Nowa płyta

Wiadomości na temat Edyty.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa płyta

Post autor: ray »

KrzysiekF pisze:W necie pojawiły się newsy o piątkowej premierze cyfrowej płyty polskiego artysty. Myślicie ze to Edyta zgodnie z przewidywaniami wyda cyfrowe wersję omijając rankingi sprzedaży ?
Nie, to na pewno nie Edyta.
Edyta ma taką osobowość, taki charakter, że jak już coś nagra, to się tym od razu chwali. Poza tym ona nie potrafi równolegle pracować nad płytą i zajmować się innymi projektami. Zwróćcie uwagę, że w 2011 roku, kiedy pracowała nad "My", po raz ostatni zaśpiewała publicznie 1 lipca (Sen o Warszawie na stołecznym pl. Defilad) - do końca roku nie miała już żadnych "wystąpień muzycznych" i nie brała udziału w żadnych telewizyjnych show, tylko faktycznie pracowała nad "My" (oczywiście z przerwami na wakacje). Potem, żeby nagrać i wydać Your high musiała wziąć sobie półroczną przerwę od "Voice'a".
Wygląda na to, że teraz uwaga Edyty jest skoncentrowana na sprawach mieszkaniowych (i w Krakowie i w Los Angeles), na wojnie z byłymi teściami, na "nawróceniu", na "Hit, Hit, Hurra!", może na sprawach sercowych (kto wie?) i oczywiście na Allanie. A o nowej płycie to ona chyba teraz nawet nie myśli.

Przypominam, co Edyta powiedziała o pracy nad płytą 10 lutego 2014, po występie na gali "Viva! Najpiękniejsi":
http://party.pl/viva/edyta-gorniak-na-v ... -77975-r1/.
Jej mowa ciała pokazuje, że ona nie żyła wtedy pracą nad tym nowym albumem. Ściemniała koncertowo. Edyta powiedziała wtedy:
"Wiem, że wszyscy są już bardzo zniecierpliwieni - ja też jestem zniecierpliwiona".
:lol3:
Czyli w lutym 2014 Edyta była zniecierpliwiona tym, że wciąż nie ma płyty, a teraz, we wrześniu 2016 - mimo że w dalszym ciągu nie ma płyty - Edyta już nie jest zniecierpliwiona. :)

5 miesięcy później, 12 lipca 2014, w "Pytaniu na śniadaniu" pokazano materiał o "pracowitych" wakacjach Edyty w studiu nagraniowym:
http://e-gorniak.com/video/pytanie-na-s ... 2-07-2014/.
Edyta ładnie wyglądała, rozmowa była sympatyczna, fajnie się to ogląda, tylko że teraz, z perspektywy ponad 2 lat, wyraźnie widać, ile się zmieniło. 2 lata temu Edyta powiedziała w "Pytaniu na śniadanie", że dziadek Allana (tak, ten sam "niedobry" Krupa!) nauczył go śpiewać szanty i że z Piotrem Schrammem rozstała się w tak dobrych relacjach, że może będą razem jeździć na wakacje. :lol3: Poza tym, z tego wywiadu wynika, że Edyta była wtedy bardzo dobrze zaznajomiona ze wszystkimi ówczesnymi plotkami na jej temat. Kiedy faktycznie pracuje się w studiu nad płytą, jest się zanurzonym w świecie dźwięków i nie myśli się o portalach plotkarskich. Ona po prostu kłamała, że intensywnie pracuje nad płytą.
Końcówka najlepsza - Paulina Drażba do Edyty: "- Kiedy będzie płyta - październik, listopad?". Edyta: "- A być może wcześniej". :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Nowa płyta

Post autor: Kamui Shiro »

De facto nie kłamała, gdyż w pytaniu nie zostało sprecyzowane, o który październik i listopad chodzi :hellobaby:
Czyli w lutym 2014 Edyta była zniecierpliwiona tym, że wciąż nie ma płyty, a teraz, we wrześniu 2016 - mimo że w dalszym ciągu nie ma płyty - Edyta już nie jest zniecierpliwiona.
Cóż, też chyba bym odpuścił sobie spinę na jej miejscu xD
Czeka, aż wymienią się stare fanusie na nowych, którzy będą gotowi kupić jej "This is the new shit".
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kiedy wyjdzie płyta

Post autor: Wojtuś »

Kamui Shiro pisze:Obstawmy, kiedy może ukazać się nowy album Edzi Pedzi.
Obstawiam jesień 2017.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Kiedy wyjdzie płyta

Post autor: Piter »

Nigdy
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiedy wyjdzie płyta

Post autor: endeven »

Bingo :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kiedy wyjdzie płyta

Post autor: Flux »

Chylińska wprowadziła na polskie salony zachodnią modę na albumy wydawane bez zapowiedzi, całkowicie znienacka. Górniak poszła o krok dalej, wbrew szumnym zapowiedziom nie wyda żadnego :lol3: Ani tego z 2013, 2014, 2015 ani 2016 roku i kolejnych również :PP Nasza pionierka <3 love2love :edi:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kiedy wyjdzie płyta

Post autor: karen »

a ja mysle ze wypuści płytę z kolędami -jako dodatek jakiejś gazetki (może Party?,albo Faktu?)
I odtrąbi sukces :lol3:
Może doczekamy za pól roku jakieś singla-a płyta??? wątpie-pewnie prędzej wróci do TVOP (bo HHH znika po 1 sezonie na 100%)
Chciałabym zostać zaskoczona-ale przyznam się ze już nie wierze w nic/
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kiedy wyjdzie płyta

Post autor: endeven »

@Karen, to nie będą kolędy! :lol3: To byłoby zbyt przewidywalne na artystkę światowego formatu.
Myślę, że nagra jakieś hamerykańskie covery w towarzystwie zapowiadanej orkiestry i akompaniującego Fostera w przebraniu Mikołaja. To będzie bardzo oryginalne.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Nowa płyta

Post autor: niuto »

Akurat na hamerykańskie covery przy akompaniamencie orkiestry bym się nie obraził :) Barbra S. jedzie na coverach przez znaczną część swojej kariery i ludzie ją kochajuą. Edyta mogłaby wydawać albumy koncepcyjne, ludzie by kupowali, ona nie miałaby problemu ze zbieraniem materiału. No ale trzeba chcieć :P
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Nowa płyta

Post autor: ediva »

Edyta dla Faktu o nowej płycie i bolesnym rozczarowaniu producentami z Dustplastic:
Składając obietnice publiczne oparłam je o deklaracje moich byłych producentów. To jest ogromne rozczarowanie i ogromna boleść. Pytanie co dalej? Uznałam w końcu, że to jest taki etap mojego życia i świadomości muzyki i wokalistyki, że po prostu dzisiaj nie mogę już po tych 25. latach pozwolić na doświadczenia i eksperymenty z młodymi ludźmi. Albo to będą najlepsi albo nie będę już tego robić. Ja już nie mam siły na takie eksperymenty. Nie chcę już w tej chwili nic obiecywać. Jak będzie płyta to będzie jak nie będzie to nie będzie. Trzeba się na ten temat rozluźnić i nie dorzucać dodatkowej presji. Żyłam pod tą presją oczekiwań zbyt długo.
:edi:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowa płyta

Post autor: Marek »

Edyta Górniak: "Jak będzie płyta to będzie jak nie będzie to nie będzie".
Po co tu się martwić! Jak będzie to będzie, jak nie to nie :lol3:
Kolejny cytat, który przechodzi do historii 8) :roll:
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa płyta

Post autor: rav33 »

Marek pisze:
Edyta Górniak: "Jak będzie płyta to będzie jak nie będzie to nie będzie".
Po co tu się martwić! Jak będzie to będzie, jak nie to nie :lol3:
Kolejny cytat, który przechodzi do historii 8) :roll:
ona juz cytuje klasyków - samą siebie! he! he!
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa płyta

Post autor: spot_me »

Jak będzie płyta to będzie jak nie będzie to nie będzie. Trzeba się na ten temat rozluźnić
Pelen profesjonalizm w podejsciu do zawodu i jak zwykle zrozumienie i szacunek dla fanow.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Nowa płyta

Post autor: Kopaneek »

Marek pisze:
Edyta Górniak: "Jak będzie płyta to będzie jak nie będzie to nie będzie".
Po co tu się martwić! Jak będzie to będzie, jak nie to nie :lol3:
Kolejny cytat, który przechodzi do historii 8) :roll:
Długo Edyta wstrzymywała się z użyciem tego cytatu publicznie.
Dawno temu, na pytanie: "Kiedy będzie teledysk do NZ" odpowiedziała: "Będzie". Na co ja: "Ale kiedy???", Edyta pełna złości odparowała: "BĘDZIE TO BĘDZIE! Nie powiem Ci kiedy, bo później będziesz mówił, że miał być a nie ma :evil: ".

Zatem Edyto: MIAŁ BYĆ A NIE MA :!: :ha: :ha: :d
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Nowa płyta

Post autor: Marrcino »

Edyta powinna przestać łączyć życie osobiste z zawodowym. Zważywszy na to, że jej związki są krótkotrwałe, ona żadnej płyty nie skończy... i nawet jeśli miałaby coś nagrać z panem F (w co absolutnie nie wierzę) to scenariusz się powtórzy. F kopnie ją w tyłek i tyle. UGH :?
ODPOWIEDZ