanki. No i dlaczego wszyscy dziennikarze wokol Edyty to geje? troche to zabawne ze wzgledu na ich przegiecie, a nie orientacje oczywiscie. Czyzby pan Nositorba nie mial chodow u heterykow w branzy :?: 8)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: NOWA TV

Post autor: ray »

No tak, obejrzałem dzisiejszy wywiad Justyny dla radiowej Jedynki, a teraz obejrzałem ten wywiad Edyty dla Nowa TV, i znów ciężko jest mi powstrzymać się od porównań. :) Ale chyba nie muszę pisać, jakie wnioski wypływają z tych porównań - i tak widać to jak na dłoni.

Zachowanie prowadzącego, podpuszczanie, by Edyta powiedziała coś złośliwego o Justynie, było wybitnie durne. Jak widać, relacje Edyty z innymi piosenkarkami nadal są tematem, który w mediach plotkarskich "żre". Tym razem było o Justynie, pewnie niedługo będzie o Dodzie albo o Maryli. W każdym razie na pewno nie będzie o koncertach, bo koncertów Edyty nie ma i nie będzie.
Siostry Godlewskie, prawo jazdy, ewentualne powtórne zamążpójście Edyty - to są tematy, na które się z nią rozmawia. Zauważcie, że wyjątkowo nie było nic o Allanie. :shock:
Pojawił się też wątek "secret project". Który to już raz w ciągu ostatnich 10 lat? :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: NOWA TV

Post autor: ANETA »

Jaka ta telewizja sztuczna.... te uśmiechy, umizgi :x Dlaczego wszyscy chcą byc tacy słodko-pierdzący ? Baloniki, czapka z uszami Myszki Mickey ... :roll: :x

Ania Rubik z wiecznie otwartą buzią - patrzeć już nie mogę :x Ogólnie chyba mam inny gust niż reszta swiata bo mi Dżoana też sie nie podoba ...

Edyta sie zastanawiała czy jej fani potrzebują takiego numeru jak ,,Dom dobrych drzew" ?? :shock: ;( 90% jej słuchaczy własnie takiej muzyki potrzebuje ! Czyżby Edyta miała jakis zatarg z Justyną ?? MY God !

Zakościelny ,,zdziadział". Gdzie sie podziała jego uroda?
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: NOWA TV

Post autor: max28 »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: NOWA TV

Post autor: addar »

reakcja edyty jak usłyszała ze ktos ma nadzieje na jej płyte w tym roku :lol:
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: NOWA TV

Post autor: baker »

max28 pisze:Atak śmiechu :edi:

https://youtu.be/sV55GvHiqLQ

Cudne... <3
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: NOWA TV

Post autor: ediva »

Czy pani Grażynka wie, że Edzia ćpie? 8P :lol3:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: NOWA TV

Post autor: addar »

edzia nie musi ćpać bo jej charakterek jest naturalnym ekwiwalentem cięzkich prochów :d
ODPOWIEDZ