Wyrazy uwielbienia :)

...a może jednak przeczyta?
daisy16
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2008, 12:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: daisy16 »

Jestem pani wielką fanką. Chciałabym zrobić taką karierę jak pani lecz już z czasem oswajam się ze świadomością, że to marzenia małej dziewczynki. Śpiewam co prawda od pół roku pod opiekom nauczyciela ale tak naprawdę to śpiewam od zawsze. Piszę swoje teksty piosenek i powoli razem z moim nauczycielem układam melodię. Nie mam zbyt dużo na to czasu bo trenuje judo i jiu jitsu, gram na keyboardzie i maluję. Jest pani moim autorytetem na całe życie. Podoba mi się to co pani robi i według mnie wszystko to jest słuszne. :-) :ha: :edi:
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: loveedyta »

Edytko mogłabym pisać że Cię uwielbiam na parę stron, ale Ty to wiesz, bo dostałaś kiedyś list. Powiem krótko: Kocham Cię Słoneczko moje.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Madlen »

Edytko ja nie muszę mieć nic, ważne że mam Ciebie <3
Tylko jedno słowo KOCHAM CIĘ i w nim są zawarte wszystkie słowa jakimi można wielbić Ciebie! ;) Twój głos jest anielski, zawsze pomaga mi kiedy jest mi źle ;( A ty Edytko jesteś moim Aniołem i prowadzisz mnie każdego dnia, pomagasz :) Po prostu KOCHAM CIĘ <3 Najbardziej na świecie!
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 18:17 przez Madlen, łącznie zmieniany 3 razy.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Paulik24 »

No co ja mogę powiedzieć??!! Pewnie się pwtórzę, ale Ty dobrze wiesz, że jesteś dla mnie wszystkim :d Bez Ciebie moje życie niemiało by sensu ;( Moja miłość do Ciebie Eddi nie zna granic i nigdy nic ani nikt nie sprawi, że przestaniesz mi być najbliższa... Chociaż Cię nie znam osobiście(co uniemożliwiają mi rodzice :beczy: ) wiem, że jesteś wartościowym człowiekiem... Twoje mądre słowa w które wsłuchuję się tak mocno jak w Twoją muzykę mówią same za siebie- jesteś tak kochana, śliczna, mądra itd., że trudno tutaj określić to słowami!! Wiedz jedno- kocham Cię najbardziej na świecie i nigdy nie przestanę!!!! Obiecuję Ci to i wiem, że Ty zawsze będziesz dla mnie(dla nas) spiewać i że będziesz dzielić się z nami swoimi radościami i smutkami... Bo jesteś częścią każdego z nas- Twoich kochających i na zawsze oddanych fanów ;( Kocham Cię Eddi!!!!!!
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Madlen »

Po prostu KOCHAM CIĘ EDYTKO kiedyś wykrzyczę to całemu światu :)


Edytko skarbie, dziękuję Ci że jesteś :*

Ty przytulasz mnie nie świat, chcesz ochronić nas...
Ostatnio zmieniony 03 cze 2010, 17:12 przez Madlen, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Jagix
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:47
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: ...

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Jagix »

Mogłabym sie rozpisywać hoho jaka jesteś cudowna ale powiem tylko trzy słowa KOCHAM CIE EDI!!!
basia91
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 29 lis 2008, 17:26
Ulubiony album: EKG
Lokalizacja: Chełmno

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: basia91 »

Edytko jestes najlepsza
codziennie słucham twoich płyt sa swietne,oby było ich wiecej
Edytko jestes piekną kobietą,masz talent,urode i klase jestes po prostu anoołem :)
Awatar użytkownika
Bybi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 251
Rejestracja: 22 mar 2008, 9:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWIFAY
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Bybi »

Witam serdecznie. Więc powiem trochę
o sobie, mam 12 lat i mam na imię Paulina. Tak, wiem że trochę mało, ale co tam . Mówią mi Pusia no i czasami niewiedziec czemu Vivien. Chciałabym,
aby ten list przeczytała pani Edyta. Jest to dla mnie ważne. A więc, nie wiem co skłoniło
mnie do napisania tego maila. Może uczucie pustki. Może potrzeba wyrzucenia z siebie emocji. A może
po prostu zwyczajne uwielbienie do pani. Słucham pani muzyki od około 2 lat. W okresie gdy o
pani usłyszałam, bardzo źle o pani mówiono. Mówiono a raczej mówiły dwie gazety. Pomyślałam :
Kolejna wykreowana pseudo-gwiazdka. Myliłam się. Na szczęście . No i wtedy zaczęłam dowiadywać się
z wywiadów i filmików coraz więcej o pani. Niekiedy bardziej pozytywnych, czasami bardziej negatywnych rzeczy.
I nigdy nie rozumiałam i pewnie nigdy nie zrozumie dlaczego mając tak świetny głos, wspaniałą osobowość,
niesamowitą urodę i nieprzeciętny charakter, mogła być pani wygwizdywana za takie błahostki? Dlaczego ludzie
zapamiętali tylko złe rzeczy a te dobre mgnieniu oka poszły niepamięć ? Dlaczego w Polsce takie talenty jak pani
są marnowane ? Dlaczego? No dlaczego?! Popieram każde pani słowo, w dzisiejszej Polsce niszczy się
osobowości, a nieosobowości dorabia się ideologii... Puste lale typu Cerekwicka, Doda, Andrzejewicz są
chwalone (nie wiem za co chyba tylko za to, że tabloidy mają o czym pisać...). A pani kariera krytykowana.
Oczywiście nie przez krytyków, bo normalni, wrażliwi ludzie i tak dostrzegą piękno w pani muzyce i głosie.
No i znów. Znów mam mętlik w głowie. Znów nie mogę zapisać tego wszystkiego co układałam w głowie
przez całe miesiące... A, już pamiętam. Czy wie może pani o co chodzi ludziom, którzy powiesili na pani
szmaty za ten hymn w 2002 ? Bo ja osobiście ich nierozumiem. A poza tym z tego co wiem, spekulacje i
głosy krytyki zaczęły się PO meczu, prawda? No właśnie. Gdy "wspaniale" wytrenowana i wyśmienicie
przygotowana drużyna Polski przegrała ze "słabiutką" Koreą... Ten świat jest chory, dosłownie.
Ja osobiście przez jakiś czas byłam w szkole tępiona za to, że słucham pani muzyki. Ale ja się nie
dałam. Nie miałam zamiaru poddać się naciskom otoczenia. Opłaciło się, teraz jestem dużo silniejsza
i opanowana psychicznie. Myślę, że pani teraz myśli, że to co ja piszę jest nie adekwatne do mojego
wieku. To co opisuję wydarzyło się na przestrzeni kilku miesięcy, a wygląda raczej jak przemyślenia z kilku lat.
Od zawsze chciałam być sławna (sławna-nie mylić z popularna). Od kilku miesięcy chcę być taka jak pani.
Ale mam też świadomość, że nigdy taka nie będę. Nikt taki nie będzie. Nigdy. Dziękuję Bogu za to, że
żyję w czasach, w których mogę podziwiać pani muzykę i głos. Jest to dla mnie zaszczyt. No po
prostu już nie mam słów, aby opisać, to co czuję gdy słucham pani, lub pani piosenek. Kurczę, ten Allanek
to wielki szczęściarz Sama trochę śpiewam, ale tak dla przyjemności. Nie wiążę z tym mojej przyszłości.
Przynajmniej na razie. Pisałam ten list przez parę dni. I chciałam tylko jeszcze powiedzieć, że
cokolwiek pani zrobi, zawsze będę po pani stronie. A kto wie, może los sprawi że za kilka lat spotkamy się
w wielkim świecie show-biznesu I wtedy będę mówić w wywiadach: "od zawsze słucham Edytki Górniak. To ona
jest la mnie weną do tworzenia muzyki. To dzięki niej taka jestem." Ehhh marzenia... A tak na marginesie,
to uznam swoje życie za zmarnowane, jeśli nie poznam pani osobiście. Jeszcze nie wiem jak to zrobię,
ale zrobię na pewno . I wtedy będę baaardzo szczęśliwa =). Mam dla pani jeszcze małą niespodziankę-wierszyk


Edytka Górniak jest numer jeden,
głos ma jak Doda razy siedem.
Jest piękna, urocza, zawsze młoda,
aż miło patrzeć jak rozkwita jej uroda!

I choć potrafi być niegrzeczną dziewczynką,
sympatyczna i miła osoba kryje sie pod tą pelerynką.
Jak występuje, cała sala krzyczy i wiwatuje,
-teraz jest czas, gdy Edytka śpiewem ujmuje.

W Polsce nie ma sobie równych, nie ma dla niej zagrożenia,
wszyscy mogą jej czyścic buty - tak jest, bez wątpienia.
Edzia lubi komplementy, więc jej sypnę po raz setny:
Jesteś świetna, niezastąpiona i wspaniała,
u mnie w sercu zawsze twoja muzyka będzie grała...



Mam nadzieję, że wiersz sie podobał Co prawda pisany bez przemyśleń, na spontana, ale za to prosto z serca
To już koniec mojego listu. Chciałam jeszcze pozdrowić pani męża, synka i oczywiście panią Allanek jest słodki, chociaż wcale nie podobny do mamusi Chciałabym panią kiedyś spotkać, albo chociaż pojechać na koncert. No cóż, zobaczymy. Czas pokaże. Pozdrawiam jeszcze raz i proszę o jakiś znak, że przeczytała pani list Może niech pani porostu coś mi odpisze. Kiss for you


P.S. Gdy już napisałam ten list, próbowałam go wysłac wszędzie. Pisałam z prośbą o jakiś adres kontaktowy do wszystkich gazet. Wszędzie odpisywano mi, że się postarają, ale że pani pewnie nie życzy sobie listów, i "że przecież wiem jaki ma pani charakter i że trzaśnie pani słuchawką, gdy będą chcieli spytać o adres kontaktowy..." Mam nadzieje, że to tylko przez uprzedzenie co do pani osoby, i że list dotrze i że go pani przeczyta... Pozostaje mi tylko mieć nadzieje, że nie jest pani taka jak o pani mówią... I myślę, że wie pani jaką radością będzie dla mnie, gdy pani przeczyta (a może nawet odpisze... ten list. Prosiłabym też jeszcze o wysłanie
zdjęcia z autografem Jeszcze raz pozdrawiam i życzę sukcesów przy nagrywaniu tak długo oczekiwanej płyty
Czuję się jakbym to ja napisał ten list, ale to raczej niemożliwe, bo na imię mi Bartek i lat mam 15, lecz w tym liście jest wszystko to czuję ubrane w piękne słowa. Edyto, dziękuję.

P.S. Ten list naprawdę jak całkowicie o mnie!
Awatar użytkownika
julek
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 21 lis 2008, 16:30
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Rawicz

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: julek »

O Edycie moglabym pisac dniami i tygodniami ale po co jak sa na swiecie 3 slowa którymi mozna wyrazic jak bardzo uwielbia sie Edyte
KOCHAM CIE EDYTKO!!
ewelka1161
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2009, 9:37
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Wszystkie:*:*
Lokalizacja: siewierz

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: ewelka1161 »

Zgadzam sie z wami na 100000000000000000000000% ze Edyta jest utalentowana i piękna:*:*:*
ja tekże ja uwielbiam kocham jej każdą piosenke i samą Edyte:*:*jest zwariowana i piękna a o jej głosie to nawet nie wiem jak napisac:P jest super:*!
moim jedym marzeniem jest w przyszlosci tak wygladać i śpiewać jak ona!
a teraźniejszym marzeniem jest to żeby przez chwilke ją zobaczyć posłuchac jak ona śpiewa moje ulubione piosenki: ,, List'' ,, To nie ja byłam Ewą'' oraz ,,Aleja gwiazd''
chociaż wiem ze to nie możliwe ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

[ Dodano: 14-04-2009, 13:27 ]
Wysłany: Dzisiaj 13:22


--------------------------------------------------------------------------------

Zgadzam sie z wami na 100000000000000000000000% ze Edyta jest utalentowana i piękna:*:*:*
ja tekże ja uwielbiam kocham jej każdą piosenke i samą Edyte:*:*jest zwariowana i piękna a o jej głosie to nawet nie wiem jak napisac:P jest super:*!
moim jedym marzeniem jest w przyszlosci tak wygladać i śpiewać jak ona!
a teraźniejszym marzeniem jest to żeby przez chwilke ją zobaczyć posłuchac jak ona śpiewa moje ulubione piosenki: ,, List'' ,, To nie ja byłam Ewą'' oraz ,,Aleja gwiazd''
chociaż wiem ze to nie możliwe

Edyta to nie tylko najlepsza piosenkarka w polsce ale na całym świecie:*::*:*:*:*:*:*
MYŚLĘ ŻE PRZECZYTASZ TO KIEDYŚ EDYTKO BO PISZE TO TYKLKO I WYLĄCZNIE DO CIEBIE I PROSZE O CHOCIAŻ JEDNO SŁOWO ODPOWIEDZI:*:*
KOCHAM CIE:*
natalka
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2009, 15:44
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Poznań

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: natalka »

Kochana Edytko !

Na początek przesyłam Ci ogromne buziaki i gorące pozdrowienia ! Nigdy nie byłam Twoją wielką fanką, ale teraz, kiedy miałam smutne chwile (dość rodzinne) zatonęłam w Twojej muzyce. Co prawda kosztowało mnie to złymi ocenami, ale nie żałuję. A więc było to tak. Z mojej rodziny umarł mi ktoś bardzo bliski, nie mogłam się skupić na nauce, spotykać z koleżankami, łzy leciały wszędzie. A kiedy słuchałam Twoich piosenek wracał uśmiech na twarzy. Tak więc w szkole, w domu, na podwórku słuchałam Twoich piosenek. Teraz pogodziłam się z myślą, że już tego kogoś nie ma, a Tobie dziękuję. Bo Twoja muzyka ukoiła mnie. Będę chodzić na każdy koncert...Dziękuję Ci. Pozrawiam Ciebie i najpiękniejszego na świecie synka Allanka.

Natalia Ratajczak.
11 lat.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: caterina78 »

Tak bardzo za Toba tesknie....) Po prostu kocham Cie, dziekuje Ci, ze Jestes, to zarowno dzieki Tobie i Twojej wrazliwosci czuje, ze warto zyc, marzyc, kochac.)Blagam tylko o jedno nie przestawaj spiewac....


Bardzo Cie Kocham Edytko i chce, abys o tym wiedziala, niezmiennie nosze Cie w sercu od przeszlo 15 lat.
Dziekuje Ciz, ze Jestes....)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2009, 0:32 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Edytkafan
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2009, 17:41
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Rawicz

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Edytkafan »

Edytko dziękuję Ci za wszystko. Kocham Cie. Nigdy Cie nie opuszcze nawet w najgorszych momentach będę z Tobą. Do końca...
Awatar użytkownika
Martuniaaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 10 lis 2008, 19:07
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Toruń

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Martuniaaa »

Nie będę się rozpisywała o wielkiej miłości do Ciebie...
Myślę, że wystarczą po prostu słowa ...

Dziękuję że jesteś...
I śpiewaj tak cudnie jak długo będziesz mogła...

Buziaki ;**
edytka12
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2009, 16:03
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: When you comback to me
Lokalizacja: Białystok

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: edytka12 »

Kochana pani Edytko . Zawsze Pani była , jest i będzie najlepszą piosenkarką na całym świecie!!! Mam nadzieje że uda mi się kiedyś z Panią skontaktować
ODPOWIEDZ