Prośby

...a może jednak przeczyta?
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Prośby

Post autor: perła6 »

Fan25 pisze:Mam prośbę.
Chciałbym zobaczyć Cię dwa razy w "Szansie na sukces".W najbliższym sezonie z piosenkami z poprzednich płyt, a w kolejnym już z nowymi. Fani piszą o konflikcie z Panią Elą, ale przecież można go zażegnać.
Popieram ;p
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Prośby

Post autor: Charlie »

Cytując artykuł faktu:
"Górniak potrzebuje wsparcia bliskich"

Nie wiem kto był/jest w posiadaniu całości "Oj kotku", nie wiem kto go umieścił w internecie,ale odpowiedzialność za to ponoszą wszyscy fani. Po słowach jakie wypowiedziałaś o swoich fanach w pierwszej części TTL czuję się jak zdrajca. Ktoś nadużył Twojego zaufania przez co mogą się zerwać nasze dobre relacje, o które tak długo walczyliśmy. Dla Ciebie to pewnie jak cios w plecy, pewnie nie tego się spodziewałaś. Błagam, nie skreślaj nas przez błąd jednego z Twoich fanów. Każdy popełnia błędy, tak i ta osoba popełniła swój, mam nadzieje ze wyciągnie z tego wnioski, a przy odrobinie pokory przyjmie konsekwencje swojego wyboru.

Edyto nie przerywaj więzi z fanami, za długo o to walczyliśmy i ta wieź jest dla nas najcenniejsza. Cokolwiek postanowisz będziemy z Tobą, będziemy Cię wspierać i nasze serca będą dla Ciebie płonąć.

<3 U 4 EVER <3

P.S. Do fanów którzy posiadają owy utwór lub jego fragment: podziwiam i nawet trochę zazdroszczę tego że jesteście tak bliscy Edycie iż wam zaufała. Postarajcie się by ta sytuacja nie odbiła się na wszystkich fanach, a także wspierajcie Edytę, podejrzewam ze wasze wsparcie będzie jej teraz bardzo potrzebne.
dariuszmotyl
Hope for us
Hope for us
Posty: 23
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:18
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: list, błękit myśli
Lokalizacja: dąbrowa górnicza

Re: Prośby

Post autor: dariuszmotyl »

dzięki temu wyciekowi wiemy że ktoś ma gorszy gust. piosenka nie finalna lepiej brzmiąca od finalnej absurd teraz Edi powinna zapytać fanów oni zawsze wiedza najlepiej:)
Awatar użytkownika
rataxas
Invisible
Invisible
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2010, 0:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Prośby

Post autor: rataxas »

Droga Edyto,

proszę nagraj jakiś dubstepowy kawałek :D

Dożywotnio wierny
Adam
cyprian19
Make it happen
Make it happen
Posty: 198
Rejestracja: 13 mar 2011, 18:46
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away

Re: Prośby

Post autor: cyprian19 »

Droga Edyto!

Proszę o zaprzestanie "konfliktu" z Dodą i stworzenie wspólnego kawałka. Przy dobrych wiatrach myślę, że ten utwór zrewolucjonizowałby polski mainstream :D
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Prośby

Post autor: Anu$$ia »

Droga Edyto, proszę nie słuchać użytkownika powyżej :D
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2744
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Prośby

Post autor: pijej1 »

Droga Edytko proszę zaprosić mnie na swoje urodziny!!! :D
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Prośby

Post autor: caterina78 »

Edi Kochana ...


Czas wreszcie zadbac o Siebie i wyciagnac wnioski z tego co sie dzieje, niskie temperatury nie sa odpowiednie do tak lekkiego ubierania sie, a zaraz latwo o przewianie i przeciagi, przeziebienie,chorobska..
Niestety Polska pod warunkiem klimatycznym to nie cieple kraje, tym bardziej Italia, gdzie mozna tak eksperymentowac, a zdaje mi sie, ze Ty Kochana chyba o tym zapominasz...

Dla nas fanow zawsze idealnie i pieknie wygladasz, doceniamy, ze dbasz o wizerunek, ale wazniejsze dla nas jest Twoje Zdrowie, pragniemy wciaz, bys nam dawala Siebie poprzez Muzyke.

Dbaj o Siebie, kuruj sie, bys madrzejsza o doswiadczenie nie popelnila tego samego bledu. Pamietaj, ze masz nas fanow, w nas jest sila, zawsze bedziemy Cie wspierac.
Awatar użytkownika
aftershave
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 05 maja 2010, 11:43
Lokalizacja: Polska

Re: Prośby

Post autor: aftershave »

Bardzo bardzo proszę o opublikowanie pełnej wersji remixu Teraz Tu z gali Viva Comet... oczywiście jeśli taka istnieje :524: Ten remix jest świetny, podobnie jak cały występ. Teraz Tu do tej pory jest najbardziej znanym singlem z płyty...Opublikowanie pełnej wersji może dać drugie życie temu utworowi i myślę, że także przyczyni się do promocji krążka !!!! pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: Dobi »

Edyto! Jeśli nie masz ochoty ani siły promować teledysku do "Nie zapomnij" wyślij go nam (w jakości HD)! MY się nim odpowiednio zajmiemy i go rozpromujemy gdzie trzeba :kastaniety:

I piszę to serio ^^
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Prośby

Post autor: vanity »

Droga Edyto! Nawet nie musi być zmontowany, poradzimy sobie i z tym!
Awatar użytkownika
EveryMoment
Hope for us
Hope for us
Posty: 47
Rejestracja: 24 sty 2012, 16:15
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: List, Szyby

Re: Prośby

Post autor: EveryMoment »

Dbaj o siebie, proszę. Byś nam więcej nie chorowała Kochanie <3

Buziaki :*
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Prośby

Post autor: keraj »

Edyto !

Bardzo chciałbym i zarazem proszę o to , abyś kiedyś wykonała na żywo piosenkę "Listen" z repertuaru Beyonce. Piosenka ta ma dla mnie szczególne znaczenie , a w Twoim wykonaniu i z Twoją interpretacją nabrałaby zupełnie nowego znaczenia.....
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Prośby

Post autor: Marrcino »

Edyto Górniak, proszę Cię wróć do repertuaru i wizerunku godnego Divy oraz koncertów w jakości jubileuszu TopTrendy 2010 :-D pozdro :roll:
Awatar użytkownika
Kamcio24Fr
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 20 cze 2009, 19:41
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Paris

Re: Prośby

Post autor: Kamcio24Fr »

Zaczaruj Nas...spiewajac NIE ZAPOMNIJ & ON THE RUN oraz PERFECT HEART w wersji akustycznej...i czekaMy na potwierdzenie daty koncertu Jubileuszowego :D <3
ODPOWIEDZ