Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Wszystkie forumowe ankiety.

Jaka jest Twoja orientacja seksualna :?:

Jestem kobietą - hetero
68
38%
Jestem kobietą - bi
11
6%
Jestem kobietą - lesbijką
3
2%
Jestem mężczyzną - hetero
41
23%
Jestem mężczyzną - bi
11
6%
Jestem mężczyzną - gejem
45
25%
 
Liczba głosów: 179

Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Phealer33 »

Blur pisze:Mnie przelotny sex nie dotyczy (tym bardziej z osobami tej samej płci), ale jeśli ktoś to 'lubi'?Jego sprawa jak żyje, jesteśmy wolnymi ludźmi
Usłyszałem kiedyś od dyrektora mojej dawnej szkoły, że osobiste prawo człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się drugiego.
Jeśli kierujesz samochodem i nastanie wypadek, to jesteś za pasażera odpowiedzialny. Przed lekarzem, policją, sądem, Bogiem. Odpowiedzialność... nie tylko w tego typu kwestiach fizycznych, ale i psychicznych, moralnych...
Jak prześledzisz historię konstytucji, aktów prawnych i paragrafów dla różnych krajów i kultur dostrzeżesz, że na przestrzeni lat bardzo mnożnie ewoluowało prawnie! pojęcie "odpowiedzialności" za drugiego człowieka w kwestiach fizycznych, moralnych i psychicznych. Jest to temat bardzo gruby, wiec nie będę go tutaj poruszał. Moze w innym wątku, jak będą chętni na dyskusję...
Nie wiem więc, czy styl życia "przelotnego seksu dla sportu" jest tylko osobistą sprawą. Jeśli ktoś przez taki akt zachoruje na HIV, to już odpowiedzialność jest sądowa. A jeśli ktoś nie był do końca świadomy, poczytalny podczas stosunku? Życie człowiekowi zmarnować łatwo. Zwłaszcza gdy zalicza się wiele nieznanych osób, a potem gdy rzeczywiście coś się stanie, to gdzie ich szukać, kto poniesie odpowiedzialność? Nie wystarczy mieć dobrych intencji, aby byś szczęśliwym. Nie wystarczy tylko coś lubić, aby ochronić się przez złymi konsekwencjami.
Będę się upierał jednak, ze psychicznie najbardziej jest człowieka okaleczyć. Utrudniając jakąś odnowę. Nie znając drugiego w ogóle...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Piter »

Zgadzam się z tym, co napisał Blur.

Phealer, nikt od Ciebie akceptacji nie wymaga. Nikomu to raczej nie jest potrzebne.
Nnie wiem, czy tacy ludzie są szczęśliwi. Myślę, że to indywidualne przypadki i patrząc globalnie, wydaje mi się, że są osoby, które są szczęśliwe nawet nie będąc kochanymi. Ilu ludzi, tyle przypadków.
Dlaczego uznajesz, że osoba, która uprawia przypadkowy seks jest niemoralna?
Nie zgadzam się z Twoimi założeniami oraz wnioskami, jakie wysnuwasz. Przelotny seks od prostytucji różni to, że sam seks, a nie jego pochodne, jak w przypadku prostytucji pieniądze, mają przynieść partnerom jakąś tam satysfakcję. Seks ten pełni daną, szeroko rozumianą rolę. Może to być podniesienie samooceny, ale również realizacja potrzeby ciepła i bliskości. To wszystko zależy od partnerów i nie musi być zimnym dymaniem. Swoją drogą, nie wiem, jak u Ciebie to wygląda, ale uprawiając seks ze swoim partnerem, nie zawsze celebruję miłość. Czasem seks z człowiekiem, którego kocham, to też sport. W sumie wydaje mi się, że mój seks to takie połączenie przelotności i celebrowania - większy zakres. Zależy na co mamy ochotę. Według mnie, wprowadzasz do tej tematyki pewien niepotrzebny patos. Ubierasz seks partnerski w świętość, a taki przypadkowy odzierasz z tego, co może rzeczywiście jest w nim lub bywa fajne. O relacji rodzic-dziecko wiem tyle, że najlepiej pozwolić dziecku przeżyć swoje - w końcu - życie po swojemu.

Na temat Twojego ostatniego postu. Każdy z nas ponosi konsekwencję każdej decyzji lub jej braku. Osoba, która decyduje się, na przelotny seks powinna liczyć się z ryzykiem chorób wenerycznych. Tak samo jak ta, która się zakocha, i rozpoczyna z kimś współżycie. Każdy seks jest ryzykowny w dobie HIV i AIDS.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Mist »

Obrzydliwy temat :roll: :roll: Odechciewa sie czlowiekowi wszystkiego :evil: :lol3:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: vanity »

Phealer33 pisze:Nie wiem więc, czy styl życia "przelotnego seksu dla sportu" jest tylko osobistą sprawą.
Według mnie jest to uzależnione od tego, kogo sprawa dotyczy. Jeżeli dwoje ludzi traktuje seks na sportowo, to nikt nikogo nie krzywdzi, oboje wyznają te same reguły gry. Problem jest, jeżeli jesteśmy w związku i mamy skoki w bok (oczywiście zakładając, że partner zdradzany, nic o tym nie wie i nie akceptuje takiego postępowania) wtedy ponosimy odpowiedzialność, za związek, zdrowie psychiczne partnera, moralnie, prawnie itd.
Phealer33 pisze:Jeśli ktoś przez taki akt zachoruje na HIV, to już odpowiedzialność jest sądowa
Oczywiście, że tak. Ale nie można zakładać, że uprawia się przypadkowy seks, po to aby zarażać, albo być zarażonym, no chyba, że ktoś ma nierówno pod sufitem. Mnie bardziej przerażają "wierni", którzy latami zapewniają o swojej lojalności, albo tacy, do to idą do domu uciech za pieniądze, ale nie w tym rzecz, że płacą za seks, ale nie zainteresują się tym, czy taka osoba świadczy usługi na własne życzenie czy też jest do tego zmuszana.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Matiz99 »

vanity pisze:
Phealer33 pisze:Nie wiem więc, czy styl życia "przelotnego seksu dla sportu" jest tylko osobistą sprawą.
Według mnie jest to uzależnione od tego, kogo sprawa dotyczy. Jeżeli dwoje ludzi traktuje seks na sportowo, to nikt nikogo nie krzywdzi, oboje wyznają te same reguły gry. Problem jest, jeżeli jesteśmy w związku i mamy skoki w bok (oczywiście zakładając, że partner zdradzany, nic o tym nie wie i nie akceptuje takiego postępowania) wtedy ponosimy odpowiedzialność, za związek, zdrowie psychiczne partnera, moralnie, prawnie itd.
Phealer33 pisze:Jeśli ktoś przez taki akt zachoruje na HIV, to już odpowiedzialność jest sądowa
Oczywiście, że tak. Ale nie można zakładać, że uprawia się przypadkowy seks, po to aby zarażać, albo być zarażonym, no chyba, że ktoś ma nierówno pod sufitem. Mnie bardziej przerażają "wierni", którzy latami zapewniają o swojej lojalności, albo tacy, do to idą do domu uciech za pieniądze, ale nie w tym rzecz, że płacą za seks, ale nie zainteresują się tym, czy taka osoba świadczy usługi na własne życzenie czy też jest do tego zmuszana.
Zgadzam się w 100%. Phealer33, świat i ludzie na nim żyjący moglby być piękni, ale tak nie jest. A Ty nie zmienisz tego tylko dlatego że masz swoje poglądy. Jednemu satysfakcje sprawia np. niesienie pomocy innym (wolontariusz w hospicjum) a innemu jeżeli wjedzie samochodem w kałużę z dużą prędkością i opryska przechodnów 8P Oboje są na swój sposób ''szczęśliwi''. A z etyką i normami moralnymi się po prostu nie liczą (tacy już są). Tego drugiego nikt za to do więzienia nie wpakuje.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: strzalka21 »

NAJLEPSZY SAMOGWAŁT I NIKOGO NIE RANI !!!!
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Virtual Tom »

strzalka21 pisze:SAMOGWAŁT
Cóż za archaiczne określenie :niewiem:

:placzka:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Flux »

Ksiądz na lekcjach religii mówił o tym, że chłopacy często dokonują samogwałtów. Widocznie jakieś zboczenie zawodowe, bo w przerwach zamykał się w sali na klucz a na zajęciach cały czas o tym nawijał. A jak się oburzył, kiedy uczniowie postanowili go oświecić, że takie coś jak samogwałt zwyczajnie nie istnieje, bo człowiek nigdy nie działa wbrew własnej woli. Nie można się samemu zgwałcić :d
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: strzalka21 »

Flux a wiesz jak przyjemnie dokonywać samogwałtu i jednocześnie krzyczeć nie chce tego 8)
Ktoś jeszcze zgwałca wbrew sobie bo robie ankiete ?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: addar »

kiedyś w broszurce katolickiej był artykuł "samogwałt jest objawem egoizmu" brechtałem przez pół dnia, ale co fakt o fakt "czepanie" to ZUO również, tak więc bratku czy w samotności czy z kimś innym i tak GRZESZYSZ :lol3: , ino z żoną po bożemu można :-)
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Fan25 »

Całe szczęście, że moją fobią jest lęk przed przygodnym seksem.
Uwielbiam prowadzić zalotne rozmowy i czynić kokieteryjne gesty.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: KrzysiekF »

Wyjdźcie z szafy!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Aro »

Nie! :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: Mist »

i Ty tez Aro :shock: wow :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Jakiej jesteś orientacji seksualnej cz.2 ?

Post autor: DeathlySilence »

W końcu, zagłosowałem...

"Jestę Kobietą" - hetero

Miłej Środy... z Magdaleną lub bez. :) :kwiatek:
ODPOWIEDZ