Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Doda!

Post autor: ediva »

Mąż i żona nie muszą przeciwko sobie zeznawać, to pewnie przyśpieszyło "rozkwit uczucia" i decyzję o ślubie. Mam wrażenie, że to on zawsze czuł do niej więcej niż ona do niego, ale tak to zazwyczaj jest, że jedno kocha bardziej. Doda doceniła lojalność i poświęcenie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: addar »

Miała tez pewnie dosyc przytyków ze stara niezamęzna i bezdzietna.... nie zdziwiłbym się gdyby zaciązyła niedługo... bedziemy mieli polską Kim :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Doda!

Post autor: dorota »

ediva pisze:Mąż i żona nie muszą przeciwko sobie zeznawać, to pewnie przyśpieszyło "rozkwit uczucia" i decyzję o ślubie
tez tak obstawiam ......
woją drogą dziwne, że przy takich dowodach jakie mają na nich , nic się nie dzieje, nadal chodzą wolno po ulicach jakby nic
,chodzą i wyjżdzają za granice .... eh eh eh :roll:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_St%C4%99pie%C5%84

Afera finansowa na Giełdzie Papierów Wartościowych
W 2013 roku Prezes GPW Ludwik Sobolewski i jego wicedyrektor Emil Stępień stracili stanowiska na skutek Afery finansowej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ministerstwo Skarbu Państwa wystąpiło do Centralnego Biura Antykorupcyjnego z prośbą o podjęcie działań sprawdzających proces pozyskiwania środków przez Emila Stępnia na potrzeby finansowania komercyjnej produkcji filmowej z udziałem Anny Szarek czyli życiowej partnerki Prezes GPW Ludwika Sobolewskiego. Emil Stępień, dyrektor ds. regionalizacji GPW ze służbowego mejla rozsyłał informacje zachęcające do finansowania produkcji filmowej. Propozycje zainwestowania w dzieło Patryka Vegi dostały m.in. spółki z rynku NewConnect i wybrani autoryzowani doradcy.Jak wynika z danych KRS Anna Szarek dostała główną rolę w komedii Klątwy faraona i posiada udziały w firmie Ent One, w której głównym udziałowcem był producent filmu Patryk Vega.
W 2017 roku Emil Stępień został zatrzymany przez policję pod zarzutem nękania Emila Haidara. Podczas przeszukania w jego domu znaleziono 3 gramy kokainy. 7 września 2017 roku postawiono mu zarzuty. Emil Stępień wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tysięcy zł.


tak że ten tego, trafł swój na swego.....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: B@r »

ediva pisze:Mąż i żona nie muszą przeciwko sobie zeznawać, to pewnie przyśpieszyło "rozkwit uczucia" i decyzję o ślubie.
Nie musieli brać ślubu by odmówić składania zeznań. :)
– Dorota R. i Emil S. mają status osób podejrzanych, więc w każdej chwili mogą odmówić składania zeznań bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Osoby mające status świadka potrzebują do tej odmowy szczególnych okoliczności (jak np. spokrewnienie z osobą oskarżoną). Z mojej wiedzy wynika jednak, że ani Dorota R. ani Emil S. od początku nie odmawiali składania zeznań i normalnie zeznawali – powiedział w rozmowie z Fakt24.pl Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
źródło - https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/doda ... ow/3yr5wr3
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Doda!

Post autor: dorota »

wcale nie jestem przekonana ...

tym razem Doda poszła za daleko i mam nadzieję, że zostanie ukarana (wreszcie), a w tę jej miłość to jakoś nie dowierzam i nie daje jej długich lat w małżeństwie ...

bo z jej charakterem to raczej nieuniknione .... :roll:

kolejna hipokryzja, pluła na wiarę mówiąc, że Biblię napisali "spruci winem kolesie" czy jakos tak, a bierze slub kościelny, chyba tylko po to, żeby wbić się w białą kieckę ...
i tak to właśnie w Polsce wygląda, hipokryzja goni hipokryzję ....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

A może się nawróciła? ;)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Doda!

Post autor: dorota »

Kamui Shiro pisze:A może się nawróciła? ;)

na pewno, jak one wszystkie, heh
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Doda!

Post autor: KrzysiekF »

No cóż...

Myślę, że wszystkie Panie o, których tutaj często debatujemy mają problem jednak z brakiem zainteresowania. Co by się działo , trzeba zrobić coś żeby było głośno. Nie ważne co , ale muszą mówić.

Muzycznie w ostatnich latach prawie nie istnieją, celebrycko błyszczą. Zupełnie inaczej np od młodszej koleżanki Brodki, która spędziła długie tygodnie na przygotowaniach do koncertu MTV robiąc za akustyka, oświetleniowca, reżysera od rana do nocy. I nie wypuszczając żądnego newsa do plotków i tabloidów o wysiłku, gościach czy docenieniu jej talentu. Pokora pokora pokora.

Dorota Niech będzie szczęśliwa.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Minął już tydzień od cichego ślubu Dody... Od tego czasu Pudelek opublikował już prawie 40 artykułów na jej temat. :shock:
Tak sobie myślę, że w sumie nie ma co się dziwić, że Doda wyszła za mąż w tajemnicy. Bo przecież jeszcze nie tak dawno, w sierpniu 2015 pozowała w sukni ślubnej na okładce "Gali" i "Faktu" i opowiadała, że na pewno nie będzie się odchudzać przed ślubem z Emilem. :) Teraz nie mogła zrobić tego samego - ludzie by się śmiali, że z nowym Emilem też się pewnie zaraz rozstanie i za kolejne 2-3 lata znowu będzie pozować w sukni ślubnej i opowiadać, że wyjdzie za mąż za jeszcze innego Emila. :lol3:

Najdziwniejsze jest to, że mąż Dody - facet, u którego w domu znaleziono kokainę, który jest podejrzany o wynajęcie gangsterów, i który podobno jeszcze domaga się od Patryka Vegi zwrotu półtora miliona złotych - nie tylko sam jest gorliwym katolikiem, ale nawet udało mu się nawrócić Dodę...
Nawrócona Doda w mediach społecznościowych przypomina o Niedzieli Palmowej, a w mediach plotkarskich pozwala sobie na złośliwostki pod adresem nawróconej Górniak. Z kolei nawrócona Górniak w mediach społecznościowych życzy nam "umocowania w wierze", a w mediach plotkarskich pozwala sobie na złośliwostki pod adresem nawróconej Dody. :PP

Miesiąc temu Doda-nawrócona katoliczka powiedziała o Karolinie Korwin Piotrowskiej:
Doda pisze:Jeśli zaś chodzi o Karolinę, to ona we mnie wzbudza współczucie i pobłażliwość. Mnie jej jest najnormalniej w świecie szkoda. Ona chyba straci wszystkich przyjaciół w show biznesie, krytykując każdego za wszystko i co pięć minut zmieniając zdanie. To jest taka dwubiegunowość - nie można jednego dnia mówić: „Super, fajnie, nie mogę się doczekać, Władysław Pasikowski, Marcin Dorociński”, a za chwilę „nienawidzę, nie chcę, tragedia, żenada”.
W tym samym wywiadzie Doda-nawrócona katoliczka wbiła szpilę również Nergalowi:
Doda pisze:Nie można wszystkich, którzy mają problemy z prokuraturą, wkładać do jednego worka. Jedni mają problemy rangi kryminalnej, a inni problemy, które są tylko po to, aby zrobić szopkę. Każda z tych rzeczy jest inna. Ale jeśli chodzi o Nergala - z całym szacunkiem do wszystkich: i ateistów, i wierzących – w jego przypadku takie zachowanie jest megakiepskie. Może nie każdy widział, jak ludzie wspierali go, kiedy walczył o życie. Cała Polska odpowiedziała na mój apel o pomoc dla osoby dla wielu kompletnie nieznanej. Odpowiedziała tylko po to, by uratować mu życie! I co najmniej połowa z nich, to były osoby wierzące. Psim obowiązkiem Nergala jest jakakolwiek wdzięczność i jakikolwiek szacunek wobec nich. To przestaje być śmieszne.
Ależ ona jest śmieszna. :lol3: Przecież zarówno Korwin Piotrowska, jak i Nergal przewyższają ją intelektem. Czytałem książki obojga i czytam również wywiady z Dodą, więc mam porównanie.

Teraz, kiedy Doda i Stępień są już małżeństwem, stare plotki zyskały na wiarygodności. Rok temu pisano, że to dlatego Patryk Vega zrezygnował z nakręcenia ostatniego "Pitbulla", bo Stępień domagał się większej roli dla Dody. Zresztą Vega powiedział wtedy:
Patryk Vega pisze:Nie robię kolejnego "Pitbulla", ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego.
I niedawno, już po premierze "Pitbulla", pisano, że dlatego Doda nie miała w filmie żadnych scen rozbieranych, bo Stępień chciał, by ona rozbierała się tylko przed nim. :PP
W ramach promocji filmu Doda pojawiła się na początku marca na okładce "Vivy!" i udzieliła długiego wywiadu Piotrowi Najsztubowi. Na okładce napis: "Doda w ogniu pytań Piotra Najsztuba. Dlaczego jest singielką, komu ufa i po co zagrała w filmie?". W wywiadzie Doda powiedziała, że jest singielką, że jest jej z tym coraz ciężej i że najbardziej w związku z brakiem mężczyzny brakuje jej oparcia. :lol3:

A tymczasem przed Dodą i jej mężem sprawa o grożenie Emilowi Haidarowi. Jeżeli przeciwko Dodzie występuje sam mecenas Giertych, to nie będzie jej łatwo się wywinąć. Giertych ma na swoim koncie kilka bardzo głośnych wygranych (Magda Gessler vs. hotel w Dolinie Charlotty, rodzina Ani Przybylskiej vs. Pudelek). I oby tym razem też wygrał! Skoro Dariusz Krupa dostał 6 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku po narkotykach, to sprawiedliwie by było, gdyby Doda dostała 4 razy mniejszy wyrok, czyli półtora roku bezwzględnego więzienia, bez zawieszenia. Ona już tyle miała tych wszystkich afer (pobicie raperów z Grupy Operacyjnej, Moniki Jarosińskiej, Jakuba Majocha, Agnieszki Szulim, porysowanie samochodu Haidarowi i niezliczona ilość konfliktów medialnych), że jej się to należy w zasadzie za całokształt. OK, Doda bardzo udziela się charytatywnie, chwała jej za to, ale to nie zmienia faktu, że i tak powinna trochę posiedzieć.

Żeby jednak zakończyć czymś pozytywnym: niech się Dodzie wiedzie w małżeństwie! I przy okazji wszystkiego najlepszego dla Agnieszki Woźniak-Starak, która kilka dni temu skończyła 40 lat. Jej też niech się wiedzie! :)
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Doda!

Post autor: chicken1506 »

ray pisze:i tak powinna trochę posiedzieć.
Pacynka Duda i tak ją ułaskawi ... :D
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Doda!

Post autor: fookmetoo »

chicken1506 pisze:
ray pisze:i tak powinna trochę posiedzieć.
Pacynka Duda i tak ją ułaskawi ... :D
A wiesz że to bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę jej nagłe nawrócenie...

Ciekawe czy powrót do wiary i bardziej "konserwatywny" image pomogą w sprzedaży nowej plyty i ociepleniu wizerunku?
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: k+b »

ray pisze:Skoro Dariusz Krupa dostał 6 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku po narkotykach, to sprawiedliwie by było, gdyby Doda dostała 4 razy mniejszy wyrok, czyli półtora roku bezwzględnego więzienia, bez zawieszenia.
A co to za wzór? :lol3: Skąd go wziąłeś? Z którego kodeksu karnego? :ha:
ray pisze:... że jej się to należy w zasadzie za całokształt.
Za to jeszcze nie wsadzają. Sprawy z Majochem i Jarosińską zostały umorzone, a co do Szulim, to udowodniono jedynie, że Doda oblała ją z pistoletu na wodę.
Ale nie raz na tym forum udowodniłeś, że wszystko wiesz lepiej i jesteś nieomylny. :lol:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

k+b pisze:A co to za wzór? :lol3: Skąd go wziąłeś? Z którego kodeksu karnego? :ha:
Żaden wzór. Ale tak by było po prostu sprawiedliwie. :)
k+b pisze:Ale nie raz na tym forum udowodniłeś, że wszystko wiesz lepiej i jesteś nieomylny. :lol:
Uuuu... Jakiś Ty miły. ;-)
Powiedz, czemu Ty zawsze tak bronisz tej Dody? Ona miała już tyle tych wszystkich afer, konfliktów... Uważasz, że w każdym przypadku wina leży po drugiej stronie?

Polecam Ci też ten stary filmik - miks "pokory" i "kultury" Dody:
https://www.youtube.com/watch?v=VwUbqfnMy4o
Dalej uważasz, że jestem wobec niej niesprawiedliwy?
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: k+b »

ray pisze:Żaden wzór. Ale tak by było po prostu sprawiedliwie.
Dlaczego nie 3 razy mniejszą? Albo 5 razy mniejszą? Sprawiedliwość to jedna z funkcji prawa karnego, ale nie jedyna i koniec końców rodzaje kary i ich zakres reguluje obowiązujący kodeks karny. Czas kar bezwzględnie nieoznaczonych już minął.
ray pisze:Powiedz, czemu Ty zawsze tak bronisz tej Dody? Ona miała już tyle tych wszystkich afer, konfliktów... Uważasz, że w każdym przypadku wina leży po drugiej stronie?
Doświadczenie uczy, że każdą sprawę trzeba rozpatrywać ad casum. Jeżeli Doda lub ktokolwiek inny jest winny, to co do zasady zostaje ukarany. I Doda kilka przegranych spraw na koncie ma. Ale miażdżącą większość wytaczanych procesów wygrywa. Chyba, że ktoś nie wierzy w niezawisłość i niezależność sądów, to zawsze może złożyć zawiadomienie do prokuratury. A fakt, iż jej bronię wynika również z tego, że na co dzień podczas swojej działalności muszę się kierować zasadą domniemania niewinności. Taki sobie wybrałem zawód.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Skoro na co dzień kierujesz się zasadą domniemania niewinności, to czemu założyłeś, że WOŚP w sprawie Dody pisała nieprawdę? Przecież w styczniu przedstawiciel WOŚP napisał na profilu Dody:
WOŚP pisze:Jest nam bardzo przykro, ponieważ wszystko wskazuje na to, że zaszło nieporozumienie. Istotnie od grudnia rozmawialiśmy w sprawie aukcji, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni i która na pewno wpłynie bardzo pozytywnie na wynik Finału. (...)
Natomiast aukcja to jedno, a temat obecności na antenie TV to inna sprawa. Ten wątek pojawił się dopiero teraz, w momencie gdy na kilka dni przed Finałem, mamy zamknięty i wypełniony już cały scenariusz finałowego programu TV. Jego treść tworzy zespół koordynujący temat u nas w Fundacji. Z przyczyn czasowych nie daliśmy rady uwzględnić w nim rozmowy z Dodą. (...)
A z Twoich wpisów z tamtego okresu wynikało, że nie wierzysz WOŚP, tylko Dodzie.
k+b pisze:I Doda kilka przegranych spraw na koncie ma. Ale miażdżącą większość wytaczanych procesów wygrywa.
Z tego, co pamiętam Doda przegrała proces o obrazę uczuć religijnych (wypowiedź o Biblii), o zwrot pierścionka Haidarowi, o porysowanie jego samochodu kluczem, o to, że pobił ją Majoch, i o to, że Szulim zaatakowała ją pejczem i wyrwała paznokieć razem z macierzą. :) Jeszcze coś?
Sprawa związana z wypowiedzią o Biblii jeszcze się ostatecznie nie zakończyła, Doda złożyła skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Ta sprawa ciągnie się już ponad 8 lat...
Jeszcze chyba nierozstrzygnięta jest sprawa o pobicie policjantów... No i oczywiście o nękanie Haidara. I jeszcze czytałem, że Doda domaga się teraz od Szulim gigantycznego odszkodowania za zniesławienie.
W każdym razie, jakkolwiek należałoby kierować się zasadą domniemania niewinności, to przy takiej liczbie spraw jest o to trudno.
ODPOWIEDZ