Ania Szarmach

Była ,,chórzystka'' Edyty

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Szarmach !

Post autor: B@r »

Dzieki, moze sie skusze na posluchanie.
Mam nadzieje, ze plyta jest lepsza od pozostalych wydawnictw "chorzystek", tzn. Hanii Stach i K. Cerekwickiej, bo te o ile sie orientuje nie zebraly samych pochwal.

[ Dodano: 2006-10-25, 18:47 ]
Znalazlam okladke:
Obrazek
Na stronie Natalii Kukulskiej jest tez informacja i kilka zdjeci Natalii i Anii:

W poniedziałek, 23 października, swoją premierę miała pierwsza solowa płyta Ani Szarmach zatytułowana „Sharmi”.

Jest to dwupłytowe wydawnictwo. Na pierwszym krążku znajduje się 17 utworów, w tym promocyjny singiel „Silna”. Nie zabrakło na niej również angielskiej wersji tego utworu – „Take It Or Leave It”, którą Ania zaprezentowała na tegorocznym festiwalu TopTrendy. Drugi krążek zawiera dodatkową gratkę dla fanów – znajdziecie na nim zdjęcia, trzy zremixsowane wersje utworu „Take It Or Leave It”, a także występ Ani ze wspomnianego już wcześniej Festiwalu TopTrendy. Płyta nagrana była w Woobie Doobie Studio. Zagrało na niej wielu znanych Wam – również ze współpracy z Natalią – muzyków między innymi Grzegorz Jabłoński, Piotr Żaczek, Michał Dąbrówka.
Ania Szarmach koncertuje z Natalią już od ponad 5 lat. Jej głos można usłyszeć na singlu "Nikt nie będzie żył za Ciebie" oraz na płytach "Natalia Kukulska" i "Po tamtej stronie". Ania jest utalentowaną wokalistką, która również komponuje i pisze teksty. Na płytę "Natalia Kukulska" razem z Natalią stworzyły piosenkę Never Loved. Jej głos można usłyszeć również w wielu rodzimych produkcjach, min. na płytach Poluzjantów, Andrzeja Piaska Piasecznego, Woobie Doobie i wielu innych. Po wielu latach śpiewania w chórkach wokalistce udało się nagrać własną płytę. Materiał powstawał bardzo długo i wreszcie doczekał się wydania.

Więcej informacji o płycie Ani, a także szczegóły jej promocji znajdziecie na oficjalnej stronie Artystki www.aniaszarmach.pl. Zachęcam gorąco do jej odwiedzenia i do słuchania płyty!


[ Dodano: 2006-10-25, 18:49 ]
Okladka plyty kojarzy mi sie z Beyonce i "Dangerously in love".
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Ania Szarmach !

Post autor: pijej1 »

a ja mam na razie dwie piosenki ani szarmach take it or leave it i jej polska wersje chetnie wyslucham pozostalych utworow :0) pozdrawiam
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Szarmach !

Post autor: B@r »

Na Merlinie mozna juz posluchac fragmentow plyty.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Chill-out »

A 12 listopada Ania zagra koncert w Trójce.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Titter »

Czy ktos ma tekst do Take it or leave it?
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Alita »

ja mam cały album, jak ktoś chce to na priva :wink2:
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Ania Szarmach !

Post autor: pilsner »

Właśnie na stronach onetu pojawił się teledysk promujący debiutancką płytę Ani, do pisoenki "Silna" i anglojęzycznej "Take it"
bardzo fajny teledysk, chociaż ja mam pewne skojarzenia z innym także bardzo ładnym teledyskiem - naszej Edki!!! chyba nie musze dodawać który???
co o tym śadzicie???


kopia Ani:
http://teledyski.onet.pl/0,1731276,0,1,teledyski.html


Oryginał:
http://www.youtube.com/watch?v=MEdjCOybMQI


nie wydają wam się bardzo podobne?
Niebieski
Hope for us
Hope for us
Posty: 38
Rejestracja: 31 paź 2006, 1:27
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: UE

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Niebieski »

pilsner pisze:bardzo fajny teledysk, chociaż ja mam pewne skojarzenia z innym także bardzo ładnym teledyskiem - naszej Edki!!! chyba nie musze dodawać który???
co o tym śadzicie???

Bardziej widze tu wplywy Beyonce czy Jennifer L niz Edyty. Teledysk ok choc wszystko to juz bylo.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Monika23 »

Ja tez zdecydowanie widze wplyw Natalii, od razu o niej pomyslalam. W tym kapeluszu w 1 chwili wyglada jak Natalia :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Bob »

nic oryginalnego niestety, ale płytke jeśli mozna poprose na PW
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Szarmach !

Post autor: B@r »

pilsner pisze:nie wydają wam się bardzo podobne?
Nie skojarzylam szczerze powiem, moze dlatego, ze teledysku do Impossible niezbyt lubie, bo z kolei kojarzy mi sie z Kylie. 8P

Ania to piekna dziewczyna - nogi to ona ma.
W muzyce popularnej, rowniez r&b, o oryginalnosc trudno. Edyty plyty tez oryginalne nie sa. Tak juz po prostu jest. A tych wokalistek slucha sie dla glosu, nie oryginalnosci.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Chill-out »

Zanim pojawiły sie teledyski,przeglądając tylko zdjęcia z planu zauważyłem łudzące podobieństwo do "Good girl" Dezire.Do "impossible"?Nigdy w życiu,jak można je porównywać?po tym,ze obie tańczą?Albo z Natalią???Dlatego,ze mają podobne kapelusze? :lol3: Szukajcie lepszych porównań... :PP
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Ania Szarmach !

Post autor: Estratos »

a ja dopiero dzisiaj wysluchalem "take it or leave it" i "silnej". łałałiła!! :P

Wtorne to moze jest, teledysk cos ala Beyonce (ruchy biodrami) i Desiree (swoja droga swietna piosenka - "good girl"), mnie sie baaaardzo podoba Sharmi. Z Edyta tez wspolpracowala wielokrotnie, ale jakos tego nie podkresla w materialach :P moze to i dobrze.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Ania Szarmach !

Post autor: pijej1 »

plyta znudzila mi sie po paru dniach. zauwazam tez ze nie ma zbyt pieknej barwy glosu. teraz sie nie dziwie ze wszyscy stawiali na cerekwicka.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Szarmach !

Post autor: B@r »

pijej1 pisze:zauwazam tez ze nie ma zbyt pieknej barwy glosu
Tez mnie to uderzylo.
ODPOWIEDZ