Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: spot_me »

To co najlepsze pisze:Oczekuje przeprosiny od tej piosenkarki....
I pomyśleć że niedawno Ojciec Tadeusz ostrzegał przed tym szerzeniem się lewactwa. Obrzydliwa.
Rozumiem, ze piszac to zrywasz boki uwazajac to za przedni zart. Choc wcale to smieszne nie jest, a wrecz lekko patologiczne. Jesli naprawde masz takie pro PiSSowskie poglady, to musi Ci byc niezrecznie przebywac na forum gdzie zdecydowana wiekszosc to geje. Poza tym majac za idolke :edi: chyba zdajesz sobie sprawe, ze popiera ona Tuska i LGBT a to zasadniczo kloci sie ze wszystkimi powyzszymi Twoimi zyciowymi tezami, ktore wymieniles.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

A co mnie interesuje kto słucha Edyty ? Edyta jest patriotką, nawróciła się i kocha Pana Boga i chodzi do kościoła, a to kogo ona wspiera ze względu na orientację mnie nie interesuje to jest Artystka . Pokaż mi dowód że wspiera Tuska ? Edyta tak jak i Fryderyk Chopin napewno kochają Polskę i naszą władzę. Proszę nie powoływać się na autorytet Ojca Tadeusza, bo on i pani profesor Krystyna Pawłowicz i pan Antoni Macierewicz i pani Beata Kempa walczą o dobro i jedność. O zgodę i dobrobyt. To są wzorce godne podziwu i dzisiejszych czasów .
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: niuto »

Wyznawca Ojca Dyrektora na forum Edyty Górniak, na którym roi się od gejów :lol3: Odbieram to jako trollowanie, bo inaczej człowiekowi ciśnienie by podskoczyło, że ktoś może myśleć w ten sposób :o

Justyna jednak udowodniła jedno - manifestowanie swoich poglądów przez artystów jest ważne, bo pobudza do dyskusji.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

Oczekuje stanowczego działania ze strony administratora , gdyż czuję się upokorzony i jestem obrażony, proszę o reagowanie na obrażania Autorytetu Narodowego i Godności Ojca Tadeusza, i Rodziny Radia Maryja. To jest lewackie okropieństwo. Proszę o usunięcie tej ironicznej i negatywnej wypowiedzi , podważania mojego dobrego imienia i wszystkich sympatyków Wspólnoty Radia Maryja.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

To co najlepsze,
nawoływanie do przestrzegania Konstytucji nie jest promocją chamstwa, prostactwa i jakichś obrzydzających, wulgarnych rzeczy niszczących katolicyzm.
Nie zgadzam się też, że Justyna powinna przeprosić wspólnotę Radia Maryja za to, że chce, by przestrzegano w Polsce polskiej konstytucji.
Nie zgadzam się również z tezą, że identyfikowanie się z opozycją jest w rezultacie utożsamieniem się z lewicą, choćby z tego powodu, że w obecnym Sejmie w ogóle nie ma lewicy.
I nie zgadzam się też z tym, że lewica niszczy katolicyzm i polskość - przecież w czasach rządów lewicy w Polsce wpływy Kościoła w ogóle nie zmalały...
Słowo "lewactwo" jest pogardliwym określeniem na poglądy skrajnie lewicowe. Nawoływanie do przestrzegania Konstytucji nie świadczy o tym, że ma się skrajnie lewicowe poglądy.

Spot_me i Niuto,
ja już wcześniej odbierałem posty użytkownika To co najlepsze o polityce jako prowokację, niestety, prawda jest taka, że to jest pisane na serio. Oczywiście ja też się dziwię i to mocno, że użytkownik, który wie, że Edyta i Justyna mają mnóstwo fanów wśród gejów, czyli wśród ludzi, którzy w zdecydowanej większości cenią sobie liberalne wartości, wypisuje tutaj takie rzeczy, no ale cóż... Na forum panuje wolność słowa, więc póki To co najlepsze nikogo nie obraża, to może pisać, co chce, oczywiście o ile będzie to kulturalne i na temat.

Niesamowite, jak wiele emocji - i na Facebooku Justyny, i na jej Instagramie, i tutaj - wywołał fakt, że ona założyła bluzkę z napisem "Konstytucja". Jako Naród jesteśmy podzieleni jak nigdy dotąd. :(
Na Instagramie Justyny ktoś napisał, że to "niezbyt udany pomysł na promocję nowego albumu", i Justyna odpisała:
Justyna Steczkowska pisze:to ciekawe... co to ma wspólnego z moja płyta. Posłuchaj sobie moja krew i postaraj się zrozumieć. To nie jest manifest polityczny tylko obserwacja. Nie jestem politykiem i nie będę. Tylko obywatelem. W polityce coraz mniej dla człowieka coraz więcej dla zysku. I opcja polityczna nie ma tu większego znaczenia.

Inna internautka napisała: "Straciła Pani mój szacunek" i że ostatnio z muzyką u Justyny jest kiepsko, na co Steczkowska odpowiedziała:
Justyna Steczkowska pisze:Myślę, że nigdy go u Ciebie nie miałam. Inaczej nie napisałaby Pani artyście który większość swojego życia spędził na scenie i nagrał 17 płyt że z muzyka kiepsko :) mój napis NIE JEST manifestem tylko ma skłonić nas do myślenia. Przesłuchaj sobie moja krew, może zrozumiesz... opcja polityczna nie ma tu nic do rzeczy. Jestem bezpartyjna od co najmniej 10 lat.
I jeszcze jednemu krytykantowi odpisała:
Justyna Steczkowska pisze:Kochany Tomku? A gdzie tu polityka? Konstytucja to tez a nawet przede wszystkim prawo obywatelskie :) to nie jest żaden mój polityczny protest :) nie należę do żadnej partii. Posłuchaj sobie moja krew. "to moja krwią zadrukowane..." i tak dalej. To wyraz artystycznej wizji skłaniającej do myślenia... nad tym GDZIE W POLITYCE ZGINĄŁ CZŁOWIEK I jego dusza. Opcja polityczna nie ma tu znaczenia.
Justyna jest Artystką, bo od ponad 20 lat komponuje, pisze teksty, nagrywa i koncertuje, poza tym ma wielki talent, jest wszechstronna i kreatywna. To, jakie ma napisy na swoich bluzkach, w żaden sposób nie deprecjonuje jej statusu Artystki. Tyle. :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

ray pisze:Myślę, że nigdy go u Ciebie nie miałam. Inaczej nie napisałaby Pani artyście który większość swojego życia spędził na scenie i nagrał 17 płyt że z muzyka kiepsko

MUSISZ RAY PRZYZNAC ŻE TU JEDNAK POPOŁYNĘŁA. PYSZNA DO KWADRATU. Sam napisałes tu ostatniko że jest u niej ostatatnio kryzys.Ona zaklina rzeczywsitość i robi dobrą mine do złeh gry
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Addar, cóż, megalomania to wspólna cecha obu naszych Diw. ;-)
To prawda, że odkąd menadżerem Justyny jest Wojtanowski, czyli od 3 lat, jej kariera przeżywa kryzys (brak nowych nagrań, koncerty głównie z coverami, mocno ograniczona obecność w mediach), ale to nie zmienia faktu, że Justyna naprawdę jest artystką (już mniejsza o to, czy przez duże czy małe "a"). Ona wydała tak dużo płyt, miała przez te wszystkie lata tyle różnych wcieleń artystycznych, że pisanie o niej per celebrytka czy pospolita piosenkarka to jest jakiś kosmos. Kosmiczna rewolucja. Kosmiczna zupa. :PP
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

Nosi napis ,,Konstytucja,, co jest atakiem powielanym na polskość i demokrację. Niech się nie tłumaczy że jest jakaś tam Artystkę bo nie śpiewała nigdy o polskości o polskiej brzozie , o tym z czym Polacy się utożsamiają. Jakieś opętane szamańskie rytmy teraz wychodzą, oj wychodzą, tylko ludzie tego nie widzą. Śpiewała o tej dziewczynie kogoś tam , potem te okropne bluźniercze teledyski i zadziałało , opętało ją do końca. Jak dobrze że radio nie gra jej piosenek. Wielka artystka się znalazła... Artystką to była Kora, choć też błądziła bo źle się wyrażała o naszej godnej władzy, na Kościół mowila, ale miała jakieś tam prawo i doświadczenie co ją usprawiedliwia, ale Steczkowska ? A ksiądz mi kiedyś powiedział że jej ojciec księdzem nie został i tego będą efekty. No trzeba to powiedzieć głośno , znieważyła wszystkich katolików . Ona powinna mieć zakaz śpiewania Ave Maria, bo bluźnierstwo to by było. Dziś poparła opozycję totalna i razem z myszką agresorka i z całą tą bandą nie jest godna nazywać się Polką. Wstyd. Utożsamiła się i dała darmową promocje tej bandzie, a TV Trwam to nie pokazała nigdy. I to jest równy dostęp wszystkich do mediów ? A te biedne babcie w kościele myślą sobie że ta Steczkowska to taka ładna i porządna. Ona była ładna do dziś i porządna też. Skompromitowana.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Szanuję Justynę za ten ruch. Najbardziej dlatego, że jest pod prąd obecnej beznadziei. Nigdy nie lubiłem lizidu*stwa, którego tak łaknie ta władza. Ludzie mali jak ich wódz.

Addar, sama niedoskonałość Konstytucji nie jest wystarczajacym powodem do jej łamania.

Co do samych artystów. Jedni się angażują, drudzy pewnie mówią, że się nie znają. Inni jeszcze się nie znają, a i tak się zaangazują. Jeszcze inni może się boją, wolą machnąć ręką. Dobrze Kayah powiedziała, są takimi samymi obywatelami jak inni ludzie. Mają jednak możliwość naglasniania spraw, zwracania na coś uwagi.

Nie mam nic do Piaska, że siedzi w swej szafie. Jego sprawa.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Ta cała dyskusja na poważnie? Jeden napis wywołuje tyle złych emocji w narodzie? Opętanie, bluźnierstwa? :lol3: :lol3: :lol3:
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: To co najlepsze »

To wina Steczkowskiej i jej braku taktu, aktu kultury.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

To co najlepsze pisze:To wina Steczkowskiej i jej braku taktu, aktu kultury.
Przecież jest z Podkarpacia... :lol3:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Angie29 »

Dajcie żyć Jusi i wypowiadać jej na co ma ochotę tyle poglądów ile ludzi na świecie ... jak komuś to nie odpowiada to nie musi się oburzać i jej oglądać i słuchać i tyle w temacie . Dla mnie ona jest artystka przez duże ,,A" i cenie ja jako człowieka nie mnie oceniać jej poglądy ja słucham jej muzyki i grunt ze szanuje publiczność .Prawdziwy fan to zrozumie a pseudo fan krytykuje. Trzeba być otwartym na Świat i podchodzić z dystansem co mówią czasem artyści .
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

To co najlepsze,
noszenie napisu "Konstytucja" nie jest atakiem na polskość i demokrację. Gdyby Justyna chciała, by w Polsce przestrzegano na przykład amerykańskiej czy peruwiańskiej konstytucji, to wtedy faktycznie można by się zastanawiać, czy ona nie atakuje polskości. Ale jeżeli ona nawołuje do przestrzegania w Polsce polskiej konstytucji, to tylko można jej bić brawo za to, że - podobnie jak Kayah, Janda, Szczepkowska, Cielecka, Ostaszewska, Stuhr, Poniedziałek i wielu innych polskich artystów - otwarcie pokazuje, że nie podoba jej się, że w naszym pięknym kraju łamana jest praworządność. Zawsze uważałem, że Justyna jest mądra, a teraz jeszcze bardziej się w tym utwierdziłem. :)
Fakt, że Justyna nigdy nie śpiewała o polskości, o polskiej brzozie, nie umniejsza jej statusu Artystki, bo przecież na przykład Bartosiewicz, Brodka czy Podsiadło też nigdy nie wydawali piosenek patriotycznych. Poza tym czy faktycznie Justyna nigdy nie śpiewała o polskości? Przecież śpiewała na przykład Nie pytaj o Polskę Ciechowskiego.
Z Twoich wcześniejszych postów w tym temacie wynikało, że jesteś fanem Justyny, nawet w czerwcu zwróciłeś mi tutaj uwagę, że zapomniałem o jednym z jej występów w TV. Myślałem więc, że Ty bardzo dobrze orientujesz się w karierze Justyny, że też jesteś jej fanem. A tymczasem Ty teraz powiązałeś fakt, że ona założyła bluzkę z napisem "Konstytucja", z tym, że 23 lata temu wydała piosenkę Dziewczyna szamana, sugerując, że ona od początku swojej kariery jest opętana przez jakieś szamańskie moce. :lol3:
Zgadzam się z Tobą, że Kora była wielką artystką. Nie zgadzam się natomiast, że błądziła, bo krytykowała PiS i Kościół - Ona była ikoną wolności, więc tym bardziej zrozumiałe jest, dlaczego kontestowała dominację Kościoła i obozu "dobrej zmiany".
Nie jest również prawdą, że ojciec Justyny nie został księdzem. On był księdzem, ale później dla miłości zrezygnował z kapłaństwa.
Bynajmniej nie uważam, że Justyna, zakładając bluzkę z napisem "Konstytucja", obraziła uczucia katolików. Na przykład ja jestem i katolikiem, i gejem, i patriotą, i w żaden sposób nie poczułem, by moje uczucia zostały urażone, wręcz przeciwnie. :)

Zgadzam się z tym, co napisał Angie29. Dajcie żyć Jusi i pozwólcie mieć jej własne poglądy. Mnie na przykład nie podoba się, że Halina Frąckowiak popiera PiS, ale nie odbieram jej przez to miana artystki. Czym innym jest twórczość artystyczna, a czym innym - wyrażanie swoich prywatnych poglądów. Trzeba umieć te dwie rzeczy rozgraniczyć.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ediva »

Justyna dobrze zrobiła, że przyłączyła się do głosu w obronie Konstytucji. Tym samym dołączyła m.in. do legendy Solidarności, pani Henryki Krzywonos, która w 1980 roku wyrzekłszy ikonicznie zdanie: "Ten tramwaj dalej nie pojedzie", opowiedziała się po stronie Wolności i wytłumaczyła pasażerom: "Stajemy bo Stocznia stoi. Trzeba poprzeć strajk stoczniowców." W ostatnich latach pani Henryka znów wsławiła się dzielnie broniąc Konstytucji i z pewnością teraz jest dumna z Justyny. Steczkowska nie bacząc na to, że może narazić się części swoich fanów, zatrzymała swój własny "tramwaj" i zabrała głos w słusznej sprawie. W sprawie dyskryminowanych gejów, w sprawie piekła kobiet, w obronie seniorów, którym odebrano specjalne emerytury. To wszystko właśnie sprowadza się do poszanowania Konstytucji. Steczkowska zasiliła szereg odważnych Artystek jak Kayah, Kukulska, Ostaszewska, Cielecka, Janda czy Kurdej-Szatan...
ODPOWIEDZ