Beata Kozidrak

Jeden z najpiękniejszych polskich głosów.

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Re: Beata Kozidrak

Postautor: ray » 02 lip 2017, 23:47

xaweryunique pisze:Bardzo fajna rozmowa by była, gdyby nie .... prowadzący. Brak szacunku dla gościa, gdy dziennikarz narzuca swoje zdanie i cały czas wchodzi w słowo Artystce.

Prowadzący to Robert Feluś - redaktor naczelny "Faktu". :)
Rozmowa rzeczywiście fajna, podobało mi się to, że było dużo o muzyce i że Beata nie chciała nic powiedzieć o swoim nowym facecie.
I podoba mi się też, że Kozidrak ma konkretne plany zawodowe na najbliższą przyszłość - pod koniec roku reedycja "B3", na którą Beata szykuje "dwie torpedy muzyczne", a w przyszłym roku widowiskowe koncerty z okazji 40-lecia Bajmu. Najlepszy dowód na to, że miłość uskrzydla i daje kopa do pracy. :)

Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby

Postautor: KrzysiekF » 17 lip 2017, 14:48

Wreszcie...

Kolejny singiel LETNI WIATR w eterze. Szkoda, że tak późno. Utwór idealnie nadaje się na wakacje.

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 18 lip 2017, 1:00

Też jestem zdania, że Letni wiatr świetnie pasuje na lato i szkoda, że ten singiel wyszedł dopiero teraz.
Beata popełniła błąd, że kazała tak długo czekać na teledysk do Ruchomych wydm - singiel wydano w lutym, a klip dopiero w czerwcu. Kiedy w końcu teledysk wyszedł, piosenka była już poza listą AirPlay - Top. :roll:
Trzeba było wypuścić klip do Ruchomych wydm najdalej w marcu, a w czerwcu kolejny - właśnie do Letniego wiatru.

Wróć do „Polska”