Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: MacLean »

Flux pisze:
Kiedyś na przykład myślałem, że nie da się powiedzieć złego słowa o Irenie Santor. Myliłem się... W czeluściach sieci można znaleźć najobrzydliwsze wpisy.
O p. Irenie? :lol3:
Nie wierzę :beczy:

Vogule w całości jest stroną prześmiewczą, więc naprawdę nie rozumiem czepiania się ich o to, że czepiają się słówek. Nie wiem czy warto ich wkładać między manipulacje tabloidów, bo to jednak inny format. JS wyraziła się niezgrabnie. Po pierwsze, to taki Mozart robił w swoich czasach to co dzisiejsze gwiazdy popu - tworzył przeboje. A po drugie, troszkę drażni sięganie po klasyków w obronie swojego dorobku.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

Straszne to jest że na artystę patrzy się przez pryzmat jego życia prv a nie dorobku artystycznego ...

Ciągle piszą o jej rozwodzie a nie o jej fenomenalnych i licznych koncertach ...
Wstyd
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ediva »

Szmatławce nie sprzedają jej płyt ani koncertów - one sprzedają jej rozwód i na nim zarabiają. A ludzie chętniej kupią rozwód Jusi za 2 zł niż pójdą na koncert za 80-100 zł. Dla brukowców Justyna mogłaby równie dobrze w ogóle nie koncertować i nie wydawać płyt - byleby się rozwodziła, po krzokach gziła i bez majtek chodziła.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Widocznie tez nie wydala takiej muzyki ostatnio, ktora bylaby ciekawsza dla przecietnego sluchacza niz jej rozwod. Sorry. A narzekac nie ma co, bo dzieki plotkom paparazzi wciaz jest obecna i ktos moze po jej nagrania siegnac. Raczej na tym nie straci.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

MacLean pisze:Vogule w całości jest stroną prześmiewczą, więc naprawdę nie rozumiem czepiania się ich o to, że czepiają się słówek. Nie wiem czy warto ich wkładać między manipulacje tabloidów, bo to jednak inny format.
Tylko że "Fakt" i Vogule Poland to po części dokładnie ci sami media workerzy - Patryk Chilewicz, Bartosz Pańczyk, Piotr Grabarczyk, Aleksandra Pajewska...

Dzisiaj na Vogule Poland pojawiła się grafika z Justyną, którą skomentował sam Allan Krupa:
https://www.facebook.com/vogulepoland/p ... =3&theater
Allan Krupa pisze:Dzięki Patryk za użycie tego mojego pięknego zarcydzieła <3

I ten komentarz Allana zalajkowali m.in. Bartosz Pańczyk i Marcin Wieczorek.
Edyta może być dumna z synka. Pięknie go wychowała, brawo! ;-)

Parę dni temu Justyna zagrała koncert otwarty na rynku w Nowym Sączu. Wystąpiła tam z Orkiestrą Cygańską na rozpoczęcie IX Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Karpaty OFFer. Jutro, w sobotę i w niedzielę zagra 3 kolejne koncerty cygańskie (w Świnoujściu, w Rewalu i w Kołobrzegu). Miała mieć jeszcze jeden - w Strzelinku w Dolinie Charlotty, ale ten koncert został odwołany. Tak samo jak wczorajszy koncert muzyki filmowej w Kielcach. I znów ani Justyna, ani jej menadżer nie poinformowali o odwołaniu koncertów i nie wyjaśnili powodów. Czyli znowu niezadowalająca sprzedaż biletów... :(
I teraz hit...
Parę dni temu Janusz Radek napisał na Facebooku:
Janusz Radek pisze:Dzień dobry
niestety Koncert Muzyki Filmowej w Kielcach oraz Białymstoku się nie odbędą... (najbliższe i ostatnie już spotkania z KMF w Krakowie i Poznaniu)
:shock:
To znaczy, że koncert w Łodzi, na który wybieram się w październiku, jest odwołany? To dlaczego w takim razie wciąż można na niego kupować bilety? Zresztą na koncert w Białymstoku, o którym Radek napisał wprost, że jest odwołany, też cały czas można jeszcze kupować bilety.
Menadżer Justyny powinien zostać zwolniony NATYCHMIAST.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: MacLean »

ray pisze:Tylko że "Fakt" i Vogule Poland to po części dokładnie ci sami media workerzy - Patryk Chilewicz, Bartosz Pańczyk, Piotr Grabarczyk, Aleksandra Pajewska...
Grabari też Ci podpadł? :beczy: Nie zmienia to faktu, że format jest niezwykle prześmiewczy. Obrywa się tam wszystkim, o których piszą, więc jest sprawiedliwie. O Edycie też by tak pisali, gdyby miała tak "nieskazitelny" wizerunek jak Jusia :) Zresztą, piszą.
ray pisze:Dzisiaj na Vogule Poland pojawiła się grafika z Justyną, którą skomentował sam Allan Krupa:
https://www.facebook.com/vogulepoland/p ... =3&theater

Allan Krupa pisze:
Dzięki Patryk za użycie tego mojego pięknego zarcydzieła <3


I ten komentarz Allana zalajkowali m.in. Bartosz Pańczyk i Marcin Wieczorek.
Edyta może być dumna z synka. Pięknie go wychowała, brawo! ;-)
Skoro o wychowaniu mowa, to rodzice zwykle pytają, kto zaczął.
Allan chyba sam tego nie przerobił. Mnie to wygląda na zrobienie fotki źle złożonej reklamy. 8P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

MacLean pisze:Grabari też Ci podpadł? :beczy:
Tak, Grabari też mi podpadł. :) Jak już kiedyś pisałem, lubię jego teksty. Tylko że niestety w stosunku do Justyny, Edyty i Dody on jest szalenie nieobiektywny. O ile Edytę i Dodę traktuje jak święte krowy, o tyle w przypadku Justyny często przegina w drugą stronę. Na przykład niedawno napisał:
Piotr Grabarczyk pisze:"Justyna nie chce się umówić na ustawkę" to jeden wielki oksymoron
Niech mi ktoś poda przykłady ustawek Justyny z ostatniego roku, chociaż jeden. OK, pamiętam, że 3 lata temu, niedługo po urodzeniu Helenki Justyna umówiła się na ustawkę i tak pozowała z wózkiem, żeby było widać jego nazwę. :) Ale teraz nic takiego już nie ma miejsca. I Justyna nie lata po imprezach, po ściankach, nikogo nie atakuje, więc ciągłe czepianie się jej i złośliwe naginanie faktów jest, delikatnie mówiąc, nieładne. :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: dorota »

Dobrze ze chociaż poinformowali o odwołaniu koncertu .....
Wielka szkoda ...dobrże, że ja się chociaż zalapalam

:)
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

Tylko że niestety w stosunku do Justyny, Edyty i Dody on jest szalenie nieobiektywny.
Ray, to jest tylko showbiznes. Tu subiektywizm i prześmiewczość są czymś normalnym. Albo kogoś się lubi albo nie lubi. Jesteś inteligentnym facetem, interesujesz się muzyką - wszystko pięknie - ale nie żal czasu i nerwów na analizowanie jakie posty lubią Chilewicz czy Wieczorek, rozbieranie na czynniki pierwsze tekstów Pańczyka czy Grabarczyka? Uważasz Justynę za wspaniałą artystkę? Super, słuchaj jej, chodź na koncerty i ciesz się jej intensywną działalnością artystyczną i wrzuć na luz :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Grabi i rzetelne dziennikarstwo muzyczne to dopiero oksymoron jest.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Niuto,
tak, subiektywizm i prześmiewczość są czymś normalnym w show-biznesie. Ale jest też coś takiego jak etyka dziennikarska. Jeżeli pewni "dziennikarze" nie wiedzą, co to jest, to warto wymienić ich z imienia i nazwiska. :)

Wyobrażam sobie, co napisałby "Fakt", gdyby Justyna dała taki występ jak Edyta wczoraj w Sopocie. Pewnie przeczytałbym, że "Jusia nie ma kompletnie żadnych przebojów, dlatego jako jedyna wykonała covery, ubrała się jak idiotka, pokazała, że jest w kiepskiej formie wokalnej, i tylko narobiła wstydu swoim dzieciom i mężowi, który - o dziwo! - cały czas jeszcze o nią walczy". :lol3:

Za 15 minut Justyna wyjdzie na scenę i zagra koncert w amfiteatrze w Rewalu. Jutro zagra kolejny - w Kołobrzegu.
Żaden tabloid, żaden portal plotkarski o tym nie napisze, więc dla równowagi robię to ja. ;-)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kamui Shiro »

Powinna Ci płacić :roll:

Edyta zasłużyła sobie na większą popularność i życzliwszy odbiór... nieważne czym, może dupą :roll: ale zasłużyła. A Jusia nie. Przy czym potępiam oczerniające kogokolwiek artykuły wirtualnego pióra podrzędnych kundelków.
alanjopek
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2017, 15:23
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: alanjopek »

Justyna ma zdolność do przesady, i czasem lepiej jest mniej, bo mniej znaczy więcej. I co z tego ze gra dużo koncertowe, chodzi mi o druga serię koncertów z pierwsza częścią z muzyka filmowa, zagrała jedna serię, wypełniła hale po brzegi, super pewnie się dowartosciowala. Ale po co kolejna tura koncertów z pierwszym skladem, no głupota tym bardziej że kolejna seria z innymi artystami. Są znizki, potem odwołują nikt nic nie wie, potem kolejne zapowiadają, logistycznie to wszystko siada, wizerunkowo kuleje, a artystycznie .... ? Po prostu jest wtórne. Justyna wyczaila temat ze muzyka filmowa się sprzedaje to i ona w to chodzi, muzyka cygańska jest popularna, nagrywa taka płytę, potem jest Femme fatale, album Mów do mnie jeszcze, żydowskie rytmy, klubowe granie, pop, muzyka taneczna, koncerty aukustyczne... nie dała się zaszufladkowany to fakt ale takie jej skakanie z nurtu muzycznego w nurt, w poniedziałek koncert cygański, we wtorek filmowy ,w środę plener, potem aukustyczny... Uwielbiam jej głos, ale nie mam do niej zaufania nie czuje się tak jakby bezpiecznie jak gdy słucham Hey czy Ani Jopek. I nie mówię że to jest złe, ale czuje że Justyna jest spragniona sukcesu, a jej głos tak piękny zasługuje na większe ustatkowanie, albo powiem Po prostu Justyna nie nadaje się do śpiewania piosenek cygańskich czy w języku angielskim
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Zgadzam się, że wielość projektów, z którymi koncertuje Justyna, powoduje, że część ludzi może się poczuć zdezorientowana. Ale nie ma co przesadzać - to nie jest tak, że ona koncertuje przez cały tydzień i każdego dnia z czym innym. :)
Policzyłem, że od początku roku Justyna zagrała 20 koncertów dla fanów - 20 koncertów rozłożone na 8 miesięcy to wcale nie jest tak bardzo dużo:
- 29 stycznia - Łódź - koncert "Alkimja"
- 6 lutego - Warszawa - koncert akustyczny
- 11 lutego - Poznań - koncert "Alkimja"
- 12 lutego - Warszawa - koncert muzyki filmowej
- 24 lutego - Olsztyn - koncert muzyki filmowej
- 25 lutego - Szczecin - koncert "Alkimja"
- 6 marca - Kraków - koncert "Alkimja"
- 7 marca - Gdańsk - koncert "Anima" promujący DVD z Union Chapel
- 14 marca - Warszawa - koncert "Alkimja"
- 16 maja - Rzeszów - koncert muzyki filmowej
- 29 maja - Warszawa - koncert akustyczny
- 3 czerwca - Trzebnica - koncert akustyczny
- 15 czerwca - Gorzów Wielkopolski - koncert muzyki filmowej
- 17 czerwca - Zduńska Wola - koncert plenerowy
- 24 lipca - Opole - koncert muzyki filmowej
- 26 lipca - Sopot - koncert muzyki filmowej
- 11 sierpnia - Nowy Sącz - koncert cygański
- 16 sierpnia - Świnoujście - koncert cygański
- 19 sierpnia - Rewal - koncert cygański
- 20 sierpnia - Kołobrzeg - koncert cygański
20 koncertów się odbyło, 1 został przełożony (koncert muzyki filmowej w Poznaniu - z kwietnia na październik), a 5 zostało odwołanych (koncert "Alkimja" w Bydgoszczy, koncerty cygańskie w Jaśle i Strzelinku i koncerty muzyki filmowej w Kielcach i Białymstoku).
Czyli z koncertami Justyny wcale nie jest tak źle jak próbuje nam wmówić "Fakt". :)

Zabawne, że Justyna w tym roku zagrała już 4 koncerty biletowane w Warszawie, a Edyta zapowiada swój koncert w Warszawie już od prawie dwóch lat i nadal nie wiadomo, kiedy się on odbędzie. :lol3:

Najbliższy koncert Justyna będzie miała dopiero 28 września. Czyli teraz pewnie poświęca się pracy nad płytą. Byłoby fajnie, gdyby jeszcze w tym roku wyszedł nowy album Jusi. :) Ale to raczej mało prawdopodobne.
Zastanawiałem się też, czemu nie będzie Justyny na festiwalu w Opolu. Można było zaproponować jej udział w koncercie "Od Opola do Opola", mimo że nie miała ostatnio żadnego przeboju. Przecież Edyta też nie miała, a i tak podobno wystąpi. Myślę, że Justyna rozumie, że teraz, kiedy ma tak złą prasę, to jeszcze tego tylko brakuje, by zarzucono jej, że jest twarzą TVPiS. Ona wie, że większość jej fanów to ludzie, którym nie po drodze z "dobrą zmianą".
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Dzisiaj miałem być na koncercie muzyki filmowej. Tymczasem wczoraj, dzień przed koncertem, dostałem taką wiadomość:
Szanowni Państwo, Agencja ROYAL CONCERT informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatora, zmuszona jest do odwołania KONCERTU MUZYKI FILMOWEJ w ŁODZI 11.10.2017 r. Zwrot należności nastąpi na konto, z którego wpłynęła płatność do 21 dni. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy.
Z poważaniem ROYAL CONCERT, ŁUKASZ WOJTANOWSKI
Tak że tak... :beczy:
Jak można się domyślić, te "przyczyny niezależne od organizatora" to słaba sprzedaż biletów.
Zabawne, że jeszcze niedawno Wojtanowski pisał na Facebooku, że sprzedało się już 70% biletów na ten koncert. Oczywiście po kliknięciu w link okazywało się, że dostępnych jest jeszcze całe mnóstwo miejsc. Jeżeli się chce kłamać, to trzeba to robić z większą finezją.
W sumie nie dziwię się, że ten koncert odwołano. Miejsce zostało źle wybrane - Atlas Arena to ogromna hala, bardzo trudno jest ją zapełnić, nie udało się to nawet Kylie Minogue, kiedy zagrała w niej swój jedyny koncert w Polsce. Poza tym bilety na koncerty w Łodzi często sprzedają się gorzej niż na inne duże miasta. I jeszcze ten koncert był słabo promowany. W dodatku bilety były drogie. Naprawdę dziwię się menadżerowi Justyny, że myślał, że to się uda.
Najbardziej wkur*iające jest to, że fakt odwołania koncertu w Atlas Arenie został na Facebooku Justyny całkowicie przemilczany. Zero informacji na ten temat. :roll:

Ostatnio o Justynie jest cicho. Dawno nie było jej w telewizji, nie udziela wywiadów, nie bywa na żadnych celebryckich imprezach i nawet paparazzi jakoś nie mogą jej dopaść. Trochę tak, jakby zapadła się pod ziemię. Pewnie, tak jak zapowiedziała, poświęca się pracy nad płytą. Szkoda tylko, że w międzyczasie jej menadżer znów działa na szkodę jej wizerunku... :(
ODPOWIEDZ