Cieple slowo dla Edyty

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Bierz się do roboty ;*


Swoich fanów już zachwyciłaś, wg nas wypadłaś najlepiej.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2016, 23:47 przez Kamui Shiro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: addar »

Nic sie nie stało , Edytko nic sie nie stało !!

a tak na serio, Edyto jestes moja ulubioną piosenkarka i jakaś tam przegrana z miernym pajacem tego nie zmieni .Dałaś z siebie wszystko, zaśpiewałaś cudownie. Nie poddawaj sie, twórz i pokaz im kto jest najlepsza piosenkarką w Polsce.

Najważniejsze żebyś się nie poddała i nie załamała, masz wiernych fanów którzy czekają z utesknienim na twoją nowa muzyke :-)
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: miłek »

Jesteś WIELKA! Dziękuję za przepiękne wykonanie "Grateful". Miałem ciary, serce prawie wyskoczyło mi z piersi :) Z dumą oglądałem, jak moja idolka oddaje całą siebie publiczności oraz z zaangażowaniem ukazuje swój talent i piękny przekaz piosenki. Dobrze wiesz, że zaorałaś konkurencję ;-) Teraz mi się tylko nie smuć i nie pozwól, by Twój rozpalony entuzjazm przygasł. W moim odczuciu, dzięki Twojej odwadze, zyskałaś coś o wiele cenniejszego, niż Eurowizja. Dzisiejszy występ pokazał Twoją wrażliwość, odwagę, wspaniałą formę wokalną i geniusz muzyczny. Myślę, że sama to zauważyłaś, tak jak zauważyło tysiące Polaków i fanów Eurowizji. Twoi fani pokochali "Grateful" i przyjęli go z przeważającym entuzjazmem, co zdarza się rzadko wśród wszystkich artystów. Doprowadziło to do zjednoczenia i ogromnej mobilizacji. Na przestrzeni lat nawet największa miłość zmienia się, czasami pojawiają się kryzysy, wkrada rutyna, a Ty dziś przypomniałaś nam (w trzy minuty!) za co Cię pokochaliśmy. Jestem Ci za to wdzięczny <3
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Mój komentarz do posta EG na facebooku (o tym, że chce spełnić marzenia ludzi, jeśli pojedzie): Spełniło się marzenie wielu ludzi, którzy usłyszeli przepięknie wykonany utwór. Może i dobrze, że nie popsuła go zwykła konkursowa otoczka w dalszym biegu zdarzeń :)
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: anet97 »

Wczoraj to była jakby dawna Edyta, z wyglądu zachowania i emocji. Taką ją właśnie pokochałam... troche zagubioną,piękną,wrażliwą dziewczyne z ogromnym głosem... Mam nadzieje,że taka już zostanie,że nie wróci już nigdy ta złośliwa część Edyty.
Wykonanie cudowne,chciało mi siè płakać,taka prawda płyneła z tej piosenki. Żadne Szpaki jej do pięt nie dorastają.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Wyjątkowa artystka, co tu dużo mówić.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: mpjp »

Gratuluję odwagi stanięcia w konkursie! Przepięknie wykonane i przekazane emocje! ESC2016'
Kostek32
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2016, 12:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kostek32 »

Podziwiam panią za głos. Nie wierzę mediom oraz kreowanemu przez nie Pani wizerunkowi. Chciałbym poznac panią osobiście.
Jazek
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2016, 3:41
Ulubiony album: All
Ulubiona piosenka: All
Lokalizacja: uk

Kochana Edytko

Post autor: Jazek »

Posłuchałem ostatniego kawałka Glow on i bardzo mi sie spodobał czy nie warto było by rozważyć współpracy z A.T.B lub Armin Van Buuren z twoim wokalem to był by kosmos , pozdrawiam i oby tak dalej :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: MacLean »

Z okazji 22 urodzin Dotyku życzę Edycie, by pamiętała o muzyce 8P :roll:
krzysztoft
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2023, 14:22
Lokalizacja: Poznań

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: krzysztoft »

Kurczę, niby 50 na karku, a wygląda na 30. W sumie moja dziewczyna na dużo mniej, a pod względem wizualnym wygląda starzej. Ech, to życie jednak jest niesprawiedliwe :ha:
ODPOWIEDZ