Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
MKury
Invisible
Invisible

Re: Justyna Steczkowska

Postautor: MKury » 12 lip 2018, 6:13

Jedna z piosenek z MM - All Is One był grana w tle podczas tego filmiku czy mój słuch mnie aktywnie zawodzi?

Jeśli rzeczywiście to mam głęboką nadzieję, że Jusia używa swego poprzedniego tworu jako inspiracji do stworzenia całkowicie nowego materiału w podobnej ambient/alternatywny dance stylistyce. Chociaż mam pewną obawę, że All Is One zostanie wydane tym razem w bardziej tradycyjny sposób, a sama Jusia po prostu dogra ze dwa czy trzy nowe utwory, które po prostu dopełnią to wydawnictwo. Baaaaaardzo wtedy publikę zawiedzie, więc trzymam kciuki, że tak też nie uczyni.

Jeśli jednak planuje skupić się na podobnym brzmieniu z MM to jestem mega podekscytowany! To jest Justyny świat, alternatywa/ambient/trip-hop! Szczególnie, że jej głos idealnie kreuje atmosferę w takich dźwiękach! Od czasu XV jej dźwięki powinny trzymać się kupy. Toż to ta kobita eksperymentowanie ma już za sobą i szczerze uważam, że po kilkunastu latach na scenie rozwijanie się artystycznie nie musi być skrajnie objawiane z każdym nowym wydawnictwem . Wystarczy podrasowac i zaszaleć z występami na żywo, a swoim fanom może w końcu podarować muzykę, o którą proszą/oczekują.

Niemniej, Jusia to jednak pracowita pszczółka. Chciałbym wiedzieć jaki ona ma sekret żeby wszystkie jej koncerty/plany/nagrywania/rodzinę/problemy sercowe ogarnąć na tyle, aby prezentować się tak godnie jak ona :shock:

Bob
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła

Postautor: Bob » 12 lip 2018, 10:33

Justyna wydaje płyty arcydzieła , skończone artystycznie , niektóre kawałki to absolut- kosmos, niedościgniony wzorzec pracowitości i szacunku dla potencjalnego klienta.Może popełni płytę brzmieniowo nawiązującą do lat 60-tych , taką w stylu Lany...

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiony album: Nie wstydźmy si
Ulubiona piosenka: sikania na siedząco

Postautor: Piter » 12 lip 2018, 13:38

ray pisze:Justyna przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie nagrywa razem z Danielem Heathem, znanym ze współpracy m.in. z Laną Del Rey.
Wczoraj wrzuciła na Instagram krótki filmik:
https://www.instagram.com/p/BlD6LtJFZ_1 ... teczkowska
A dzisiaj wrzuciła fotkę z podpisem:
Justyna Steczkowska pisze:W drodze do studia w Los Angeles. Płyta już jesienią

:cloud9:

Justyna mieszka w Polsce i może nagrywać w Los Angeles.
Edyta mieszka od prawie 2 lat w Los Angeles i jakoś nie może tam nic nagrać. Ciekawe, dlaczego. ;-)

Bo Edyta woli gadać niż robić? I nie ma pomysłu na siebie?

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 13 lip 2018, 1:11

MKury pisze:Jedna z piosenek z MM - All Is One był grana w tle podczas tego filmiku czy mój słuch mnie aktywnie zawodzi?

Tak, to jest Ave (No control).
Justyna mówiła niedawno, że wyda w tym roku "Marię Magdalenę" na CD i w Stanach będzie nagrywać singiel promujący całe wydawnictwo. Ale skoro ona dzisiaj już trzeci dzień z rzędu spędziła w studiu, to może jednak wyjdzie z tego coś więcej niż tylko jedna nowa piosenka...

MKury pisze:Niemniej, Jusia to jednak pracowita pszczółka. Chciałbym wiedzieć jaki ona ma sekret żeby wszystkie jej koncerty/plany/nagrywania/rodzinę/problemy sercowe ogarnąć na tyle, aby prezentować się tak godnie jak ona :shock:

Myślę, że ten sekret to doskonała organizacja czasu. Justyna musiała wynieść to z dzieciństwa - chodziła i do zwykłej szkoły, i do muzycznej, w domu było w sumie dziewięcioro dzieci, wspólnie występowali na różnych festiwalach, koncertach... Pewnie jako dziecko nigdy nie marnowała czasu, ciągle coś robiła, i tak jej już zostało. Ona musi być po prostu świetnie zorganizowana.
Parę lat temu Justyna pojechała razem z Weroniką Książkiewicz, Omenaą Mensah i Kasią Bujakiewicz na sesję zdjęciową do Maroka, i później Książkiewicz powiedziała o Justynie:
Weronika Książkiewicz pisze:Jest niesamowita. Spędziłam z nią kilka dni na sesji w Maroku, więc wiem. Justyna o każdej porze wygląda tak samo. O siódmej rano jest już umalowana i w szpilkach.

No i jeszcze Justyna znajduje czas na czytanie książek, ostatnio ciągle o jakiejś opowiada czy to na Facebooku, czy na Instagramie.

MKury, witamy na forum. :)

kirin
Hope for us
Hope for us
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli

Postautor: kirin » 13 lip 2018, 21:57

Justyna była w Stanach pewnie kilka dni temu, niedawno DZIŚ znów wrzuciła filmik z LA,
a dziś ma koncert zamknięty w warszawskich łazienkach :)
więc wrzuca filmiki z opóźnieniem :)
Edzia zazwyczaj chyba na żywo :)

Niestety będzie to odgrzewany kotlet Marii Magdaleny :( a szkoda, bo czekam na pełen solowy projekt ...
a nie odgrzewanie czegoś co już wydała

Wróć do „Muzyka polska”