Cieple slowo dla Edyty

...a może jednak przeczyta?
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: fanusia_anka »

Ja też cię kocham Edi :love:

Szybkiego powrotu do zdrowia. Będzie dobrze. :)
Awatar użytkownika
Carolla
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 25 paź 2009, 15:47
Ulubiony album: E.G
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej..
Lokalizacja: Łódzkie...

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Carolla »

Mona. pisze:Edytko kochana, chciałabym, abyś wiedziała, że w tych trudnych momentach jestem z Tobą całym sercem!!! <3 Wracaj szybko do zdrowia, by na Twojej twarzy znów zagościł ten śliczny uśmiech!

Dzisiaj dobitnie zrozumiałam, jak wiele radości daje Ci taniec, a jak bardzo my chcieliśmy Ci tę radość zabrać. Może masz wszystko zaplanowane, tylko my tego nie widzimy. Wszyscy potrzebujemy czasu i wzajemnego zrozumienia. Przepraszam z każdą przykrość, która Cię na tym forum spotkała. Może nie ze wszystkim się z Tobą zgadzam, ale od dzisiaj postaram się we wszystkim wspierać. Bo od tego właśnie powinni być FANI!

Kocham Cię! :*
Będzie dobrze.! :wub: :glaszcze:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Edi ....


Moj Kochany Aniolku...


Pamietaj, ze zawsze bede z Toba, gdziekolwiek dojdziesz i cokolwiek zrobisz zawsze jako fan bede Cie kochac.....

Wierze w Ciebie, wiem , ze dasz rade, nawet i ta przeszkode mimo bolu i lez pokonasz, pamietaj, ze po kazdej burzy zawsze wychodzi Slonce z piekna tecza...

Zdrowiej Moja Kochana i mysl o Sobie, nie zalamuj sie nawet jesli bedziesz watpic , podazaj dalej Twoja sciezka ....

Wytrwalosci, odwagi i cierpliwosci wobec samej Siebie....
Kocham Cie i tule i do serca...
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: diuk69 »

Edyto,teraz jest Ci bardzo ciężko.Dużo ludzi będzie różnie komentować to,co się stało.
Jak wszystko w życiu,piękne chwile i radość nie mogą chyba długo trwać...współczuje Ci z całego serca ;( ..ból i kontuzje to było ryzyko w tańcu,ale nikt nie mógł pomyśleć, że coś tak przykrego może się zdarzyć ..i to w taki dzień....
Radość i łzy, śmiech,a za chwile ból.
Edyto, bądź dzielna,teraz czekają na Ciebie bardzo trudne chwile.Ja trzymam mocno kciuki ,byś szybko powróciła do zdrowia.By ten wypadek nie miał przykrych konsekwencji dla zdrowia..Wierze,że wszystko będzie dobrze.
Proszę,nie poddawaj się.Dbaj teraz o siebie ,o swoje zdrowie.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: sexuality »

Edytko szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia w kolejnych odsłonach Tańca z Gwiazdami :)
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Paulik24 »

Dołączam się do poprzedników! Edi jesteśmy z Tobą, zdrowiej szybko i śmigaj do Janecka na próbe! :) A po finale TZG do studia nagrań :D
Limonka
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 07 lis 2010, 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Limonka »

Edytko kochana!

Ponieważ zakończyłaś właśnie swoją przygodę z tańcem, to może od tego zacznę. Otóż dla mnie, bez względu na wszystko, byłaś najlepsza! Gratuluję Ci fenomenalnych występów i dziękuję za te wszystkie emocje, których dostarczałaś mnie i wszystkim nam, Twoim fanom. Z programem pożegnałaś się pięknie i z klasą - brawo! Gdyby był finał, byłoby dobrze, ale jak nie ma finału, też dobrze. Teraz, gdy emocje opadły, myślę, że może lepiej? Przynajmniej będziesz wolna od zarzutu o ustawienie programu. :)
Po drugie, dziękuję Ci też za "Etiudę Rewolucyjną". Cieszę się, że to jednak się stało, że Etiuda będzie miała słowa, w dodatku wyśpiewane najpiękniejszym głosem w tym kraju. Chopin pewnie też byłby dumny. ;)
Jeśli chodzi o nową płytę to nie mogę się już jej doczekać!
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamille.g »

Bez względu na wszystko dla mnie wygrałaś! Nie musiałaś niczego udowadniać :)
Kocham Cię i tak pozostanie! <3
Awatar użytkownika
beata.grzesiak
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:36
Ulubiona piosenka: Wiele...
Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie / Poznań

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: beata.grzesiak »

Limonka pisze:Edytko kochana!

Ponieważ zakończyłaś właśnie swoją przygodę z tańcem, to może od tego zacznę. Otóż dla mnie, bez względu na wszystko, byłaś najlepsza! Gratuluję Ci fenomenalnych występów i dziękuję za te wszystkie emocje, których dostarczałaś mnie i wszystkim nam, Twoim fanom. Z programem pożegnałaś się pięknie i z klasą - brawo! Gdyby był finał, byłoby dobrze, ale jak nie ma finału, też dobrze. Teraz, gdy emocje opadły, myślę, że może lepiej? Przynajmniej będziesz wolna od zarzutu o ustawienie programu. :)
Po drugie, dziękuję Ci też za "Etiudę Rewolucyjną". Cieszę się, że to jednak się stało, że Etiuda będzie miała słowa, w dodatku wyśpiewane najpiękniejszym głosem w tym kraju. Chopin pewnie też byłby dumny. ;)
Jeśli chodzi o nową płytę to nie mogę się już jej doczekać!

Dokładnie to samo chciałam powiedzieć. Kocham Cię:*
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: monia80 »

Kochana Edytko dziekuje Ci za te cudowne emocjie, ktore dostraczlas nam kazdego niedzielnego wieczoru.Ze mimo wypadku tak ciezkiego nie Poddalas sie ,ale walczylas do konca choc napewno bylo Ci bardzo trudno.Ty mi dajesz wiarę w to ,ze o marzenia trzeba zawsze walczyc do konca nawet jak sie upadnie i to doslownie upadnie i wszystko boli.
Dziekuje za przepiękne tango w ostanim odcinku ,za cudownego ,wzruszjącego walca(tego w niebieskiej sukni)i za zajebczaste tango w czerwonej sukni za przezabawnego jozinazbazin.
Jezu jak cudownie ze Jestes i z calego serca dziekuje za Etiudę tu mnie rozwalilas totalnie tylko Ty potrafisz tak wzruszac to Ty ustalsz rytm mojego serca.
Codziennie rano budzisz mnie do zycia utworem Newer will I a wieczorem uspiasz sleep with me .
Teraz jest to cudowne oczekiwanie na plyte.zycie jest piekne ,gdy Ty jestes tuz obok poprzez muzyke i taniec.Kocham cie aniolku.

Dziekuje Maji Sablewskiej za to ,ze dzieki Niej Edytka narodzila sie na nowo.Dziekuję Maju ze namowilas Edi na Taniec z gwiazdami wiem ze bylo jej potwornie trudno Dziekuje Maja za "obudzenie"Edzi ponownie do zycia.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Moja Kochana Wrozko, Moj Kochany Aniolku...


Przede wszystkim chce Ci pogratulowac zaszczytnego brazowego medalu w tzg, dla mnie Ty wygralas, Ty jestes i bylas tam "Gwiazda" lsniaca najjasniej, Ty Twoim tancem prawie poruszylas mnie do lez, tak jak to robisz poprzez Twoj Glos i Muzyke , doprowadzilas do tego, ze kolejne Twoje taneczne wystapienia ogladalam z zapartym tchem, oczarowana magiczna historia, jaka za kazdym razem opowiadalas nam przez taniec, prawie zagluszylas ta tesknote za Twoim Glosem i Twoja Muzyka....

Jestem z Ciebie dumna i z tego jak potrafilas sie zmierzyc z nowa dyscyplina , swoimi slabosciami, jak odkrywalas w Sobie to magiczne, fascynujace Piekno, jak czarowalas kazdym ruchem, wyzwalajac z Siebie poklady eterycznosci i efemerycznosci, rozgrzewajac do maximum emocje Twoich fanow, tak samo jak i moje...

Z duma patrzylam na Ciebie powracajaca do programu, po tym niefortunnym wypadku, zmnierzajaca sie z bolem , a jednak na scenie, parkiecie - pelna profesjonalizmu, podziwialam Twoja wytrzymalosc, wole i sile, chec podazania do przodu mimo bolu i lez, wbrew totalnie zmanipulowanemu narodowi, ktory, nie zostawil wtedy na Tobie przyslowiowej suchej nitki, zmierzylas sie i z tym, z absurdami, niedorzecznoscia, zawiscia i glupota szarych i anonimowych maluczkich wylewajacych na Ciebie wiadro pomyj, przeszlas nad tym z podniesiona glowa, byc moze otarlas nocami niejedna lze, jednak kontynuowalas Twoja sciezke , a ja bylam z Ciebie dumna, zachwycona Twoja postawa, pytalam sie w sobie , czy i ja tez dalabym rade , chyba , byc moze , musialabym tak samo goraco tego pragnac jak i Ty Moj Aniolku....

W miedzyczasie podarowujesz nam fragment Etiudy i ta euforia , ta radosc, ulga, tak Moj Aniol nie zapomnial o Muzyce, wiem, ze o tym przypominalas, ale ja potrzebowalam, pragnelam tego muzycznego potwierdzenia i dostalam je, cudowny, magiczny Glos, oplatal mnie , gdy sluchalam tego fragmentu , pragnac wiecej, wiecej, obudzilas ta przeogromna tesknote za Twoim Glosem, Twoja Muzyka, Toba Sama...

Przyszla niedziela i znowu emocje, wszyscy tu fani pragneli Ci podarowac po raz kolejny usmiech, sprawic, ze bedziesz mogla kontynuowac przygode z tancem, uwierz, mimo, ze wiekszosc z nas z trudem przyjela Twoja decyzje o tzg, to widzac Twoja droge w tym programie, emocje Ci towarzyszace , ta radosc, to jak taniec Cie zmienial i jak wiele Ci dawal , stad mimo licznych sporow , chcielismy Ci udowodnic poprzez glosowanie, ze mozesz na nas liczyc, ze wciaz Cie kochamy...

Jednak los , przemieszal karty na stole, przyszedl moment na tzw. odwrocenie strony i zajrzenie co dzieje sie na nastepnych stronach Ksiegi zwanej Zyciem...
Byc moze dla kogos to porazka, moze ktos pomyslec, ze to i tak ukartowane, jednak dla mnie Ty wygralas, Ty pokazalas mi , ze jesli czegos sie pragnie to mozna, bez wzgledu na przeszkody i konsekwencje, tak jak z wielka Klasa i Godnoscia przyszlas do tego programu, pokazujac nam odmienna, nowa Edi, dajac sile, mimo, ze na pozor ludzie chcieliby dla wlasnej wygody widziec Cie krucha, Ty nadalas temu programowi blasku, ozywilas go, nadalas sens, nie w bezsensownym wyscigu o 1 miejsce , pokazalas czym jest Taniec, jak zmienil Ciebie i pozwolil Ci odkryc nowa choc ta sama Edi...

I Twoje slowa w tym ostatnim odcinku, to podkreslenie tak jakby waznosci dla Ciebie relacji Idol i fan, te slowa , dziekuje Ci za nie, za potwierdzenie, ze wciaz dla Ciebie Muzyka jest wazna, ze pragniesz przekazywac emocje poprzez Twoj Glos, a tym samym tworzyc Milosc....

Dziekuje Ci, ze nie ukrylas emocji w ostatnim odcinku, nie wstydzac sie lezki, wzruszenia, ze mimo, iz ludzie odbieraja to jako sztuczne, Ty sie nie zmienilas, dziekuje, ze pozostalas taka jaka Cie pokochalam, choc pewnie z nowymi emocjami bedziesz nagrywac dla nas plyte , to ja wiem, ze dotrze do mnie, sprawi, ze poczuje dreszcze emocji....

Pamietaj o jednym, ze jakakolwiek decyzje podejmiesz i cokolwiek zrobisz ja jako fan bede zawsze Cie kochac, podazaj odwaznie Twoja sciezka, sluchaj Twojej Intuicji , kochaj i badz szczesliwa, nie zapominajac , ze sa serca , co tesknia za Toba, Twoja Muzyka , ktore zawsze beda Cie kochac.
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: tonya2 »

Kochana Edytko :*

Mam nadzieję, że pomimo zaistniałych sytuacji trzymasz się jakoś. Pamiętaj, że my FANI (ci prawdziwi) jesteśmy z Tobą duchem, bo ciałem niestety nie możemy. Jeżeli będzie tylko okazja to na pewno będziemy przy Tobie.
Trzymaj się cieplutko i nie daj się !! Wierzę w Ciebie i w Twoje plany.
Kieruj się sercem, tym co podpowiada Ci Twoja intuicja. Dla mnie zawsze będziesz tą Edytą, która wszczepiła we mnie wrażliwość na ludzkie piękno. Twój głos i piękno sprawia, że podczas ciężkich dni, gdy nie ma obok mnie bliskiej mi osoby, odnajduję światełko, nadzieję na lepsze dni. Podziwiałam Cię, podziwiam i zawsze Cię będę podziwiać.

Do zobaczenia :*
Kocham, całuje i przytulam <3
Ostatnio zmieniony 25 sty 2011, 19:14 przez tonya2, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: addar »

tonya2 pisze:Kochana Edytko

Mam nadzieję, że pomimo zaistniałych sytuacji trzymasz się jakoś. Pamiętaj, że my FANI (ci prawdziwi) jesteśmy z Tobą duchem, bo ciałem niestety nie możemy. Jeżeli będzie tylko okazja to na pewno będziemy przy Tobie.
Trzymaj się cieplutko i nie daj się !! Wierzę w Ciebie i w Twoje plany.
Do zobaczenia

wiecej takich postów.. dawaj edyta!!! pokaż że potrafisz dokonywać słusznych wyborów i nikt nie jest w stanie powstrzymać cię od nagrania rewelacyjnej płyty.... nie przejmuj się negatywnymi komentarzami , większość napisala to pod wpływem emocji....każdy z utęsknieniem czeka na twoje nowe utwory.... nie poddawaj się! dasz radę

wierny, nie zawsze łaskawy fan:

addar :PP
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: ANETA »

Edi,

Zawsze będziesz miała honorowe miejsce w moim sercu. Tego nie dam rady zmienić, choćbym bardzo chciała. Wiele razy jestem na ciebie zła, że tak szarpiesz ludzkie serca, tłumaczę to trudnym dzieciństwem ale... moje tez było smutne a mimo to jestem bardzo wrażliwa na krzywdę innych i wolę dostać policzek niż go wymierzyć. Edyta, nie karzę ci być miękka i pozwalać ludziom wchodzić ci na głowę ale pamiętaj, że każdy ma uczucia, nie tylko ty.

Brzydko potraktowałaś Maję, ona również ma prawo do rozwoju własnej kariery i zarobienie pieniędzy na jurorowaniu. Sama powodujesz to, że niewielu z nas wierzy w twoją wrażliwość i łzy. Czyny świadczą same za siebie. Jestem pewna, że nawet ,,zajęta" Maja zrobiłaby dla twojej kariery więcej niż całkowicie oddany ci Darek. Maja ma większe możliwości i talent.

Pracuj nad płytą

,,Więc, gdy któregoś ranka znowu obudziłam się sama, zrozumiałam, że z różnych powodów wszyscy w końcu odejdą, a muzyka zostanie. Do końca życia" .............
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: LaFidelite »

Edyto,

Mam nadzieję, że wiesz, że cokolwiek by się nie działo, my zawsze będziemy z Tobą.
Życzę Ci dużo siły i miłości w tym zapewne trudnym dla Ciebie okresie i tego abyś nigdy nie traciła wiary w ludzi.
Wierzę, że decyzje, które podejmujesz są tymi właściwymi.
Zawsze będziesz dla mnie inspiracją i wzorem <3 :love: :wub:
Cierpliwie czekam na nowy singiel i nową, wspaniałą płytę :)
ODPOWIEDZ