Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Peszkówna napisała tekst do Bad Girls? To juz wiadomo, czemu był taki lichy...
"Złe dziewczyny są głodne i złe".
Czyli dobre dziewczyny są syte i dobre. :lol3:
dorota pisze:pewnie jest to jedno wielkie nieporozumienie .....
Trochę tak, a trochę nie. :)
Dwa miesiące temu Doda napisała:
Doda pisze:Gorąco zachęcam do zaangażowania się w aukcję charytatywną, w której będziecie mogli wylicytować moje urodzinowe auto - wystylizowane na Cheshire Cat z powieści "Alicja w Krainie Czarów". Cel, na który zostanie przeznaczony cały zysk - wybieracie Wy. Wystarczy, że wskażecie cel w komentarzu pod tym postem, a wygra ten z największą liczbą like’ów. (...) Kochani ! Wpisujcie konkretne potrzebujące osoby ,dla których te pieniądze moga zmienić wiele .
Ktoś jednak zgłosił prywatny szpital dla szczeniąt i to akurat ta propozycja wygrała w głosowaniu. Doda później napisała, że wpłaci 10 tys. zł na ten szpital, a zysk ze sprzedaży auta przekaże na leczenie ciężko chorego chłopca (który wcale nie był drugi w głosowaniu fanów, na drugim miejscu była ciężko chora, jeszcze nienarodzona dziewczynka). Z jednej strony - to są pieniądze Dody, ona ma prawo z nimi robić, co chce, ale z drugiej - po co w takim razie w ogóle ogłaszała, że jej fani sami będą mogli wybrać cel, na który ona przekaże pieniądze?
I jeszcze jedno - Doda napisała, że wpłaci 10 tys. zł na psy, a teraz stwierdziła, że jednak nie, tylko dlatego że kilkoro sympatyków tej fundacji nazwało ją ku*wą albo szmatą. To jest niepoważne ze strony Dody. Jeżeli już publicznie ogłosiła, że wpłaci te pieniądze, to powinna to zrobić. A ona się obraża jak małe dziecko.
Przeglądając odpowiedzi Dody na komentarze na jej profilu, natknąłem się na jeden, który szczególnie zwrócił moją uwagę.
Tak odpowiada na krytykę 33-letnia Dorota Rabczewska, członkini Mensy:
Doda pisze:Nie mierz wszystkich swoja miara . Zatem- wronko droga :) Zasłon swoje zazdrosne oczka ogonkiem ( mniemam ze głowę masz blisko d*py , stad tak w niej nasrane) bo moje cekinowe skrzydła lubią mocno zaświecić w słońcu kiedy je rozpościeram . Spróbuj . Moze tez sie "rozwiniesz "
:lol3:

Przeczytałem wywiad z Dodą w najnowszej "Gali". W zasadzie wszystko wiedziałem już wcześniej - jedyna nowość to to, że Rabczewska postanowiła otworzyć w Warszawie klinikę witaminową. :)
Doda nie jest bezmyślna - tym razem nie powiedziała nic złego na temat któregokolwiek ze swoich byłych partnerów, ani kogokolwiek z show-biznesu. Widać, że ona próbuje ocieplić swój wizerunek. I na zdjęciach wyszła naprawdę bardzo ładnie.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: MacLean »

Doda wspaniale wypadła w teście, ale są różne rodzaje inteligencji...
Któż łyknie epopeję o nawróceniu niepokornej, jeśli ona sama na swoim fejsie MASAKRUJE oszukanych? Na takie wpadki nie pozwoliłaby sobie nawet osoba przeciętnie inteligentna, a co tu mówić o wybitnych jednostkach. Królowa jest naga :3
Mówi o honorze tyle co Edyta o pokorze, dała słowo, a los szczeniąt dalej pieski. :(
xaweryunique pisze:Lepiej jest aby był konflikt przy premierze - jak u Dody, niż kolejny konflikt bez jakiejkolwiek premiery jak u Edyty.
Edyta jest tylko jedna. Na szczęście :)
xaweryunique pisze:PS. Nie jestem fanem Dody. Pozdrawiam.
Tak sądzę, bo fan Dody, kojarzący Madonnę czy Lady Gagę, wiedziałby, że te panie wykorzystują swój tupet w innych celach i chyba trochę zgrabniej. Pewne rzeczy nie ciążą im w życiorysie.
Pa :)
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Ktoś tu wspominał że doda nie ma w swojej kariera Bursztynowego slowika .... a ten od publiczności za Znak pokoju z Virgin to niby co ?
Chyba od lat dla każdego artysty ważne sa nagrody od publiczności a nie negatywnie nastawionego jury z elity ... więc slowika Bursztynowego ma również w swojej kolekcji i o wiele cenniejszego niż od jury ...
Można ja kochać lub nieznosic ale jest mega pracowita i oddana fanom po tylu latach na rynku . Absolutnie zgadzam się z tym że zdobyła masę nagród na swoim koncie -Eska , Mtv, Opole , bursztynowy słowik publiczności, telekamery , top trendy za pierwsza 10 top artystów w 2006 i 2008 , Sopot hit festiwal 2008 również wygrała pokonując 12 innych artystów , superjedynki i inne mniej ważne jak parę lat temu Viva Comet , złote dzioby i plejada czy inne zjawiska . Po tylu latach na rynku ona już ma w nosie tego Fryderyka niezdobytego ....
Te wszystkie nagrody i platynowe i złote płyty to zasługa fanów obojętnie czy mających 12 , 15 lat ale jednak karierę zdobyła dzięki publice bo radia od zawsze ja olewaly i olewac będą ... bez dobrego menadżera niestety zdobyła prawie wszystko w Polsce .do zdobycia . Która artystką ma na swoim koncie tyle nagród , festiwali i do dziś po tylu latach aktywności zawodowej ... oprócz niezniszczalnej Beaty lub Sylwii Grzeszczak lub Chylinskiej każdy artysta jest produktem sezonowym który ginie po paru singlach . singlach kategorii pop na pewno doda wiele namieszala i osiągnęła . Dziwię się jej tylko że jej się jeszcze chce w to bawić nadal . Nie dość ze radia maja ja gdzieś to wytwórnia do której wróciła też nie wykłada kasy na promocję . Mogłaby to olac pomagać innym artystom nagrywać płyty nawet być managerem ze swojej kariery wycisnela już wszystko co się dało poza pojedynczymi singlami Np. KOPIUJ WKLEJ , RIOTKA które oba były złote i spotkały się z pozytywną reakcją ludzi nic już nie osiągnie . Gdyby doda miała taki zespół jak Georgo Musik jak Grzeszczak miała przez lata to na bank dalej byłaby aktywna na rynku i osiagala sukcesy Ale to już temat rzeka z jej ciężkim charakterem ....jeszcze parę lat i może faktycznie zawodowo zmieni kierunek co by jej wyszło na dobre .Takie małe koszmarki jak Kochaina Patrycji Markowskiej zaczynają puszczać radia do bólu lub Grzegoz Hyzy ktory naśladuje Podsiadło któremu źonka z Polsat załatwia festiwale , występy na każdym livie w Polsacie to wszystko świadczy o kolesiostwie i znajomosciach na polskim rynku popowym bo tylko o takim w tym momencie pisze .
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Angie29 pisze:Ktoś tu wspominał że doda nie ma w swojej kariera Bursztynowego slowika .... a ten od publiczności za Znak pokoju z Virgin to niby co ?
Chyba od lat dla każdego artysty ważne sa nagrody od publiczności a nie negatywnie nastawionego jury z elity ... więc slowika Bursztynowego ma również w swojej kolekcji i o wiele cenniejszego niż od jury ...
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej - można powiedzieć, że ważniejsze jest wyróżnienie przyznane przez dziennikarzy muzycznych i artystów niż nagroda zdobyta dzięki smsom gimnazjalistów, którzy jeszcze g*wno wiedzą o muzyce. :PP
I uważam, że Doda dostała tego Słowika Publiczności w 2005 za swoją oryginalną osobowość, a nie za piosenkę. Znak pokoju nie jest dobrym utworem, już wtedy brzmiał trochę archaicznie.

Nie neguję tego, że w latach 2005-2008 Doda była na szczycie. Ale teraz już nie jest. Minął prawie miesiąc od premiery klipu Sens i nie ma co ukrywać, że ta piosenka jest flopem.
To nie jest kwestia managementu, tylko samej Dody - ona ciągle opowiada o swoim życiu prywatnym, ustawia się z tabloidami... Kiedyś zasmakowała tego, że się stale o niej pisze, i się po prostu od tego uzależniła.
Ostatnio pojechała do Cannes na festiwal filmowy. OK, nikt jej tego nie broni. Tylko po co zrobiła wokół tego tyle szumu? Ona jeszcze ani jednego filmu nie wyprodukowała, a już nazywa siebie producentką filmową. :lol3:
Później, już w Polsce, wygłosiła "przemówienie" na gali Plejady. Widać, że to jej wystąpienie było wzorowane na słynnej przemowie Madonny z gali "Billboardu". I zgadzam się z Karoliną Korwin Piotrowską, która powiedziała, że przekaz Madonny brzmiał: "Jak to jest być kobietą w show-biznesie?", natomiast przekaz Dody: "Jestem biedna i każdy podkładał mi nogę". :)
Zresztą na tej gali Plejady podkreślano, że Doda jest obecna w naszym show-biznesie już od 18 lat. Ktoś słyszał o niej już w czerwcu 1999? Przecież ona jest znana dopiero od niespełna 15 lat, odkąd Virgin wydał pierwszą płytę, a Doda pojawiła się w "Barze".

Żeby skończyć czymś pozytywnym...
Doda była podobno jedyną polską gwiazdą, która przyjęła zaproszenie jednej z fundacji i w Dzień Dziecka odwiedziła w szpitalu dzieci chore na raka. To naprawdę bardzo ładnie o niej świadczy. I niestety nieładnie o innych naszych gwiazdach... :(
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

W.2005 roku na festiwalu w Sopocie na pewno SMS nie wysylali gimnazjalistki ....Wtedy faktycznie była doceniona za piosenkę bo dedykowala ja zmarłemu Janowi Pawłowi 2 i każdy pomyślał Wow ....nie ważne jak zdobyła nagrodę ważne że ja zdobyła .
Co do ocen jury to się nie zgadzam spójrzmy na kariery światowe Britney Spears , Jennifer Lopez , Biebera itd
Tam osiągnęli sukces na miarę światowy dzięki publice bo raczej z talentem tych gwiazd to już ciężko i wątpię aby pomogło im w tym ocena jury lub tv .
Wiadomo że kariera rozkręca się tylko dzięki słuchaczom nie jurorom. ..nawet jeśli są to gimnazjalistki . Od oceny jury i innych specjalistów są inne rodzaje muzyczne niż pop radiowo komercyjny więc zostawmy to innym gstunkom muzycznym . Ja się skupialem tylko na popie i na karierze Dody . Osobną kwestią jest jej okropny charakter i ego Boga .haha

Sens okazał się flopem faktycznie to prawda ale Kopiuj wklej czy Riotka już były popularne i lubiane i odznaczone złotem nawet bez promocji radia . Kariera Dody już dawno się wypalila chyba że wróci z Nowym gatunkiem muzycznym jak np.Brodka z Granda haha
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: anet97 »

Doda dzisiaj gra przed Gunsami, jest ktoś może?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Angie29 pisze:W.2005 roku na festiwalu w Sopocie na pewno SMS nie wysylali gimnazjalistki ....Wtedy faktycznie była doceniona za piosenkę bo dedykowala ja zmarłemu Janowi Pawłowi 2 i każdy pomyślał Wow ....nie ważne jak zdobyła nagrodę ważne że ja zdobyła .
Co do ocen jury to się nie zgadzam spójrzmy na kariery światowe Britney Spears , Jennifer Lopez , Biebera itd
Tam osiągnęli sukces na miarę światowy dzięki publice bo raczej z talentem tych gwiazd to już ciężko i wątpię aby pomogło im w tym ocena jury lub tv .
Wiadomo że kariera rozkręca się tylko dzięki słuchaczom nie jurorom. ..nawet jeśli są to gimnazjalistki . Od oceny jury i innych specjalistów są inne rodzaje muzyczne niż pop radiowo komercyjny więc zostawmy to innym gstunkom muzycznym . Ja się skupialem tylko na popie i na karierze Dody . Osobną kwestią jest jej okropny charakter i ego Boga .haha

Sens okazał się flopem faktycznie to prawda ale Kopiuj wklej czy Riotka już były popularne i lubiane i odznaczone złotem nawet bez promocji radia . Kariera Dody już dawno się wypalila chyba że wróci z Nowym gatunkiem muzycznym jak np.Brodka z Granda haha

Co Ty pleciesz. Britney, Bieber i Lopez mają ogromne talenty rytmiczno-wokalne, możesz sobie nie lubić ich maniery wokalnej i fakt faktem, że to nie są głosy operowe, ale odczep się od ich talentu :o po co zawsze te szpile wsadzać przy okazji rozmowy o kims innym?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Doda ogłosiła "pierwszy międzynarodowy zlot fanów" w Starym Oleśnie na Opolszczyźnie.
Doda pisze:Zlot w Starym Oleśnie 11.08.2017r. jest KONCERTEM wraz z afterparty -impreza biletowana.

Ceny biletów:
- na www.eventim.pl
20 zł normalny
10 zł ulgowy / do 15 lat

- w kasie ośrodka Anpol w Starym Oleśnie w dniu imprezy:
25 zł normalny
15 zł ulgowy / do 15 lat

Zakup biletu uprawnia do udziału:
- w zabawach integracyjnych (konkurencje sportowe) Z UDZIAŁEM DODY
- w koncercie zespołu Virgin
- w imprezie BEACH PARTY do białego rana organizowanej na terenie ośrodka Anpol po koncercie Dody i zespołu Virgin.

DODATKOWĄ ATRAKCJĄ ZLOTU JEST OGNISKO Z DODĄ, które odbędzie się po koncercie.
Aby uczestniczyć w ognisku trzeba dodatkowo okazać 8 okładek płyt (Dody i Virgin) - zarówno CD jak i DVD (okładka płyty 7 Pokus Głównych liczy się tylko raz, pomimo różnorodności okładek, jakie można zakupić)

Zapowiada się super impreza, także nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!
Ten ostatni punkt jest najbardziej zadziwiający. Żeby móc uczestniczyć we wspólnym ognisku z Dodą, trzeba okazać wszystkie 8 okładek jej płyt - czyli jak ktoś ma tylko 7, to nie wejdzie. :shock:
Dodatkowo na plakacie promującym imprezę jest informacja o rezerwacji pola namiotowego. To znaczy, że jeżeli ktoś chce później na miejscu odsypiać kilkunastogodzinne zabawy z Dodą (od 16.00 do "białego rana"), musi jeszcze dodatkowo zapłacić, ale nie wiadomo dokładnie, ile.
Dobrze, że Doda dba o relacje z fanami, ale to nie tak powinno wyglądać... I jeszcze to miejsce jest źle wybrane. Na przykład Margaret organizuje swoje zloty fanów na Polu Mokotowskim w Warszawie. Wiadomo, że do stolicy dojazd jest łatwiejszy z każdego zakątka Polski. A Doda wymyśliła jakąś wieś na Opolszczyźnie... :roll:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Doda!

Post autor: ediva »

Żeby móc uczestniczyć we wspólnym ognisku z Dodą, trzeba okazać wszystkie 8 okładek jej płyt - czyli jak ktoś ma tylko 7, to nie wejdzie.
Żeby za dużo ludu nie przyszło, bo dodzinej kiełbachy nie starczy 8P

ray pisze: A Doda wymyśliła jakąś wieś na Opolszczyźnie...
Powinna po prostu postawić na Ciechanów!
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda!

Post autor: keraj »

Jestem w szoku "NIe daj sié "grali dzisiaj rano po godzinie 7 w Rmf MAxx :shock: :shock:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Doda!

Post autor: dorota »

Zawsze mnie ciekawilo, kto chodzi na takie spedy???
Doda, Margaret, Ewa Farna..

Chyba jestem już stara. Haahah

Dodano po 43 sekundach:
keraj pisze:Jestem w szoku "NIe daj sié "grali dzisiaj rano po godzinie 7 w Rmf MAxx :shock: :shock:

Doda też pewnie była, jeśli to usłyszała haah
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Mi się podoba "Sens", dobry klip, tekst i muzyka - z pazurem pod koniec. Ale dopiero teraz odsłuchałem, bo w radiu/tv tego w ogóle nie ma... dziwne, to powinien być hit. Pozycja Dody wciąż bardzo słaba.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Dzisiaj minęło dokładnie 10 lat od premiery pierwszej solowej płyty Dody, "Diamond Bitch". Ten album zadebiutował na 1 miejscu listy OLiS i utrzymał się na prowadzeniu aż przez 5 tygodni. 10 lat temu Doda była na szczycie, dzisiaj jest... No właśnie gdzie? Stała się opatrzoną celebrytką śpiewającą dla garstki fanów?
Zabawne, że 10 lat temu w książeczce dołączonej do płyty Doda napisała, by nie wierzyć w to, co pisze "Fuckt", bo pracują tam śmierdziele wymyślające kłamliwe newsy, i że bycie związanym z tym brukowcem to totalny syf, obłuda i żenada. A teraz, po latach Doda sama nieraz udostępnia na Facebooku artykuły na swój temat z "Faktu". :lol3:
Sama płyta arcydziełem nie jest, ale do paru utworów wciąż mam sentyment. Bardzo lubiłem To jest to, Cheerleaderkę i tytułowe Diamond bitch. Ale już ballady, poza singlowym Katharsis, mi się nie podobały. Głos Dody nie nadaje się do ballad.

Ponad rok po premierze "Diamond bitch" ukazała się reedycja płyty wzbogacona o Nie daj się, cover Like a virgin, dwie wersje instrumental, i - co najważniejsze - płytę DVD. Wydawanie reedycji uważam za zdzierstwo, ale akurat w tym przypadku menadżerka Maja Sablewska naprawdę bardzo dobrze się spisała. Przez to, że było to DVD, nie miałem poczucia, że płacę drugi raz za to samo. Na DVD było 10 teledysków Dody i jeszcze filmiki z jej dzieciństwa i czasu, kiedy była już nastolatką. Było tam na przykład nagranie, jak młodziutka Doda śpiewa W moim magicznym domu Hanny Banaszak:
https://www.youtube.com/watch?v=q4YouJDpJek.

I płycie "Diamond Bitch" towarzyszyła afera z plagiatem. Po wydaniu albumu okazało się, że To jest to jest plagiatem Circles norweskiej grupy Fountainheads. Dlatego też To jest to nie znalazło się już na reedycji płyty. Nie ma też tej piosenki w serwisach streamingowych, ani na żadnym koncertowym DVD Dody. Ale jest za to na YouTube. Porównajcie:
-> Fountainheads - Circles
-> Doda - To jest to
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Doda!

Post autor: Bob »

Ray nie mam pojęcia o czym piszesz,pocieszę cię że każdy na tym forum ma wstydliwe muzyczne upodobania :Doda, Britney ,Al Bano ,Zenek Martynyuk ....Podziwiam kronikarską dociekliwość ,znawstwo tematu-zjawiska o ksywie Doda.
Za kolejne lat 10 Dorotka będzie grypsować i wydawać single z pierdla ,a producentem na pewno zostanie Dariusz K , może też będziemy świadkami romansu zza krat 8) .
Podziwiam cię Ray za całokształt...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Nie rozumiem sensu takich postów jak powyżej. Trolling -> śmietnik.

Też miałem słabość do "Diamond Bitch" albumu, zresztą do późniejszych nagrań Dodzinych również, ale w mniejszym stopniu. Podobały mi się też ballady z tej płyty - Rany i moja ulubiona w ogóle jej piosenka, Misja. Owszem, produkcja całości mocno kiczowata i przekrzyczana, irytująca jak sama wykonawczyni... I piosenki z banku, w tym niesławny To jest to. Doda była wtedy naprawdę u szczytu + doceniam jej pracę nad tekstami piosenek, dużo można by się ich czepiać, ale laska miała na siebie pomysł i te piosenki trafiały do młodych serc ;) jako produkt skierowany do nastoletniej widowni Doda solo spisała się świetnie i zgadzam się ze zdaniem mojej przyjaciolki - byłej fanki - że jak na polską scenę i widownię, po prostu była to zbyt mocna propozycja, za granicą Doda byłaby inaczej odbierana i być może bardziej uznana.

Jedno wielkie głupstwo, bład czy też osobliwy pomysł na własną karierę: decyzja o wydawaniu singli raz na pół roku/ rok, albumów raz na cztery lata. To zabiło jej popularność bardziej niż jakikolwiek skandal... choć i nimi pogrzebała się za życia.

Osobiste faworyty z "DB": Misja, Katharsis, To jest to, Rany, Diamond Bitch, Całkiem inna// reedycja: Nie daj się. Reszty nie pamiętam, cover Like a Virgin mi się niezbyt podobał. Głos Dody, jej maniera wokalna nie należy do moich ulubionych, w jednych utworach - zwłaszcza poważniejszych - się sprawdza, w części irytuje prostactwem.
ODPOWIEDZ