Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
fookmetoo
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Magiczne ognie

Re: Doda!

Postautor: fookmetoo » 03 maja 2018, 14:46

Ściema, długo nie wytrzyma bez mediów. Zapewne zrobi sobie przerwę, ale tylko od nagrywania płyt, co i tak na nikim nie zrobi wrażenia bo nagrywa je rzadko. Jej nowo odkryta wiara to chyba tylko po to żeby przypodobać się konserwatywnemu narodowi?

W linku włączył się filmik z jakiegoś wywiadu, i przeraża mnie "głos" tego dziennikarza, czy oni w ogóle nie mają fonetyki na studiach, głos w nos, kaczuszka, stereotypowo..., vocal fry w jednym. Dramat.

Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak

Postautor: ediva » 03 maja 2018, 15:53

Skoro matka Dody stwierdziła, że córka nie może nagrać płyty bo nie może się skupić przez Haidara, to co jej pozostaje? Obecnie nie jest atrakcyjna dla reklamodawców, trochę zarobi na ślubie, a co dalej to już sąd zadecyduje. Nie pozostaje jej nic innego jak zacząć uchodzić za normalną kobietę, żonę, katoliczkę:

Chodzę do kościoła, bo mam taką potrzebę. Przyszedł taki moment w moim życiu, że mam przesyt całego świata show-biznesowego i złych emocji, które się nim rządzą. Tu każdy dla każdego wilkiem. Jestem serdeczną osobą i zaczęłam sama nie lubić tego, kim się staję – wyjaśniła Doda. – Co mi daje taka cotygodniowa msza? Bardzo dużo. To moment, że mogę się oczyścić ze wszystkich minusów, które daje show-biznes i pozbyć się tego. Wyciszyć się, ułożyć sobie hierarchię wartości. Dojrzałam do tego dopiero po 30stce. Chcę być lepszym człowiekiem

Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej

Postautor: niuto » 03 maja 2018, 18:20

Przecież nie powiedziała, że kończy karierę, tylko, że potrzebuje przerwy i że to nie będzie jej ostatnia płyta, tylko być może ostatnia :)

ray
Moderator
Moderator
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: ray » 03 maja 2018, 23:09

[email protected] jest cwany - specjalnie zalinkował na naszym forum artykuł swojego autorstwa, żeby sprowokować nas do dyskusji, czy Doda faktycznie kończy karierę, tym samym nabijając klikalność jego publikacji.
A tymczasem to jest klasyczny news z d*py - tytuł brzmi: "Doda ogłosiła koniec kariery", a nie ma to żadnego potwierdzenia w wypowiedziach Dody. Ona powiedziała, że wydaje jej się, że show-biznes powinien za nią trochę zatęsknić, czyli zasugerowała, że po nowej płycie i nowej trasie pewnie ograniczy swoją obecność w mediach. To oczywiście nie to samo co zakończenie kariery. Zresztą to jest naturalne - wielu artystów po płycie i trasie pozwala za sobą zatęsknić, jest ich mniej w mediach, a potem znów więcej, tak jak teraz w przypadku Kasi Kowalskiej, Varius Manx czy Sylwii Grzeszczak.
Zresztą akurat Doda faktycznie długo by nie wytrzymała bez mediów... Niby miała nie robić szopki ze swojego ślubu, ale przecież i tak sukcesywnie wypuszczała kolejne informacje na ten temat, żeby podsycać zainteresowanie. Mogła przecież wrzucić jeden post z informacją, że wyszła za mąż za Emila Stępnia, że zaręczyny odbyły się tu i tu, ślub cywilny tu i tu, ślub kościelny tu i tu, suknię ślubną kupiła tu i tu, a gośćmi na weselu byli ci i ci. Ale nie, ona te wszystkie informacje umiejętnie dozowała - nie bez powodu.

Kamui Shiro pisze:... Co ma jedno do drugiego? Podałeś cytaty, które są dość celnie wbitymi szpilkami.

Gdyby Doda była mądra, to miałaby szacunek do intelektu Korwin Piotrowskiej i Nergala.
Od jej rozstania z Nergalem minęło już ponad 7 lat, a ona cały czas, w każdym wywiadzie, zapytana o niego, pozwala sobie na jakieś złośliwostki. I to jest właśnie dowód na to, że ona tak naprawdę jednak się nie zmieniła i nie dojrzała.
Tak samo jak jej ostatnie komentarze na temat Rozenek, Górniak, Steczkowskiej...
Niedawno w programie "Gwiazdy Cejrowskiego" Doda powiedziała, że kiedy oglądała w Ciechanowie "Ranking gwiazd" i zobaczyła, jak Edyta i Justyna "ubliżały jej" i "najeżdżały na nią", pomyślała: "Dlaczego? Przecież ja im nic złego nie zrobiłam. Dlaczego one są dla mnie takie niemiłe?". A przecież ten program leciał jesienią 2008, a Doda dogadywała Edycie już wcześniej, od czasu pierwszej edycji JOŚ, czyli od wiosny 2007. Te wszystkie wypowiedzi Dody typu: "To Edzia przegryzła kable", "Jej miejsce jest w klatce", "Edzia ma zawichrowania psychiczne", "Jeździłeś na łyżwach napompowany jak usta Górniak" miały miejsce jeszcze zanim nagrywano "Ranking gwiazd". Tak więc nic dziwnego, że Edyta i Justyna stwierdziły wtedy, że "królowej nie ma w naszym programie, bo tu są tylko damy". :)
I chociażby skandal związany z domniemanym pobiciem raperów z Grupy Operacyjnej czy pamiętny tekst "Żurki srurki z torebki je*nę" też pewnie miał wpływ na to, że Steczkowska i Górniak już wtedy nie uważały Dody za damę... :PP

patrix2012
Hope for us
Hope for us
Ulubiona piosenka: To nie Ja

Postautor: patrix2012 » 04 maja 2018, 6:25

Cały ten konflikt wcale nie wziął się z tego programu, ale z innej sytuacji - i rzeczywiście rozpętała go Edyta. W 2006 roku w Opolu Doda z zespołem Virgin wygrała w Opolu premiery, wygrywając m.in. Z Edytą. Wtedy ona poczuła się urażona i wyraziła się o tej piosence per,, głupia" że,, zmanierowanym głosem"

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 06 maja 2018, 3:15

Patrix2012, ten konflikt zaczął się już wcześniej. Zresztą pisałem o tym już kiedyś, ale jeszcze raz powtórzę.
W sierpniu 2004 Doda została zapytana o aferę z listem Edyty do dziennikarzy i powiedziała wtedy tak:
Doda pisze:Edyta jest nieszczęśliwa, wyżywa się na innych… może jej nie układa się z mężem? Osoba, która śpiewa, gra w teatrze czy kręci filmy, powinna mieć też swoje drugie życie - i to ono powinno być najważniejsze: rodzina, dom, narzeczony, miłość. I nigdy to drugie życie nie powinno mieszać się z tym pierwszym i sprawiać, że ktoś czuje się nieszczęśliwy. Górniakowa czuje się nieszczęśliwa, bo ktoś jej w tym bilansie zachachmęcił.

Teoretycznie Edyta nie powinna była poczuć się tym urażona, bo w tych słowach nie było nic obraźliwego. Ale :edi: jest przewrażliwiona na swoim punkcie i mogła odebrać to jako złośliwość.
W 2005 w programie Kuby Wojewódzkiego Edyta powiedziała: "Doda krowa" - 13 lat temu była o tej jednej krótkiej wypowiedzi cała dyskusja na forum. :)
Jeszcze później, w kwietniu 2006 Edyta udzieliła wywiadu "Wysokim Obcasom", gdzie powiedziała:
Edyta Górniak pisze:Myli mnie pan z Dodą czy Michałem Wiśniewskim. Ja nie przychodzę do dziennikarzy i nie mówię: "Pan usiądzie, opowiem, jak się całowałam".

I dopiero po tym wszystkim były Premiery w Opolu i pierwsze miejsce dla Szansy i drugie dla Cygańskiego serca.

Niedawno Doda pozwoliła sobie na 3 przytyki wobec Edyty:
1. afera ze stylistą - Indyką
2. sugestia, że Edyta zaproponowała Dodzie wspólne dokopanie Sablewskiej
3. wspomniane słowa o "Rankingu gwiazd".
I tak się zastanawiam, czy Edyta, kiedy udzielała 2 tygodnie temu wywiadu dla "Faktu", została przez [email protected] poproszona o ustosunkowanie się do tych zarzutów i być może też o jakiś komentarz do ślubu Dody. :PP
Obstawiałbym, że tak - i niebawem na stronie "Faktu" pojawi się stosowny materiał. ;-)

Awatar użytkownika
fookmetoo
Make it happen
Make it happen

Postautor: fookmetoo » 06 maja 2018, 12:04

"Pan usiądzie, opowiem, jak się całowałam".

Prorocze słowa, prorocze...

Awatar użytkownika
Flux
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D

Postautor: Flux » 06 maja 2018, 14:46

Temu samemu Michałowi Wiśniewskiemu śpiewała z playbacku Don't you know you (on rzecz jasna przyjął to błogosławieństwo ze łzami w oczach), ściskała dłonie, gorąco apelując aby się nie zmieniał i nie zabił tego dziecka w sobie. O Dodzie-Krowie opowiadała raz, że to silna osobowość, której potrzeba na polskiej scenie. Intrygantka Jusia była kiedyś najlepszą przyjaciółką, do której diwa mogła zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, zajadała się pieczonym przez nią chlebem. Raz jednak wyszedł jej zakalec między koncertem a sesją nagraniową... Twierdziła też z pogardą, że nie należy do tych, co to dodają zdjęcia pod kroplówką. Aż kilka dni później zmieniła zdanie. Nie przywiązujmy się do słów, które rzuca na wiatr. Nie wiadomo gdzie wywieje.

2770132u
Sit down
Sit down
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your High

Postautor: 2770132u » 07 maja 2018, 14:52

Doda kontynuuje promocję Albumu Virgin "Choni". Właśnie przed chwilą ukazał się teledysk do piosenki "Miłość na etat". Co ciekawe teledysk ślubny

Awatar użytkownika
fookmetoo
Make it happen
Make it happen

Postautor: fookmetoo » 07 maja 2018, 18:18

Czyli utrzymała ślub w tajemnicy, bo życie prywatne i inne bzdury, ale teraz doi z tego każdą kroplę w mediach...

Cristof006
Hope for us
Hope for us

Postautor: Cristof006 » 07 maja 2018, 20:19

fookmetoo pisze:Czyli utrzymała ślub w tajemnicy, bo życie prywatne i inne bzdury, ale teraz doi z tego każdą kroplę w mediach...

Teraz niemal wszyscy wrzucają do netu takie teledyski ślubne. Na youtube aż roi się od takich filmików. U Dody różnica taka, że dała własną piosenkę, no i że jest sławna, więc więcej osób zobaczy ;)

Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej

Postautor: niuto » 07 maja 2018, 20:22

Robienie tajemnicy ze ślubu było przemyślaną akcją promocyjną. Kilka ładnych lat temu Beyonce zaskoczyła cały świat wydając płytę z dnia na dzień bez żadnych zapowiedzi i większej promocji. Jak się okazało był to świetny zabieg, album sprzedał się świetnie, a potem inne gwiazdy zaczęły korzystać z patentu. Na polskim gruncie Chylińska (też się sprawdziło). Niby ślub w tajemnicy, a przez to teraz zainteresowanie nim jest jeszcze większe, niż gdyby wszystko od razu wypuściła do mediów.

Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak

Postautor: ediva » 07 maja 2018, 22:54

Flux pisze:gorąco apelując aby się nie zmieniał i nie zabił tego dziecka w sobie.

"Nie zabijaj tego dziecka w sobie" - dobre hasło do kampanii antyaborcyjnej.

ray
Moderator
Moderator

Postautor: ray » 10 maja 2018, 3:59

Sam teledysk mi się podoba. W pierwszej chwili pomyślałem, że to będzie klip zlepiony z amatorskich filmików, w stylu High life, a tymczasem to jest naprawdę profesjonalnie zrobione. I lubię też samą piosenkę - ze wszystkich nowych utworów z "Choni" najbardziej podobała mi się właśnie Miłość na etat. Pamiętam, że po premierze płyty sprawdzałem, jak nowe piosenki Virgin radzą sobie w serwisach streamingowych, i widziałem, że to właśnie ten kawałek miał najsłabsze wyniki. I teraz mamy niespodziankę - klip do Miłości na etat po zaledwie 2 dniach od premiery ma już ponad milion wyświetleń na YouTube. Może się jeszcze okazać, że ten ślubny teledysk tchnie nowe życie w "Choni" i płyta znów zacznie się sprzedawać... ;-)
Ale nie sądzę - ludzie oglądają to wideo nie z sympatii do samej piosenki, ale z ciekawości, jak wyglądał ślub Dody.
Nie podoba mi się natomiast wygląd Dody w tym klipie. Na Pudelku pod każdym artykułem o niej zawsze pojawiają się komentarze, że jest transem, i nie chcę wyjść na złośliwca, ale w tym klipie ona właśnie tak wygląda. :oops: Coraz bardziej wyostrzają jej się rysy twarzy...

Dzisiaj pojawiły się doniesienia, że znaleziono nowe dowody ws. Dody, a później na jej fanpage'u pojawiło się oświadczenie jej adwokata, które kończy się tak (pisownia oryginalna):
Jako znamienny i wypaczający bieg trwających postępowań traktuję fakt, iż w chwili obecnej oraz za każdym razem od ponad 2,5 roku ( od kiedy rozstała się z Emilem Haidarem) – gdy Dorota Rabczewska – Stępień realizuje z powodzeniem kolejne projekty muzyczne i filmowe – rozpowszechniane są nieprawdziwe i dyskredytujące po raz kolejny informacje na jej temat, mające odwrócić uwagę od tego, iż jako artystka, przedsiębiorca, a teraz także jako żona, cieszy się z każdej z tych sfer.

:lol3:

Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze

Postautor: dorota » 10 maja 2018, 6:59

ray pisze:Dzisiaj pojawiły się doniesienia, że znaleziono nowe dowody ws. Dody, a później na jej fanpage'u pojawiło się oświadczenie jej adwokata, które kończy się tak (pisownia oryginalna):

Jako znamienny i wypaczający bieg trwających postępowań traktuję fakt, iż w chwili obecnej oraz za każdym razem od ponad 2,5 roku ( od kiedy rozstała się z Emilem Haidarem) – gdy Dorota Rabczewska – Stępień realizuje z powodzeniem kolejne projekty muzyczne i filmowe – rozpowszechniane są nieprawdziwe i dyskredytujące po raz kolejny informacje na jej temat, mające odwrócić uwagę od tego, iż jako artystka, przedsiębiorca, a teraz także jako żona, cieszy się z każdej z tych sfer.

jasne, a co ma mówić? znowu zaklina rzeczywistość ... niech pozwie policję za rozpowszechnianie nieprawdziwych plotek i preparowanie dowodów
prawda jest taka, że tym razem przegięła i mam nadzieję,ze się tym razem nie wywinie ....

Wróć do „Muzyka polska”