Prośby

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: Martynkaa »

A może zakończymy już ten temat w sprawie postu Szymona. :)

Ja Edytko proszę Cię tylko o jedno, żebyś dalej tworzyła tak piękną muzykę, która prowadzi Nas Fanów przez czasem trudne ścieżki życia <3

Kocham Cię Edi i będę kochać do końca świata <3
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Prośby

Post autor: Kamille.g »

Aniele mój przyjedz do Bydgoszczy i daj koncert życia, takiego którego ja sama nie zapomnę do końca swego życia. Na którym będę mogła wejść w twój świat i pobyć w nim.
A przede wszystkim twórz dalej takie utwory które zatrzymują się u nas w sercu. Twój głos pozwala nam się skupić w chwili skupienia i zadumania , więc nie zatrzymuj się tylko idź ścieżką stworzoną przez siebie samą :)
<3 <3 <3
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prośby

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Kamille.g pisze:Aniele mój przyjedz do Bydgoszczy i daj koncert życia, takiego którego ja sama nie zapomnę do końca swego życia. Na którym będę mogła wejść w twój świat i pobyć w nim.
A przede wszystkim twórz dalej takie utwory które zatrzymują się u nas w sercu. Twój głos pozwala nam się skupić w chwili skupienia i zadumania , więc nie zatrzymuj się tylko idź ścieżką stworzoną przez siebie samą :)
<3 <3 <3
Tak , tak :!: Do Bydgoszczy . :D
Edi, moje miasto na Ciebie czeka . <3
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Prośby

Post autor: Kamille.g »

EDYTO !!
FANI SĄ TEŻ W WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIM, WIĘC PRZYJEŻDŻAJ I PRZEKAŻ NAM SWOJE EMOCJE :* <3
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Prośby

Post autor: Edzia-moja »

Ja też zapraszam do woj. Kujawsko-pomorskiego !!!
Co prawda mieszkam w okolicach Chojnic [no i się wydało:)], ale do Bydg. się chętnie wybiorę na koncert [na pewno chętniej niż np. do Wa-wy].
Zapraszamy w nasze strony !!!
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Prośby

Post autor: caterina78 »

Edi!

Mysl o sobie, nie poddawaj sie, wierz w siebie i idz tak jak zawsze Twoja sciezka, nigdy pozwalaj, by ktokolwiek Toba manipulowal... Pamietaj prosze o Twojej Intuicji, nie usypiaj Jej, to bardzo wazne.... Pamietaj, ze cokolwiek zrobisz, tylko przed Absolutem, jesli juz bedziesz musiala sie tlumaczyc, nie pozwalaj , by cokolwiek, ktokolwiek zachwial Twoja rownowaga, tak jak kiedys powiedzialas ludzie beda mowic, a zwlaszcza teraz beda pisac, nie martw sie niczym, kochaj i badz szczesliwa... Dokadkolwiek dojdziesz i gdziekolwiek bedziesz na zawsze pozostaniesz mi bliska...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: B@r »

Edyto,

nie składaj deklaracji, jeśli nie jesteś pewna ich realizacji i wykonania. :)
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Prośby

Post autor: caterina78 »

Edi:)!


Ja wiem, ze sie powtarzam, ale to jest wazne, wrecz bardzo wazne, prosze Cie nigdy przenigdy nie postepuj wbrew samej sobie, badz wierna samej sobie, tak jak do tej pory to robilas, badz wierna swoim wyborom i decyzjom, nie usypiaj Intuicji, zyj tak jak tego Ty i tylko Ty pragniesz, nie zapominaj, ze to jest Twoje zycie i TYLKO Ty bedziesz ponosic konsekwencje w dobrym i zlym znaczeniu tego slowa.... Kochaj i nie zapominaj, ze zawsze bede Cie jako fan kochac, badz szczesliwa :)
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: Martynkaa »

A ja Cię proszę Edi tylko o jedno... O wspaniałą płytę, która będzie lekiem na całe zło.... żebyś nigdy się nie poddawała i pamiętała o tym, że My, Fani zawsze będziemy z Tobą i będziemy Cię kochać do końca świata <3 <3 <3 :*
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Prośby

Post autor: Kamille.g »

Edyto !
Chcę tylko Cię prosić o to abyś nigdy nie zrezygnowała ze śpiewu bo tylko w ten sposób możemy trafić do Twojego serca i pobyć w Twoim świecie chociaż przez kilka chwil.
Proszę Cię, stwórz płytę która pokaże Twoje wszystkie emocje.
<3
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Prośby

Post autor: caterina78 »

Edi!


Prosze Cie tylko o jedno, badz wierna samej sobie, wierz w siebie, w Twoje marzenia, plany, badz konsekwentna i nie przejmuj sie potknieciami, podnies sie z nich i idz dalej z podniesiona glowa, z usmiechem w sercu z wiara, ze niezaleznie od calej rzeszy zmanipulowanych osob, ktorzy nie znaja Cie a oceniaja Ty wbrew i na przekor im dojdziesz tam gdzie sama zamarzysz, pozwol tylko nam uczestniczyc w tej drozce, nie poddawaj sie, badz wytrwala, nie dawaj sie nikomu zmanipulowac, pamietaj, ze tylko i wylacznie przed samym Absolutem bedziesz musiala sie tlumaczyc, nie pozwol, by cokolwiek zniszczylo w Tobie ta nowa radosc, energie i sile, nie jestes krucha, nie rozpadniesz sie pod pierwszym podmuchem byle jakiego wiatru wiec mysl o tym co jest dla Ciebie najwazniejsze a nie dla swiata , realizuj to, nawet gdy dopadna Cie zwatpienia i watpliwosci posluchaj wtedy Twoich mysli i z usmiechem w sercu kontynuuj Twoja droge, pamietajac , ze masz nas fanow, ze zawsze bedziemy z Toba....
Kochaj i badz szczesliwa....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: B@r »

caterina, powtarzasz się! 3 posty wyżej jest Twój identyczny post. :?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Prośby

Post autor: Kopaneek »

B@r pisze:caterina, powtarzasz się! 3 posty wyżej jest Twój identyczny post.
Nasza forumowa Matka Wielebna Caterina musiała się wygadać. :PP

Edyto: mam prośbę a w zasadzie dwie. Pierwsza: nie bierz udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Na co Ci to? Jesteś najpopularniejszą osobą w tym kraju, masz wierny elektorat, pieniądze. To program dla upadłych gwiazd i amatorów. Nie rób tego tylko dlatego, że ktoś Ci tak radzi, zrób to, jeśli chcesz, jeśli masz najmniejsze wątpliwości - odpuść. Druga prośba: kup bilety, spakuj się i wio za ocean. Dosyć już babrania się w polskim błotku - zostaw je dla ludzi, którzy dostali sporo mniej od Boga. Tam zaktualizujesz swoją technikę, w końcu bd mogła pracować z ludźmi o możliwościach i talentach równych Twojemu. Jeśli nie teraz to kiedy? Tina też zaczynała po 40. Wszystko przed Tobą. "Wystarczy chcieć." :wink: Rozwiń skrzydła, nie krępuj ich dłużej...
Ostatnio zmieniony 03 sie 2010, 21:52 przez Kopaneek, łącznie zmieniany 1 raz.
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Prośby

Post autor: szymonek111 »

Edyta ja mam taką prosbe jak Kopaneek, :)) i nie zpaominaj o nas, bo ostatnio wyszlo na to,ze o nas zapomnialas(dla wtajemniczonych) a to MY ! Cie kochamy
Paulka.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 201
Rejestracja: 12 kwie 2008, 17:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: Paulka. »

Również przyłączam się do prośby Kopanka, byś Edyto nie brała udziału w Tańcu z Gwiazdami! Elitę utworzą Ci, którzy ustrzegą się od tego programu!
ODPOWIEDZ