Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

k+b pisze:Co do wypowiedzi o sylwestrze - voila: https://www.youtube.com/watch?v=hEB_UDbLUBk
Tego wywiadu udzieliła podczas Róż Gali 2017, na krótko (dzień? dwa? trzy?) przed zatrzymaniem.
OK.
k+b pisze:Co do pobicia Agnieszki Szulim (obecnie Woźniak-Starak), to Doda została uniewinniona. Powiem więcej - to Agnieszka Woźniak-Starak i stacja TVN musi przeprosić Dodę i jej rodziców za naruszenie dóbr osobistych.
Wiem, że w tej sprawie Doda została uniewinniona. Pierwszą sprawę przegrała i została skazana na prace społeczne, ale się odwołała i w drugiej instancji już wygrała.
Cóż, tak zdecydował sąd... :( Moim zdaniem, Doda została uniewinniona tylko dlatego, że zabrakło twardych dowodów. Pamiętam, jak Szulim na świeżo opowiadała o napaści w "Dzień Dobry TVN":
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/s ... 13918.html
Widać było, że Szulim była tutaj pod wpływem emocji - kiedy jej słucham, wierzę, że było dokładnie tak, jak ona mówiła. Ona sobie tego nie zmyśliła.
I Woźniak-Starak nie musi przepraszać Dody i jej rodziców.
Ojciec Dody wytoczył sprawę Agnieszce Woźniak-Starak o naruszenie dóbr osobistych i wygrał. Ona się odwołała i TVN zaproponował, że weźmie na siebie odpowiedzialność. Tym sposobem to TVN jest w ostatecznym wyroku winny naruszenia dóbr osobistych, a ojciec Dody musi jedynie zwrócić koszta sądowe. Oznacza to, że TVN zapłaci 25 tysięcy instytucji wskazanej przez ojca Dody, Pawła Rabczewskiego, a on sam opłaci jedynie koszta sądowe. Wynoszą one 7150 zł.
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: k+b »

Co do naruszenia dóbr osobistych - rzeczywiście umknęło mi, że TVN wziął na siebie odpowiedzialność (w końcu to ta stacja nadawała Na Językach), tym samym ratując tyłek swojej gwieździe.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Doda!

Post autor: ediva »

ray pisze:Wanda Rabczewska zaczyna płakać i mówi, że Emil Haidar nie pozwala Dodzie tworzyć, nie pozwala jej nagrać płyty, "
Nawet :edi: nie posuwała się do wyznań, że przez byłego nie może nagrać płyty :shock: Pani Wandzia bardzo kocha córkę, ale trochę ją poniosło 8P Taka Taylor Swift wszystkie swoje płyty nagrywa przez i o swoich byłych :ha:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Swoją drogą, nie rozumiem, dlaczego Rabczewski wygrał z TVN sprawę o naruszenie dóbr osobistych.
Nasz forumowy kolega, który pracuje w "Fakcie", napisał swego czasu:
B@r pisze:Ale co Szulim takiego złego powiedziała o rodzinie Dody? Dodzie poszło o ten materiał - http://www.youtube.com/watch?v=WyqgE2pMxOc

O tej sprawie kolorówki pisały tygodniami. Na językach jako ostatnie zrobiło podsumowanie i pogadało z jej siostrą, co wcześniej zrobiły inne gazety. Szulim nie ma żadnego wpływu na lecące materiały. :ha:
To pisemko "Rewia" jako pierwsze podało news, że Doda ma przyrodnią siostrę, do której Rabczewski nie chciał się przyznać i na którą nie chciał płacić alimentów. Potem temat podchwyciły inne gazetki, a jeszcze później była o tym mowa w programie "Na językach". Dlaczego więc Rabczewski wytoczył sprawę o naruszenie dóbr osobistych nie "Rewii", tylko Agnieszce Woźniak-Starak? Pewnie dlatego, że chciał tym samym przykryć aferę z pobiciem... :(
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Prawie dwa tygodnie temu Doda wydała nowy teledysk:
-> Bohdan Łazuka i Doda - Między nami pokój
Teledysk jest całkiem niezły, tylko nie podoba mi się śpiew obojga.
Jak na Dodę, ten klip ma bardzo, bardzo małą liczbę wyświetleń...
I zarówno piosenkę, jak i klip wyprodukował Piotr Remiszewski - szef Anacondy, ten sam, który współtworzył Edytowe Nie zapomnij i Consequences. :shock:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Ja w ogole nie słyszałem jeszcze tej piosenki. Albo ona jest totalnie nieobecna, albo ja...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: addar »

dziadek psuje utwór on juz totalnie nie ma głosu :roll:
themisiek95
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:45
Lokalizacja: Konin/Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: themisiek95 »

15 marca w kinach pojawi się film 'Pitbull - Ostatni Pies'. Ja się wybieram, a ktoś z Was również się wybiera na film? W sieci jest już obiecujący zwiastun :-)
Doda daje radę!
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: anet97 »

Ja również się wybieram, myśle że to będzie zupełnie inny poziom niż Vega , który moim zdaniem robi strasznie prymitywne filmy .
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Doda wczoraj ogłosiła rozpoczęcie prac nad nową płytą. Na razie wiadomo jedynie, że jeden lub kilka utworów napisze Marek Dutkiewicz, a chodzą również głoski, że niektóre piosenki skomponuje Romuald Lipko. Ponadto Doda zapowiedziała, że nie będzie ona ani rockowa, ani popowa.Premiera jeszcze w tym roku, powstanie nowa trasa koncertowa uwieńczona albumem DVD. Szykuje się zatem ciekawe wydawnictwo :D

Po za tym 15 marca do kin wchodzi nowy Pitbull z Dodą - i jak sama Dorota potwierdziła - podobno Giertych i Haidar planują kolejną na ten dzień zaplanowaną akcję - mają zarzucić Emilowi Stępniowi, że planował wynająć ludzi, żeby zabić Haidara. Ta szopka jest po prostu śmieszna i wydaje mi się, że koniec końców wygra Doda
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Doda!

Post autor: chicken1506 »

Dodzie postawiono kolejny zarzut. Prokurator: Dorota R. składała fałszywe zeznania:
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7, ... adala.html

Opisujemy linki.
ray.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Doda pisze:Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO!

:lol3:
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: k+b »

Brawo, że nie robiła medialnego cyrku z przygotowań do ślubu jak niektórzy...
themisiek95
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:45
Lokalizacja: Konin/Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: themisiek95 »

Gratuluję Dodzie i jej partnerowi!! Bez mediów, bez spiny!!! Oby im się wiodło :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: Flux »

Tyle się zarzekała, że nie potrzebuje mężczyzny, że świetnie się czuje jako singielka i dzięki temu może być tak twórcza i skoncentrowana na pracy, ponieważ żaden samiec nie odciąga jej uwagi. To była wszystko zasłona dymna, żeby na jakiś czas utrzymać związek w tajemnicy czy to znów kiełkujące uczucie wywróciło wszystko do góry nogami? Ach, te kobiety.

Doświadczenie nakazuje oczekiwać, że sielanka nie potrwa długo. Im bardziej publicznie deklarowana miłość, tym głośniej się kończy. Mam nadzieję, że po ślubie Dorota nie będzie kłapać o tym w każdym wywiadzie. Tyle powinna się nauczyć po latach bytności w mediach.

Rabczewska podobnie jak Górniak to trudna partnerka, która lubi brylować i typ kobiety, która oczekuje bezgranicznego uwielbienia i oddania. Miłość fanów nie wypełnia pustki w życiu osobistym i wciąż odzywają się te deficyty relacji damsko-męskich.

Może jednak tym razem to ten właściwy, który zostanie. Bez oskarżeń, bez okładek. Każdy ma prawo do miłości. Życzę powodzenia i wytrwałości.
ODPOWIEDZ