Marina Łuczenko

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Marina Łuczenko

Post autor: max28 »

Po krótkim czasie od premiery poprzedniego singla z teledyskiem, Marina prezentuje kolejny, który podobno bardziej reprezentuje klimat całej płyty:
https://youtu.be/R5HX3PB7Gsc
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Steffie »

Strasznie spokojna ta muzyka i jakby juz gdzies wczesniej zaslyszana, jakas Beyonce albo ktos podobny.
Glos brzmi troche jak tlo, a caly kawalek nadaje sie na B-side. Chyba wielkiego przeboju z tego nie bedzie.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Kamui Shiro »

Nie wiem, co sądzić o tych piosenkach. Trochę mi to przypomina glonowe próby Edyty --- niby fajnie, da się słuchać, nie przeszkadza, ale ani to przebojowe, ani niezbędnie potrzebne. Niemniej, wyszło dużo lepiej niż można by się spodziewać. Nie ma wstydu ;)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Marina Łuczenko

Post autor: fookmetoo »

Względem produkcji wszystko super, światowo. Poza tym jest to tak "interesujące" jak solowa twórczość Nicole Szwazenegger. Po prostu jest, ani chłodzi ni grzeje.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Kamui Shiro »

Prawie światowo. Co zresztą można uznać za komplement.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Marina Łuczenko

Post autor: max28 »

Premiera płyty On My Way 17 listopada

https://www.instagram.com/p/Ba_ymfgl3Hp/

Dodano po 6 minutach 9 sekundach:
Empik:

http://www.empik.com/on-my-way-marina,p ... 9,muzyka-p
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Marina Łuczenko

Post autor: dorota »

Kamui Shiro pisze:Prawie światowo. Co zresztą można uznać za komplement.
ale cena polska :):):)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Steffie »

Cena pewnie i tak jest umowna, zeby nie zniechecic kupujacych, bo mozna sie domyslic, kto wylozyl fundusze na te plyte. Odbylo sie to pewnie w ramach prezentu urodzinowego lub spelniania marzen czy dbania o hobby i bardziej w celu poprawy wizerunku niz rzeczywistej checi tworzenia ze strony wokalistki. Ta zapewne szybko kolejnej plyty nie nagra, a w sumie moglaby, bo pewnie kasa w budzecie by sie na to znalazla. Ona wygrala zycie tym zwiazkiem i wycisnie z niego tyle, ile sie da. Oby byla pracowita i skonczyla lepiej niz inne kolezanki po fachu. :edi:
gawello
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 10 lis 2016, 16:11
Lokalizacja: ..

Re: Marina Łuczenko

Post autor: gawello »

Steffie pisze:mozna sie domyslic, kto wylozyl fundusze na te plyte. Odbylo sie to pewnie w ramach prezentu urodzinowego lub spelniania marzen czy dbania o hobby i bardziej w celu poprawy wizerunku niz rzeczywistej checi tworzenia ze strony wokalistki. Ta zapewne szybko kolejnej plyty nie nagra, a w sumie moglaby, bo pewnie kasa w budzecie by sie na to znalazla.
Marina podkreślała w wywiadach, że jej mąż nie dołożył ani złotówki do tej płyty i kwestią niejako honoru było dla niej sfinansowanie CD w całości z własnych pieniędzy, które zarobiła głównie na reklamach.

Co do płyty, to uważam, że "On my way" to naprawdę kawał dobrej roboty - słychać zachodnią jakość w tych produkcjach. Głos Mariny, który obniżył się po operacji strun głosowych, świetnie brzmi w takich bardziej chilloutowych klimatach no i jej angielski jest o niebo lepszy niż na debiutanckim krążku.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Steffie »

Byly swego czasu "newsy", ze Wojciech nie zaluje pieniedzy na najlepszych producentow dla swojej zony, wiec jak to naprawde z nimi jest? Ja mysle, ze moze jakies swoje pieniadze dolozyla, ale jesli rzeczywiscie producenci byli z lepszej polki, to watpie, by on nic nie dal w ramach "prezentu dla zony". Zreszta jakie to ma teraz znaczenie? W koncu chyba od ust sobie nie odejmowala, zeby sfinansowac plyte, zeby tylko przestali o niej mowic "zona pilkarza", a jesli nawet sobie cos odmowila, to on zadbal o reszte. Tak ze na pewno zle na tym nie wyszla. Na pewno lepiej niz za czasow debiutu oraz Majki.
Jednak takie komentarze na pewno nie dodaja im klasy:
http://party.pl/newsy/korwin-krytykuje- ... -30948-r3/
Dobra plyta obroni sie przeciez sama.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Marina Łuczenko

Post autor: ediva »

Choćby nie wiem co nagrała, Marina dla ludzi zawsze będzie WAGiną - sprytną Ukrainką, która złowiła piłkarza i jest ustawiona do końca życia. Nikt się z nią nie utożsamia, nikt nie wierzy kiedy śpiewa o bólu i trudach. Jak nic nie nagrywa, jest "leniwą utrzymanką"; wydaje płytę - "mężuś zrobił jej prezent i pewnie sam wykupi cały nakład". Patowa sytuacja, ale dziewucha i tak ma lepsze życie niż 90% społeczeństwa więc niech próbuje być artystką, kto bogatemu zabroni. 8)
gawello
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 10 lis 2016, 16:11
Lokalizacja: ..

Re: Marina Łuczenko

Post autor: gawello »

MaRina była dzisiaj w DDTVN - udzieliła wywiadu i zaśpiewała Hiding In The Water:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/m ... 47167.html

Moim zdaniem wyglądała świetnie i równie dobrze zaśpiewała kawałek - nie widzę właściwie dużych różnic między wykonaniem live a tym z CD.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Marina Łuczenko

Post autor: Steffie »

W sumie szkoda tej Mariny. Jest mloda, ladna, ma glos, moglaby robic kariere na swiecie. Co stoi na przeszkodzie?
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Marina Łuczenko

Post autor: niuto »

Abstrahując już od tego, że ludzie nie lubią takich, co to są bajecznie bogaci, a sobie na to nie zapracowali, to Marina jest po prostu jedną z tych wokalistek pokroju Kasi Moś, Hani Stach, Lidii Kopani czy Moniki Urlik. Wszystkie obdarzone ponadprzeciętnym talentem, wszystkie atrakcyjne, teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobiły oszałamiającą karierę. Ale brakuje charyzmy i osobowości, tego czegoś, co przyciągnie na dłużej słuchacza. No i repertuar każdej z nich też pozostawia wiele do życzenia. I nowa płyta Mariny też, ani przebojowa, ani alternatywna.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Marina Łuczenko

Post autor: ediva »

niuto pisze:Marina jest po prostu jedną z tych wokalistek pokroju Kasi Moś, Hani Stach, Lidii Kopani
Ale nie obrażajmy Kasi Moś :shock: Marina nie posiada nawet 1/3 jej talentu i charyzmy, pozostałe wymienione panie również. Kaśka to pierwsza liga wokalistyki, a na żywo wypada lepiej niż większość polskiej sceny z Edytą włącznie.
ODPOWIEDZ