Beata Kozidrak

Jeden z najpiękniejszych polskich głosów.

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak

Re: Beata Kozidrak

Postautor: ediva » 08 lis 2018, 14:07

Beta karmi do syta, podczas gdy Eda trzyma swoich fanów na diecie bo taka z niej dietEDYczka. Z Beci żadna tam artystka ekskluzywna, ona gra dla ludu jak Maryla. Natomiast Diva Deluxe prosto z LA zna swoją cenę :edi:

Awatar użytkownika
Flux
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D

Postautor: Flux » 08 lis 2018, 21:54

Menu (repertuar) Beaty jest też znacznie szerszy od młodszej koleżanki. Nic więc dziwnego, że karta diwy opiewa na mniejszą ilość pozycji. Dodatkowo nasza masterchef sama skreśla wiele wartościowych dań z listy i często zapomina składników (tekstów). Taki los. Wciąż jednak liczę na prawdziwą ucztę. Kozidrak na żywo słyszałem tylko raz i to z oddali. Mam nadzieję wybrać się na taki pełnoprawny koncert. Setlista imponująca.

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 09 lis 2018, 2:51

addar pisze:Edyta to uczta z restauracji 5 gwiazdkowej: drogo, mało ale wysmakowanie. Becia serwuje szwedzki stół... Kazdy dostaje dostaje coś dla siebie w dużych ilosciach, równiez smacznie ale jednocześnie wszystko jakieś takie niewyraźne i na jedno kopyto :edi:

Nie ma to jak wynajdywanie usprawiedliwienia dla zwykłego zdzierania kasy z fanów. :PP Najdroższe bilety na koncerty Edyty w Warszawie powinny być po 150 zł, a nie po 279 zł.
Poza tym nie wiem, na jakiej podstawie oceniasz to, co dzieje się na nowej trasie Bajmu jako "jakieś takie niewyraźne i na jedno kopyto". Pewnie nawet nie przeczytałeś relacji z koncertu na Torwarze, którą podlinkowałem. :PP

Kamui Shiro pisze:Te porównania są naprawdę zbędne, brawo dla Raya, że jak zwykle je prowokuje.

Przynajmniej mamy o czym dyskutować. :)
Właściwie bardziej pasowałoby porównać aktualną trasę Bajmu do "Love2Love" niż do trasy akustycznej.
Na jubileuszowych koncertach Bajmu mamy 28 piosenek, kwartet smyczkowy i sekcję dętą.
3 lata temu na "Love2Love" Edyta śpiewała na każdym koncercie 12-16 piosenek, nie było ani smyczków, ani dęciaków, a i tak bilety były droższe niż teraz na Bajm.
Żeby nie było: u Edyty na wszystkich koncertach byli jeszcze goście, u Beaty - w Warszawie i Katowicach gości nie było, a dzisiaj w Krakowie gościem będzie Gromee.
Zgadzam się natomiast, że warto wybrać się i na koncert akustyczny Edyty, i na koncert jubileuszowy Bajmu.

Jak się spojrzy na układ setlisty, to widać, że program koncertów jest niemal w całości chronologiczny - faktycznie jest to podróż przez 4 dekady działalności Bajmu.
Dziwię się tylko, że nie ma ani jednej piosenki z "Etny", moim zdaniem, powinno być Dziesięć przykazań, bo ten utwór był przecież przebojem (#1 na LP3). I czemu nie ma najnowszego singla, My?

Wywiad z Beatą dla portalu lovekrakow.pl:
http://lovekrakow.pl/aktualnosci/beata- ... qus_thread

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 10 lis 2018, 18:46

No dokładnie, wiedziałem ze czegos mi brakuje i chodzi wlasnie o piosenki z Etny, też o Różową kulę (a nawet mowi o niej w wywiadzie promującym trasę)... i faktycznie, czemu nie ma Nas?

Wróć do „Muzyka polska”