Cieple slowo dla Edyty

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasia520
Hope for us
Hope for us
Posty: 18
Rejestracja: 08 sie 2010, 12:10
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Wszystkie są super :)
Lokalizacja: Łódz

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: kasia520 »

Edyko nieprzejmuj sie bedzie wszystko dobrze wierze ze jetses slina
caluski love :) :)
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Fan25 »

Edyto,
Twoje marzenia i plany na przyszłość powinny być większe od przeszkód, które utrudniają ich realizację.
:miesza:
Awatar użytkownika
VanityFair
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 244
Rejestracja: 29 gru 2007, 23:20
Ulubiony album: EG/Perła
Ulubiona piosenka: Perfect Moment
Lokalizacja: far away

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: VanityFair »

Fan25 pisze:Twoje marzenia i plany na przyszłość powinny być większe od przeszkód, które utrudniają ich realizację.
edzia na prezydenta!
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Himcio »

madzia_32x pisze: edzia na prezydenta!
:lol3: :lol3: chociaż gdyby dzięki temu wydała płytę i grała koncerty w każdym miesiącu, to niegłupi pomysł :D
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Fan25 »

madzia_32x pisze:

edzia na prezydenta!
Musi być też mąż, który zostanie Pierwszą Damą. :wink2:
Bez męża byłaby tańszym prezydentem. :-D
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: milencia1992-mk »

Fan25 pisze:
madzia_32x pisze:

Edzia na prezydenta!
Musi być też mąż, który zostanie Pierwszą Damą. :wink2:
Bez męża byłaby tańszym prezydentem. :-D

Może Jarosław?? :P


:offtopic:
W tym temacie się nie dyskutuje.
Natu$
Ostatnio zmieniony 16 sie 2010, 20:57 przez milencia1992-mk, łącznie zmieniany 1 raz.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Madlen »

Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś
za to, że nie mieścisz się w naszej głowie, która jest za logiczna
za to, że nie sposób Cię ogarnąć sercem, które jest za nerwowe
za to, że jesteś tak bliska i daleka, że we wszystkim inna
za to, że jesteś odnaleziona i nie odnaleziona jeszcze
że uciekamy od Ciebie do Ciebie
za to, że nie czynimy niczego dla Ciebie, ale wszystko dzięki Tobie
Za to, że to, czego pojąć nie mogę, nie jest nigdy złudzeniem
za to, że milczysz. Tylko my - oczytani analfabeci chlapiemy językiem.


Edytko...
To za dzisiejszy występ.
Przytulam Cię do serca :*
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Fan25 »

Ciepło słowo dla Edyty od Fana25.

Życzę Pani Górniak procesu twórczego, który nigdy się nie skończy. :581:
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Aniolku Kochany...

Tule Cie do serca i dziekuje ze jestes, Moja Wrozko nie zapominaj, ze dokadkolwiek dojdziesz i cokolwiek zrobisz na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Zawsze bede Cie jako fan kochac...
Kochaj i badz szczesliwa.

Choc to Twoj Glos skradl moje serce, to jednak doceniam Twoja radosc z tanca i wierze w Ciebie.

Nie przejmuj sie niczym, nie martw sie niekonstruktywna krytyka , mysl o Sobie, sluchaj Twego serca, badz zawsze wierna Twoim Idealom tak jak do tej pory , wiedz , ze nie mozesz wszystkich zadowolic, pomysl, ze niekiedy te bzdurne krytyki wynikaja z braku poznania Ciebie, niezrozumienia Twojej Osoby, sa byc moze przemadrzalym sposobem na pokrycie pewnych kompleksow, tak naprawde tylko Ty znasz Twoja wartosc i tylko Ty wiesz kim jestes, nam nic do tego, jesli popelnisz bledy to tylko Ty bedziesz ponosic ich konsekwencje, przed nikim sie nie musisz tlumaczyc, jesli juz to tylko przed Bogiem...

Pamietasz jak powiedzialas, ze ludzie mowili i beda mowic, wiem, ze nie spodziewalas sie tego po Twoich fanach , jednak kazdy z nas jest tylko czlowiekiem , mamy swoje wady i czasami w nawracaniu swiata zapominamy o tym, ze Jestes tak PIEKNIE ODREBNA I INNA OSOBA, TAK KOMPLETNA, ze tylko Ty wiesz co dla Ciebie jest dobre, Kim jestes i dokad zmierzasz...

Jakkolwiek by nie bylo pomysl tak, ze kazdy z Twoich fanow patrzy na Ciebie z innym natezeniem emocjonalnym, jesli sie myla zostaw ich w tym, nie smuc sie, ze tak mysla, przydzie czas, ze zrozumieja, nie patrz za siebie, nie warto tracic czas na te w rezultacie koncowym blahostki, pamietaj tylko, ze jestes Moim Aniolkiem i dziekuje Ci za kazdy gest uczucia z Twojej strony , doceniam to i wierze w Ciebie, nie zapominaj o tym....
Dziekuje Ci z calego serca ze jestes...
Jestem i bede zawsze z Toba :)
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: aftershave »

Podobno nie ma ludzi niezastąpionych, jednak Ty Edyto jesteś dowodem na to, że są.... Dopiero kilka lat temu zafascynowałem się Twoim talentem, ale zostanie już tak na zawsze. Żadna polska wokalistka nie może z Tobą konkurować. I nie ważna jest ilość sprzedanych płyt czy miejsce na liście przebojów... Chociaż uważam, że szczyt powinien być Twój.... I wierzę, że wkrótce będzie :)

Szanuje każdą Twoją decyzję i nigdy nie oceniam czy jest dobra czy zła. Pamiętaj, że niestety nie da się zadowolić wszystkich. Zawsze znajdą się marudy, które będą szukać dziury w całym. Na tym forum pełno jest takich osób. To jest strasznie deprymujące.

Nie musisz być taka, jaką chcą Cię widzieć ludzie. Zasłużyłaś na to, żeby kochali Cię taką jaka jesteś naprawdę. Na osobowość człowieka, nie składają się z same zalety, ale przecież także wady. Chociaż to co dla jednych jest wadą, dla innych może być zaletą. I odwrotnie... Ja Ciebie uwielbiam w całości :)

Jesteś wokalnym Mount Everest'em, piękną kobietą i wydaje mi się, że wspaniałym człowiekiem.

Życzę Ci spełnienia, radości życia i dalszych sukcesów,
mam nadzieje, że uda mi się kiedyś spotkać Cię ponownie
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: audarya »

Ja chciałam Ci Edi podziękować za inspirację jaką odczułam po Jubileuszu, która trzyma mnie po dziś dzień. Każdy moment jest właściwy, żeby zmienic wszystko i zacząć zupełnie inaczej żyć-DZIĘKUJĘ CI!!! Ciekawa jestem jak Ci idzie wegetariańskie GOTOWANIE po indyjsku :)

Audarya
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamille.g »

Hm... co by tu napisać.
Pamiętaj że cokolwiek się stanie i jaką decyzję podejmiesz będę z Tobą duchem i sercem. Jako fanka zrozumiałam że nie umiałabym przestac nią byc.
Tak więc bądz i przekazuj nam swoje najcenniejsze emocje uczucia <3
DZiękuję !

To nie jest temat do dyskusji!
pijej1, takie uwagi zachowaj dla siebie albo znajdź odpowiednie miejsce do wyrażenia swojego zdania,
Blur.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2010, 15:11 przez Kamille.g, łącznie zmieniany 1 raz.
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: perła6 »

Chciałąbym Ci bardzo podziękować. Za Twoja muzykę, całą twórczośc, za miłość do fanów. Po prostu za to, że jesteś. !!!
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Mona. »

Edytko kochana, chciałabym, abyś wiedziała, że w tych trudnych momentach jestem z Tobą całym sercem!!! <3 Wracaj szybko do zdrowia, by na Twojej twarzy znów zagościł ten śliczny uśmiech!

Dzisiaj dobitnie zrozumiałam, jak wiele radości daje Ci taniec, a jak bardzo my chcieliśmy Ci tę radość zabrać. Może masz wszystko zaplanowane, tylko my tego nie widzimy. Wszyscy potrzebujemy czasu i wzajemnego zrozumienia. Przepraszam z każdą przykrość, która Cię na tym forum spotkała. Może nie ze wszystkim się z Tobą zgadzam, ale od dzisiaj postaram się we wszystkim wspierać. Bo od tego właśnie powinni być FANI!

Kocham Cię! :*
Awatar użytkownika
joannaee
The story so far
The story so far
Posty: 403
Rejestracja: 12 paź 2009, 21:04
Ulubiony album: Perła, Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Litania, OTR
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: joannaee »

Mona. pisze:Edytko kochana, chciałabym, abyś wiedziała, że w tych trudnych momentach jestem z Tobą całym sercem!!! <3 Wracaj szybko do zdrowia, by na Twojej twarzy znów zagościł ten śliczny uśmiech!

Dzisiaj dobitnie zrozumiałam, jak wiele radości daje Ci taniec, a jak bardzo my chcieliśmy Ci tę radość zabrać. Może masz wszystko zaplanowane, tylko my tego nie widzimy. Wszyscy potrzebujemy czasu i wzajemnego zrozumienia. Przepraszam z każdą przykrość, która Cię na tym forum spotkała. Może nie ze wszystkim się z Tobą zgadzam, ale od dzisiaj postaram się we wszystkim wspierać. Bo od tego właśnie powinni być FANI!

Kocham Cię! :*
Przylaczam sie.
ODPOWIEDZ