Łzy

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Łzy

Post autor: Gabra »

Nie ma tego tematu O.o ? :shock:

no cóż :D to zakładam ^^

Nazywają ich jednym z najbardziej kiczowatych zespołów w Polsce. Może i są kiczowaci. Mi tam to odpowiada. Dla mnie Anka Wyszkoni ma jeden z najlepszych kobiecych głosów w tym kraju. A same Łzy... lubię. 4 pierwsze płyty, do "Nie czekaj na jutro" włącznie. Ze szczególnym zwróceniem uwagi na krążek "Jesteś jaki jesteś". Rockowe Łzy najbardziej przypadły mi do gustu. Album "Historie, których nie było" .. hmm... właściwie mogłoby go nie być. Nie licząc kilku znośnych piosenek (typu "O wszystkim", "Przepraszam cię" czy "Jak anioł") płyta jest gorzej niż słaba. Na szczęście występ w Opolu z "Gdybyś był", a potem kolejne single - "Całą sobą" i "Puste słowa" udowodniły, że Łzy jednak jeszcze stać na coś więcej.

Byłam w zimie na koncercie akustycznym i do dzisiaj uważam, że to jeden z najlepszych koncertów, które zaliczylam. Anka jest świetna live, ma genialny kontakt z publicznością. Wiosną ruszyła nowa , elektryczna trasa koncertowa. Znów zmieniona setlista. W maju byłam na ich dwóch koncertach, energia niesamowita... Jak macie możliwość - gorąco polecam! :D Szczególnie "eurowizyjna" "Julia-tak na imię mam" w połączeniu z "Nie będę Julią" ( pobierz mp3 :) )... Super! :)


A Wy co myślicie? :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Łzy

Post autor: Magda M »

Gabra pisze:Dla mnie Anka Wyszkoni ma jeden z najlepszych kobiecych głosów w tym kraju.
zgadzam się! Edyta to Edyta. Dla mnie jest fenomenem ale uwiebiam głos Agnieszki zwłaszcza jak się troche wydziera. W małym ciele taaaaki głos :))
Gabra pisze:Byłam w zimie na koncercie akustycznym i do dzisiaj uważam, że to jeden z najlepszych koncertów, które zaliczylam. Anka jest świetna live, ma genialny kontakt z publicznością. Wiosną ruszyła nowa , elektryczna trasa koncertowa.
z chęcią bym się wybrała na ich koncert!
Gabra pisze:A Wy co myślicie?
jestem na tak!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łzy

Post autor: B@r »

Gabra, w tym mp3 od Ciebie Ania fałszuje i nie może złapać momentami oddechu... :shock:

BTW, byłem w 2005 roku na koncercie Łez i mi się podobało. :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Łzy

Post autor: Magda M »

B@r pisze:Gabra, w tym mp3 od Ciebie Ania fałszuje i nie może złapać momentami oddechu...
dokładnie, słabe...
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Łzy

Post autor: Gabra »

Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Łzy

Post autor: suuzii17 »

o znalazłam ten temat :d to wrzucam tutaj http://pl.youtube.com/watch?v=kOaobxbT2qI wczorajszy występ w mojej miejscowości (fragment) :-D

ja i wszyscy zgromadzeni bawiliśmy się świetnie :d
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Łzy

Post autor: Gabra »

O, nawet ostatni post nie jest mój ;). Jak miło :d.

Łzy są w środku trasy akustycznej, jak ktoś ma okazję - polecam :). Coś całkowicie odmiennego od "normalnych" elektrycznych koncertów :). Trasa różni się od zeszłorocznej, chociażby zestawem piosenek (wypadło "Dla miłości" :( czy "Przepraszam cię" a doszła za to "Niebieska sukienka"! :D czy "Aniele mój"), aranżacjami (bardziej gitarowe "Oczy szeroko zamknięte" chociażby ) ...
W ogóle Łzy grają już nowe piosenki , na elektrycznych koncertach można było usłyszeć kawałek "Mów bez słów", teraz na akustykach piosenkę o roboczym tytule "Norris" - http://wyslijplik.pl/download.php?sid=fxYKLN5o (mp3 z wczorajszego koncertu ;) ).
Jestem ciekawa w którą stronę pójdą Łzy z nową płytą :)

-------------------------------------

ANIA WYSZKONI SOLO!

Wczoraj w Radiu Zet miała miejsce premiera debiutanckiego singla wokalistki Łez - "Czy ten pan i pani". Utwór przyjemny dla ucha, pewnie będzie przebój :). Raczej nic ambitnego, ale mi się bardzo podoba, chodzi za mną od wczoraj ;). Płyta mam nadzieję będzie lepsza.
Singiel trafi do rozgłośni radiowych oficjalnie 27.04.
A już w czerwcu premiera albumu, na którym znajdą się m.in. "Z ciszą pośród czterech ścian" (fragment piosenki można było usłyszeć jakiś czas temu w Teleexpressie), "Graj chłopaku graj", "Wiosna", "O tylu rzeczach" czy "Bukiet ze słów".
:)
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Łzy

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Byłam wczoraj na ich koncercie w Mikołowie i było świetnie i musiałam niestety pod koniec wyjść.
Genialny ten koncert był... Wszyscy się świetnie bawili chyba...przynajmniej Ci co wokół mnie byli :D
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Łzy

Post autor: Wojtuś »

Ja liczyłem na dużo wiecej i może dlatego jestem taki rozczarowany. Jeśli była by to płyta jakiejś debiutantki to zapewne miałbym inne zdanie bo te piosenki nie są aż tak bardzo złe tylko poprostu przeciętne a jak na Anię to stanowczo zamało. Niestety wybór pierwszego singla też niestety nie trafiony bo są lepsze piosenki na płycie, choćby wspomniane wyżej Amelia czy Lampa i Sofa. Może jeszcze po kilkukrotnym przesłuchaniu sie przekonam do tej płyty.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Łzy

Post autor: Gabra »

dla zainteresowanych - mp3 z minikoncertu łez w Toruniu, transmitowanego przez TV Polonię
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=3ZvHC6g5

w skład "paczki" wchodzą: Jesteś, Aniele mój, Narcyz, Gdybyś był, Oczy szeroko zamknięte, Puste słowa i Jestem jaka jestem :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łzy

Post autor: B@r »

Ania Wyszkoni odchodzi z Łez!!!!!
W dniu 15.11.2010 r. zespół Łzy podjął wspólną decyzję o zakończeniu współpracy z Anią Wyszkoni.
To było 14 fantastycznych lat! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

Ania, Adam, Arek, Adrian, Rafał, Dawid

GRAMY DALEJ!

Zespół Łzy oczywiście działa nadal. Intensywnie szykujemy się do nagrania nowej płyty i trasy koncertowej.
O wszelkich dalszych działaniach będziemy informowali na bieżąco.

Adam, Arek, Adrian, Rafał, Dawid

lzy.pl
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Łzy

Post autor: Meg »

Nie wyobrażam sobie tego zespołu bez Anki... O nią się nie martwię bo na pewno sobie poradzi dalej w solowych projektach, jednak chłopaki będą mieli ciężko.
Szkoda...
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Łzy

Post autor: Natu$ »

Zgadzam się z Meg, bez Ani to już nie będzie ten sam zespół, a szkoda. :/ Ciekawe, jakie są przyczyny...
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Łzy

Post autor: pilsner »

Natu$ pisze:Zgadzam się z Meg, bez Ani to już nie będzie ten sam zespół, a szkoda. :/ Ciekawe, jakie są przyczyny...
no to chyba jasne jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o KASĘ!!!
Solowy projekt Ani W. okazał się sporym sukcesem, więc po co ma dzielić kasę na ileś osób w zespole skoro może mieć wszystko dla siebie i pana partnera/menadżera Macieja Durczoka, sądzę że on miał nie mały wpływ na decyzję o odejściu wokalistki z zespołu.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Łzy

Post autor: Virtual Tom »

ODPOWIEDZ