Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Wszystkie forumowe ankiety.

Jaka jest Twoja orientacja seksualna :?:

Jestem kobietą - hetero
68
38%
Jestem kobietą - bi
11
6%
Jestem kobietą - lesbijką
3
2%
Jestem mężczyzną - hetero
41
23%
Jestem mężczyzną - bi
11
6%
Jestem mężczyzną - gejem
45
25%
 
Liczba głosów: 179

Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Matiz99 »

DAAMI pisze:Do tej pory wypowiadali się tylko Panowie - homo , a co się stało z Panami - hetero ?
:rolleye: Czy Wy wszyscy jesteście tacy grzeczni i poukładani i mieliście tylko jedną partnerkę z którą będziecie do końca życia ? Czy może jeszcze żadna kobieta Was nie zaciągnęła do łóżka i nie powiedziała Wam do uszka " mój zapach Cię pokona" ? Albo tak zaszaleliście, że wstyd Wam się przyznać ponieważ to były tylko pomyłki ?
Widocznie panowie hetero nie odczuwają takiej potrzeby żeby się wypowiedzieć tutaj 8P Ale to nie jest równoznaczne z tym że jestem grzeczny czy poukładany :ha:
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: DAAMI »

Aro pisze:Boże, co za bzdury..
no co ? zobacz to :
Flux pisze:masa gejów planuje stosunki, jest na specjalnej diecie, przepłukuje się w domu wężem prysznicowym lub bierze coś na przeczyszczenie. A czasem - daje się ponieść i nie robi nic z tych rzeczy Właściwie trzeba być przygotowanym cały czas, nigdy nie wiadomo kiedy cię ktoś przyszpili
stąd moja wypowiedź.
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Nat. »

:facepalm: :boshe: :kuku: przeczytajcie dobry artykuł o seksie "dowpupnym " xD zamiast pisać takie bzdury bo głupotą siejecie że aż po gałach wali


:doh: w ogóle czemu my tu o tym piszemy :nuda:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Matiz99 »

Ludzie, opanujcie sie :ha: :ha: Wiecie do czego służy du-pa? :ha:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: ja30 »

do wszystkiego jak i geba :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: addar »

ja30 pisze:do wszystkiego jak i geba
jesz du-pą?? bezenna umiejętność :d :d
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Fan25 »

Kobieta tak samo ważna jak mężczyzna. Mężczyzna tak samo ważny jak kobieta. Muszą być starsi ode mnie. :D Mam 28 lat.
Nie ma mowy o zdradzie i przygodnym seksie.
Seks nie jest najważniejszy.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Matiz99 »

Fan25 pisze:Seks nie jest najważniejszy.
Nie? ;(
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Phealer33 »

Dziwię się, jak możemy mieć podobne wrażliwości, bo słuchamy w końcu tej samej Artystki, a tak różnie postrzegać miłość, przywiązanie, oddanie, partnerstwo... Dla jednych związek to świętość, dla innych tylko seks.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: ja30 »

addar pisze:jesz du-pą??
zalezy co. cipa tez nie jemy a co robimy?
Awatar użytkownika
Nat.
Linger
Linger
Posty: 948
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:02
Ulubiony album: zależy od dnia ;]
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Nat. »

weźcie się wyrażajcie jakoś temat już dawno zszedł poza orientacje, czas trochę wyhamować.Zaczyna się robić obleśnie i chamsko.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Piter »

Flux pisze:Strzałka - masa gejów planuje stosunki, jest na specjalnej diecie, przepłukuje się w domu wężem prysznicowym lub bierze coś na przeczyszczenie. A czasem - daje się ponieść i nie robi nic z tych rzeczy :ha: Właściwie trzeba być przygotowanym cały czas, nigdy nie wiadomo kiedy cię ktoś przyszpili :lol:
To są domysły, Twoje doświadczenia, czy zasłyszane historie?

-- Dodano: 8 sie 2012, o 22:12 --
Phealer33 pisze:Może niemodnie się wypowiem, ale dla mnie seks to świętość, której nie naruszę nawet kiedy będzie brakowało mi zrozumienia, uwagi i miłości od świata.

-- Dodano: 9 lip 2012, o 22:19 --

Dla mnie człowiek nigdy nie będzie przedmiotem. Dlatego nie pozwolę sobie pozbawić go godności w tak egoistycznym i niewłaściwym akcie, jak przelotny seks.

-- Dodano: 9 lip 2012, o 22:23 --

Co więcej, uważam, że poszukiwanie takich erotycznych przygód to tak naprawdę tylko wołanie o prawdziwą i czystą Miłość. To próba ugaszenia jakiegoś bólu, jaki niezwykle głęboko w Sercu się nosi...
Może czasem tak jest, że ktoś chce coś zagłuszyć, ale wydaje mi się, że wtedy ci ludzie szukają tzw. stałych układów. Myślę jednak, że są też ludzie, którzy lubią przelotny seks dla sportu. Kiepsko radzą sobie w związkach, bo nudzi ich stabilizacja. Jeśli nikogo nie oszukują, nie robią, moim zdaniem, nic złego. Nie jest to odbieranie nikomu godności, tak mi się wydaje.
Wracając do seksu, to, co tu piszecie, o seksie analnym to jakaś zgroza. Jak chłopcy na podwórku. Tak wygląda teraz edukacja seksualna? Głuchy telefon? Może najpierw poczytajcie albo sami spróbujcie. Chociaż może z drugiej strony lepiej nie, bo jeszcze zrobicie krzywdę komuś lub sobie. Kilka miesięcy temu, w każdym razie, był ciekawy wywiad z seksuolożką w Wysokich obcasach - rozmowa właśnie na temat seksu analnego. Polecam jako lekturę wstępną.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Flux »

Piter, ktoś zadał głupie pytanie, więc otrzymał głupią odpowiedź :wink: Jak ktoś chce spróbować czy dowiedzieć się czegoś o seksie analnym, niech sięgnie po odpowiednią lekturę.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Phealer33 »

Piter pisze:Myślę jednak, że są też ludzie, którzy lubią przelotny seks dla sportu.
Czy są oni jednak naprawdę szczęśliwi?

Zgodzisz się może, ze przedmiotowe traktowanie człowieka jest sprzeczne z tym, jak moralnie każdy chciałby być traktowany? Nie poznałem na prawdę czy z historii ludzi zdrowych na umyśle, którzy nigdy nie chcieliby być kochanymi i akceptowanymi. Jeśli ktoś odrzuca moralność, to tylko po to aby odrzucić też siebie.
Wydaje mi się, że "przelotny seks" przynosi tylko egoizm i wewnętrzną pustkę. Bo kiedy człowiek dąży pomimo wszystko do zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych, nawet umawiając się z osobami, których wcześniej nie widział!, nie znał też!, to oznacza to: a) desperację, b) brak szacunku dla siebie i drugiego człowieka.
"Przelotny seks" od prostytucji różni się tylko tym, że jest najczęściej dobrowolny i zapłatą za seks nie jest kasa, ale poczucie... satysfakcji? spełnienia? zadowolenia? przyjemności? atrakcyjności? odreagowania stresów?... czy naprawdę jednak? Ile trzeba osób zaliczyć, żeby naprawdę poczuć się atrakcyjnym? Odreagować stresującą pracę? To pytania, które mnie ciekawią, ale odpowiedzi się domyślam...
Jeśli urodziłoby się pewnemu małżeństwu dziecko, jako owoc prawdziwej miłości, to czy potrafisz wczuć się w rolę takiego kochającego rodzica i przez to świadomie przyzwolić by w dorosłości to bezbronne dziecko uprawiało "przelotny seks" z osobą tej samej płci na dodatek? By patrzyło na każdego człowieka tylko, jak na przedmiot, który musi mieć by bez żadnych zahamowań spełnić swoje potrzeby seksualne? A gdzie zaufanie? Gdzie troska o drugą osobę? Gdzie prawdziwe, właściwe wartości w tym wszystkim?
Wybaczcie, ale ja nigdy nie zaakceptuje takiego stylu życia za poprawny...
Nie sposób...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Blur »

Phealer33, każdy ma swój własny światopogląd i ludzie wyznają różne wartości, które zresztą na przestrzeni czasu ewoluują.

Mnie przelotny sex nie dotyczy (tym bardziej z osobami tej samej płci), ale jeśli ktoś to 'lubi'?
Jego sprawa jak żyje, jesteśmy wolnymi ludźmi i wcale nie musimy akceptować tego w jaki sposób żyją inni, bylebyśmy to szanowali i nie narzucali nikomu naszego stylu życia i sposobu myślenia, bo przecież nie mamy żadnej pewności, że to ten jedyny właściwy.
ODPOWIEDZ