Poland why not

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Poland why not

Post autor: FRYMIK »

Nie wiem czy Edycie do końca chodziło o towarzystwo w jakim sie znajdzie, może poprostu warunki współpracy z przyjezdnymi nie były na tyle atrakcyjne, aby się zdecydować. Wiecie różnie to bywa- skoro zdecydowały się tylko wilczki i "artystka" nie mająca nic do stracenia to warto zastanowić się nad wielkością tego projektu. Szcześniaczek też właściwie nie jest do końca sprecyzowany, więc podjął to ryzyko...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poland why not

Post autor: kinga »

A może po prostu Edyta chce w końcu skończyć swoją plytę bo jakby zaczęla pakowac sie w ten projekt to musialaby przerwać tamto. A poza tym ja się cieszę, że nie ma jej w tym towarzystwie.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Poland why not

Post autor: Virtual Tom »

Właśnie, a ewentualnie żałować możemy jak się okaże np. że ta plyta (ze świetnymi (?) piosenkami) stanie się hitem ;) a np. Hania Stach trafi na szczyt list w Europie :idol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Poland why not

Post autor: Piter »

magda s pisze:
Piter pisze:ale z tego, co pamiętam z Idola, to on był dość wszechstronny. Świetnie mu szło śpiewanie "Rock my body" Justina,
\
Proszę Cię~!!!!!!!był tak kanciasty,że myśłałam że padnę:/
Naprawdę? :) A ja byłem pod wrażeniem, bardzo, ale to bardzo mi sie podobał.

Pilsner, masz sporo racji. Hania nagrała beznadziejny album. Kolega, wówcza pracujący w EMI, był wtedy Hanią zachwycony, mówił coś o albumie na miarę Górniak - a wyszła kiszka. I rzeczywiście - marnotrastwo wielkiego, dla mnie wielkiego, talentu. Ja jestem pod wrażeniem Hani. Podoba mi się ta jej nieśmiałość, delikatność, i "blaszkowa" barwa głosu. A Ania, no cóż, dla mnie jest dziewczyną z chórku, pozbawioną jakiejkolwiek osobowości, która owszem porusza sie zgrabnie, z wdziękiem - tak po dźwiękach, stylu r'n'b, jak i w klipie - tylko, że nic, kompletnie nic (nawet ciekawa barwa głosu, jak u Hani) się za tym nie niesie. Tak to odbieram. I zastanawiam się, czy Twoja sympatia do Ani nie jest podyktowana jej konekcjom z Natalią. W każdym razie dziewczyny (H. i A.) faktycznie zmierzą się już niedługo na eliminacjach do Eurowizji. Widziałem niedawno nowy imidż Hani - plastikowy blond, nie podoba mi się. Nie wiem, jak będzie muzycznie - żadnej propozycji jeszcze nie słyszałem.

Skrzynecka - nie wiem, kto ją popiera (Roman teraz chyba w krytyce filmowej robi), ale ją w gruncie rzeczy lubię i, cóż, poczekamy zobaczymy.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Poland why not

Post autor: Estratos »

Ja tez kibicuje Hani Stach, bo ma genialny glos. Odeszla z Idola wczesniej, podkupiona przez EMI, myslalem, ze stworza cos wielkiego. Ale juz po pierwszym singlu moje nadzieje sie rozwialy. Jedyna piosenka z jej albumu, ktorej moge sluchac to ten angielski cover.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poland why not

Post autor: B@r »

kinga pisze:A może po prostu Edyta chce w końcu skończyć swoją plytę bo jakby zaczęla pakowac sie w ten projekt to musialaby przerwać tamto. A poza tym ja się cieszę, że nie ma jej w tym towarzystwie.
Musze Ci przyznac Kinga, ze mnie pocieszylas. :) Nie spojrzalam na to w ten sposob wczesniej...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poland why not

Post autor: B@r »

Widziałem niedawno nowy imidż Hani - plastikowy blond, nie podoba mi się. Nie wiem, jak będzie muzycznie - żadnej propozycji jeszcze nie słyszałem.
..............................
Zgadzam się z Toba , Piter. Mnie też nie podoba sie ten nowy kolor włosów Hani. A nową, eurowizyjną piosenkę Hani mozna posłuchać na jej oficjalnej stronie. Całkiem niezła, chociaż czy ma szanse w eliminacjach, to niew iem. Nie słyszałem innych piosenek.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Poland why not

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ale gdzie jest powiedziane ze Edyta nie wystapi???????????? przeciez mowiono o wielu artystach, moze nie sa to jeszcze kompletni wykonawcy tego projektu, a swoja droga sadze ze jesli juz faktycznie nie wystapi to beda ku temu powody i jakies racjonalne tlumaczenie, swoja droga Edyta tego pana od tego projektu sciagnela do Polski i to ona jakos tam znim wspolpacuje glownie chyba ( wnioskuje tak na podstawie ''loving you'') wiec ona ma go dla siebie a inni maja go tylko w tym projekcie , tak sadze ja..... :]
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Poland why not

Post autor: Estratos »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:swoja droga Edyta tego pana od tego projektu sciagnela do Polski
nieprawda, sam sie sciagnal i to juz dawno temu.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Poland why not

Post autor: Michael »

kinga pisze:A może po prostu Edyta chce w końcu skończyć swoją plytę
...na której znajdą się tak "wypasione" kompozycje, że płyta sama się obroni za granicą 8P
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Poland why not

Post autor: FRYMIK »

Brian juz od wielu lat jest w Polsce i nie zajmuje sie tylko muzyką. Więc Dyziu rozeznaj się najpierw w temacie, a potem komentuj
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Poland why not

Post autor: flame »

Piter pisze:Skrzynecka - oceniasz ją po tym, co widziałaś do tej pory; nie znaczy to, że nie mogłaby się odnaleźć w odpowiednim dla siebie repertuarze.
Problem w tym, że ona już drugą dekadę szuka i póki co rezultat mierny. Ja nie darzę jej specjalną antypatią, ale trudno mi ją traktować poważnie po jednym z jej ostatnich występów w Opolu - biegała/tańczyła tam z pomarańczą czy też innym grejpfrutem w ręku i całość wyglądała jak niezamierzony pastisz festiwali z lat 70-tych. Straszne to było...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Poland why not

Post autor: Piter »

flame pisze:
Piter pisze:Skrzynecka - oceniasz ją po tym, co widziałaś do tej pory; nie znaczy to, że nie mogłaby się odnaleźć w odpowiednim dla siebie repertuarze.
Problem w tym, że ona już drugą dekadę szuka i póki co rezultat mierny. Ja nie darzę jej specjalną antypatią, ale trudno mi ją traktować poważnie po jednym z jej ostatnich występów w Opolu - biegała/tańczyła tam z pomarańczą czy też innym grejpfrutem w ręku i całość wyglądała jak niezamierzony pastisz festiwali z lat 70-tych. Straszne to było...
A ja uważam, że akurat ten występ został skrytykowany przesadnie. Był - w moim odczuciu - zwyczajnie nijaki, nic więcej. Niekiedy z niektórymi było gorzej, a mimo to prasa się do nich nie przyczepiała. No, ale Skrzyneckiej wszędzie pełno, wciąż zarabia, chałturzy, przez co męczy - m.in. stąd pewnie takie opinie na forum.
Myślę też, że trudno oceniać coś, co jeszcze nie powstało. Może będzie to debiut Skrzyneckiej w dobrym stylu? Zresztą, ona już jedną piosenkę dobrą miała - "Oszaleli anieli", brzmiała całkiem przyjemnie.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poland why not

Post autor: kinga »

Uwaga techniczna :)

Temat został przeniesiony z dzialu News do dzialu Inna muzyka/Polska, ponieważ z listy wykonawców wynika, że Edyty tam nie będzie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Poland why not

Post autor: vanity »

Piter pisze:Zresztą, ona już jedną piosenkę dobrą miała - "Oszaleli anieli", brzmiała całkiem przyjemnie.
jeszcze grupowo zaliczyła ładną piosenkę: W każdym z nas :D
ODPOWIEDZ