Teledyski

Wszystkie forumowe ankiety.

Najlepszy teledysk EDYTY GÓRNIAK

To nie ja
1
2%
Once in a life time
4
6%
Jestem kobietą
3
5%
Dotyk
10
15%
When you come back to me
11
17%
Anything
1
2%
One and One
0
Brak głosów
Dumka na dwa serca
2
3%
Lustro
1
2%
Jak najdalej
0
Brak głosów
Nie proszę o więcej
16
25%
Impossible
16
25%
 
Liczba głosów: 65

Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Teledyski

Post autor: vanity »

Ja głosowałam na Once in a lifetime - dlaczego bo widziałam go z dwa razy w życiu dawno dawno temu gdzieś w 94 roku chyba i zawsze chciałam go jeszcze zobaczyć i nadal chcę. jest generalnie bardzo "prostacki" jak na teledysk ale jest w nim to coś czego się nie zapomina. co nie wiem. i możliwe że nigdy się nie dowiem. oprócz tego ulubionymi są oczywiście dotyk i jestem kobietą. teledyski z dwóch pierwszych płyt bardziej mi się podobają niż te ostatnie. trochę mi tego brakuje u Edyty...
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: Robert »

ja zaglosowalem na

DOTYK - jest cudny :D jeden z moich ulubionych teledyskow wszechczasow.

poza tym warte zauwazenia sa wg mnie
Impossible
NPOW

w obu nic sie nie dzieje ale sa dobre technicznie i Edyta ladnie wyglada ;)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Teledyski

Post autor: monia80 »

Aguss pisze:A ja nie znosze Impossible,zarowno teledysku jak i samej piosenki.Wg mnie nie ma ona zadnej wartosci,tekst jest o praktycznie o niczym,a sceny z klipu pokazujące tych paskudnych miesniakow sliniących sie do Edki wprowadzają mnie w obrzydzenie.Sadze ze takie kawalki wogole nie pasują do Edyty.
tekst nie ma zadnej wartosci a czy aby napewno ty go rozumiesz :roll:

a po drugie to nie paskudne miesniaki :roll: tylko ludzie , profesjonalni tancerze ,ktorzy zapewne ciezko pracowali , zeby osiagnac taki efekt :!:

nie obrazaj Edyty , bo widac ,ze w ten teledysk jest wlozona bardzo duza praca calej ekipy i ja uwazam ,ze jest bardzo dobrze zrealizowany choc dla ciebie to tylko sliniacy sie miesniaki skoro tak oceniasz ludzi nie potrafisz nic zauwazyc po za tym co piszesz to wspolczuje :roll:

a co Ty wiesz co pasuje a co nie do Edyty :roll: dla mnie Edyta doskonale wczula sie tam w role i widac bylo ,ze sie swietnie bawila zarowno Ona jak i ekipa przy kreceniu teledysku i naprawde uwazam ,ze teledysk jest doskonale zrobiony jeden z najlepszych .
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: B@r »

:idea: Dziewczynki, spokój ;) Każda z was wie "lepiej" jaka Edyta jest, więc uszanujcie swoje odmienne zdania :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: B@r »

monia80 pisze:
Aguss pisze:A ja nie znosze Impossible,zarowno teledysku jak i samej piosenki.Wg mnie nie ma ona zadnej wartosci,tekst jest o praktycznie o niczym,a sceny z klipu pokazujące tych paskudnych miesniakow sliniących sie do Edki wprowadzają mnie w obrzydzenie.Sadze ze takie kawalki wogole nie pasują do Edyty.
tekst nie ma zadnej wartosci a czy aby napewno ty go rozumiesz :roll:

a po drugie to nie paskudne miesniaki :roll: tylko ludzie , profesjonalni tancerze ,ktorzy zapewne ciezko pracowali , zeby osiagnac taki efekt :!:

nie obrazaj Edyty , bo widac ,ze w ten teledysk jest wlozona bardzo duza praca calej ekipy i ja uwazam ,ze jest bardzo dobrze zrealizowany choc dla ciebie to tylko sliniacy sie miesniaki skoro tak oceniasz ludzi nie potrafisz nic zauwazyc po za tym co piszesz to wspolczuje :roll:

a co Ty wiesz co pasuje a co nie do Edyty :roll: dla mnie Edyta doskonale wczula sie tam w role i widac bylo ,ze sie swietnie bawila zarowno Ona jak i ekipa przy kreceniu teledysku i naprawde uwazam ,ze teledysk jest doskonale zrobiony jeden z najlepszych .
Kobieto wyluzuj,zauwaz ze wszystko w moim poscie obracalo sie wokól:"wg mnie".Wyrazilam swoje zdanie i mam do tego prawo,a juz napewno ty nie bedziesz mi go ograniczać.NIe powiedzialam ze cos jest złe,tylko ze jest takie wg mnie.A to roznica i nie mow mi ze obrazam Edytę,bo krytyka nie oznacza obrazy.Jesli Tobie sie podoba to super,ale moze lepiej napisac:"a mnie sie podoba ,bo..."zamiast odrazu na mnie najeżdzać??Tak trudno??
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Teledyski

Post autor: Grzechu »

Bosh, ja także się w zupełności nie zgadzam ze zdaniem Aguss w tej sprawie ale nawet na myśl mi nie przyszło by ją z tego powodu zlinczować...

Prowincjonalizm rulez...
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Teledyski

Post autor: Kasia »

No teraz to widze że Monilepiej nic złego o edycie nie mówić, bo jak się wkurzy to... hoho... :D Nie można przesadzać. Każdy ma swoje zdanie różniące się od poglądów znajomego, ale nie mona go za to karcić. Ludzie, bądźmy tolerancyjni :!: Tyle razy już podobne sytuacje się zdarzały.
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Teledyski

Post autor: robosek »

Teledysk -zdecydowanie Nie proszę o więcej.....]
a juz zupełnie nie na temat...Jak mnie denerwuje jak ktos mówi/piszę - że " mówie/piszę co uważam bo to jest moje zdanie i MAM DO TEGO PRAWO" :? Nie zawsze to jest prawda... i nie zawsze jest to mądre stwierdzenie bo jakby tak zaczął każdy mówić co myśli każdemu i w każdych okolicznościach to byłoby mało przyjemnie....ale to taka mała dygresja nie związana z nikim i z niczym ;)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Teledyski

Post autor: Kasia »

Mi się wydaje POWTARZAM MI SIE WYDAJE, że na tym forum i tak kazdy pisze to co myśli. Ty sam jesteś tego dowodem. Napisałeś to co uważasz na ten temat. Inni mogą mieć inne zdanie.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: B@r »

Aguss pisze: Kobieto wyluzuj
Zastosuj. Bo jak na razie, to widzę, że naskoczyłaś na druga osobę za to, że zwróciła Ci uwagę, iż Twoje postrzeganie niekoniecznie jest jedyne i słuszne.
robosek
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 16 gru 2004, 22:34
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Under her spel
Lokalizacja: podlasie

Re: Teledyski

Post autor: robosek »

Kasia pisze:Mi się wydaje POWTARZAM MI SIE WYDAJE, że na tym forum i tak kazdy pisze to co myśli. Ty sam jesteś tego dowodem. Napisałeś to co uważasz na ten temat. Inni mogą mieć inne zdanie.
:):) no pewnie ze mogą mieć, ale ja nie napisałem co myślę bo gdybym napisał tak naprawde co myśle na ten temat to byłaby to wypowiedz dość nieprzyjemna i chamska, ale nie ma co się na ten temat rowodzić ;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: B@r »

A mozemy zając sie teledyskami a nie mną i Moniką?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Teledyski

Post autor: Estratos »

ooo, kłotnia! To moze sie wlacze :twisted: :twisted:

Wg mnie Aguss miala calkowite prawo powiedziec, ze jej sie nie podoba piosenka i teledysk "impossible". Wyrazala tylko swoja opinie, a nie stwierdzala taki czy inny fakt.

Monia80 za to naskoczyla na nia, stwierdzajac, ze nie rozumie tekstu, ze obraza Edyte i ze niby wie co jest dla niej dobre. Ja radze uwazniej czytac cudze posty, a unikniemy wowczas niedorozumien.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: B@r »

Na co Aguss naskoczyła na Monię. I co teraz? :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teledyski

Post autor: B@r »

to tylko sliniacy sie miesniaki
no tu sie zgodze,moze przesadzilam z opisem,za to okreslenie przepraszam urazonych:)
Zablokowany