Blog 27

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

wśród młodzieży są chyba bardziej popularne niż Urbaniak i Dudziak, a liczą się głównie młode pokolenia, bo będa dłużej kupowac płyty ;P była taka anegdota, jak Dudziak chciała na jakimś przyjęciu dla klasy swojej córki (w Ameryce, przeniosła córkę do nowej szkoły i wiecie...) poopowiadać z mężem o swojej działalności muzycznej, chyba nawet jakiś koncercik miał być dla nowych kolegów córki, a oni pomyśleli, że zwariowała chyba i wyśmiali to - w ogóle jej chyba nawet nie kojarzyli. Sama to opowiadała, o ile dobrze pamiętam, że to o niej ^^;

w sumie nei ma takiego typu zespołu jak Blog 27... niby są Tatu, ale one nie mają 13 lat i to w ogóle inna bajka, poza tym że 2 młode dziewczyny. A takich jak Edyta, Myslovitz czy jak Urszula Dudziak jest dużo - chociaż dla fanów ich idol zawsze jest wyjątkowy i niepowtarzalny w stylu. Po prostu nie-fani patrzą z dalszej perspektywy i nie widzą tej wyjątkowości, o ile nie jest wyraźna. A Blog 27 są wyraźnie wyjątkowe pod względem np. swojego wieku a zachowania (ob)scenicznego xD

No, tyle że na przykład Edyta wyróżnia się pochodzeniem i związaną z tym urodą też... ale to się mniej rzuca w oczy na pierwszy rzut oka ^^"

Nie znasz ich piosenek:?: jeśli słuchasz radia jakiegoś bardziej komercyjnego czasami, to pewnie znasz Uh La La La (przeróbkę nagrały).
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Blog 27

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:wśród młodzieży są chyba bardziej popularne niż Urbaniak i Dudziak,
z cała pewnością. Dudziak czy Michalak robią jazz ale prawdziwy jazz a nie pop jazz jak Norah Jones. oni są elitą, i są bardzo cenieni. ale to rynek niszowy. i właściwie to nieważne że nasi dla światowego jazzu zrobili bardzo wiele, że wydawali przełomowe dla jazzu płyty. zresztą może i tak być że nie wiedzą kim jest Dudziak, ale znać jej głos choćby z Dziecka Rosemary Polańskiego....
Kamui Shiro pisze:Uh La La La
znam tzn pamiętam bo to Alexia śpiewała. ale coveru naszych lasek nie znam. zresztą nie pali mi się by poznać...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

Powiem tyle, że jak na cover niezłego, wielkiego przeboju, jest niezły! Modnie brzmiący, z fajnym dodatkiem wstawki rapowanej XD (nie wystrasz się - rapuje Tola :-D ) , co najmniej poprawny. Dużo lepszy niż wiele coverów znanych piosenek, które latają po rozgłośniach.

Nie słucham jazzu, nie lubię za bardzo takiego typu muzyki... ale faktem jest, że może nawet jakiś kawałek mówi coś ludziom za granicą (pewnie rozpoznają muzykę z takiego kultowego filmu), ale już nazwisko jest znane tylko bardziej zainteresowanym. Zreszta łatwiej jest wymówić i zapamiętac obcokrajowcowi "Blog 27, Tola i Ala" XD niż "Urszula Dudziak" XD ;)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Blog 27

Post autor: Grzechu »

Generalnie dziewczyny graja mi na nerwach swoim zachowaniem, ale musze przyznac ze 3 singiel jest calkiem w porzadku.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Blog 27

Post autor: grzechoo »

Trzeci singiel to Wid Out Ya, ma coś w sobie, ale lubować to ja się w tym nie będe a mój braciszek katuje codziennie mnie tym "cudnym" utworkiem, zresztą nie tylko tym, a ja za to Edytą - tak sobie dokuczamy :hellobaby:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

No, jak na trzynastolatki, są nie najgorsze :] ja też zaczynam powoli katować tą piosenką rodzinę... ale mama się cieszy XD
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Blog 27

Post autor: Michael »

Marcin pisze: ile fanow zespol blog27 ma na forum Edyty.
A mamy na forum 13-latków? :lol3:
Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z tego forum gustował w muzyce, którą tworzą dziewczynki z Blog 27,a jeśli tak, to szczerze współczuję :P Wokalnie przypominają mi trochę dziecięce zespoły lat 90-tych (np.Fasolki) :lol3:
Doniesienia o ich popularności w Niemczech są mocno ubarwione, tyle tylko,że graja jako support przed występami Tokio Hotel 8)
chany
Hope for us
Hope for us
Posty: 45
Rejestracja: 15 sty 2005, 10:08
Lokalizacja: londyn

Re: Blog 27

Post autor: chany »

Popularność w Niemczech jest i niestety sa lepsze od naszej Edzi.Zaszly 2 piosenkami wyżej od Edyty na liscie singli TOP 100.Nawet byly w TOP 50 listy najlepiej sprzedajacych sie albumów!Hey Boy byl ostanio najczesciej granym klipem na Vivaplus.Ich rodzice sa szefami wytwórni wiec maja PLECY.Kasa na promocje itd.prawie bez ograniczen.Szkoda,ze nasza Edytka nie sprzedala tam wiecej plyt.Ale sie nie dziwie.Jak podobno zanim wytwornia wydala plyte to wszyscy juz sobie to sciagli z netu.Zreszta plyty o ile byly nie mozna bylo znalesc w sklepach![/fade]
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Blog 27

Post autor: grzechoo »

W ostatnim wydaniu NEU było Wid Out Ya. I tym razem podejrzewam, że też będzie sukces, zresztą one były (może jeszcze są) na listach nie tylko w Niemczech ale i w Szwajcarii czy Austrii.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

Ja mam trochę więcej niż 13 lat i nie widze powodów, żeby mi współczuć za to, że czasami ich słucham :D nie czuję się w niczym gorszy z tego powodu od tych, którzy tego nie słuchają :?

Może i Fasolki, ale takie "Zepsute" XD zresztą Fasolki są ponoć coool :P

"Uh La La La" i "Hey Boy" zaszły też na najwyższe miejsca niemieckiej listy "Bravo" (tamtejsze Bravo jest bardziej znaczące niż nasze ^^"), ten pierwszy był nawet na jej szczycie. Piszą o nich mnóstwo artykułów w prasie młodzieżowej.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Blog 27

Post autor: FRYMIK »

OD FASOLEK TO WARRRRRRRRA BO JA JESTEM WYCHOWANKĄ :D
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Blog 27

Post autor: Bob »

takie małe polskie potworki/czytaj polskie LORDI/ 8P
jak mawia Kazia Szczuka-To jest potforhne
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Blog 27

Post autor: Marcin »

Kto w oryginale wykonuje "Hey Boy (Get Your Ass Up)"?


YOUTUBE Comments C.D.
MaKaLa1989 (5 days ago)
Nic do nich nie mam w sumie, ale big fanką tesh nie jestem. Mają fajne piosenki - reszty nie komentuję. Występowały w końcu w Opolu czy jeszcze nie? Jeśli tak, to jak im poszło?
korabka1 (4 days ago)
A srak im poszlo - glupie szmaty Niech je auto jebnie
zielo007 (4 days ago)
wygraly cztery slowiki!
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: Dobi »

Michael pisze:Doniesienia o ich popularności w Niemczech są mocno ubarwione, tyle tylko,że graja jako support przed występami Tokio Hotel 8)
Dobrały się dwa "wielke" zespoły o niespotykanej barwie głosu. A jak pięknie i uczuciowo podchodzą do tekstów...
Po prostu skandal, jak takie COŚ może się nie podobać 8) :lol:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

Marcin pisze:Kto w oryginale wykonuje "Hey Boy (Get Your Ass Up)"?

A to jest cover...? Nie sądzę... :? :?

Tokio Hotel i Blog 27 nie są jakimiś świetnymi zespołami, ale barwy głosów wokalistów są dosyć oryginalne moim zdaniem xDD (nie twierdzę, że mają dobre głosy, chociaż mnie się dosyć podobają). Ostatnio nawet wpadłą mi w ucho piosenka "Who I Am?" Toli i Ali - zupełnie inna niż te, które wszyscy znają, taka ballada pop, przyjemna, choć tandetna dosyć ^^ polecam fanom girlsbandowych ballad :3
ODPOWIEDZ