Kasia Kowalska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Kamui Shiro »

Oczywiście że tak, ale jednak sam fakt wystawiania takiego sobie albumu przez taką sobie Kasię za blisko 5 dych drażni. I w tym przypadku niestety raczej nie da się oszczędzić, kupując album przez za granicę - to jest przykre ;)
barth
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, 14:02
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: barth »

Cześć, Bartek z tej strony, kiedyś użytkownik starego forum Kaśki(jest może ktoś tez?) i innego Edyty.
Tak czytam między wierszami niektóre wypowiedzi i można się załamać :( . Kilka osób połknęło kij od miotły czy co?
Reasumując można odnieść wrażenie że część wypowiedzi związanych z Edytą i innymi artystami ma taki wydźwięk poniżający, obśmiewający, trochę nawet umniejsza ich dokonania, w sumie to nie są nawet popularni, są zapomnianymi gwiazdami które nic nie nagrały. Za to że się w jakiś tam sposób starają tworzyć dalej muzykę i dalej są aktywni należy ich szanować. Podniecanie się listami przebojów, czy ktoś jest notowany na liście w TOP10 czy wcale... poważnie? To nie podlotki 22 letnie z jedną płytą na koncie żeby potrzebowali grup wsparcia i maniakalnego głosowania na Rmf-ie.

Ja kupiłem płytę, niech dostarczą i czekam jednocześnie na płytę :edi: , której tak samo kibicuję i lubię słuchać jak Kasi.

Nie bardzo mi się chce cytować ale:
- "Aya" jest notowana na liście empiku, nawet trochę w górę skoczyła, oczywiście mówię o tym tygodniowym.
- Było na jej starym forum, mówiła o tym nawet. Opole 2009, miała wyjść z Miłość trzeźwość i pokora ale władze festiwalu były stanowczo na nie, od tamtej pory Kaśka nie zamierza się rozbijać. Chcą to będzie grac Antidotum, PiS i Optymistę, na koncertach gra stare, nowe.
- Tak bardzo dobrze wypadła w coverze Panków, zaskoczony byłem nawet.
- "Allanah radzi sobie na Rmf'owskiej liście nieźle, nie od dziś jednak wiadomo że grają Cię tam jak wytwórnia Ci to ogarnęła, z Uniwersalem Kaśka od dawna jest bo jest, to nie jest osoba która pójdzie i zrobi z siebie pajaca dla popularności i po to żeby jej singla meczyli w 40 stacjach radiowych.
- porównanie Górniak, Kowalskiej itd. Nie na miejscu, lata 90 dały naszej muzyce wielkie talenty, ludzi niezwykle wrażliwych muzycznie. To ich wspólna cecha ale muzycznie każdy ma swoją charyzmę, jest inny, wyjątkowy. Mają lepsze momenty te muzyczne i gorsze jednak w mojej opinii są nie do porównania między sobą. Jedyne co można powiedzieć to tyle że Edyta to wokalny diament z nich wszystkich, niestety pogubiony, zostawiona w pewnym momencie sama sobie, przeciw grupie nieprzychylnych ludzi...
- Ciekawy wywiad z Kasią, warto przeczytać :)
- Subiektywnie, singiel Aya świetny, trochę żal że niedoceniony ale już pisałem radia i to co jest grane mają swoje prawa.
Paradoksalnie to Allanah mi częściej się przypomina, ostatnio jadąc samochodem po pracy leciało na jedynce chyba, dobrze to brzmi, przyjemny głos, dźwięk ale wiadomo nie jest to rodzaj radiowego hitu który porywa tłumy.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Grzegorz »

Czekam na płytę. Z pewnością będzie tam kilka utworów do których będę wracał. Co do ceny - nie dyskutuję, jeśli będę chciał kupić to kupię, za 40 czy 50 zł. Ciekawe czy po jakimś czasie pojawi się reedycja, wersja de luxe z bonusami... :)

Słuchałem dziś "Zamki na piasku" z wokalem Katarzyny. Wersja studyjna brzmi bardzo dobrze!! :ha:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Marek »

Zamówiłem płytę przed premierą w ciemno. Liczę na więcej rocka. Fajnie, że Kasia wraca :-D
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Marek rocka raczej mało ...

Słuchajcie słynna już grupa Kasi na Fb podnieca sie że Kasia jest na 2 w Empiku, serio aż zajrzałam, no i u nie ma jej w setce, czy ja źle patrzę czy oni źle patrzą. Moze ktoś to zweryfikowac? Bo nie wiem o co chodzi, a tam sie boję odzywać :lol3: bo mnie zjedzą
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Steffie »

Tak, jest to prawda, aktualnie Kasia pojawia sie na 2 miejscu w Topie Empiku - Muzyka.
Grupa na FB nie klamie, mozesz cieszyc sie razem z nimi. Jednak chodzi o edycje limitowana z autografem. Jednak ten autograf jest wazny. Kaska na pewno sie ucieszy, ze bedzie miec tyle plyt do podpisywania. :pomysl:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Teraz to widać, chyba raz na tydzień jest aktualizacja, z autografem na 2 , bez na 35.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Steffie »

Raz na tydzien, bo to sa bestsellery tygodnia. Jak dla mnie moga ciagnac trick z autografem jak dlugo sie da, jesli im sie to sprawdzi, tylko cene powinni dac taka jak poprzednio. :-)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Steffie pisze:Raz na tydzien, bo to sa bestsellery tygodnia. Jak dla mnie moga ciagnac trick z autografem jak dlugo sie da, jesli im sie to sprawdzi, tylko cene powinni dac taka jak poprzednio. :-)
Nie raz na tydzień, co kilka godzin. Empik kilka dni miał problemy z systemem stąd się nie akutalizowało, teraz np kolejne miejsca wyglądają inaczej jak rano, więc przetasowania są :)

Ja kupiłem jeszcze w cenie 36,99. Oby Kaśka nie zawiodła !
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Steffie »

KrzysiekF pisze:Nie raz na tydzień, co kilka godzin. Empik kilka dni miał problemy z systemem stąd się nie akutalizowało, teraz np kolejne miejsca wyglądają inaczej jak rano, więc przetasowania są
Moze co kilka godzin, jednak wyniki pokazuja z tygodnia od momentu ostatniej aktualizacji.

Kasia juz podpisuje plyty :smile:
http://www.instagram.com/p/BkKbGGdBtLs/ ... kaofficial
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Kaśka na empik.com numer 1 ( edycja z autografem)

Jestem bardzo ciekaw jak faktycznie sprzeda się album Kaśki.

Przypomnę , że kilka tygodni temu 1 miejsce okupował Sławek Uniatowski przez kilkanaście dni, po czym ogłosił w social mediach , że nakład z podpisem wynosił 650 sztuk. Ile podpisała K.K. ?

Marketingowo z datą wydania trafiła super, z nowości raczej konkurencji nie ma , może TEDE ? I ze starszych płyt na pewno Wodecki x2 czyli ostatnia płyta z gośćmi plus promowana przy kasach 1976: A Space Odyssey , Taco, Celińska, TULIA, Uniatowski ma zwyżkę po Opolu ale chyba już nie na TOP10 + nowy Lady Pank z coverami, choć pewnie w drugim tygodniu sprzedaży ta płyta już konkurencją nie będzie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Kowalska

Post autor: ray »

Nie rozumiem, jak to możliwe, że płyta Kasi jest na 1 miejscu wśród bestsellerów tygodnia, a jednocześnie nie ma jej nawet na 100 miejscu wśród bestsellerów miesiąca.
Lady Pank, Celińska, Wodecki, 5 seconds of summer, Kortez, Tulia - oni wszyscy są wśród bestsellerów i miesiąca, i tygodnia. A Kasia - nie. :)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: fookmetoo »

ray pisze:Nie rozumiem, jak to możliwe, że płyta Kasi jest na 1 miejscu wśród bestsellerów tygodnia, a jednocześnie nie ma jej nawet na 100 miejscu wśród bestsellerów miesiąca.
Lady Pank, Celińska, Wodecki, 5 seconds of summer, Kortez, Tulia - oni wszyscy są wśród bestsellerów i miesiąca, i tygodnia. A Kasia - nie. :)
Być może to element promocji związany z patronatem ??
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: endeven »

lista miesięczna pewnie jest odświeżana z rzadszą częstotliwością.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Kowalska

Post autor: ray »

Lista bestsellerów miesiąca też jest odświeżana co kilka godzin.
Wygląda na to, że trzeba po prostu poczekać 2 tygodnie, aż pojawi się notowanie OLiSu uwzględniające płytę Kasi...

Za 23 godziny album będzie już w serwisach streamingowych. Bardzo jestem ciekaw tej płyty. :)
Dzisiaj Alannah wypadła już z POPlisty. Nic nie wiadomo, kiedy będzie nowy singiel, ale powinien wyjść jak najszybciej.

Kolejny fajny wywiad z Kasią - tym razem dla Wirtualnej Polski:
https://gwiazdy.wp.pl/kasia-kowalska-w- ... 912790145a
ODPOWIEDZ