Podziękowania

...a może jednak przeczyta?
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Podziękowania

Post autor: szymonek111 »

Edyto jakie mam szczescie, ze Twoja muzyka trafia do mojego serca. Od dziecinstwa cos mnie do Ciebie ciaglo<hehh pamietam jak ogldalem Twoje wystepy z mama w TV a to tak od 2000roku mniej wiecej. Od tego czasu jestes ciagle obecna w moim sercu, zawsze, nie ma dnia zebym nie sluchal jakiejs plyty:) przewaznie jest tak,ze codziennie przeslucham ''Edyte Gorniak''
Wielka przyjemnoscia jest sluchanie Twoich interpretacji.....
po prostu szczere prosto z serca; D Z I E K U JE... za to,ze jestes :wink2:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: Kamille.g »

szymonek111 pisze:Od dziecinstwa cos mnie do Ciebie ciaglo<ogldalem Twoje wystepy
szymonek111, Mówi się "ciągnęło" :) Jak inni mogą to ja też mogę, ha :D
Nie obraz się kolego :*
szymonek111
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 324
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:08
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka okolice

Re: Podziękowania

Post autor: szymonek111 »

Kamille.g pisze: Jak inni mogą to ja też mogę, ha

hehe, skoro tak, to przepraszam, w porzadku

pozdrawiam: :wink2:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Podziękowania

Post autor: fanusia_anka »

Twoja muzyka daje siłę. Dziękuję ;*
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Podziękowania

Post autor: caterina78 »

Moj Kochany Aniolku!
Chcialabym Ci podziekowac za wzruszajacy koncert Jubileuszowy, kazda wyspiewana fraze i nutke, za emocje, za to, ze poprzez spiew dajesz mi najcudowniejsze emocje, a tym samym uniwersalnie Milosc, w tamtych chwilach zapatrzona w Ciebie, przezywajaca kazdy wyspiewany przez Ciebie dzwiek czulam, jak poprzez Muzyke dawalas Milosc, tworzylas to Uczucie we mnie , wsrod nas fanow, tak jak wlasnie w slowach tej piosenki, Vivo per Lei , tak wtedy czulam, ze poprzez Twoj Glos rozlega sie to Uczucie ( "attraverso la mia voce si espande e l'amore produce"), wiem, ze ja pamietasz, dziekuje Ci za to, dziekuje Ci za Twoja Spontanicznosc, za ten gest wtedy w garderobie, bez wzgledu na tyle osob, Ty sama zawolalas mnie pierwsza, to bylo przewzruszajace, nie liczylam na to, dziekuje Ci za ten kolejny prezent, dziekuje Ci za to Cieplo, magiczna Empatycznosc i to ze gdy podeszlam do Ciebie skupilas sie na mnie tak jak na kazdym Twoim rozmowcy, sprawilas, ze poczulam sie tak wyjatkowo, zahipnotyzowalas mnie,dziekuje Ci za te emocje i uczucia, pamietaj tylko prosze o tamtych wyszeptanych Ci slowach, dziekuje Ci, ze wierzysz w to, choc jak sama wiesz moja droga jest niekiedy wyboista, czasami wrecz tracilam wiare i Milosc w Ciebie jako fan, przychodzily wrecz absurdalne mysli do serca, nawet w dzien Jubileuszu, balam sie, ze nas przucisz, przepraszam, ze wtedy zwatpilam w Ciebie, ze moglam pod wplywem silnych emocji zwatpic w Twoje Uczucia do nas fanow, przepraszam Moj Aniolku...Ciesze sie, ze na nowo uwierzylas ze jestes Naszym Aniolkiem, tzn. moim, wiesz w jakim sensie, widze jak odrosly Ci Skrzydla, widze nowy blask w Twoich oczach, to byl kolejny dar od Boga, gdyz pol roku temu myslalam, ze Nasz Aniol juz nigdy nie bedzie mogl podniesc sie w blekit niebios, jednak dzieki Bogu, Mai, a przede wszystkim Tobie samej odzylas, dziekuje Ci , ze Jestes, ze zaczynasz zyc Moj Aniolku..
Edytko na koniec jeszcze raz chce Ci podkreslic, ze dokadkolwiek dojdziesz, gdziekolwek bedziesz ja jako fan zawsze bede Cie kochac, dziekuje Bogu, ze moge zyc, gdy jeszcze wciaz Jestes dla nas poprzez Twoja Muzyke....
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: Madlen »

Edi... Dziękuję Ci za cudowny koncert w Pajęcznie i spotkanie. Nawet nie podziękowałam Ci na żywo, to był dla mnie tak wielki szok, że jesteś...

Dziękuję ;*
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podziękowania

Post autor: Martynkaa »

Ja również dziękuję Ci Edytko za przepiękny koncert w Pajęcznie. Dziękuję za spotkanie, za to, że mogłam się przytulić...

Dziękuję za to, że znalazłaś dla mnie czas :* Kocham Cię i zawsze będę <3
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Podziękowania

Post autor: caterina78 »

Oszolomiona, wzruszona po ostatnich Twoich wystapieniach nie zatrzymalam sie nad znaczacymi slowami od Ciebie podczas koncertu w Bydgoszczy, dziekuje Ci za pamiec, ze ta piosenke tak dlugo oczekiwana i wyblagana przez nas, ponownie ja zaspiewalas , dziekuje za ten gest, za serduszka i te kochane slowa, zdalam sobie sprawe, ze w natloku tzw. forumowych dyskusji nad Twoim image scenicznym zapomnialam podziekowac Ci za te gesty i slowa, ktore jeszcze bardziej spotegowaly moje wzruszenie, tak samo wczoraj, tak jakbym odnalazla moja Edi sprzed lat, gdzie bez zbednych dla swiata ozdobnikow, bez skupiania sie na Twoim image scenicznym przenioslas mnie poprzez Twoj Glos w inny swiat, swiat marzen i emocji, tak jak w tamtych odleglych czasach, gdzie liczyl sie tylko Twoj Glos i nic wiecej, zadne wrazenia estetyczne, wzrokowe, nic, tylko wystarczylo zamknac oczy i byc przez chwile poza szara rzeczywistoscia, za wczorajszy powrot do tej konwencji DZIEKUJE CI Z CALEGO SERCA :)
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Podziękowania

Post autor: Rose »

Dziękuję za jubileusz i Twoje cudowne interpretowanie piosenek <3 :)


:wub:
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Podziękowania

Post autor: Edzia-moja »

Ja dziękuję Ci Edytko, za to, że jesteś.
Po prostu.
Za twój głos, twoją muzykę.

Dziękuję!
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Podziękowania

Post autor: caterina78 »

Edi Kochana...


Opadly emocje, minela ta szalencza sylwestrowa noc , nastapil powrot do tzw. szarej rzeczywistosci.

Chcialabym Ci podziekowac za tamta noc, za magiczne chwile, za Ciebie i Twoj Glos, za dreszcze , za nowy singiel, , za doprowadzenie mnie do stanu euforii i radosci. Czulam te emocje, sadze ze cala nasza grupka to czula, specjalnie dla Ciebie tam bylismy, sama zreszta Ci to powiedzialam, to tak cudowne bylo zakonczyc ten stary rok z Toba i rozpoczac nowy rok rowniez z Toba, to dla Ciebie te miski, pluszaki, zdarte gardlo, okrzyki, to wszystko bylo tylko i wylacznie dla Ciebie , bys czula nasze wsparcie , bys wiedziala, ze Twoi fani sa i beda zawsze z Toba...

Mam nadzieje, ze poczulas ta energie, ta nasza " Milosc", bez tejze nie szukalibysmy Ciebie cala noc, az do tzw. rana ...

Jeszcze raz dziekuje Ci za za wszystko za , za pamiec, ze nas rozpoznalas, za cieplo nawet w tych tak krotkich chwilach tego spotkania, za Wrazliwosc, Empatie, za wszystko...

Pamietaj, ze gdziekolwiek dojdziesz, cokolwiek zrobisz, ja jako fan bede Cie kochac.
Jestem z Ciebie dumna, wiesz o tym prawda ...

Nie przejmuj sie niczym , co moze zachwiac Twoja rownowaga, tworz w spokoju kolejne muzyczne perelki , zyj tak jak powiedzialas kiedys dla ludzi poprzez muzyke ....
Awatar użytkownika
beata.grzesiak
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:36
Ulubiona piosenka: Wiele...
Lokalizacja: Chrzypsko Wielkie / Poznań

Re: Podziękowania

Post autor: beata.grzesiak »

caterina78 pisze:Edi Kochana...


Opadly emocje, minela ta szalencza sylwestrowa noc , nastapil powrot do tzw. szarej rzeczywistosci.

Chcialabym Ci podziekowac za tamta noc, za magiczne chwile, za Ciebie i Twoj Glos, za dreszcze , za nowy singiel, , za doprowadzenie mnie do stanu euforii i radosci. Czulam te emocje, sadze ze cala nasza grupka to czula, specjalnie dla Ciebie tam bylismy, sama zreszta Ci to powiedzialam, to tak cudowne bylo zakonczyc ten stary rok z Toba i rozpoczac nowy rok rowniez z Toba, to dla Ciebie te miski, pluszaki, zdarte gardlo, okrzyki, to wszystko bylo tylko i wylacznie dla Ciebie , bys czula nasze wsparcie , bys wiedziala, ze Twoi fani sa i beda zawsze z Toba...

Mam nadzieje, ze poczulas ta energie, ta nasza " Milosc", bez tejze nie szukalibysmy Ciebie cala noc, az do tzw. rana ...

Jeszcze raz dziekuje Ci za za wszystko za , za pamiec, ze nas rozpoznalas, za cieplo nawet w tych tak krotkich chwilach tego spotkania, za Wrazliwosc, Empatie, za wszystko...

Pamietaj, ze gdziekolwiek dojdziesz, cokolwiek zrobisz, ja jako fan bede Cie kochac.
Jestem z Ciebie dumna, wiesz o tym prawda ...

Nie przejmuj sie niczym , co moze zachwiac Twoja rownowaga, tworz w spokoju kolejne muzyczne perelki , zyj tak jak powiedzialas kiedys dla ludzi poprzez muzyke ....

To było piękne co napisałaś:)
Chciałabym mieć takie same wspomnienia, ale niestety na sylwestra nie dojechałam :( Czekam na koncerty, a wtedy na pewno pojadę! I mam nadzieję, ze będę mogła wynieść z nich takie emocje jak fani z sylwestra. I zrobię wszystko, żeby w 2011 zobaczyć się na live z naszą Edi :)
Pozdrawiam wszystkich fanów ;)
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Podziękowania

Post autor: iga103 »

Edytko dajesz mi siłę do życia...

Dziękuję Ci za to że jesteś
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Podziękowania

Post autor: Paulik24 »

Podpisuje się pod osobą powyżej. Edi, dzięki Tobie mam siłę żeby żyć... Mimo tego, że teraz nie tworzysz, nie koncertujesz, a Twój singiel zupełnie nie przypadł mi do gustu wiem, że jesteś jedyną osobą, która poprzez muzykę może mi dać odpowiedź na pytanie- po co żyć- kiedy takie przychodzi na myśl. Zawsze kiedy mam jakieś załamanie, mogę powspominać chwile spędzone z Tobą i przenieść się w świat marzeń i wyobraźni, wsluchując się w piękne dźwięki, które wydajesz... Dziękuję Ci, że byłaś... Proszę Cię bądź zawsze... Może to wydaje się śmieszne, ale bez Ciebie, bez oczekiwania na koncerty, płyte, stronę, nie byłoby po co żyć.

<3 Paula
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Podziękowania

Post autor: Charlie »

Dziękuje za tyle wspaniałych emocji w tak szybkim tempie, dziękuje za to, że widzę wielką zmianą, za dotrzymywanie obietnic, za wspaniałe projekty i efekty Twojej pracy. Jestem szczęśliwy będąc fanem tak Wielkiej i Wspaniałej Kobiety, Artystki. Edytko oby Twój zapał nigdy nie gasł, motywuj mnie dalej, wzbudzaj w ludziach emocje i wrażliwość, zmień oblicze Polskiej muzyki raz na zawsze. Dziękuje za wspaniały videoclip do "ON the RUN", jest wspaniały, wyglądasz w nim pięknie. Pokazałaś to czego nikt się nie spodziewał - że nigdy się nie poddasz - i za to Cię kocham. Dziękuje :kwiatek:

Karol <3 :wub:
ODPOWIEDZ