A różne takie

Artykuły o Edycie znalezione w Internecie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: spot_me »

Jak to sie wszystko pieknie zapowiadalo:
https://www.youtube.com/watch?v=MkwkY13H8Sw
Jesli mi jest przykro myslec o tych zaprzepaszczonych szansach, to co dopiero Edycie.
Zasmakowala wspolpracy z najwiekszymi talentami w swiatowej branzy z nadzieja na wieloletnia wspolprace, a teraz nagrywa z Donatanem.. :?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: ray »

Edyta jest bohaterką najnowszego numeru magazynu "Face&Look" - pisemka o urodzie, którego redaktorem naczelnym jest... Conrado Moreno.

Zdjęcia:
https://www.instagram.com/p/BUB1EVUjzIw ... ytagorniak
https://www.instagram.com/p/BUBz3U8jsxR ... ytagorniak
https://www.instagram.com/p/BUBwQEJjEvE ... ytagorniak

Wywiad jest dość krótki i jest w nim troszeczkę o muzyce, dlatego cytuję całość:
Od początku swojej kariery otrzymała Pani wiele prestiżowych nagród, na przykład aż piętnaście razy była Pani nominowana do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka i dwukrotnie była Pani jego laureatką. Otrzymała też Pani m.in. nagrodę Wiktora i Telekamerę z głosowania telewidzów. Jakie nagrody są dla Pani bardziej wartościowe: te przyznawane przez profesjonalistów z branży muzycznej czy przez słuchaczy?
Wszystkie nagrody i wyróżnienia cieszą mnie tak samo, jednak dużo bardziej cieszy mnie, kiedy ludzie identyfikują się z moimi wykonaniami muzycznymi.

Kilkakrotnie nagrywała Pani piosenki do filmów, m.in. "Ogniem i mieczem", "To nie tak jak myślisz, kotku", oraz polskich wersji filmów Disneya: "Mulan" i "Pocahontas", które żyją w pamięci słuchaczy i widzów do dziś. Czy tworzenie utworu na potrzeby filmu różni się od piosenki na płytę?
Jedynie w taki sposób, że muzyka filmowa jest związana tematycznie bezpośrednio z filmem. Inaczej mówiąc, jest ściśle określony kierunek utworu.

Była Pani trenerem i Jurorem uczestników programu "Jak Oni śpiewają", "Bitwa na głosy" i "Hit Hit Hurra" czy "The Voice of Poland". Jak czuła się Pani w roli mentorki młodzieży?
Staram się w tych programach być wsparciem dla uczestników, których często tak wielkie produkcje telewizyjne paraliżują. Cieszy mnie, kiedy widzę postępy i rozwój, także osobowościowy, nie tylko muzyczny, tych młodych ludzi. Staram się jednak też pamiętać i szanować, przekazując swoją wiedzę, że każdy ma własną drogę rozwoju.

Ma Pani urodę i talent - 4-oktawowy głos, a przez krytyków jest pani porównywana do Whitney Houston, Mariah Carey czy Celine Dion. Czy to, że mieszka Pani obecnie w Los Angeles, to krok do światowej kariery, na którą Pani zasługuje?
Nie przyjmuję takiej presji (śmiech). Jestem raczej ostrożna niż zdesperowana. Przyjmę z pokorą to, co wybierze dla mnie Bóg.

Brała Pani udział w koncertach nie tylko muzyki pop, ale też występowała z legendarnym José Carrerasem czy Aleksandrą Kurzak - czy prywatnie też lubi Pani operę?
Nigdy na żywo nie słyszałam opery prócz tych dwojga wspaniałych artystów, z którymi miałam wielką radość współpracować.

Jest Pani piękną zadbaną kobietą. Jednak dbanie o urodę to dla wokalistki także rodzaj inwestycji zawodowej. Przed sesjami czy występami współpracuje Pani zapewne z profesjonalistami od wizerunku, ale proszę powiedzieć naszym czytelniczkom, jak na co dzień dba o siebie Edyta Górniak.
Są miesiące, kiedy żyję w takim pędzie, że niewiele zostaje mi czasu dla samej siebie, bo ważniejsze jest wszystko dookoła. Jeśli jednak mam czas, to staram się chodzić na zajęcia jogi, staram się zwracać uwagę, ile dziennie wypijam wody i co zjem, aby pożywić komórki.

Pani stroje prywatne, a zwłaszcza kreacje sceniczne, czasem bywały szeroko komentowane. Czy na co dzień korzysta Pani z porad stylistów czy słucha ich sugestii tylko przy oficjalnych okazjach?
Tylko podczas wyjść oficjalnych.

Rzadko występuje Pani w reklamach, jednak zdecydowała się Pani wystąpić w kampanii promującej lakiery do paznokci ChiodoPRO, co przekonało Panią do tej współpracy?
Kilka elementów. Możliwość współpracy kreatywnej - ogromnie dla mnie cenne. Jakość produktów i to, że lakiery są produkowane w Niemczech według najwyższych standardów europejskich. Przepiękna paleta kolorów pastelowych na ten sezon, którą wspólnie z ChiodoPRO udało nam się opracować, właśnie miała swoją premierę podczas międzynarodowych targów w Poznaniu. Muszę i lubię dbać o dłonie, ponieważ przez pół życia ludzie patrzą na nie, kiedy składam pamiątkowe podpisy lub kiedy trzymam mikrofon. Dlatego jestem szczęśliwa, że mogłam połączyć się wizerunkowo z profesjonalistami.

Rozmawiała: Marianna Nowicka
Zdjęcia: Iza Grzybowska
Nietrudno się domyślić, że ten wywiad i zdjęcia miały na celu przede wszystkim promocję lakierów do paznokci. Ale pojawiło się też parę pytań o muzykę i Edyta jak zwykle tak odpowiadała, żeby w zasadzie nie powiedzieć nic. :) Ten wywiad potwierdza, że ona nie kocha muzyki. W ogóle nie ma w niej pasji...
Nie rozumiem, jak Edyta może mówić: "Są miesiące, kiedy żyję w takim pędzie...". Przecież przez ostatni rok ona nie wydała ani jednej piosenki, ani jednej płyty, ani jednego teledysku i zagrała zaledwie 3 koncerty dla fanów. O jakim więc pędzie ona mówi? :lol3:
Pani przeprowadzająca wywiad wspomniała na początku, że Edyta otrzymała Telekamerę dzięki głosowaniu widzów. To nieprawda - Edyta dostała jedynie Platynową Telekamerę - i to nie dzięki czytelnikom "Tele Tygodnia", tylko dzięki redakcji tego tygodnika.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: A różne takie

Post autor: lordarek1 »

:edi:

Obrazek
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: fifi »

Edyta Górniak nie chce wracać do Polski? „Daj Boże jak najdłużej”
http://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorn ... 18934.html
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: A różne takie

Post autor: max28 »

Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: A różne takie

Post autor: edikate »

max28 pisze:Reality show? Strach się bać :-)

http://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorn ... 19333.html

Stadt ten lunch z Rinke :d
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: A różne takie

Post autor: karen »

Jastrzębska w formie

http://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorn ... 19357.html
najlepsze;
Na swoim InstaStory podzieliła się filmem z pobrania krwi, niezbędnego do przeprowadzenia okresowej analizy stanu jej zdrowia. To godna podziwu postawa, zwłaszcza, że mogła to przecież zrobić w Stanach!
:lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: A różne takie

Post autor: Michael »

Jeśli to reality show z udziałem Dżoany i Edyty okaże się prawdą, to myślę, że nie pozostaje nam już nic innego, jak zgasić światło na tym forum i zapalić znicz w intencji Edyty Górniak - wokalistki.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: A różne takie

Post autor: B@r »

edikate pisze:
max28 pisze:Reality show? Strach się bać :-)

http://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorn ... 19333.html

Stadt ten lunch z Rinke :d
Tak. :d Niedługo - bo już na początku czerwca – ruszają pierwsze zdjęcia. Premiera jesienią.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: spot_me »

Jesli to prawda to stracila u mnie resztki szacunku. To by oznaczalo, ze sprzedala i siebie i syna, i ze absolutnie nie zasluguje na talent jakim zostala obdarzona. Mamona zabila artystke.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: A różne takie

Post autor: MacLean »

Trudno w to uwierzyć:( Oby to pozostało tylko plotką:(
Jeśli się zdecyduje, to chyba będzie znak, że sobie odpuściła i zbiera po prostu na jakieś Juilliard dla Allana. Ale to bardzo krótkowzroczne przecież!
Ostatnio zmieniony 16 maja 2017, 15:48 przez MacLean, łącznie zmieniany 1 raz.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: A różne takie

Post autor: karen »

B@r pisze:
edikate pisze:

Stadt ten lunch z Rinke :d
Tak. :d Niedługo - bo już na początku czerwca – ruszają pierwsze zdjęcia. Premiera jesienią.

Widze ze kogoś to jara... a Pan z faktu-to nie dziwota...
A dla mnie to smutne-tylkoe.pir.olenia o muzyce-a sa najpierw ciuchy potem lakiery aż w końcu show,....
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: A różne takie

Post autor: MacLean »

Trudno się dziwić. Lada moment tzw. dziennikarze będą się mogli rzucić na padlinę ikony.
Już widzę ten plik pytań, których nie może nie zadać pani Aga...
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: A różne takie

Post autor: max28 »

MacLean pisze:Trudno w to uwierzyć:( Oby to pozostało tylko plotką:(
Jeśli się zdecyduje, to chyba będzie znak, że sobie odpuściła i zbiera po prostu na jakieś Juilliard dla Allana. Ale to bardzo krótkowzroczne przecież!
Słuchając wczorajszego wywiadu dla NOWA Tv, można interpretować, że sobie odpuściła, że raczej już nie ma spiny na płytę, po co się zbędnie stresować, jak coś będzie to będzie - wcześniej z Dustplastic się napinała, opowiadała i tak nie wyszło - więc pewnie nic na siłę. A pieniądze trzeba zarabiać.

Żeby jeszcze, to było połączone z pokazaniem nagrywania płyty i ostatecznie jej wydaniem - to byłby zajebisty zabieg promocyjny, ale jak wiadomo Edyta nie umie, nie chce dzielić uwagi na kilka projektów jednocześnie, no może chociaż jedną piosenkę wypromuję w taki sposób :oops: Edyta i Joasia będzie zabawa, będzie hejt :edi: :evil:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: ray »

Według mnie, to bardzo dobrze, że powstanie reality show z Edytą i Joanną Krupą.
Od dawna piszę, że Justyna Steczkowska i Kayah są mądre i kochają muzykę, a Edyta jest głupia i nie kocha muzyki, i dzisiaj jeszcze bardziej utwierdziłem się w przekonaniu, że mam rację. Dzięki temu newsowi zyskałem pewność, że po prostu znam się na ludziach. :)
max28 pisze:wcześniej z Dustplastic się napinała, opowiadała i tak nie wyszło
Edyta się nie napinała z Dustplastic. W okresie 2014-2015 :edi: występowała w "Voice", ciągle jeździła na zagraniczne wakacje, udzielała wywiadów o jakichś bzdetach dla portali plotkarskich... Gdyby ona faktycznie chciała nagrać z Dustplastic płytę, to zamknęłaby się w studiu i skoncentrowała na pracy twórczej. Ale ona nie chciała.

Były ciuchy, były kosmetyki, teraz będzie reality show...
Może Górniak i Krupa będą damską odpowiedzią na niezapomniany duet Woli i Tysio... Zresztą nie zdziwię się, jeśli wspomniani panowie pojawią się gościnnie w tej produkcji.
Ludzie będą oglądać ten program dla beki, zresztą ja też. :PP Ale pewnie mało kto będzie się otwarcie przyznawał, że to ogląda.
Edyta i Joanna będą po prostu ładniejszymi wersjami Rafalali i Izabeli Kisio-Skorupy. :)

Wydawało się, że ciężko będzie Edycie przebić rok 2016. Ale okazuje się, że nie ma takiego dna, w które ona nie potrafiłaby zapukać od spodu. Duet z Donatanem, duet z Zenkiem Martyniukiem, reklamowanie na swoim fanpage'u ciuchów, kosmetyków i portali plotkarskich, odgrzewanie konfliktów z Mają Sablewską i Dodą, a teraz wspólne reality show z Joanną Krupą... :klaszcze:

PS
Dzisiaj minęło dokładnie pół roku, odkąd Edyta napisała na swoim Facebooku:
Edyta Górniak pisze:Organizator i Producent trasy szukają już nowej daty dla Koncertu "LoVe 2 LoVe".
ODPOWIEDZ