Kasia Kowalska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
barth
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, 14:02
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: barth »

KrzysiekF pisze:Znak czasów hejt. Biedna ma mnóstwo komentarzy na FB z tekstem beznadziejna płyta gorzej jak SARSA. Ciekawe czy chociaż posłuchali...
Że KAśka ma mnóstwo nieprzychylnych komentarzy na fb? Nic nie widzę takiego :)
Ale powinna dostać to łapach że nie ogłosiła chociaż tego że dzisiaj jest premiera, cała Kaśka wszystko sama chce robic i póxniej pewne rzeczy ma z opóźnieniem.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Serio-nie widze tego, ogólnie mało komentarzy odnośnie płyty, nie czuje sie atmosfery że dziś premiera
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

karen pisze:Serio-nie widze tego, ogólnie mało komentarzy odnośnie płyty, nie czuje sie atmosfery że dziś premiera
Sa są..Kaśka zmieniła zdjęcie profilowe i tam są komentarze.

Na szczęście już widzę ich mniej, więc ktoś zaczął używać DEL. Brawo!
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Oj tam jedna osoba o Sarsie napisała, zreszta chyba kompletnie bez słuchu-bo co jak co ale Kasia i Sarsa to dwa inne bieguny, nie pisze która lepsza czy gorsza-ale muzycznie to zupełnie coś innego-więc ktoś kto pisze ze to takie same-sory głuchy chyba jest. :PP
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Jak dla mnie, a sami wiecie że w kwestii muzyki jestem wymagający Kaśka dała radę. Nie słychać kompromisu między wokalistą a wytwórnią...bo musi się sprzedać. Poszła swoją drogą i za to jej Szacun!

Rzekłbym nawet , że na tej płycie nie ma takiego singla 100 % który chwyci w radio.
barth
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, 14:02
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: barth »

Eh porównania do Sarsy itd. Aya to niby Doda była. Mnie to wisi :) Mam płytkę, jest świetna, każdy dźwięk dociera z osobna. Jak ktoś liczył na typowo radiowe utwory to może posłuchać zdecydowanie Samotnej w wielkim mieście.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Steffie »

KrzysiekF pisze:Jak dla mnie, a sami wiecie że w kwestii muzyki jestem wymagający Kaśka dała radę. Nie słychać kompromisu między wokalistą a wytwórnią...bo musi się sprzedać. Poszła swoją drogą i za to jej Szacun!

Rzekłbym nawet , że na tej płycie nie ma takiego singla 100 % który chwyci w radio.
Niestety tez mi sie tak wydaje, dlatego plyta moze nie za dobrze sie sprzedac.
No, chyba ze nagle promocja wystrzeli w kosmos. Niby wszystko sie moze zdarzyc, tak ze kto to wie. :-)
barth
Hope for us
Hope for us
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, 14:02
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: barth »

Wczoraj Kacha wrzuciła wzmiankę o płycie z telefonu bo była już w Tarnowie, koncert.
Sobie popatrzyłem na komentarze, ze sto ileś jest i same przychylne, nic nie było usuwane, ludzie bardzo zadowoleni co ciekawe podobają im się "Czerń i biel", "Wyspy miliardów gwiazd" czy "Krew ścinanych drzew". Miło że doceniają bogactwo dźwięków i przynajmniej jakaś garstka słucha muzyki używając głowy i wrażliwości. :D Dzisiaj w DDTVN i Trójce o g 10/11
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Wojtuś »

To jest naprawdę dobra płyta. Najbardziej podoba mi się Czerń i biel, Miłosne zbrodnie i Tam gdzie nie sięga ból. Płyta bardzo spójna i jeśli będzie dobra promocja to powinna się nieźle sprzedać.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Grzegorz »

Przesłuchałem na szybko, i powiem że jest dobrze. Trzeba się jeszcze dobrze w teksty wsłuchać na spokojnie. Wstydu nie ma, warto było poczekać! :)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: spot_me »

Jest bardzo dobrze, slucham juz kolejny raz i wciaga coraz bardziej.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Marek »

Najbardziej z całej płyty podoba mi się wokal KK. Ma pełną kontrolę na każdym dźwiękiem i płynie w piosenkach. Dobre teksty i muzyka.
Awatar użytkownika
miko
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 237
Rejestracja: 16 cze 2018, 22:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Andromeda
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Kowalska

Post autor: miko »

Ja tez jestem zakochany w jej dzwieku na tym albumie. Brzmi swiezo ale jednak godnie uznanej Artystki. Ciekawe ze mimo mniej eksponowanej obecnosci w showbizie Kowalska dosyc regularnie wudaje plyty. Tymczasem reklamuja album jako "Pierwszy studyjny od 10 lat" lol.

Moj typ na dzis to "Czerń i biel". Jak slucham tej piosenki to zamykam oczy i wydaje mi sie ze jestem jedna noga w zlotych latach 90 a druga w dzisiejszym swiecie dobrych produkcji na miare tych najlepszych z Ameryki. No bajka :P
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

miko pisze:Ja tez jestem zakochany w jej dzwieku na tym albumie. Brzmi swiezo ale jednak godnie uznanej Artystki. Ciekawe ze mimo mniej eksponowanej obecnosci w showbizie Kowalska dosyc regularnie wudaje plyty. Tymczasem reklamuja album jako "Pierwszy studyjny od 10 lat" lol.

P
Bo to jest pierwszy od 10 lat studyjny album poprzedni był w 2008, potem były dwa wydawnictwa ale koncertowe, z Ciechowskim i z Woodstocku
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Kamui Shiro »

Album ma teraz dużą reklamę, m.in. widzę, że sponsoruje ją Tvn w przerywnikach. Jeśli nie sprzeda się więc znakomicie, to będzie sprawiedliwe świadectwo zainteresowania jej nową muzyką.
ODPOWIEDZ