REFERENDUM.

LIST otwarty do EDYTY.

Wszystkie forumowe ankiety.

Czy chcesz, aby LodE został przesłany przez ADMINISTRACJĘ tego FORUM?

TAK
16
47%
NIE
18
53%
 
Liczba głosów: 34

Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

REFERENDUM.

Post autor: DeathlySilence »

Odnośnie AKCJI -> LIST otwarty do Edyty LodE

Kieruję do wszystkich użytkowników ZAPYTANIE.

Głosowanie do końca weekendu lub krócej, o ile ADMINISTRACJA tego forum zejdzie z OLIMPU i przemówi do szarego ludu. :D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: REFERENDUM.

Post autor: Dobi »

Tak jak napisałem w wiadomości prywatnej do DS"a - sama "akcja" ciekawa ale treść tego wpisu jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania. Jeśli miałby to wysłać administracja to ja osobiście pod czymś takie się nie podpiszę.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: REFERENDUM.

Post autor: Piter »

Dlaczego Dobi? Chodzi o hejterów?
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: REFERENDUM.

Post autor: DeathlySilence »

Kopiuje wiadomość prywatną do Admina (Dobi), nie chce mi się już pisać na nowo.
DS pisze:Proszę o wyrażenie swojego stanowiska oficjalnie w temacie.
Jest ankieta, na razie większość jest ZA.
Tekst listu otwartego można zmienić, dopracować itd.
Nie pytam, czy jesteś ZA, pytam, czy dalej TO popchniecie pod szyldem e-gorniak.com, czy mam to zrobić na własny rachunek. Tyle.
Nie chce mi się latać za władzunią, mam też swoje życie.
Wybraliście taką funkcję, więc zamiast się dąsać, wyjdźcie z inicjatywą, poprawkami, sugestiami... nie znam słowa NIE, znam za to słowo KOMPROMIS.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: REFERENDUM.

Post autor: Dobi »

Piter pisze:Dlaczego Dobi? Chodzi o hejterów?
Uważam, że ta zabawa w wybór piosenki to fajna sprawa, odskocznia od długiego oczekiwania na muzykę Edyty i jak prawie każda ankieta, umilająca czas na forum. Nic więcej. Nigdy nie uwierzę (i sądzę że każdy rozsądny człowiek też tak uważa), że 8 osób które zagłosowały w powyższej ankiecie na "tak" zmieni czy wpłynie na decyzję Edyty co zaśpiewa.

Przedyskutowaliśmy sprawę w gronie całej administracji forum i nie będziemy z tym niczego robić.
Skoro DS chwali się, że ma dostęp do "dworu" Edyty i otrzymuje od niego najświeższe informacje niech sam przekaże ten list Divie i jej współpracownikom. Jaka później spanie na niego chwała gdy Edyta wykona wszystkie trzy (!) piosenki jakie zwyciężyły w plebiscycie.

Temat uważamy za zamknięty.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: REFERENDUM.

Post autor: Piter »

Chciałbym wobec tego wyrazić swoją dezaprobatę. Skoro nie ma w liście niczego nagannego i jedynym przeciwwskazaniem jest brak Waszej (adminów) wiary w powodzenie akcji, to słabo. Bardzo słabo.

Nie wiem, jak wyglądała Twoja konwersacja z Ds'em i czym się w niej przechwalał, ale podejrzewam, że Twoje wyobrażenie na temat kontaktów Ds'a to tylko nadinterpretacja jego słów. Gdyby posiadał kontakt z E., to by nas dawno olał, na pewno nie wszczynałby podobnych akcji.

W związku z powyższym uważam, że Wasza reakcja to nic innego tylko wstrętny, niedojrzały foch przemądrzałej dziuni, która choć głupia wszystko wie najlepiej. I piszę to ja - Wyrocznia. :ksiadz:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: REFERENDUM.

Post autor: DeathlySilence »

Wynik REFERENDUM mówi sam za siebie... 8)

Przypomnę, o pewnym WYDARZENIU.

W październiku 2008 w plebiscycie zorganizowanym z okazji 60-lecia EMPiK-u Górniak zdobyła dwie statuetki, w kategoriach: Najważniejsza osobowość ostatnich 60 lat oraz Najważniejsza płyta ostatnich 60 lat za debiutancki album Dotyk

Pamiętacie ile osób zagłosowało? Pamiętacie tę ankietę? Pamiętacie jaki był "5-cio minutowy", internetowy fejm, który potem przeniósł się do mediów tradycyjnych i dotarł do Edyty -> JOŚ.

Tak, mam plan awaryjny, na wypadek gdybyście olali AKCJĘ, ale nie chce już mi się GO wprowadzać w życie (patrz wynik referendum: postawa administracji i forowiczów). Jeśli ktoś chce za mnie go pociągnąć zapraszam na PW. :D

Więcej tu zgredów i wapniaków niż myślałem. :ble:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: REFERENDUM.

Post autor: Matiz99 »

DeathlySilence pisze: pytam, czy dalej TO popchniecie pod szyldem e-gorniak.com, czy mam to zrobić na własny rachunek. Tyle.
Wybraliśmy opcję ,,na własny rachunek'' i co? I gónwo 8) A tak przekonywał jaki to on zdeterminowany w swym ,,wspaniałym'' pomyśle. Więc nawet gdybyśmy wyrazili zgodę to cała afera o nic. :-) Niepotrzebne zamieszanie narobił i nic więcej.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: REFERENDUM.

Post autor: Piter »

Matiz99 pisze:
DeathlySilence pisze: pytam, czy dalej TO popchniecie pod szyldem e-gorniak.com, czy mam to zrobić na własny rachunek. Tyle.
Wybraliśmy opcję ,,na własny rachunek'' i co? I gónwo 8) A tak przekonywał jaki to on zdeterminowany w swym ,,wspaniałym'' pomyśle. Więc nawet gdybyśmy wyrazili zgodę to cała afera o nic. :-) Niepotrzebne zamieszanie narobił i nic więcej.
Moderator powinien powstrzymać się od tego rodzaju komentarzy. Nie przystoi.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: REFERENDUM.

Post autor: DeathlySilence »

Matiz99, gdyby WYNIK referendum był na TAK, a administracyjna decyzja na NIE, wtedy poświęciłbym swoją energię, by wcielić w życie PLAN B.

Wytraciłem zapał, jeśli ktoś chce AKCJĘ popchnąć do przodu, zapraszam na PW.

Bez odbioru. :)

P.S. REFERENDUM na ostatniej prostej, może coś się jeszcze zmieni. :?
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: REFERENDUM.

Post autor: Mist »

Nic sie juz raczej nie zmieni ale podziwiam Cie ze Ci sie chcialo DS :)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: REFERENDUM.

Post autor: spot_me »

Jesli po tym calym halo ktos zwyczajnie nie wysle wyniku tego glosowania na emaila do biura Gorniak to faktycznie niepowazni jestescie w ogole zaczynajac takie akcje. Moim zdaniem powinna Edyta przeczytac, ze chcemy uslyszec Let's save the world na zywo. A gdy faktycznie zaspiewa to bedzie wtedy glupio tym sztywnym malkontentom tutaj.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: REFERENDUM.

Post autor: Blur »

Ale jakie akcje? O co w ogóle halo? Kilka osób zagłosowało SE w ankietce, a tu przeżywanie.
Nie wiem w czym problem, jak ktoś chce, to niech sobie wysyła mejle do Edyty. Może być nawet gołąb pocztowy.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: REFERENDUM.

Post autor: DeathlySilence »

50% do 50%

8P

Następne REFERENDUM... obalenie WŁADZY. :kon:

:lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: REFERENDUM.

Post autor: Flux »

Wiara przenosi góry, ale nie Górniak. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy, Edyta nie należy do osób otwartych na sugestie, rady, prośby czy zalecenia. Propozycja w porządku, ale sposób jej wyrażenia w typowym dla Edyty STYLU (duże litery, emotikony) i łaszenie się również nie pomoże. Diwa przeczyta, być może podziękuje wirtualnym serduszkiem za dobre serduszko, uraczy sztandarowym tekstem typu: "z pokorą i wielkim szczęściem przyjmuję WASZE blabalabla" i tak zrobi coś innego. Zasadność działania właściwie żadna, ale marzyć nikt nie broni. PamiętajMY jednak, do KOGO się zwracamy :d
Zablokowany