Podziękowania

...a może jednak przeczyta?
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Podziękowania

Post autor: Meg »

Ja tylko skromnie Dziękuję Ci Edyto za tyle niesamowitych wrażeń podczas oglądania tego teledysku
Wielkie brawa i jeszcze raz świetna robota!

Dziękuję!
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Podziękowania

Post autor: Anu$$ia »

Dokładnie! DZIĘKUJEMY I PRZYTULAMY!!!! :*
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: anet97 »

Edyto! Słucham Cie od 14 roku życia, teraz jestem 30 latka i w dalszym ciągu Ci kibicuje,choc wielu twoich zachowan nie pochwalam...Ale zawsze jakos tak po prostu Ci dobrze życze i podziwiam Twój ogromny talent, a i prosze nie zmarnuj go,bo coś takiego co Ty otrzymałaś od losu zdarza się raz na miliard urodzeń. Naprawde bardzo chciałabym żebyś wreszcie została doceniona również na świecie....
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Podziękowania

Post autor: iga103 »

Edytko tylko dzięki Tobie i Twojej Muzyce udaje mi się przetrwać kolejną burzę w moim życiu.
Dziękuję...
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Podziękowania

Post autor: Phealer33 »

Edyto! W dniu tak ważnym dla mnie, dziś, 2-ego września, w moją 18 rocznicę urodzin, chciałbym podziękować Ci za ten moment, w którym przekonałaś mnie do Siebie, za wszystkie dźwięki i Twoją duchową bliskość. Nie byłbym w miejscu, w którym jestem teraz, gdyby w najbardziej przełomowym, rewolucyjnym etapie mojego życia, Twoja Muzyka nie wyznaczyła właściwego kierunku dla mojego, wtedy, tonącego okrętu. Zaufałem Ci. Dziś, z perspektywy czasu i spotkanych ludzi, wiem, że najpiękniejszą drogą jaką mogłem wybrać, teraz wędruję. Nie żałuję, więc, pokładanych Nadziei w tych Prawdach, o których słyszałem w piosenkach, jakich śpiewałaś i w sposobie w jakim je wyrażałaś. Ufałem Twojej Sztuce nade wszystko i nie zawiodłem się. Twoja muzyka, Edyto, to moja historia, to moje życie, moje serce, płonące serce.
Cokolwiek się nie wydarzy z Tobą, Edyto, gdziekolwiek nie zawędruję ja u progu dorosłości, wiedz, ze zajmujesz szczególne miejsce w moim Sercu i Umyśle. Dziękuję Ci za Siłę Wojownika i Wrażliwość Anioła. Kocham. Pamiętam. Ufam.
- Phealer33
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Podziękowania

Post autor: Charlie »

Edyto dziękuje za cierpliwość do fanów. Za siłę - mimo iż jesteś atakowana z dwóch stron: od mediów i od "FANÓW" to jesteś, działasz, nagrywasz, śpiewasz.
NIE CZYTAJ już forum, tu spotka Cię ból, BEZPODSTAWNA krytyka i bez ZROZUMIENIA.

Twoje słowa nie docierają do wszystkich - Twoja twórczość wymaga wiele wrażliwości - ale pamiętaj, że MY, zwolennicy jak i fani gdzieś w głębi serca zawsze jesteśmy z Tobą.

MY HEART IS BURNIN' - mam nadzieje że domyślasz się jak wielkie znaczenie mają te słowa.. Pozdrawiam i dziękuje :)
mike
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 707
Rejestracja: 25 gru 2008, 18:56
Ulubiony album: WSZYSTKIE
Ulubiona piosenka: TAFLA
Lokalizacja: Torun

Re: Podziękowania

Post autor: mike »

Edytko tez ci dziękuje ze w końcu będzie nam dane usłyszeć twoje piknę serducho zamknięte w płycie CD ;p
Awatar użytkownika
Amadeeusz
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 29 sie 2010, 16:19
Ulubiony album: Dotyk | EG
Ulubiona piosenka: Litania, List, WYCBTM
Lokalizacja: Szczecin

Re: Podziękowania

Post autor: Amadeeusz »

Edyto!

Nie ma słów, które byłyby w stanie wyrazić to wszystko, za co chciałbym Ci podziękować. Twoja muzyka towarzyszy mi w tych najtrudniejszych jak i przyjemnych momentach już od paru lat. Teraz, po wydaniu nowego albumu mogę powiedzieć - czekałem długo, ale było warto! Edi! Nie przestawaj biec, by nie zastał nas zapomnienia czas! <3 Jeżeli śpię, to zwyczajnie brak mi tchu... <3 Buziaki
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Podziękowania

Post autor: Charlie »

Edytko... to było długie 5 lat. Wiele się działo w moim życiu, wiele tez działo się w życiu Twoim. Lecz zawsze towarzyszyła nam muzyka. Wiele razy wspominałaś, że muzyka jest najważniejsza. Oddając nam płytę wskazałaś nam drogę, mieliśmy się w tej muzyce odnaleźć.
Zadanie wykonałem, odnalazłem siebie w wielu "historiach" - nie było to trudne bo to dzięki Twojej muzyce potrafię poskromić uczucia, dać upust wszystkiemu co zalegało gdzieś w środku...

Dziękuje Ci za "Nie zapomnij". Dziękuje za wspaniały tekst, za wspaniały wokal i aranż. Piosenka celnie trafiła w sam środek mojego serca i wznieciła w nim wielki płomień.

Dziękuje za ciężką pracę, poświęcenie i setki godzin w studiu. Dziękuje za to, że w końcu odkryłaś nam swoje serce w całej płycie, że podzieliłaś się swoimi "historiami". Dziękuje za zaufanie.

Na zawsze wierny <3
Awatar użytkownika
adamk_1990
Hope for us
Hope for us
Posty: 41
Rejestracja: 07 wrz 2011, 11:54
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Teraz tu
Lokalizacja: Polska

Re: Podziękowania

Post autor: adamk_1990 »

Dziękuję Ci Edytko za to że jesteś :* Jesteś wspaniała, a Twoja muzyka daje mi siłę na każdy kolejny dzień :)
I <3 YOU :*
Awatar użytkownika
Lady_M.M
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 08 kwie 2011, 16:16
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Szczecin

Re: Podziękowania

Post autor: Lady_M.M »

Edolku, dziękuję Ci za "My", za to, że jesteś taka jaka jesteś. Nie wiem co mam napisać........ :hmmm:

:happy: Już wiem:
KOCHAM CIĘ!!!
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Podziękowania

Post autor: piotrfujarewicz »

No, Edi! Pojechałaś równo! Gratulacje i ogromne podziękowania. Wiara, siła, energia, nadzieja, rozluźnienie, skupienie, wzruszenie.... Nie spodziewałem sie takiej płyty! Brawo! :* :edi:
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1886
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Podziękowania

Post autor: Grzegorz »

Ja chciałem podziękować ponownie za ostatni album. Miałem ostatnio bardzo ciężki okres w życiu. Tydzień temu zmarł nagle mój ojciec...Utwory Nie zapomnij i Obudźcie Mnie nabrały zupełnie nowego znaczenia...
Ciągle słucham My i chociaż od początku płyta bardzo mi się podobała to muszę przyznać że po ostatnich wydarzeniach jest mi jeszcze bardziej bliższa...Dziękuję Edytko! :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Podziękowania

Post autor: addar »

grzegorz znam to, przed nowym rokiem zmarła mi babcia( dokładnie 29 grudnia) (pierwsza smierć bliskiej mi osoby) piosenki edyty zacząłem inaczej interpretowac zupelnie inaczej , when you come back to me, nie prosze o więcej , nie zapomnij , obudzcie mnie własnie i mase innych przestały byc jedynie piosenkami o milości a stały się wyrazem tęskonoty za zmarła osobą...to własnie w edycie lubie, na kazdy moment zycia sie nadaję
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Podziękowania

Post autor: mpjp »

Dokładnie... O tym samym rozmawialiśmy teraz podczas pobytu w GDA... Taka jest ta płyta, jej słowa... Przeżyłm też to na własnej skórze, jeszcze pare dni temu zwracałem uwagę na inne słowa lub też inaczej odbierałem przesłania, na które zwracam uwagę teraz... Bardzo to jest ważne. Niestety wiele osób nie zwraca uwagi na takie sprawy, na słowa, na przekaz, interpretację...
Dodatkowo - dziękuję Pani Edytko za te kilkanaście sekund na sopockim molo, za uśmiech, za ciepło...
ODPOWIEDZ