Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Postautor: Kamui Shiro » 12 maja 2018, 10:54

ray pisze:Nie podoba mi się natomiast wygląd Dody w tym klipie. Na Pudelku pod każdym artykułem o niej zawsze pojawiają się komentarze, że jest transem, i nie chcę wyjść na złośliwca, ale w tym klipie ona właśnie tak wygląda. :oops: Coraz bardziej wyostrzają jej się rysy twarzy...

To jest wyjątkowo chamskie i ciekawe, skąd się wzięło... może ktoś te komentarze fabrykuje z botów.

Nie zależy mi na Dodzie w więzieniu, uważam, że to, czego się do tej pory dopuściła, nie jest przesłanką do paki. Niech się zajmie szczęśliwym życiem, muzyką, innymi gałęziami celebrytyzmu - i tyle. Dziwi mnie, skąd ta rozjuszona polska nienawiść przeciw niej... widocznie sobie zasłużyła postawą, wybrykami, ale jakoś jednak o co kaman.

Awatar użytkownika
[email protected]
VIF czyli Very Important Fan

Postautor: [email protected] » 12 maja 2018, 12:03

ray pisze:Niedawno Doda pozwoliła sobie na 3 przytyki wobec Edyty:
1. afera ze stylistą - Indyką
2. sugestia, że Edyta zaproponowała Dodzie wspólne dokopanie Sablewskiej
3. wspomniane słowa o "Rankingu gwiazd".
I tak się zastanawiam, czy Edyta, kiedy udzielała 2 tygodnie temu wywiadu dla "Faktu", została przez [email protected] poproszona o ustosunkowanie się do tych zarzutów i być może też o jakiś komentarz do ślubu Dody. :PP
Obstawiałbym, że tak - i niebawem na stronie "Faktu" pojawi się stosowny materiał. ;-)

Pudło "omnibusie" :lol3: :hellobaby:

anet97
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up

Postautor: anet97 » 12 maja 2018, 23:56

Kamui Shiro pisze:To jest wyjątkowo chamskie i ciekawe, skąd się wzięło... może ktoś te komentarze fabrykuje z botów.Nie zależy mi na Dodzie w więzieniu, uważam, że to, czego się do tej pory dopuściła, nie jest przesłanką do paki. Niech się zajmie szczęśliwym życiem, muzyką, innymi gałęziami celebrytyzmu - i tyle. Dziwi mnie, skąd ta rozjuszona polska nienawiść przeciw niej... widocznie sobie zasłużyła postawą, wybrykami, ale jakoś jednak o co kaman.

Doda naraziła się "nieodpowiednim" osobom i to są rezultaty. Oczywiście uważam,że powinna ponieść kare za to rzucanie się z łapami na ludzi, ale sorry żeby od razu więzienie to już jest przegięcie.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 13 maja 2018, 0:08

Zgadzam się.

Z innej beczki - przedstawia się w wywiadach jako osoba nieintrygująca, ale rewelacje na temat Górniak&Sablewskiej tylko dalej jątrzą i zaogniają. Ciekawie byłoby usłyszeć tę ich rozmowę telefoniczną :d

anet97
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up

Postautor: anet97 » 14 maja 2018, 16:10

Ona często kłamie, chociaż w to ,że Edzia chciała dokopać Sablewskiej to akurat wierze... Ale Doda też jest niezłą mitomanką. Szczytem idiotyzmu było dla mnie to jak wmawiała jakiemuś dziennikarzowi,że ona jest ogromną przeciwniczką licówek i w ogóle ingerencji w zęby, a swoje zawdzięcza dobrym genom :beczy: Przecież są w sieci stare zdjęcia, więc sama się ośmiesza tymi tekstami.
Za te ala gansterskie wybryki powinni jej walnąć zawiasy, zadziałałoby jak zimny prysznic.Lasce ewidentnie pomyliło się prawdziwe życie z gansterskim filmem, albo za dużo wciąga :twisted:

Awatar użytkownika
vanity

Postautor: vanity » 16 maja 2018, 20:27

ray pisze:Coraz bardziej wyostrzają jej się rysy twarzy...

nie wiem czy ona coś majstruje przy twarzy czy nie, ale z wiekiem tak często jest, że rysy twarzy się wyostrzają. Ja też na twarzy jestem ostrzejsza bardziej niż 15 lat temu.

Czy Doda naprawdę wyszła za mąż? To pewne? Mogła też nakręcić teledysk, twierdzić, że wyszła, ale nie wyszła?

ray
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 17 maja 2018, 23:49

Kamui Shiro pisze:To jest wyjątkowo chamskie i ciekawe, skąd się wzięło... może ktoś te komentarze fabrykuje z botów.

Mnie się wydaje, że te komentarze są pisane i ustawiane przez kogoś z redakcji Pudelka. Tak samo jak komentarze o Kubie Wojewódzkim.

Mnie też nie zależy na Dodzie w więzieniu, ale nie może być tak, że ona wiecznie pozostaje bezkarna. Doda przegina nie od kliku, ale już od kilkunastu lat. Raczej jej nie zamkną, ale wyrok w zawieszeniu może dostać - Giertych jest bardzo skutecznym adwokatem. A grzywna, nawet wysoka, nie byłaby dla niej dotkliwą karą.

vanity pisze:nie wiem czy ona coś majstruje przy twarzy czy nie, ale z wiekiem tak często jest, że rysy twarzy się wyostrzają. Ja też na twarzy jestem ostrzejsza bardziej niż 15 lat temu.

Tak, ale u Dody jest to bardzo wyraźne. Ona ma 34 lata i na tyle wygląda. Dla porównania: Górniak i Steczkowska skończą w tym roku 46 lat i nie wyglądają na tyle. Tak samo Kasia Kowalska - w przyszłym miesiącu skończy 45 lat, a wygląda teraz tak, jakby była jakieś 10 lat młodsza.

W przyszłym tygodniu Doda wystąpi na festiwalu Polsatu i ma zrobić show:
Doda pisze:Światowy projektant specjalnie zaprojektował na mój występ buty, które będą składały się z 1 000 000 ręcznie przyszywanych koralików. Na scenie pojawi się koń na świetlnych biegunach, którego Polska na scenie jeszcze nie widziała.

Zapowiada się ciekawie...

Wróć do „Muzyka polska”