Podziękowania

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
julek
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 21 lis 2008, 16:30
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Rawicz

Re: Podziękowania

Post autor: julek »

Edytko dziękuje Ci za przepiękną płyte z kolędami. :D
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: Madlen »

Edytko mój najdroższy Aniołku!
Dziękuje Ci że jesteś, ze mną. KOCHAM CIĘ!
"Dziękuje Ci za cały świat przykryty ramionami", "Ty przytulasz mnie, nie świat".
Po prostu jesteś najważniejsza w moim życiu, wiem jednak że jedna fanka mniej czy wiecej nie robi Ci różnicy bo masz ich miliony... ale wiem, że Ty kochasz nas równie mocno, wszystkich (!) i za to Cię kocham, za Twoją miłość, za wrażliwość, za serce otwarte na drugiego człowieka, przepraszam ze tak niewiele mogę Ci dać, Ty nie zdajesz sobie sprawy Edysiu ile mi podarowałaś, a ja nawet w połowie nie moge się Tobie odwdzięczyć... Kocham Cię za wszystko, za to że Cię mam, mogłabym tak pisać, i pisać o Tobie, o Twoim anielskim głosie, o urodzie bogini, o sercu czystym i dobrym ale zapisałabym kilka ładnych stron i tak by nie straczyło miejsca. Jednak Ty to wszystko wiesz, dostałaś ode mnie kilka listów. Wierzę że kiedyś się spotkamy, i poczujesz jak bardzo cię kocham. Bo Ty jesteś moim życiem, ja nie potrafię bez Ciebie już funkcjonować. Jesteś lekiem na całe zło. Chciałabym być kiedyś taka jak Ty. Taka dobra, wspaniała, genialna, cudowna, fantastyczna, anielska, taka jak Ty... Twoja Muzyka jest jak balsam, koi rany serca.
Każdego dnia dziekuję Bogu, ze pozwolił mi Cię dostrzec, że pozwolił mieć mi takiego Anioła Stróża.
Kiedyś się do Ciebie przytulę, kiedyś nadejdzie ten dzień i już się ode mnie nie uwolnisz...
Pamiętaj, cokolwiek się stanie, ja będę z Tobą zawsze!

Wśród tandety lśniąc jak diament, być zagadką, której nikt, nie zdąży zgadnąć nim minie czas... :edi:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 20:01 przez Madlen, łącznie zmieniany 8 razy.
jenni_689
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2008, 22:38
Ulubiony album: e.k.g i sare...
Ulubiona piosenka: list
Lokalizacja: gorzówlkp

Re: Podziękowania

Post autor: jenni_689 »

A dla mnie Edytka jest autorytetem dzieki niej wiem ze dam sobie rade w życiu :d
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Podziękowania

Post autor: Paulik24 »

Kocham Edytkę pisze:Kiedyś się do Ciebie przytule..... Kiedyś nadejdzie teń dzień...;) niedługo już.... mam nadzieje.... I już sie ode mnie nie uwolnisz...;):);) Pamiętaj cokolwiek się stanie.. ja bede z Tobą zawsze...;*
Ślicznie powiedziane... Ja się dołączam bo też mam nadzieję ze kiedyś nastąpi ten dzień... Oddałabym wszystko za choćby minutę spotkania z Edi;)
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: Madlen »

Chciałabym Ci podziękować Aniołku, ale nie wiem jak, słowa to za mało.
KOCHAM CIĘ, nawet tego nie potrafię ująć w słowa.
Ty nie jesteś człowiekiem, Ty jesteś dla mnie Aniołem, prawdziwym cudem który Bóg zesłał mi z nieba. Twoja twórczość, głos, uroda, CAŁA TY! Jesteś jak ptak, piękna i co tu dużo mówić, zaczarowałaś mnie.... Twoja czułość... ocaliła mnie.... każdego dnia stajesz mi się coraz bliższa, bliższa mnie i memu sercu...

Czasem mam takie dni kiedy nie mam już na nic sił, ale Ty, właśnie Ty, mi pomagasz! Twoja muzyka mnie uspokaja, daje nadzieję. Już naprawdę nie wiem... każdego dnia czuję że przytulasz mnie do serca, tak cudownie, bo niewidzialnie i znów chce mi się żyć!
Dzięki Tobie... bo bez Ciebie moje życie nie ma sensu... Może to banalne co piszę, przecież tak potafi każdy... napisać i nie mieć z tego nic, ale dla mnie każda forma jest dobra byleby tylko móc mieć namiastkę tego jaka jesteś... Twoja dobroć.... zadziwia mnie każdego dnia, wrażliwość za jaką Cię pokochałam, przelewasz ją na dźwięki i wtedy powstaje coś niesamowitego.

Tak bardzo chciałabym cię choć na chwilkę zobaczyć, nie musiałabyś nawet o tym wiedzieć... by tylko Ciebie zobaczyć... Tak żałuję że nie byłam Twoją fanką jeszcze wcześniej choć jestem nią już długo. Tyle cudownych koncertów, spotkań zmarnowałam... Tyle okazji na spotkanie z Tobą. A teraz choć tak Cię kocham, uwielbiam nie mam nadal okazji... Sama nie mogę nigdzie pojechać, bo rodzice zabraniają, a z tatą choćby, też nie. Zawsze gdy go poproszę, mówi że to za daleko.... więc nadal czekam, że może jednak będziesz gdzieś bliżej. W Krakowie, Katowicach... Jednak gdyby nikt nie ograniczał mojej wolności pojechałabym za Tobą na koniec świata. Mam taką małą nadzieję że przeczytałaś moje listy które Ci wysłałam :) Ach... w dzisiejszych czasach mnie już nic nie zdziwi.
Dziękuję Bogu, dziękuję Twojemu mężowi że pomógł Ci podnieść się z Tego wszystkiego i odrodzić jak feniks z popiołów... wierzę że jest cudownym człowiekiem tak jak Ty, napewno jest. Być może nigdy tego nie przeczytasz, bo to w końcu tylko forum nas, Twoich fanów... Ale może jednak? Mam nadzieję...

Chyba się za dużo rozpisałam, nie powinnam tak wylewać wszystkich swoich myśli w Internecie, ale jednak ja zawsze postępuję tak jak podpowiada mi serce.... a to chyba nic złego.

DZIĘKUJĘ CI <3

"I cokolwiek się stanie ja będę z Toba zawsze...."

Twoja na zawsze, oddana Fanka :oops:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 20:05 przez Madlen, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Podziękowania

Post autor: caterina78 »

Edyto!
Mimo wszystko tu jestem, mimo mojego wieku i tego co juz mysle i moglam sobie pomyslec o Tobie , jednak dziekuje Ci za pewien cudowny okres w moim zyciu, za Metro, Dotyk kolejne plyty za to ze bylas, choc teraz na to patrze z innej perspektywy mila dla nas fanow, ze nawiazalas z Nami cudny kontakt, ze jednak zdalas pozytywnie egzamin na bycie moim Idolem, wiesz tak naprawde to moze Cie rozumiem, moze to tak mialo byc, moze te zachowania, teraz dla mnie nie zrozumiale wtedy mialy sens, moze lepiej, ze przez jakis czas tak jak w slowach Twojej piosenki snilam moja basn...
Coz teraz pozostaly wspomnienia, az lzy sie kreca w oku, to porostu tylko od Ciebie zalezy czy bede mogla dalej snic z szeroko zamknietymi oczami...
Dziekuje
whatever
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 343
Rejestracja: 29 wrz 2008, 18:47
Lokalizacja: Łosice

Re: Podziękowania

Post autor: whatever »

Dziękuję.

Tak po prostu dziękuję. Mogłabym napisać długi, wymowny i wzruszający list, ale myślę, że w tym jednym słowie mieści się więcej. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Dziękuję.
Awatar użytkownika
InnA
Sit down
Sit down
Posty: 85
Rejestracja: 05 kwie 2009, 18:55
Ulubiony album: Dotyk (Z.K)
Ulubiona piosenka: Szyby, Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Mazury

Re: Podziękowania

Post autor: InnA »

A ja dziękuję za to, że masz tak piękne i dające wielkie możliwości "wyśpiewania" piosenki, których mogę słuchać i śpiewać naokrągło... Za to, że możesz być moją wokalną idolką, za to... że jesteś. Nie będę więcej pisać. Dziękuję.

Aha! I za to, że byłaś wdzięcznym obiektem do rysowania portretu, oczym nawet nie wiesz;)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Podziękowania

Post autor: loveedyta »

Edyś dzięki za pozdrowienia :D Miła niespodzianka :D

Zaglądaj do nas częściej :D Pamiętaj że Cię kochamy :kwiatek: :kiss3: <3
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: Madlen »

Edyśku kochany, DZIĘKUJĘ CI, że jesteś i znów życie kolejny raz udowodniło mi, że jesteś najlepszym co mnie spotkało w życiu :*
Nie wiem, naprawdę nie wiem, będę Ci wdzięczna do końca życia, nie jestem w stanie i nigdy nie będę zdołała spłacić tego długu, który u Ciebie zaciągnęłam.

To ty jesteś takim światełkiem w moim życiu, DZIĘKUJĘ :* <3
I racja, zaglądaj na to nasze, TWOJE forum ;)
KOCHAMY CIĘ TU WSZYSCY :D
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, 20:06 przez Madlen, łącznie zmieniany 1 raz.
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Podziękowania

Post autor: mike »

edytko nie wierz tym u gory bo to ja cie kocham naaaaaaaaaajmocniej gdybym byl zlym bandziorem to bym cie porwal i wywiusl na bezludną wyspe zeby mniec cie tylko dla siebie 8P 8P 8P
ale na szczęscie jestem dobrym czlowiekiem wiec podziele sie z innymi twoją wspaniałąosobą
kc :d :d

[ Dodano: 06-04-2009, 10:50 ]
i nie patrz na bledy ortograficzne bo przez milosc do ciebie zapominam poprawnej pisowni heheheheh
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Podziękowania

Post autor: Estratos »

mike pisze:nie patrz na bledy ortograficzne bo przez milosc do ciebie zapominam poprawnej pisowni
słowem "wywiusł" przerosłeś chyba samego siebie! Możesz pisać swoje posty w MS Word i sprawdzić pisownie, w firefox'ie też można zainstalować słownik. Pisząc z błędami łamiesz regulamin forum!
Awatar użytkownika
Ola15
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 05 kwie 2009, 19:00
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Wszystkie :D
Lokalizacja: Wrocław

Re: Podziękowania

Post autor: Ola15 »

Edytko :*
dziękuję za wszystko :*
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Podziękowania

Post autor: Paulik24 »

Za cały świat przykryty ramionami, kiedy śpiewasz a za oknem prawie świt... Jak dziś :-D

Za to, że Cię mam, za te wszystkie chwile szczęścia, które razem z Tobą los mi dał :-D

DZIĘKUJĘ CI ;(
Awatar użytkownika
Dominika200
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 02 sie 2008, 11:38
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Pieszyce/Dzierżoniów

Re: Podziękowania

Post autor: Dominika200 »

Tyle pięknych słów nim uwierzyłam że...KOCHAM CIĘ[!]
no\im uwolniłam się z tamtych chwil...gdzie nie było Ciebie...
tyle zwykłych dni ... lecz pojawiłaś się Ty:)
Na zawsze....
Dałaś ludziom szczęście którego nie mieli... i muzykę....
.... a muzyka zostanie....
... i Twoja miłość...
ODPOWIEDZ