Blog 27

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Blog 27

Post autor: Marcin »

Obrazek

Zalozylem ten temat, aby zobaczyc, ile fanow zespol blog27 ma na forum Edyty. Obrazek
Co jest fenomenem tego zespolu, ze zyskuje on popularnosc poza granicami naszego kraju?

Laski sa niezle. :beczy:

Kilka wypowiedzi na temat tej grupy z youtube.com:
Bljats sukas galiigaas!!!! Ciest nevaru Visa Latvija vinjas ieniist....Latvia Hate B27!!!!!

I love them. Their music is so emotional! Tola <3! śmierć ciotom z b27

alez masz atomowka szprae miedzy zebami <lol> a Ty trolu ?? ty to nie umiesz spiewac na zywo ( z playbacku )

Blog27 ist super!! Ich liebe Tola!

Ja wiedziałam że one mają coś z mandryną wspólnego xD

We don't like Blog 27!Zachęcam do wykopania Blog 27 w kosmos! W Polsce ich nie chcemy!

Srola i Srala śpiewają tak, jakby ktoś je ruchał X-D x) Paszczoryje!

Year,very good,i love Blog27!!!!!

Najstraszniejsze z tego filmu były te mordy z teledysku!

Polska przeprasza za blog27

Youtube jest lepsze od onet.pl
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Blog 27

Post autor: Aro »

Jako, ze ich nie lubie to dam wypowiedz z Wikipedii na temat rodzinki jednej z nich (pod hasłem Jarosław Szlagowski):
Dzięki jego pieniądzom córka wiedzie spokoje, bogate życie. Brat Tolki (córki Jarka) jest prezenterem, gra w reklamach. Córka okresla swój styl punkowym. Jej brat równiez. Jarosław Szlagowski rozwiódł sie z żoną (Żaneta Szlagowską) 2 lata temu. Zona wychowuje córkę, a ojcowi nie pozostało zadne dziecko, ponieważ syn jest już pełnoletni, a i tak woli mamę Żanęte, bo jak twierdzi daje mu więcej pieniedzy, i pozwoliła mu w wieku 12 latna kolczyk w pępku, jezyku i .....
Tatus spełnił kaprys córeczki i ta robi karierę.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Blog 27

Post autor: grzechoo »

Jakże fajnie czyta sie te wypowiedzi z youtube :lol3: Niecierpie blogów, najpierw powinny podszkolić się w śpiewie a potem brać się za robienie kariery. Ich szpan rozbawił nawet prowadząca w programie Viva Live. Obejrzałem to, zeby sie pośmiać, prym wiodła ta z ciemnymi włosami.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Blog 27

Post autor: Aro »

grzechoo pisze:Jakże fajnie czyta sie te wypowiedzi z youtube
Najlepsze są Srola i Srala. :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: Pawel »

Ja zastanowiłbym sie nad fenomenem nienawiści ludzi z Polski do tego zespołu...
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Blog 27

Post autor: FRYMIK »

W ostatnią sobotę byłam na koncercie Sandry i Kim Wilde w Płocku, grały również te dziewczęta, szczerze mówiąc zrobiły z siebie pośmiewisko- nie muzycznie, ale tekstami między utworami. Nie potrafię tego okreslić ale na mnie działają wnerwiająco
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog 27

Post autor: Pawel »

A co takiego mówiły? Pamiętasz?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

A mnie nie wnerwiają. Są zabawne i widać, że ich muzyka i image są raczej do śmiechu, celowo. Niemcy mają poczucie humoru, a Polacy widać jeszcze nie. Chociaż i w Polsce ostatnio Tola i Ala zyskują na popularności ("no, skoro się podobają za granicą, to coś w nich musi jednak być"). A za to jest dużo zawiści dla kogoś, komu się powodzi i kto coś potrafi. Pewnie, że w porównaniu z Sandrą czy Kim Wilde Blog 27 sa nikim, ale jako ciekawostka na obecnej scenie muzycznej sprawdzają się nieźle. Zresztą ich muzyka miejscami wpada trochę w klimaty lat 80-tych xD więc nic dziwnego, że był akurat przy takich wykonawczyniach. A propos - szkoda, że w Płocku były te koncerty... ;( To są jakieś mity o tym miliarderze spełniającym potrzeby kapryśnej córeczki, po prostu trafiły w gusta pewnego rynku i tyle, po co doszukiwac się tutaj układów i machlojek. Jakoś sukces Tokio Hotel tak nie dziwi - po prostu jest taka moda na dziecięce zespoły z modnie ubranymi i wyszczekanymi gimnazjalistami i tyle. Co do ich ubrań a punkowego stylu - ja tam nie czuję się urażony, że tak się ubierają, każdy powinien sie ubierać tak, jak się czuje dobrze, o ile nie w koszulkę z napisem "Polska dla Polaków" itp., to jest bardzo nietolerancyjne i ciasne umysłowo, że się je za to krytykuje. Chyba że to ja jestem jakiś nienormalny, że nie widzę w tym żadnej zbrodni ;) a na pewno mają ciekawe i oryginalne zestawy odzieżowe. W ogóle są intrygującymi osobami albo przynajmniej ciekawie wymyślono w ich wytwórni, jakie mają być.

Lżenie nielubianych wykonawców w Internecie wydaje mi się szczytem żałosności - ktoś traci tyle czasu i energii, żeby wyżywać się agresywnie i zazwyczaj wtórnie i nieinteligentnie na kimś, kogo nawet nie zna, ech ;)

Ja nie słucham zbytnio Blog 27, ale podobają mi się niektóre ich piosenki, ubrania... fajnie, że jest taki zespół. No i nie ma co ukrywać - robią większą karierę za granica niż jakikolwiek polski wykonawca od dziesięciu lat, chyba z Edytą włącznie, chociaż przyznam, że nie znam się zbyt dobrze na scenie piosenkarskiej poprzedniego stulecia xD
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Blog 27

Post autor: Monika23 »

Niech sobie spiewaja i sa, mnie nie przeszkadzaja. Gdyby jeszcze ta jedna mala nie pukala tak w mikrofon, to by bylo git :lol3:
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Blog 27

Post autor: FRYMIK »

Pawel pisze:A co takiego mówiły? Pamiętasz?
Może poprostu jestem za stara i nie bawią mnie odzywki typu jest zajeb... i jesteście zajeb.... Wydało mi sie to niesmaczne w ustach nastolatek, które nie zwrócily pewnie uwagi na to, że na widowni była masa dzieci i starszych ludzi. Przklinanie nie jest modne... ;)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Blog 27

Post autor: Monika23 »

FRYMIK pisze:Może poprostu jestem za stara i nie bawią mnie odzywki typu jest zajeb... i jesteście zajeb....
tez czegos takiego nie znosze, mysla, ze jak przeklna to beda modne... raczej zalosne
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Blog 27

Post autor: Aro »

Ja nie lubie takich lolitek. Dzieciaki które udają dorosłe. Ubierają sie czasami jak lafiryndy spod latarni. Jeszcze rodzice im na to pozwalają.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Blog 27

Post autor: Kamui Shiro »

Nie lubię słowa "za...biście" i "za...bisty", ale to jest już teraz wulgaryzm mocy porównywalnej do "cholera" czy "o, kurde" - nie bądźcie tacy znowu puryści ;D mnóstwo ludzi tak mówi w sytuacjach nieraz bardziej wymagających formalnych zachowań niż koncert i nikt już na to nie zwraca zbytniej uwagi... co innego przekleństwa, które nadal sa ostro rażące. A że mają 13 lat... cóż, może nie chcą być typowymi, dobrze wychowanymi trzynastolatkami? Pamiętam do dzisiaj, jak dzieci w zerówce donosiły na mnie pani przedszkolance, że ja "przeklinam" ("cholera", "kurczę"...) i ta następnie meldowała to z oburzeniem moim rodzicom xD oczywiście nie popieram takiego gadania "za...biście, jesteście za...biści", bo to zubaża język i ma nieciekawy źródosłów. Ale nie uważam, żeby na koncercie to było coś tragicznego, słyszałem gorsze rzeczy na masowych imprezach i nikt się nie burzył ;]

Co do widowni - cóz, sami przyszli, jak się nie podoba, zawsze mogą wyjść albo nie przyjść drugi raz.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Blog 27

Post autor: coctu »

ja powiem jedno, obojetnie jak sie one ubieraja, wyrazaja, zachowuja czy nawet spiewaja, te dwie nastolatki odniosly sukces i nie tylko w kraju, ale tez duzo trudniejszy do osiagniecia za granica. :lol:

zgodze sie tu z kamui shiro ze np. w niemczech osiagnely stopien popularnosci o jakim edyta tylko moze pomarzyc. te dwie dziewczynki wstrzelily sie w odpowiedni czas ze swoja muzyka i badzmy dumni i zadowoleni, ze wogole jacys polscy muzycy odnosza sukcesy za granicami kraju. :D :P

gadanie o bogatych rodzicach, mlodym wieku, prowokanckim ubieraniu sie czy o jeszcze innych #CIACH# nieumiejszy sukcesu jaki odniosly.
nauczmy sie poprostu cieszyc z sukcesow ziomalek. one rozslawiaja swoja muzyka - ktorej my nie musimy lubiec, tak jak inni nie musza lubiec muzyki edyty - polske i nas polakow. :-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Blog 27

Post autor: vanity »

Kamui Shiro pisze:Nie lubię słowa "za...biście" i "za...bisty", ale to jest już teraz wulgaryzm mocy porównywalnej do "cholera" czy "o, kurde"
no jest "ostry" ale w pewnym sensie pozytywny, wyraża przecież coś co jest ekstra fajne...
cholera i kurde są typowymi przekleństwami o znaczeniu negatywnym. no chyba że się tego używa jako przecinka :D
coctu pisze:zgodze sie tu z kamui shiro ze np. w niemczech osiagnely stopien popularnosci o jakim edyta tylko moze pomarzyc. te dwie dziewczynki wstrzelily sie w odpowiedni czas ze swoja muzyka i badzmy dumni i zadowoleni, ze wogole jacys polscy muzycy odnosza sukcesy za granicami kraju.
ja przyznaję się że nie znam ani jednej ich piosenki (opola też nie widziałam z nimi). ile sprzedały panienki w Niemczech tych płyt do dziś? pewnie już była mowa o tym, ale jakoś mi uleciało....

no a sukces. oczywiście dobrze że jest, to nie pierwszy naszych (Urbaniak, Dudziak itd) no ale w końcu ktoś coś w komercji osiągnął. żal tylko ściska, że największe talenty są najmniej znane.
ODPOWIEDZ