Sylwia Grzeszczak

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Mona. »

Rose pisze:Jej bełkotu nie da się słuchać do tego teksty na poziomie podstawówki ...
endeven pisze::) Prosze Was, ona jest tendetna i pretensjonalna. i jeszcze z licealną manierą śpiewania. Nie wiem, co Wy w niej dostrzegacie, naprawdę. Miałkie i tanie, pod publikę. Nie czuję ani krzty prawdy i emocji.
Sorry. Takie moje zdanie
Uff! Już myślałam, że tylko mnie się twórczość Sylwii nie podoba.. :roll:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Dobi »

Mnie Sylwia i jej dzielenia słowa na kilka sylab również nie przekonuje ale trzeba jej oddać, że potrafi sprzedać swoją muzykę.
Jej album spadł na OLiSie na 2 miejsce ale pojawiła się przy nim informacja, że uzyskał już status platyny! Nieźle, zważywszy że płyta miała premierę 11 października.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Virtual Tom »

Mnie ona też nie podchodzi, ma fatalna dykcję - żeby zrozumieć co śpiewa, trzeba się nieźle wysilić.

Ale na bezrybiu i rak ryba, ludzie potrzebują damskiego popu dla mas. Tego kryterium nie spełnia ani Brodka, ani tym bardziej Nosowska.

Zapełniła więc Sylwusia dziurę jak należy :placzka:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

Jestem w małym szoku, kilka tygodni po premierze płyta Sywli nadal sobie super radzi...w najnowszym zestawieniu OLIS przy dużej konkurencji 3 pozycja :roll: jak dalej tak pójdzie to wszystkich wykiwa i będzie 1 miejsce na TOP TRENDACH :roll:

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=pl

Firma fonograficzna już wydaje specjalną edycję z dwoma cd...znów podbiją liczbę sprzedanych egz.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: keraj »

KrzysiekF pisze:Jestem w małym szoku, kilka tygodni po premierze płyta Sywli nadal sobie super radzi...w najnowszym zestawieniu OLIS przy dużej konkurencji 3 pozycja :roll: jak dalej tak pójdzie to wszystkich wykiwa i będzie 1 miejsce na TOP TRENDACH :roll:
Należy się dziewczynie!!! Jest pracowita i zasłużyła na taki sukces. W przeciwieństwie co do niektórych....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

keraj pisze:
KrzysiekF pisze:Jestem w małym szoku, kilka tygodni po premierze płyta Sywli nadal sobie super radzi...w najnowszym zestawieniu OLIS przy dużej konkurencji 3 pozycja :roll: jak dalej tak pójdzie to wszystkich wykiwa i będzie 1 miejsce na TOP TRENDACH :roll:
Należy się dziewczynie!!! Jest pracowita i zasłużyła na taki sukces. W przeciwieństwie co do niektórych....


Ciekawe o kim piszesz :smile:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: keraj »

KrzysiekF pisze:Ciekawe o kim piszesz :smile:
O którą część mojej wypowiedzi pytasz??
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

keraj pisze:Należy się dziewczynie!!! Jest pracowita i zasłużyła na taki sukces. W przeciwieństwie co do niektórych....
Należy się dziewczynie!!! Jest pracowita i zasłużyła na taki sukces. W przeciwieństwie co do niektórych....
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: keraj »

KrzysiekF sądzę, że to dosyć logiczne :) Niektórzy myślą , że kasa sama z nieba im będzie lecieć. Nawet jeśli nic nie robią.... Trochę żałosne.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

keraj pisze:KrzysiekF sądzę, że to dosyć logiczne :) Niektórzy myślą , że kasa sama z nieba im będzie lecieć. Nawet jeśli nic nie robią.... Trochę żałosne.
Wczoraj odbyłem interesującą rozmowę, z osobą pracującą w jednej z firm fonograficznych w Polsce. Wniosek jest taki , że ponoć bardzo ciężko namówić nazwijmy to gwiazdy 1 ligi w Polsce do wydania albumu. Przeliczają, wybierają, kombinują w konsekwencji rezygnują bo twierdzą , że koszty z zyskiem nie idą w parze. Obawa przed odbiorem słuchaczy jest równie duża. Mało tego duża firma wydając kilkaset tysięcy na produkcję, reklamę, teledyski wymaga udziału w programach, podpisywania płyt, wywiadów , sesji itd...Tym "większym" w Polsce po prostu się nie chcę...dlaczego :?: ponieważ wolą zaśpiewać dla banku czy firmy i zgarnąć 50 tys za godzinę...To jest bardzo długi temat. Wszyscy wiemy, jak to wygląda.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: vanity »

Czyli wygoda życia okazuje się całkowicie wypiera im pasję z mózgów.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: ja30 »

vanity pisze:Czyli wygoda życia okazuje się całkowicie wypiera im pasję z mózgów.
Tak bywa ale to normalne. Ile mozna robi za nic za marne grosze i jeszcze jesli sie jest gwiazda czytac rozne zmyslone rzeczy na swoj temat.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: KrzysiekF »

Sylwia wciąż sobie dobrze radzi, na OLISIE znów pudło z 3 pozycją. A płyta już platynowa.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: Blur »

Wywiad z Sylwią w RMF FM
RMF FM: Wydaje się, że w karierze bardzo ci pomogło spotkanie z Liberem.

S.G.: Spotkaliśmy się jeszcze w szkole muzycznej. Miałam 14 lat. Marcin szukał dziewczyny, która śpiewa. Poleciła mnie koleżanka. Fajna była. Nie wiem, która inna by to zrobiła. Pamiętam, że zaśpiewałam Marcinowi "To nie ja byłam Ewą" przygrywając sobie na pianinie, a potem nie mieliśmy kontaktu przez dwa lata. Kiedy spotkaliśmy się znowu, zaczęliśmy nagrywać płytę z rockowymi kawałkami. To nie była muzyka w moim stylu, zupełnie jej nie czułam. Ale to pozwoliło mi się rozwinąć. Wiedziałam już czego chcę i doszliśmy wspólnie do "Co z nami będzie", "Nowych szans", "Mijamy się". I te numery wyszły oficjalnie.
Myślicie, że fanka? :PP
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Sylwia Grzeszczak

Post autor: strzalka21 »

Blur pisze:Myślicie, że fanka? :PP
Na pewno fanka. W latach 90' była młodziutka a Edyta była perełką, muzykalna była i podśpiewywała, na pewno kochała się w Edzi. To samo Doda.
ODPOWIEDZ