Prośby

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Anima
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2015, 20:25
Ulubiony album: The Best
Ulubiona piosenka: Cover W.H. I will allw
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Prośby

Post autor: Anima »

Pani Edyto,
jestem pod wrazeniem Pani dokonan artystycznych, przede wszystkim niesamowitego glosu, umiejetnosci wokalnych i interpretacyjnych. Chyle czola. Rownoczesnie ubolewam nad tym, ze tak malo ma Pani wlasnych utworow, ktore dawalyby Pani mozliwosc zaprezentowania CALEGO talentu. Mysle, ze najlepiej byloby gdyby siegnela Pani po repertuar wybitnch tworcow i zrobila z tego calosc. Covery, ale pod jakims haslem,np. Jestem kobieta... ; )
Haslo jest dowolne, to moze byc tez Power Of Love... Prosze siegnac po najwyzsza polke i rzeczy najpiekniejsze.
Uwazam, ze szkoda Pani wybitnego talentu na utwory, ktore moze zaspiewac (z pomoca
nowoczesnego sprzetu i oprogramowania) niemal kazdy...Siegajac po takie utwory traci Pani swoje atuty, staje sie jedna z calej masy...gwiazdeczek jednego sezonu... to nie jest droga dobra dla Pani. Pani powinna byc BEZKOMPROMISOWA, bo jest jak DIAMENT. Pani powinna - jak mowi Platon - zblizac sie do piekna, zblizajac sie do swojej IDEII, do tego, co ma Pani i naprawde niewielu na tym poziomie. Musi Panii miec REPERTUAR, godny Pani talentu, interpretuje Pani POWALAJACO na kolana, ale musi Pani miec utwory, ktore daja Pani szanse pokazac skale Pani mozliwosci...
Inna droga byloby znalezienie takich nowych wybitnych utworow, ale to wydaje mi sie trudniejsze, mysle, ze Pani jest za bardzo "spoza", nie wiem co tam sie dzieje, ale nie dzieje sie dobrze, skoro jeden z najwybitniejszych polskich glosow (w historii) nie ma - prosze sie nie gniewac - calosciowo rzecz traktujac - wybitnego, powalajacego repertuaru... Nie moge pojac, ze Pani sama tego zdaje sie nie dostrzegac, a rownoczesnie doskonale potrafi dobrac repertuar dla innych (np. w The Voice Of Poland).
Naprawde dobrze Pani zycze i bardzo chcialabym do Pani dotrzec...
UnderControl
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2023, 17:12
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Prośby

Post autor: UnderControl »

Prośba o interwencję. W sprawie chłopaka od orgii z księżmi w Dąbrowie Górniczej. Że nie można tak traktować człowieka. Nie ważne ile mu zapłacili. Możecie z tego nawet zrobić bekę, byle nie odpuścić tematu i zrobić szum.
Dzięki jeśli rozpatrzenie prośby będzie pozytywne a jak nie to spierdalać. ;)
ODPOWIEDZ