Anita Lipnicka

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Maf
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 227
Rejestracja: 18 mar 2006, 15:56
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Maf »

Moze komus uda sie nagrac?
Awatar użytkownika
klewandowskik
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 26 sty 2011, 22:24
Ulubiony album: Perła, Dotyk, E·K·G
Lokalizacja: Pomorze

Re: Anita Lipnicka

Post autor: klewandowskik »

Zapewne jutro audio będzie dostępne na stronie Trójki.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Blur »

Anita Lipnicka: muzyka jest moim oknem na świat
Bardzo fajna rozmowa Uli Kaczyńskiej z Anitą.
Lipnicka podpisała kiedyś autograf jako..Edyta Górniak :-D
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Anita Lipnicka

Post autor: addar »

http://www.pudelek.pl/artykul/64224/nik ... lo_8_osob/ i dziwic sie ze edka boi sie biletowanych koncertów :roll:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Virtual Tom »

Golców i Przemykową spotkało to samo :nogizapas:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: theshape »

Slowko od menedzerki Anity:
SPROSTOWANIE wysłane do prasy - Magdalena Falkowska - manager Anity Lipnickiej

Witam Państwa
Uprzejmie proszę o natychmiastowe usunięcie postu, w innym wypadku, pomimo sprawy, którą oddałam do Sądu przeciwko Arts House Marta Poszepczyńska, podam Państwa również za oczernianie wizerunku Artysty.

Nie mogę oczekiwać od portalu tego typu, by był uczciwy, ale to co Państwo zrobiliście przekracza wszelkie granice przyzwoitości.
Nawet nie skontaktowaliście się Państwo ze mną, bym mogła sprostować słowa Poszepczyńskiej.

Zatem prostuję.
W Zielonej Górze mieliśmy grać dziś, był to jeden koncert z 4 odwołanych przeze mnie, gdzie sprzedało się ok. 300 biletów.
Tam reklamą koncertu zajął się właściciel Piwnicy Artystycznej Kawon. Nie zagraliśmy tam tylko i wyłącznie dlatego, że nie mogłabym odzyskać pieniędzy z eventimu za część z tych biletów.
Koncert został również odwołany.
W Piotrkowie Poszepczyńska wywiesiła plakaty 21.02 a my mieliśmy grać 27.02!!!
W Inowrocławiu, w miejscu w którym sprzedaje się 90% biletów na imprezy nie było ich dostępnych, a jedynie można je było kupić na eventimie!
Wszystkie informacje, które Państwo dostaliście od Poszepczyńskiej są nieprawdziwe.

8 marca gramy w Żywcu - koncert jest sprzedany w całości.
Poniżej załączam obrazy z ostatnimi smsami od Poszepczyńskiej, oraz maila, którego wysłała dwa dni temu do właścicieli miejsc, w których ma grać Renata Przemyk za 3 dni!!!!

Chcąc ochronić kolejnych Artystów, przed działalnością tej Pani, udałam się do jej miasta rodzinnego w celu uświadomienia tego jej rodzinie. Wszyscy byli w szoku!
Mam nadzieję, że przynajmniej inni nie ucierpią.

Zatem oczekuję natychmiastowej reakcji z Państwa strony, inaczej sprawę oddaję do sądu.
z poważaniem Magdalena Falkowska manager Anity Lipnickiej
Wniosek: ciezko artysta byc w dzisiejszych czasach. Jak nie koncertujesz - zle, koncertujesz - jeszcze gorzej... Ale sa tacy, ktorzy nie maja z tym zadnych problemow.

A takiego mejla dostala menedzerka od pani organizatorki:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 839&type=1
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Anita Lipnicka

Post autor: niuto »

Prawda leży jak zwykle pewnie po środku. Sam słyszałem pocztą pantoflową, że na koncert w Gdańsku na początku trasy bilety też słabo się sprzedały. Oczywiście więcej niż 6 biletów, ale szału i zysków nie było.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: theshape »

Czyli co? Nie grac koncertow, bo szalu nie ma?
Poza tym jak to mozliwe, ze w jednym miescie sprzedalo sie kilkaset biletow, a w innym rzekomo pare?
Cos mi sie wydaje, ze z prostego powodu - ludzie o nich po prostu nie wiedzieli. Nie bylo plakatow ani info, a samo nazwisko artysty nie pomoze, jesli ludzi nikt nie poinformuje, ze jest jakis koncert. Nie wszyscy maja newsletter z Eventim.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Anita Lipnicka

Post autor: niuto »

A czy ja napisałem cos odnośnie tego czy grać koncerty, czy nie? Skomentowałem newsa odnośnie słabej frekwencji na koncertach Lipnickiej. Kto jest za to odpowiedzialny zadecyduje sąd, a nie ja. Prawda jest taka, że Anita nie lata świetności ma już za sobą i niekoniecznie musi przyciągać rzesze fanów (tym bardziej jeżeli bilet kosztuje około 100 zł). A kiedy chce się grać w filharmoniach czy operach, to niestety trzeba wypełnić salę, żeby zarobić na takim koncercie.

Co nie oznacza, że nie należy grać koncertów.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: theshape »

Bez przesady z tymi latami swietnosci. To, ze Anita nie sprzedaje sie jak Donatan lub Weekend, nie znaczy, ze nie zapelnilaby salki w domu kultury, gdyby tylko ludzie w danym miescie mieli szanse dowiedziec sie o koncercie. Centrum kultury to nie stadion z tysiacami miejsc. Wynika to rowniez z poziomu ich muzyki. Artysci ambitniejsi i na poziomie nie beda przyciagac tych tlumow co Weekend, niestety. Ale taka sytuacja nie dotyczy tylko Anity, ale wielu podobnych, w tym Edyty, ale ta przeciez nie gra koncertow. W tym przypadku sprawa jest oczywista - nierzetelny organizator.
Awatar użytkownika
Edzia-moja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 231
Rejestracja: 16 lip 2010, 21:58
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: z daleka

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Edzia-moja »

Byłam kilka miesięcy temu na koncercie biletowanym. Anita zapełniła całą Operę Nova w Bydgoszczy.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Anita Lipnicka

Post autor: niuto »

To, ze Anita nie sprzedaje sie jak Donatan lub Weekend, nie znaczy, ze nie zapelnilaby salki w domu kultury, gdyby tylko ludzie w danym miescie mieli szanse dowiedziec sie o koncercie.
A ty oczywiście byłeś w tych wszystkich miastach i na własnej skórze przekonałeś się, że koncerty Anity w ogóle nie były reklamowane? Pewnie coś jest na rzeczy, ale nie wierzę też, że osoba organizująca koncerty sama strzela sobie w nogę i robi wszystko, żeby nie zarobić. Jak napisałem, sąd rozstrzygnie przyczyny, dlatego nie oceniam... W jednym mieście zainteresowanie mniejsze, w drugim większe, normalna sprawa.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: theshape »

niuto pisze:A ty oczywiście byłeś w tych wszystkich miastach i na własnej skórze przekonałeś się, że koncerty Anity w ogóle nie były reklamowane?
To oczywiste, jesli bilety kupilo pare osob w duzym miescie, nie trzeba nigdzie jechac, wystarczy ruszyc glowa.
Przez takich, co potrzebuja sie "przekonac", sprawy sadowe ciagna sie latami, a wystarczy troche logiki.

niuto pisze:Pewnie coś jest na rzeczy, ale nie wierzę też, że osoba organizująca koncerty sama strzela sobie w nogę i robi wszystko, żeby nie zarobić.
Raczej nie robi nic, zeby zarobic. Brak profesjonalizmu az bije po oczach.

niuto pisze:Jak napisałem, sąd rozstrzygnie przyczyny, dlatego nie oceniam... W jednym mieście zainteresowanie mniejsze, w drugim większe, normalna sprawa.
Ale nie kompletny brak zainteresowania na kilkadziesiat tysiecy osob!!
Edzia-moja pisze:Byłam kilka miesięcy temu na koncercie biletowanym. Anita zapełniła całą Operę Nova w Bydgoszczy.
Dzieki za koment, nie mam wiecej pytan. ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Anita Lipnicka

Post autor: Flux »

Kochani!

Z wielką przykrością informujemy, że koncerty w Chorzowie (03.03.2014r) i Sochaczewie (05.03.2014r) nie dojdą do skutku z winy Organizatora - Agencji ARTS HOUSE MARTA POSZEPCZYŃSKA, który nie wywiązał się z postanowień zawartych w umowie. Do ostatniej chwili wierzyliśmy w zapewnienia w/w Agencji, że dotrzyma warunków umowy.

Karina Zawada - manager Renaty Przemyk
Myślicie, że zarówno na Lipnicką jak i na Przemyk magicznym zbiegiem okoliczności nie chcą przychodzić ludzie, na koncerty organizowane przez tę samą osobę? :wink:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Anita Lipnicka

Post autor: karen »

Czesław Mozil zabrał równiez głos w tej sprawie na FB :


Szanowni Państwo. Chciałbym zabrać głos w tej sprawie, bo jest mi bliska. Niezależnie od sprzedaży biletów Pani Lipnickiej na podanych koncertach w tym artykule, chciałbym zwrócić uwagę i z całego serca podpisać się pod tymi słowami:
Pani Marta Poszepczyńska ( Nie Magdalena Poszepczyńska jak w tekście ) jest idealnym przykładem, jak może niekompetentna, niezdolna osoba operować w Polskim Showbiznesie. Znam wiele osób, my rownież do nich należymy, które zostały oszukane i okłamane przez Martę Poszepczyńską i firmę Arts House. Jest kultową postacią na naszym rynku ale mam nadzieje że cała ta głośna sprawa spowoduje że Pani Poszepczyńska pojedzie na tak zwane "Permanent Vacation"
Wujek Czesław Mozil

Zamiscił tez linka do pudlkowego newsa ze Anita sprzedała tylko 8 biletów.
ODPOWIEDZ