Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

...a może jednak przeczyta?
macieknar
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2007, 16:32
Lokalizacja: Świętochłowice

Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: macieknar »

Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. :?:

...a może tak "mały" koncercik w Belgradzie :?:

ok, przestaję już owijać w bawełnę... chodzi o 53 konkurs eurowizji.
zwracam się z gorącym apelem o to by zechciała Pani reprezentować na nim Polskę po raz drugi...(wszyscy pamiętamy Pani fenomenalny debiut -"to nie ja byłam Ewą" ) piszę już teraz (rok wcześniej...) żeby miała Pani czas się zastanowić, i ewentualnie przygotować piosenkę, jest taka propozycje żeby śladem innych krajów np. w tym roku Izralea nie wybierać kto (bo wiadomo że Pani) ale co ma zaśpiewać... można by zaprezentować kilka Pani propozycji i drogą sms'owa lub poprzez wybór profesjonalnego jury wybrać najlepszą, która reprezentowała by nas w Serbii... osobiście uważam że to świetny pomysł, byłby to taki "powrót w wielkim stylu" już myślę ja kto będzie na eurowizji w 2009 r. - w Warszawie :)

[ Dodano: 2007-05-13, 17:18 ]
"CGM.PL Apeluje: Edyta Wróć Na Eurowizję!"
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl. ... S=30813977
:-)
widelec
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 21:26
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Jak najdalej
Lokalizacja: LAPONIA
Kontakt:

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: widelec »

Z całego mojego serca popieram! Edytko musisz spróbowac! nawet jeżeli nie wejdziesz do finału to ważne żebys ans godnie reprezentowała! Samym zaszczytem będzie to , że zaśpiewasz ponownie dla polski! Będziemy cie wszyscy wspierac! Licze na ciebie...
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja też bardzo bym chciala. Nie liczę na dużo bo teraz to już inne klimaty na Eurowizij. Ale przynajmniej wszyscy sobie Ciebie przypomną. :-D
widelec
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 22 sie 2006, 21:26
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Jak najdalej
Lokalizacja: LAPONIA
Kontakt:

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: widelec »

GosiaczeQ_14 pisze:Ja też bardzo bym chciala. Nie liczę na dużo bo teraz to już inne klimaty na Eurowizij. Ale przynajmniej wszyscy sobie Ciebie przypomną. :-D
Zobacz kto wygrał w tym rouk... "brzydka" Serbka z balladą, wysoko była ambitna Armenia, i bluesowa Węgierka :D Edzia ma szanse...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: vanity »

widelec pisze:Zobacz kto wygrał w tym rouk... "brzydka" Serbka z balladą, wysoko była ambitna Armenia, i bluesowa Węgierka Edzia ma szanse...
ale Vierka był na 2 - nie da się już chyba stworzyć czegoś gorszego... niech Shazza jedzie...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: Michael »

Szczerze, to nie wiem, co myśleć na temat ponownego udziału Edyty w ESC :hmmm:
Niby dobra ballada zawsze sie obroni, ale zirytowało mnie bardzo tegoroczne polityczne głosowanie :evil: Także obawiam się, że nawet gdyby w barwach Polski wystąpiła Mariah Carey, to mogłoby to się zakończyć brakiem awansu do finału 8P
Z jednej strony Edzia przypomniałaby się europejskiej (i nie tylko) publiczności, a z drugiej mogłoby zakończyć się porażką, aczkowiek wydaje mi się, że więcej szmat na Edycie już nie można powiesić, niż to miało miejsc po hymnie :/, więc nic nie ryzykuje, nawet jeśli się nie powiedzie. 8)

BTW, czy zauważyliście, ze na cgm prawie wszystkie komentarze są Edycie przychylne. Nawet ci, którzy krytykują jej sposób bycia piszą, że Edyta jest najlepsza i nadaje się na Eurowizję :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: kinga »

:offtopic:

Tutaj piszemy DO EDYTY :> Proszę się przenieść z dyskusjami o ESC do odpowiednich tematów. Dziękuję :)
macieknar
Invisible
Invisible
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2007, 16:32
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: macieknar »

...czyli?

Czyli polecam rozejrzeć się po tematach (dział "Inna muzyka" --> "Koncerty i festiwale"), włożyć trochę pracy, jeśli Cię coś interesuje.

a tak przy okazji... do moderatorki: czy Pani Edyta jest zalogowana na tym forum? zagląda tu czasem??

Być może zagląda.

Przypominam, że ten dział jest przeznaczony na wiadomości dla Edyty, wszystkie inne pytania i wątpliwości proszę kierować do przeznaczonych ku temu tematów. Posty nie na temat będą usuwane.

kinga


[ Dodano: 2007-05-14, 16:38 ]
"Być może zagląda. " w takim razie jak można się z nią skontaktować, jakiś email? do Niej do Menago?

z góry dzięki i pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2007, 16:33 przez macieknar, łącznie zmieniany 1 raz.
anelka123
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:08
Lokalizacja: Łódź

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: anelka123 »

Jeśli Pani Edyta tu zadląda to:
Pani Edyto...... jestem małolatą bo mam dopiero 14 lat, ale i tak będę się wypowiadała.... Ma Pani cudowny głos, i być może jakby Pani wzięła udział w Eurowizji to kto wie? Ale niech Pani zrobi to dla Pani prawdziwych fanów. Proszę
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: karolnow2 »

Popieram przedmówczynię :) Edyta na Eurowizję :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: grzechoo »

Ale po co tam Edytę wysyłać? Ona nie śpiewa tak kiczowatych piosenek jakimi żywi się Europa od ilus tam lat. Moim skromnym zdaniem - Edi zdobyła najwyższą notę wśród reprezentantów polskich i to historia, tego nikt jej nieodbierze, a jadąc tam teraz nie miałaby szans nawet na drugie miejsce, uważam, że i tak nikt jej nieprzebije ani nawet nie zajmie tej samej pozycji
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: GosiaczeQ_14 »

grzechoo pisze:Ale po co tam Edytę wysyłać? Ona nie śpiewa tak kiczowatych piosenek jakimi żywi się Europa od ilus tam lat. Moim skromnym zdaniem - Edi zdobyła najwyższą notę wśród reprezentantów polskich i to historia, tego nikt jej nieodbierze, a jadąc tam teraz nie miałaby szans nawet na drugie miejsce, uważam, że i tak nikt jej nieprzebije ani nawet nie zajmie tej samej pozycji
Zgadzam się :)
Edi już tam byla. Zajęła 2 miejsce. Ale to byly inne czasy :smile:
Teraz jak patrzę na tych reprezentantów i slucham jak śpiewają to......... 8P nie będę się wypowiadała lepiej. Więc Edytko zrób jak chcesz....ale pamiętaj że ludzie teraz inaczej głosują...i chyba raczej nie warto startować nawet... :smile:
Awatar użytkownika
tomiks78
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 kwie 2007, 8:44
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: tomiks78 »

GosiaczeQ_14 pisze:
grzechoo pisze:Ale po co tam Edytę wysyłać? Ona nie śpiewa tak kiczowatych piosenek jakimi żywi się Europa od ilus tam lat. Moim skromnym zdaniem - Edi zdobyła najwyższą notę wśród reprezentantów polskich i to historia, tego nikt jej nieodbierze, a jadąc tam teraz nie miałaby szans nawet na drugie miejsce, uważam, że i tak nikt jej nieprzebije ani nawet nie zajmie tej samej pozycji
Zgadzam się :)
Edi już tam byla. Zajęła 2 miejsce. Ale to byly inne czasy :smile:
Teraz jak patrzę na tych reprezentantów i slucham jak śpiewają to......... 8P nie będę się wypowiadała lepiej. Więc Edytko zrób jak chcesz....ale pamiętaj że ludzie teraz inaczej głosują...i chyba raczej nie warto startować nawet... :smile:
Gosiu, jesteś bardzo nie zdecydowana....
Kilka postów wcześniej pisałaś cos innego...
Zdecyduj się, czy chcesz żeby Edka brała udział w Eurowizji czy nie..
A ja osobiście mam neutralne podejście do tego pomysłu. Pozostawiam to Edycie, czy by wróciła na eurowizję czy nie, i tak będą z Nią i za Nią :D
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: GosiaczeQ_14 »

tomiks78 pisze:A ja osobiście mam neutralne podejście do tego pomysłu. Pozostawiam to Edycie, czy by wróciła na eurowizję czy nie, i tak będą z Nią i za Nią
Ja po dłuższych rozważaniach doszłam do tego samego :smile: :smile: :smile: Stąd te moje różne opinie na ten temat :-) Ale teraz jak tak myślę to nie mogę powiedzieć że jest mi to obojętne...Ale pozostawiam decyzję Edytce :smile:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kochana Pani Edyto... co Pani robi 22 i 24 maja 2008r. ??

Post autor: kinga »

Czy ja nie prosilam kilka postów wcześniej, żeby pisać tu tylko DO EDYTY?? Czy naprawdę tak trudno się zastosować i przejść z tą dyskusją do innego tematu?? I ostatnie pytanie: czy chcecie dostać ostrzeżenie?? (to bylo pytanie retoryczne! więcej upominać nie będę!) :?


Post użytkownika .:.Phoenix.:. przeniesiony TUTAJ
Ostatnio zmieniony 12 cze 2007, 19:56 przez kinga, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany