Co dalej z Edytą...?

Wszystkie forumowe ankiety.

Czy Edyta powinna wydać kolejną płytę po angielsku?

Czas głosowania minął 28 sty 2005, 20:59

Tak
31
89%
Nie
4
11%
 
Liczba głosów: 35

Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Grzechu »

Estratos pisze:No wlasnie, na spokojne ballady zawsze znajdzie sie popyt. Tak chocby Sarah Connor spiewa calym swoim glosem i jest bardzo popularna. Nie wiem czego Edyta sie tak boi?
Dokładnie :!: Artystki śpiewające ballady odnoszą ogromne sukcesy w każdym kraju :
Dido ( jeśli się nie myle to płyta numer 2 według sprzedanych egzepmlarzy na całym swiecie w 2004 :shock: )
Sarah Connor
Delta Goodrem
Norah Jones
Natasha St.Phier ( Francja )
Yvonne Catterfeld ( Niemcy)
Laura Pausini ( Włochy )
i choćby w Polsce : Anna Maria Jopek
Ostatnio zmieniony 05 sty 2005, 19:17 przez Grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Estratos »

Grzechu pisze:
Estratos pisze:No wlasnie, na spokojne ballady zawsze znajdzie sie popyt. Tak chocby Sarah Connor spiewa calym swoim glosem i jest bardzo popularna. Nie wiem czego Edyta sie tak boi?
Dokładnie :!: Artystki śpiewające ballady odnoszą ogromne sukcesy w każdym kraju :
Dido ( jeśli się nie myle to płyta numer 2 według sprzedanych egzepmlarzy na całym swiecie :shock: )
Sarah Connor
Delta Goodrem
Norah Jones
Natasha St.Phier ( Francja )
Yvonne Catterfeld ( Niemcy)
Laura Pausini ( Włochy )
i choćby w Polsce : Anna Maria Jopek
Pomijajac DIDO i NORAH (bo one maja jednak bardzo charakterystyczne glosy) to Edyta spiewa zdecydowanie lepiej od wyzej wymienionych pan, ma lepszy glos po prostu i wiecej uczucia wklada w interpretacje utworow. Taka Laura Pausini zablysnela tylko dlatego, ze miala jedna dobra piosenke: "It's not goodbye", ktora rowniez w Polsce bila rekordy popularnosci. Przy czym to dziwne: dla Polakow Edyta jest wyjcem, ale taka Pausini czy Dion juz nie sa :?
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Marcin A. »

Zgadzam się w 100% z wypowiedziami Estratosa.
Szkoda,ze taki talent się marnuje.Edytka zamiast obrazać sie na te wszystkie słowa krytyki,powinna wziąć się do roboty i nagrać taką płytę,że szczęka by opadła tym wszystkim pismakom.Dlaczego Ona nie korzysta z pomocy takich autorów jak Stokłosa,czy Cygan,tylko "wypożycza"sobie piosenki już wcześniej przez kogos śpiewane?Naprawdę brakuje w Jej otoczeniu osoby,która umiejętnie pokierowałaby Jej karierą.
Gdybym mógł,to zaproponowałbym Jej odejscie od wizerunku rozbieranej lalki,z którym jest kojarzona od czasu promocji "Perły".
Pomarzyc piękna rzecz...
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Wiolinka »

Estratos pisze:
Wiolinka pisze:Edyta jest według mnie najlepszą wokalistka w Polsce, ja nie pamietam kiedy ostatnio poza Bajmem słuchałam cos polskiego, ostatnio coraz bardziej sięgam po płyty młodych niemieckich zespołów, czy wokalistek....zza Oceanu zasłuchałam sie teraz w muzyce Richarda Marxa :!:
No wlasnie, na spokojne ballady zawsze znajdzie sie popyt. Tak chocby Sarah Connor spiewa calym swoim glosem i jest bardzo popularna. Nie wiem czego Edyta sie tak boi?
Sarah mimo macierzyństwa, podobnie jak Edzia juz lada dzionek wydaje kolejna płytę, teraz całą para promuje singiel, koncerty, programy na żywo! W Niemczech ma kilka koncertów dać teraz :) choć Niemcy kręcą troche nosami na nia, bo maja mały żal do niej, że nie śpiewa tez po niemiecku! Ale co do jej piosenek, to ballady w jej wykonaniu uwielbiam!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: B@r »

Ja mam serdecznie dosc wymowki o dlugich przerwach miedzy plytami podyktowanych jakoscia. Naprawde da sie to nagrac szybciej, zwlaszcza ze Edyta nie pisze.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Wiolinka »

Magda pisze:Ja mam serdecznie dosc wymowki o dlugich przerwach miedzy plytami podyktowanych jakoscia. Naprawde da sie to nagrac szybciej, zwlaszcza ze Edyta nie pisze.

racja, mam podobne zdanie! Nie znoszę jak wciska się ludziom tani kit typu "dobra jakość", przeciez to nie walka o godło Teraz Polska! Powody są chyba powazniejsze jeśli płyty wydaje sie w tak długich odstepach czasowych! I jakośc zajmuje tu raczej środkowe miejsce w tej drabinie...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Estratos »

Wiolinka pisze:
Magda pisze:Ja mam serdecznie dosc wymowki o dlugich przerwach miedzy plytami podyktowanych jakoscia. Naprawde da sie to nagrac szybciej, zwlaszcza ze Edyta nie pisze.

racja, mam podobne zdanie! Nie znoszę jak wciska się ludziom tani kit typu "dobra jakość", przeciez to nie walka o godło Teraz Polska! Powody są chyba powazniejsze jeśli płyty wydaje sie w tak długich odstepach czasowych! I jakośc zajmuje tu raczej środkowe miejsce w tej drabinie...
Ja tam sie nie znam na robieniu plyt, ale wiem jedno: Zeby nagrac dobra plyte potrzebne sa pieniadze. A o te bez wytworni bardzo trudno.
Zatem najpierw powinnismy znalezc Edycie wytwornie :P ;-)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Marcin A. »

Macie rację.Edyta zbyt długo nagrywa płyty,a Jej tłumaczenia w tej kwestii są absolutnie nietrafione.Przecież Ona nie pisze sobie piosenek,a jakby tego było mało,gro utworów to covery,więc...:(
No ale cóż-cieszmy się tym,co mamy i że jednak zmieniła zdanie odnośnie końca kariery.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: B@r »

Ja mysle, ze znajdzie.
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 202
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Bratnik »

Wierze że Edi nie będzie nam kazała długo czekjać na swoją płyte. Fajnie by było gdyby była ona po angielsku. Czuje że Edi nas jeszcze bardzo zaskoczy. Nie moge się doczekać. :grin:
aduja
The story so far
The story so far
Posty: 477
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47
Lokalizacja: Adujaland

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: aduja »

Bratnik pisze:Wierze, że Edi nie będzie nam kazała długo czekać na swoją płyte.

...

Czuje, że Edi nas jeszcze bardzo zaskoczy.

Nie moge się doczekać. :grin:
Te slowa sa dobrym podsumowaniem tego watku, ale dodam od siebie: Edyta powinna nagrac DOBRA plyte po polsku.

Mam nadzieje, ze tak zrobi.

Dla wlasnego dobra.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Piter »

Prawdę mówiąc to Edi mnie zawsze zaskakiwała, każdą swoją płytą i lubię takie jej niespodzianki, gdy po wielkiej ciszy następuje coś fajnego. Naprawdę wierzę, że Edyta nagra coś fajnego i powali niektórch na kolana!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: KrzysiekF »

Edyta Górniak zlikwidowała swoją oficjalną stronę internetową i ponoć kończy karierę. Nieoficjalnie mówi się, że w tajemnicy nagrywa płytę w jednej z regionalnych rozgłośni
========
źródło: POPCORN :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Estratos »

KrzysiekF pisze:Edyta Górniak zlikwidowała swoją oficjalną stronę internetową i ponoć kończy karierę. Nieoficjalnie mówi się, że w tajemnicy nagrywa płytę w jednej z regionalnych rozgłośni
========
źródło: POPCORN :lol:
Plotki, domysly, spekulacje... BZDURY (do tego stare) :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co dalej z Edytą...?

Post autor: Aro »

Nie zapominajcie, ze "Popcorn" to miesięcznik więc ma prawo podawać już mało aktualne informacje.
Zablokowany