Cieple slowo dla Edyty

...a może jednak przeczyta?
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Emila555 »

Droga Edyto :)
Znowu sprawiłaś, że na naszym forum zawrzało, a poziom emocji sięga u niektórych Twoich fanów zenitu. Nie przejmuj się złośliwymi komentarzami, myślę, że czas pokaże, że zadecydowałaś słusznie :) i jeszcze wiele osób przyzna Ci rację :)
Popieram Twoją decyzję, szczerze to nie podobało mi się jedynie to w jaki sposób ta współpraca z Mają została zakończona.
Trzymam za Ciebie kciuki, kieruj się sercem, tym co podpowiada Ci Twoja intuicja. Będzie dobrze, ja w to wierzę :) Zapewniam, że nie wszyscy fani tak nagle się od Ciebie odwrócili, na pewno są jeszcze tacy, którzy będą z Tobą bezwarunkowo, na dobre i na złe :) Więc dla nich właśnie warto tworzyć, nie poddawaj się!
Z niecierpliwością czekam na premierę nowego singla, oraz na płytę.
A propo płyty : wiem, że ciąży na Tobie Edytko wielka presja ze strony otoczenia, złośliwi mówią, że kolejny materiał wyrzucisz do kosza. Nie przejmuj się tym - ja wiem , że na Twoją płytę warto czekać nawet dłuższy czas, więc spokojnie sobie pracuj, najważniejsze żebyś Ty była szczęśliwa :)
Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości, bo z pewnością jest Ci ona teraz bardzo potrzebna :)

Emila <3
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: fanusia_anka »

Edytko, będzie dobrze musi być :)
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamille.g »

Edyto!
Czasami każde Twoje decyzje były do końca nieprzemyślane i nie do końca zrozumiane.
Raniąc tych których kochałaś raniłaś siebie i wiedziałaś o tym, ale wiedziałam że aby zmienic trzeba coś wycierpiec i tak w kółko.
"Życie to koło co się obraca..."
Mówiłaś że szukasz ludzi którzy będą wiedzieli tyle samo co Ty by móc w ten sposób zgrac mądry zespół który pomoże Ci "wejsc" na rynek z jakimś newsem, dzięki któremu odzyskasz fanów którzy dawno temu "odeszli od Ciebie".
Po raz kolejny zrobiłaś coś , przez co niektórzy z nas są oburzeni i ja to oczywiście rozumiem.
Daj szanse fachowcom i muzykom którzy będą chcieli Ci pomóc w karierze, bo inaczej będzie za pózno.
Cokolwiek będzie się działo My Fani zawsze będziemy Cię wspierac w każdej podejmowanej decyzji.
Zastanów się czy odrzucając dalszą pomoc od muzyków i profesjonalistów nie tracisz zbyt wiele? Miałaś tylu managerów i dałaś i odeszli. Dlaczego?! Bo Ty tak chciałaś.Gdyby nie to wszystko, to myślę że płyta dawno by była.
EDYTO WEZ SIĘ W GARSC I DO STUDIA !
ZALEŻY CI JESZCZE NA FANACH? TO UŚWIADOM TO NOWĄ NIESAMOWITĄ I EMOCJONALNĄ PŁYTĄ....
< 3
Wspieram Cię na tyle ile mogę....
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: stinger »

"Czasem trzeba wszystko postawić na jedną kartę.
Ale kiedy się nie ryzykuje,przegrywa się tez wszystko."


Edyto,mam nadzieje,że postawiłaś na właściwą kartę i już niedługo udowodnisz wszystkim,kto rządzi na scenie muzycznej. 8)

Trzymam kciuki i wierzę,że wszystko będzie dobrze. :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Monika23 »

Traktuj ludzi tak jak sama chcialabys byc traktowana ..
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 10:27 przez Monika23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Anu$$ia »

Edi, mam nadzieję, że ten optymizm i energia, który obserwowaliśmy u Ciebie przez ostatnie miesiące, nie wyczerpały się i mimo zaistniałej sytuacji wykorzystasz je do dalszej pracy artystycznej :-)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Edi pamietaj, ze nie jestes sama, masz nas Twoich fanow. Twoja decyzja , choc kontrowersyjna zostala podjeta w zgodzie z Toba sama i to jest najwazniejsze, stad szanuje Twoj wybor, pamietaj, ze nie zawsze dobre decyzje dla Ciebie beda popularne wsrod nas fanow, moga byc skrytykowane, niezrozumiane, bo byc moze patrza inaczej na zycie, z innego punktu , Ty sie tym nie przejmuj, to jest Twoje zycie i tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre i Ty masz zyc nim tak, bys mogla kiedys sobie powiedziec, przezylam je w pelnii tak jak tego pragnelam...

Nie zapominaj, ze sa serca, ktore beda zawsze Cie kochac .
Odwagi i wytrwalosci.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamille.g »

caterina78 pisze:Edi pamietaj, ze nie jestes sama, masz nas Twoich fanow.

Fanów ale tylko tych którzy starają się akceptowac to wszystko a nie najeżdżać na samą Edytę.
CAT jestem za Twoimi słowami! :)
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: casica »

caterina78 pisze:Edi pamietaj, ze nie jestes sama, masz nas Twoich fanow. Twoja decyzja , choc kontrowersyjna zostala podjeta w zgodzie z Toba sama i to jest najwazniejsze, stad szanuje Twoj wybor, pamietaj, ze nie zawsze dobre decyzje dla Ciebie beda popularne wsrod nas fanow, moga byc skrytykowane, niezrozumiane, bo byc moze patrza inaczej na zycie, z innego punktu , Ty sie tym nie przejmuj, to jest Twoje zycie i tylko Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre i Ty masz zyc nim tak, bys mogla kiedys sobie powiedziec, przezylam je w pelnii tak jak tego pragnelam...

Nie zapominaj, ze sa serca, ktore beda zawsze Cie kochac .
Odwagi i wytrwalosci.
Podpisuję się pod tym obiema rękami, a jak potrzeba, to i stopami :lol:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Edi Kochana :)


Moj Kochany Aniolku pamietaj, ze zawsze bede Cie jako fan kochac, zawsze bedziesz mi bardzo bliska , wierze w Ciebie i jestem dumna z Ciebie... Tylko o tym nigdy nie zapominaj niezaleznie od tego co bedzie sie dzialo na Twojej drodze.

tomiks78, to nie jest temat służący do dyskusji, jeśli chcesz coś powiedzieć caterinie to napisz do niej PW. Ostatnie posty przeniosłem do kosza,
Blur.


[ Dodano: 09-03-2011, 01:11 ]
Edi Kochana ...


Pamietaj tylko o jednym Ty wiesz sama co dla Ciebie jest dobre, nie usypiaj Intuicji, tak jak to kiedys robilas, wsluchuj sie w Siebie , zyj tak jak Ty czujesz i tego pragniesz.

Nie zapominaj , ze zawsze jako fan bede Cie kochac i wierzyc w Ciebie.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2011, 17:30 przez caterina78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamille.g »

Kochana Edi!
Chcę Ci powiedziec że cokolwiek będzie się działo i jakie decyzje będę podejmowała i jaką drogą pójdę to proszę Cię pamiętaj o tym że pozostaniesz w moim sercu, nawet jeśli zrezygnuje z bycia na tym forum....
Ale to pewnie nastąpi i to niedługo- Obym się myliła.
Edytowego forum już nie ma... Ono powoli przestaje istnieć....
Jesteś ważną częścią w moim życiu i tak pozostanie.
Pamiętaj że jestem z Tobą duchem i że będę Cię do końca życia wspierała.
EDYTO ZA WSZYSTKO CI DZIĘKUJĘ!
ZA TO ŻE JESTEŚ!
Cokolwiek się stanie- Nie zapomnę.
Kocham Cię jako fan <3
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: ANETA »

Edytko,

Bądź silna ! Bądź silna ! Dla Siebie, dla swojego Synka i dla Nas.

Jeśli w życiu dostałaś za mało miłości od najbliższych Ci osób, wiedz, że My jesteśmy Twoją Rodziną i nigdy Cię nie opuścimy.

Nie strać nigdy swojej wrażliwości za którą Cię pokochaliśmy.


Kocham Cię

A.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Emila555 »

Droga Edytko!
Nie mam żadnej pewności, czy zaglądasz na nasze forum, czy czytasz to co do Ciebie piszemy, ale przyszedł taki moment, że po prostu nie mogę być na pewne sprawy obojętna, udawać, że nic się nie dzieje. Zwykle nie jestem wylewną osobą, i raczej nie okazuję wszem i wobec swoich uczuć, ale teraz nie mogę inaczej.
Chciałabym powiedzieć Ci, że często bywa tak, że największą przykrość sprawiają nam najbliżsi. To jest bardzo bolesne, ale pomimo tego co się wydarzyło, tego co się dzieje teraz, co pewnie jeszcze wydarzy się w przyszłości, trzeba mieć chociaż odrobinę nadziei, że wszystko się ułoży, uspokoi, zmieni na lepsze. Nie możesz się poddawać. Pamiętaj Kochana, że wszyscy fani stoją za Tobą murem i zawsze cokolwiek będzie się działo, zawsze, powtarzam ZAWSZE możesz na nas liczyć <3 Oczywiste jest to, że z wiadomych przyczyn całe tłumy oddanych fanów, nie mogą Cię osobiście wspierać, przytulić, powiedzieć dobrego słowa, ale wiedz, że duchowo wszyscy jesteśmy z Tobą. Każdego dnia, choć przez krótki momencik zastanawiamy się ,,jak sobie radzi nasza Edi'' i wierzymy w to, że radzi sobie doskonale, bo jest silną i mądrą kobietą :)
Powiedziałaś kiedyś słowa, które od wielu lat są przewodnią myślą mojego życia, i od wielu lat pomagają mi w najtrudniejszych momentach. ,, .... Jeżeli spotkasz w życiu ludzi, którzy nie będą potrafili kochać - wybacz im i pokaż jak to się robi''.
Utkwiły one głęboko w moim sercu, mam nadzieję, że teraz Tobie dodadzą otuchy i dużo, dużo sił, odwagi, wiary w siebie i swoją wyjątkowość, wrażliwość, której inni mogą Ci jedynie zazdrościć. :tulimy:
Pomimo tego co przykrego Cię spotkało, Pamiętaj, że są na świecie serduszka, które wspierają Cię z całych swoich sił, dla których będziesz Najważniejsza i Najwspanialsza <3

Przytulam mocno do serca <3
E.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Edi Kochana !


Odwagi, wytrwalosci i cierpliwosci, wiary w Siebie , nie zapominaj , ze Piekno i Milosc sa w Tobie , nie poddawaj sie, Ty jestes silna , nie rozpadniesz sie na kawalki pod podmuchem byle jakiego wiatru , nie mozesz teraz w tej chwili zalamywac sie , nie uciekaj w Siebie i nie zapadaj sie w Sobie , badz ponad to wszystko , nie pozwol , by ktokolwiek zasial w Tobie poczucie winy, tylko Ty sama wiesz ile musialas przejsc i jak ciezka to byla droga.

Nie mozesz tylko teraz w tak delikatnym momencie zapasc sie w Sobie .
Kochana, wlasnie teraz pamietaj , ze nie jestes sama , w takich chwilach popatrz, ale to tak banalne, Ty zyjesz , jestes zdrowa, kochasz i jestes kochana , jest z Toba Twoj Synek, masz przyjaciol i w swietle religii tez jest Bog, pamietaj, ze masz nas Twoich fanow , zawsze , mimo wewnetrznych sporow mozesz liczyc na nasze wsparcie i wiare w Ciebie.

Pamietaj, ze zawsze jako fan jestem i bede z Toba , wierze w Ciebie i Twoje wybory.
Kocham Cie i przytulam do serca .
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: homerowa »

Kochana Edytko, nie jestem przekonana czy to przeczytasz ale pisze z glebi serca. Wczoraj czekalam na premiere teledysku, maz i dziecko spalo, a ja siedzialam na czacie i czekalam na kilka slow od Ciebie. Chcialam Ci bardzo podziekowac za to ze poswiecilas nam wczoraj te kilkanascie minut i zamowilas z nami w tym rozgardiaszu choc kilka zdan. Bardzo fajnie i zapraszamy czesciej. Poza tym bardzo dziekuje ci za teledysk ktory choc inny niz dotychczasowe w Twojej karierze to jakze wspaniale odzwierciedlajacy tekst piosenki. Bardzo podziwiam za wytrwanie i dazenie do swoich celow, rezyserowanie na pewno nie jest latwe, ale mi sie podoba. Szkoda ze sam teledysk jest tylko obrazkiem a dzwiek dolozony do scen, ale naprawde warto bylo czekac. Mialam piekne sny a wspomnienia powrocily. Niestety mimo iz jestem daleko od domu, od kraju to dzieki internetowi moge byc blizej. Dziekuje i zycze ci duzo cierpliwosci -dla nas fanow), wytrwalosci w dalszym dazeniu do swoich celow. Nie moge sie doczekac plyty i reszty niespodzianek. Kolejnego teledysku i spotkan na koncertach. mam nadzieje ze w tym roku sie uda. Buziaki
ODPOWIEDZ