Kasia Kowalska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Ray 3 września w Sandomierzu, potem to w październku w Stodole na festiwalu MuzoFest 2016, w Krakowie na festiwalu Grechuty. Wiem że ma też pojawiać się na koncertach z cyklu Panny Wyklęty min w Londynie
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Aya znów na żywo we wersji live dziś w Końskich.

Kaśka wraca na scenę z radością. Czekam na cd.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Kowalska

Post autor: ray »

Karen, czyli wszędzie daleko ode mnie. :( Pewnie trzeba będzie poczekać, aż ruszy w trasę po premierze płyty.

Jak wyglądają koncerty Kasi? Ona wychodzi na scenę raczej punktualnie, czy każe na siebie czekać? Po koncercie rozdaje autografy i można sobie z nią cyknąć fotkę? I ile mniej więcej śpiewa piosenek?
W 2009 Gabra napisała o koncertach Kasi:
Gabra pisze:a biorąc pod uwagę, że przykładowa setlista wygląda tak jak poniżej (na plenerze! ) to naprawdę polecam :)

1.Miłość trzeźwość i pokora
2.A ty czego chcesz?
3.Pieprz i sól
4.Antidotum
5.Anhedonia
6.Spowiedź
7.Dlaczego nie
8.Co może przynieść nowy dzień
9.Czekam, boję się
10.Jeden raz
11.A to co mam
12.Jak słońca promień
13.Heart Of Green
14.Wyznanie
15.Cukierek
16.Prowadź mnie [Rock version]
17.Jak rzecz
18.Domek z kart
19.Być tak blisko [Country version]
20.Coś optymistycznego

Bis:
21.Maskarada
22.To co dobre
23.Hallelujah
Naprawdę Kasia na koncertach otwartych śpiewa aż 23 piosenki? :shock:
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: k+b »

Byłem rok temu na niebiletowanym koncercie plenerowym Kasi i wtedy zaśpiewała trochę więcej niż połowę powyższej setlisty (koncert trwał około godziny, a zaczął się punktualnie). Po koncercie grupa fanów (w tym ja) czekała pod barierkami jakieś 5 minut, kiedy wyszła jakaś pani z jej teamu i powiedziała, że Kasia zaprasza za kulisy. Rozdawała autografy ile kto chciał, tak samo ze zdjęciami/selfie. Wielki plus za to, że nie rozdawała autografów zza barierek (tak jak robi to wiele gwiazd), tylko zaprosiła pod dach, koło swojej garderoby.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

z plenerami to wiem ze jest róznie (ja na plenerowym koncercie Kasi byłam 10 lat temu-albo i 11 ostatnio) preferuje jednak koncerty biletowane. a słyszałam ze plenery trwaja godzine czasem 1,5 -pewnie zalezy od umowy jaką ma/ Spotkania się odbywają dość często-ale trzeba to powiedzieć jasno-dużo zależy od HUMORU Kasi w danym dniu! ;-)
Krzysiek Ty dziś też byłes???
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

karen pisze: Krzysiek Ty dziś też byłes???
Nie nie byłem, ale widziałem na fb nagrania fanów.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Flux »

ray pisze:Jak wyglądają koncerty Kasi? Ona wychodzi na scenę raczej punktualnie, czy każe na siebie czekać? Po koncercie rozdaje autografy i można sobie z nią cyknąć fotkę? I ile mniej więcej śpiewa piosenek?
Byłem na plenerowym koncercie Kasi kilka lat temu, rozdawania autografów chyba nie było albo nie czekałem. Pamiętam, że pogoda nie dopisała, padał deszcz i mało kto został do końca, więc może to powód. Innym razem znajomi byli na koncercie zamkniętym i opisywali mi po jego zakończeniu, że manager przekazał ludziom, że Kasia jest "chora" (choć po występie nie było tego słychać) i zgodziła się tylko podać te kilka płyt do garderoby do podpisu. Ponoć często to się jej zdarza :P
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Mistrzowskie wykonanie Aya w Łodzi skłoniło mnie do szukania, zrozumienia przekazu Kaśki, emocji które pokazała na scenie. Kasia dużo mówi ostatnio o oczyszczeniu z toksyn organizmu. Dziś zrozumiałem sens piosenki Aya oraz przekaz teledysku i pojedyncze jakże wymowne sceny.


http://natemat.pl/24089,ayahuasca-nowy- ... ka-madrosc
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Dobi »

Czyli co, Kaśka pojechała do Stanów, napaliła się jakiegoś zioła, miała wizje i tak powstał utwór? :voodoo:

A skoro karen pisała, że niedawno też tam była, zioło musiało być naprawdę dobre... Jeśli ma to jej pomóc w wydaniu nowego albumu niech pali do woli :papieros:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Chyba w końcu uwolnienie od złego, depresyjnych stanów...z resztą wczoraj Kasia na FB odpisała jakieś kobiecie , że aby było dobrze w całości , w życiu...trzeba zacząć od oczyszczenia organizmu z toksyn.

Życiorys i aktualne wywiady Kasi są bardzo inspirujące, jeżeli pójdzie na płycie drogą AYA to może powstać płyta życia.
Gala
Pracuję więc nad sobą również dla dzieci, żebym była dla nich wzorem. Nie chcę, żeby widziały mamę pijaną na kanapie, bo się poddała, bo znalazła sobie takie wyjście. Chcę im pokazać, że jest inaczej, idziemy do przodu, bo mamy w sobie siłę. Zamknęłam pewien etap pod tytułem „pielęgnacja doła”, czyli na przykład, że muszę się upić i cierpieć, żeby zassać z tego strzykawką i później coś napisać, stworzyć. W ciągu roku szkolnego w zasadzie trzy czwarte rodzicielskich obowiązków wypełniam ja.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Dobi ona z tą jej "Ayą: to w Brazylii miała doczynienia -ponoc mieszkała w buszu gdzieś z jakimiś tam mnichami/wodzami czy kimś takim, odcięła się od swiata bez telefonów etc-lepiej nie myśleć to tam się działo :lol3:

A to wszystko takie złudne-albo się jest szczęśliwym albo nie-a nie szukać szczęścia w czymś tam.
Przyznam szczerze ze jak czytam ostatnie wywiady z Kaśka to łapie się za głowę-że ona tak zdurniała bardzo.
A wszystko przebiły te zabki które uleczyły ją z boreliozy :PP
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Kasia Kowalska

Post autor: KrzysiekF »

Myslę , że Kaśka nie ściemnia

Znam mnóstwo historii ludzi którzy wydawali grube tysiące na xxx lekarzy w Warszawie. Chodzili od przychodni do przychodni, zawsze dostając nowe recepty na chemiczne środki.

W końcu powiedzieli dość. Przeszli na medycynę naturalną...choroby odeszły.

Coś w tym wszystkim jest , może właśnie leczenie lekami z chemicznym składem , faszerowanie antybiotykami które zaleczają objawy na krótki okres. Bakterie wracają wtedy ze zdwojoną siłą na nowo.

Nie bez przyczyny na rynku widać tak duże zainteresowanie wiesiołkiem, liściem z drzewa oliwnego czy błonnikiem witalnym.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

we wtorek Kasia w programie u Kuby W/ Kogo jak kogo,ale widac przygoda Kasi z Ayą chyba go zaciekawiła :PP
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Kasia Kowalska

Post autor: ray »

Właśnie zobaczyłem w telewizji Kasię śpiewającą w reklamie soków Fortuna. :shock:
Tekst "pioseneczki" taki sam, jak przed laty:
https://www.youtube.com/watch?v=vrlbokZPP48.
:tanczy: :aloha: :dance2:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Kasia Kowalska

Post autor: karen »

Pierwotna wersja nagrana przed debiutem w 1994, po prostu dorabiała spiewając w reklamówkach, chwile potem nagrała Gemini, teraz reklamuje już swoim imieniem i nazwiskiem te soki- powrót po latach :)

Nowa reklama Fortuny

http://tv.wirtualnemedia.pl/film/kasia- ... je-fortuna
Ostatnio zmieniony 18 paź 2016, 22:07 przez karen, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ